Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kaiz

IE 1.1 podkrecona do 500hz nie dziala

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Tak jak w temacie mam problem z owym gryzoniem, wszystko zrobiłem tak jak w tym poradniku: http://forum.ster-gaming.pl/5001000Hz-myszki-Windows-7-t14715.html&pid=159887#entry159887 myszka przy włączeniu komputera świeci się, lecz gdy zaczyna ładować się windows, to gaśnie.. po podłączeniu starego deathaddera oczywiście do tego samego portu po 5 sek śmiga normalnie, po zamianie znowu ie nie działa. W tamtym poradniku na dole w komentarzach jeden użytkownik miał ten sam problem, lecz nie uzyskał żadnej odpowiedzi.. System to windows 7 64bit ultimate, proszę o pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zostawiłeś test mode włączone? Bo ja jak podbijałem tym sposobem to jak wyłączyłem test mode to mysz nie działała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znaczy w tym pierwszym programie "driver signature ennoforcement" z zaznaczonym "enable test mode" dałem next tam mi wyskoczyło okienko "DONE!" i dalem ok. następnie otworzyło mi się to pierwsze okienko i "enable test mode" był już odznaczony, następnie robiłem tak jak w instrukcji, nie zamykając tego okna. Na końcu wyłączyłem kompa nie wyłączając owych programów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zacznijmy od tego że tamten faq nadaje się...

 

Zanim zaczniesz cokolwiek robić wywal wszystkie (jeśli masz jakieś) niedziałające myszki w "Menadżerze Urządzeń" wybierając odinstaluj czy tam uninstall, jeśli przekładałeś myszkę podczas błędnych prób instalacji hidusbf do innych portów w których też przestała działać, będziesz musiał znów ją do tych portów podłączyć i wtedy usuwasz sterownik w menadżerze urządzeń, dla każdego zabitego portu musisz zrobić to samo.

 

Mam nadzieje, że posługujesz się na tyle dobrze klawiatura żeby je odinstalować... bo przecież mysz nie działa jak ją wetkniesz w te zablokowane porty ;)

 

Jak już wszytko odinstalujesz w menadżerze na każdym zablokowany porcie usb, wybierasz z menu menadżera żeby poszukał nowych urządzeń, to spowoduje ponowne zainstalowanie sterowników od myszki i w ten sposób odblokujesz porty jak i przywrócisz myszkę do życia.

 

 

Dopiero teraz możesz się zabrać za instalacje HIDUSBF!

 

0. Nie muszę chyba mówić że musisz wyłączyć UAC zanim zabierzesz się za cokolwiek... ( http://www.petri.co.il/disable-uac-in-windows-7.htm )

 

1. musisz mieć przede wszystkim właściwy HIDUSBF bo nie ze wszystkimi działa pod win7 ( http://speedy.sh/29DpT/DRIVERworking.zip )

 

2. używając DSEO (PPM z listy "run as administrator") wymuszasz tryb "test mode" i restartujesz komputer ( http://www.ngohq.com/home.php?page=dseo )

 

3. wypakuj HIDUSBF na pulpit i zaczynamy zabawę z folderem DRIVER, klikasz PPM na HIDUSBF.INI i z menu wybierasz "Install" albo "Zainstaluj"

 

4. klikasz PPM na setup.exe i z listy wybierasz "run as administrator" lub "uruchom jako administrator"

a. w programie zaznaczasz "filter on device" wybierasz z listy 500Hz i klikasz restart

b. do niczego więcej się tam nie dotykasz... mogą wypaść rożne komunikaty na wszytko odpowiadasz Yes/Ok/Tak.

 

5. uruchamiasz jeszcze raz DSEO i tym razem używając opcji "sign a system file" podpisujesz zainstalowany plik "c:\windows\system32\drivers\hidusbf.sys" (możesz wrzucić to co napisałem w okienko dialogowe DSEO które się pojawi, bez cudzysłowu)

 

6. restartujesz komputer i wszytko hula ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem taki sam problem co autor, ale to co zamieścił auxofalla rzeczywiście działa i hula. Mam pytanko w związku z tym, czy format C usuwa te ustawienia 500hz na tym jednym porcie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, format dysku systemowego kasuje również dane z tymi ustawieniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest wkoncu zrobile mtak jak pisałeś i działa wkoncu ktoś madry pomaga dzieki jesteś wielki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a parametry startowe steam jakie polecacie 3 czy oforcemaccel -noforcemparms

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy -noforcemparms ale możesz dopisać wszystkie trzy, nie będzie żadnej różnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co to jest raw input i gdzie jak to wyłączyć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...