Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Casual

Project C.A.R.S

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, w ostateczności i to by mnie satysfakcjonowało, bo widzę że w innych podobnych grach nie jest lepiej jeśli chodzi o ilość graczy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założę serwer z popularnym torem i nikt do niego nie dołącza właściwie w ogóle. Wygląda to tak jakby go widzieli tylko Polacy. Samem szukając serwerów widzę te niemieckie, francuskie itp. Co jak co ale to jest jakaś prd dyskryminacja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem dzisiaj PC, bo na Ultimie jest za 75zl... Niestety zaluje kazdej wydanej zlotowki na ten tytul... :( Na szczescie to byl ostatni tytul, na ktory polowalem w tym roku... Wracam do Wieska, bo wciagnal mnie do reszty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwiń swoją wypowiedź jeśli możesz. Sam się trochę tym tytułem interesuję i ciekawią mnie wady i zalety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne grał na klawiaturze lub padzie dziwiąc się, że nie może dobrze wyczuć samochodu :E

 

Wcześniej pewnie ogrywał "genialne" NFS'y :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie badzcie tacy zabawni z tymi swoimi komentarzami. Gralem w sporo roznych gier wyscigowych od nfsow po shifty, dirty, gridy, forzy, GT, wrc, tdu i inne. W simy pelna geba bawilem sie chwile kilka lat temu jak kupilem sobie G25. Teraz gram na padzie, wiec oczywistym jest, ze rfactora jak i innych tego typu tytulow nie ruszam. Spokojnie, w pol godziny nie stane sie mistrzem w PC, ale ustawilem sobie pada tak, ze bez wiekszych problemow jezdze :)

Skoro kwestie sterowania mamy za soba to lecimy dalej. Shifty pomimo kiczowatej fizyki jazdy i kolizji mialy w sobie to cos, co przyciagalo mnie do tych tytulow. Mialy klimat wyscigu, w ktorym bierzemy udzial... Forza to taki przyjemny semi sim, zajebiscie mi sie w nia gralo, dzwieki silnikow byly wrecz idealne, ale z kolei (podobnie jak GT) jest wg mnie gra zbyt sterylna pod wzgledem graficznym.

Gralem w PC w listopadzie w jakas tam bete i mialem mieszane uczucia, bo choc fajnie sie jezdzilo to nie podobaly mi sie lipne dzwieki silnikow (nie wszystkie oczywiscie, ale kilka jest do d...), zderzenia, w ktorych mozna bylo tak jak w shifcie wjechac na auto lub barierki, ktore w jakis dziwny sposob zatrzymywaly auto badz je odbijaly w kierunku, w ktorym bys sie nigdy nie spodziewal. Po prawie roku kupilem pelna wersje z nadzieja, ze poprawili rzeczy, na ktore ja zwrocilem uwage i w moim odczuciu w duzej mierze psuje radosc z gry, jednak sie zawiodlem glownie w tej kwestii. Nie twierdze, ze kompletnie nic nie poprawili w innych aspektach, bo czytam info o kolejnych patchach itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z tym to sobie faktycznie ładnie w uja polecieli...

 

Tłumaczyli się tym, że animacje nie były dla nich zadowalające (beta) i wycieli je z gry, aby dodać później dopracowane. Właśnie widać :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie odkąd zagrałem w pierwsze wyścigi torowe zachodzę w głowę, dlaczego wstawienie ludków od pit-stopu jest skomplikowane bardziej niż zbudowanie przekaźnika masy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę fotek z ostatniego wyścigu na Oulton.

 

2015-09-28_00004_zpsqogcphm0.jpg

 

2015-09-28_00009_zpsxnsmfx3o.jpg

 

2015-09-28_00017_zps84cna96o.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi napisać jak wyglada sprawa Multi? Jak z kulturą jazdy? Są jakieś kary za wariacką jazdę i utrudnianie innym? Jak jest z serwerami? Macie jakieś "ligowe" itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własny serwer = ogarnięci gracze, na jazdę z randomami szkoda czasu przecież.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktoś powiedzieć jak wyłączyć ten efekt z wnętrza samochodu podczas skręcania rzuca nim jak pudełkiem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekran gry tak, HUDa nie i zostaje jak przy 16:9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję, bo jest promocja na Project Cars w Muve. Słyszałem o tej grze wiele dobrego jak i wiele złego. Jak to z nią w końcu jest? :E Warto po nią sięgać czy raczej rozglądać się za innymi tytułami? Grywam w pierwszego Shifta i mi się podoba. Jak się on ma do Project Cars?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

Grafika bardzo dobra ale sam model jazdy jakoś nie bardzo. Assetto Corsa 10x lepsze ale tu znowu grafika gorsza niż w PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam... czy ta gra jest tak lipna, że nie łapie pada xbox one podłączonego na usb czy ja mam coś nie tak???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ma wsparcie dla wszystkich dostepnych kontrolerow Logi i Microsoft. Wydaje mi sie ze jesli gra nie wykrywa Ci pada, to problem lezy w sterowniku a nie w grze. Ja osobiscie kiedys gralem na padzie od XO, zanim przesiadlem sie na kierownice, i od samego poczatku nie mialem problemow ani z wykrywaniem, ani z mapowaniem i FFB.

 

A co do samego tematu gry i jej licznych zidentyfikowanych bug`ow. No coz... kazda gra ma jakies ulomnosci. Ja do gry podchodze jak do czegos co na dzien dzisiejszy nie ma wiekszej konkurencji. razem z AC ida leb w leb. Obie gry sa podobne, ale tez i rozne. Wydaje mi sie ze posiadanie dwoch pozycji to dobry wybor dla fana simracingu. Ja sam 85% czasu spedzam w pCars, ale czsami po prostu mam ochote odpalic AC. Obie gry sa piekne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też macie problem z gubieniem ustawień kierownicy po dołączeniu się do Multi? Od czasu gdy mam PCars to grałem tylko na singlu. Od tygodnia mam G27 i po jego ustawieniu nie było żadnego problemu aż do czasu odpalenia Multi. Jak wejdę do wyścigu to gra gubi kierownicę i nic nie mogę nią zrobić, aż muszę zrestartować grę, by wszystko działało. Wiecie w czym tkwi problem? Nie wiem, czy to jest losowe, czy jest jakaś magiczna opcja podczas stawiania serwerów, by np. nie można było używać kiery, bo na razie 2 razy udało mi się wbić na serwer i pojeździć, a z 5 razy po wbiciu na serwa kiera nie reagowała. Aaa, no i gdy taki wałek się stanie, wyjdę do menu i odpalę singla to w singlu też nie reaguje. Help... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam taki problem z karierą. Kiedyś po zdobyciu tytułu GT3 i przedłużeniu kontraktu (akurat nie chciałem się przenosić na LMP czy inne formuły rookie, więc postanowiłem zostać) teraz już po zakończeniu sezonu ciągle dostaje tylko jedną propozycję, mianowicie przedłużenia kontraktu, a chętnie bym w końcu spróbował czegoś nowego. Da się to zmienić? Już mnie męczy to GT3, a powoli kończą mi się poboczne wyścigi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też macie problem z gubieniem ustawień kierownicy po dołączeniu się do Multi? Od czasu gdy mam PCars to grałem tylko na singlu. Od tygodnia mam G27 i po jego ustawieniu nie było żadnego problemu aż do czasu odpalenia Multi. Jak wejdę do wyścigu to gra gubi kierownicę i nic nie mogę nią zrobić, aż muszę zrestartować grę, by wszystko działało. Wiecie w czym tkwi problem? Nie wiem, czy to jest losowe, czy jest jakaś magiczna opcja podczas stawiania serwerów, by np. nie można było używać kiery, bo na razie 2 razy udało mi się wbić na serwer i pojeździć, a z 5 razy po wbiciu na serwa kiera nie reagowała. Aaa, no i gdy taki wałek się stanie, wyjdę do menu i odpalę singla to w singlu też nie reaguje. Help... :(

 

 

U mnie na DFFT czasem się to zdarza. Niby nie jakoś przesadnie często ale jednak. Jeśli wbijesz do multi na tor i działa, to już będzie działać, lecz niestety nie wiem w czym problem. Restart gry zawsze pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...