Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś doszedł do informacji kiedy będzie można odpalić grę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pobierasz dodatek ze sklepu -> ściąga się na dysk, nie będzie nigdzie widoczny tak jak normalne instalki pobierane ze sklepu, odpalasz last of us, pobiera się patch 1.06 i automatycznie w menu gry odblokowuje się dodatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek ukończyłem w dwie godzinki. Jak to zwykle bywa z dodatkami, średnio wart swojej ceny. Trochę humoru i w zasadzie jedno nowe rozwiązanie, które można wykorzystać podczas walki. Tyle...

Edytowane przez MOSSAD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doatek skonczylem , oceniam go naspepujaco

 

- grafika 9,5/10

- dialogi 9/10

- fabula / przerwyniki/ akcja 9/10

- długosc 3/10

 

gra na poziomie łatwym z oglądaniem, wchodzeniem w każdy kat i sprawdzaniem wszystkiego zajęła mi 1:38min

 

za 2 razem powinienem przejść ja szybciej bo już wiem co i jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dodatku do The Last of Us jest easter egg na temat wersji PC tej gry.

 

Gdy Ellie z koleżanką wchodzą do sklepu z Maskami na halloween, można podejść do czaszki przepowiadającej prawdopodobieństwo danego wydarzenia. Po paru pytaniach,gdy klikniemy na nią któryś z kolei raz, Ellie zadaje pytanie- "Czy zagram kiedyś w grę na kompie", czaszka odpowiada- "Marne szanse" Wiadomo o co chodzi :).

Edytowane przez Smogsmok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem na Hard w trochę ponad 3 godziny , wyzbierałem wszystkie znajdki , wysłuchałem rozmów i chcę więcej :) . Tak samo jak w TLOU bardzo fajnie się grało , czasami lekko wkurzające były walki pt. masz 3 strzały i 2 kule , zabij tym 7 osób :E .

 

Jeszcze raz muszę zagrać w rozdział gdzie są gry Arcade bo brakuję mi jednego trofeum :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem na Hard w trochę ponad 3 godziny , wyzbierałem wszystkie znajdki , wysłuchałem rozmów i chcę więcej :) . Tak samo jak w TLOU bardzo fajnie się grało , czasami lekko wkurzające były walki pt. masz 3 strzały i 2 kule , zabij tym 7 osób :E .

 

Jeszcze raz muszę zagrać w rozdział gdzie są gry Arcade bo brakuję mi jednego trofeum :P .

 

Też nie mogłeś wygrać

Tego na pistolety wodne? :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie mogłeś wygrać

Tego na pistolety wodne? :D

 

 

Dokładnie ale byłem blisko

 

 

Raz wygrałem :E , poza tym ostatnia walka to byla lekka masakra , 1/3 zdrowia , 3 strzały i 2 naboje , a tych cholerstw było co raz więcej . Chyba z 4-5 razy do tego podchodziłem

 

Edytowane przez Sfinks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ale byłem blisko

 

 

Raz wygrałem :E , poza tym ostatnia walka to byla lekka masakra , 1/3 zdrowia , 3 strzały i 2 naboje , a tych cholerstw było co raz więcej . Chyba z 4-5 razy do tego podchodziłem

 

 

 

No trochę tak, tych żołnierzy na początku 7, potem jeszcze 7 i potem truposze :E. Dobrze ze miałem 6 naboi i 9 strzał z łuku :P.. przez cały dodatek starałem się zabijać tylko nożem :P. Tej no ale ta scena w filmiku jak ona tam podrzyna gardło tego truposza to jakas masakra i te dialogi na końcu... Kurde, reżyser w Naughty Dog jest geniuszem :P

 

 

Chyba jedyna gra która bym chciał w wersji GOTY DEFINITIVE EDITION na PS4 ;)

Edytowane przez Termez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również chętnie bym zobaczył co ND byłoby by w stanie wyczarować z TLOU na PS4 :) .

 

 

Finalna scena rzeczywiście jest niezla , może nie urywa d... ale trzeba przyznać że ładnie to zaplanowali.

 

 

Chyba teraz zacznę New Game plus w oryginale . Tym razem na hardzie, bo wcześniej grałem na easy , co by sobie cała historie i design obejrzeć, a przy okazji dozbieram pozostałe znajdy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również chętnie bym zobaczył co ND byłoby by w stanie wyczarować z TLOU na PS4 :) .

 

 

Finalna scena rzeczywiście jest niezla , może nie urywa d... ale trzeba przyznać że ładnie to zaplanowali.

 

 

Chyba teraz zacznę New Game plus w oryginale . Tym razem na hardzie, bo wcześniej grałem na easy , co by sobie cała historie i design obejrzeć, a przy okazji dozbieram pozostałe znajdy .

 

Ja od razu grałem na hard w podstawkę jak i dodatek. Z trybem przetrwanie czekam na wersje na ps4 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby konwersją na PS4 mieli zajmować się goście z ND to nie chcę takiej konwersji. Niech się lepiej zajmą kolejną częścią TLoU/Uncharted albo ewentualnie nową marką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

gra właśnie zmierza na mój HDD i chciałbym się zapytać: czy zaczynając rozgrywkę..

1. Grać z dubbingiem czy lepiej napisy + angielski?

2. Żeby najbardziej wczuć się w klimat, czasami zaciąć się na jakimś etapie, zaczynać grę na najwyższym poziomie trudności czy normalny/średni jest w porządku?

Z góry dzięki za odpowiedź :)

Edytowane przez Snaker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem z dubbingiem i było ok ale w tym aspekcie jestem zachowawczy i nie lubię sugerować bo każdy ma inne odczucia. Zarzuć sobie próbki na yt z obu wersji i zdecyduj. Jeśli zaś chodzi o poziom trudności to polecam najtrudniejszy. Z pewnością pomoże to we wkręceniu się w klimat.

Edytowane przez AvengerGT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem po angielsku bo kupiłem jak zwykle angielska wersję i było świetnie . - Masz porównanie dubbingu i oryginału na tvgry . Co do poziomu trudności to z Survivor może bym nie przesadzał na początku, ale na Hardzie gra będzie odpowiednio klimatyczna :P . Też będę ja ponownie kończył na Hard bo najpierw grałem na Easy, by sobie obejrzeć dokładnie cały świat .

Edytowane przez qjin
ekhm link ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do poziomu trudności to z Survivor może bym nie przesadzał na początku, ale na Hardzie gra będzie odpowiednio klimatyczna :P

Grałem już kawałek temu więc mogę nie pamiętać ale chyba poziom survivor jest dostępny dopiero po skończeniu gry. W każdym bądź razie zachęcam niezdecydowanych do grania na hard. Emocje z pewnością będą większe a sama gra, jak już napisałeś, bardziej klimatyczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dubbing w TLoU pod względem gry aktorskiej jest naprawdę dobry, ale wkurza nierówna głośność poszczególnych kwestii dialogowych. Może do tej pory to naprawili, ale zaraz po premierze przez to dałem sobie spokój z polskimi głosami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minus dubbingu w TLoU jest też taki, że nie każdy dialog słychać (przynajmniej u mnie tak było), a nie była to chyba wina mojego sprzętu. Też tak mieliście czasami, że leciały napisy do dialogu, ale jego w ogóle nie było słychać? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ogólny błąd chyba. Ja tylko to słyszałem na początku - raz głośniej, raz ciszej. Później już musiało być ok, bo nie zwracałem uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem dodatek. Świetny, ale króciutki i mało zróżnicowany, a i same miejscówki takie sobie. Ale to wszystko z minusów, reszta to kapitalny klimat, dialogi, parę smaczków. Ogólnie świetnie, tylko krótko. Nie wiem czy 2 h mi zajęło przejście. Czekam niesamowicie na TLoU 2 na PS4, najlepsza gra generacji i TOP3 w mojej karierze gracza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś jeszcze online? Bo ostatnio sprawdziłem i całkiem przyjemnie się gra, jednak bez drużyny bywa ciężko :(

Edytowane przez Snaker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie w multi gram, jeszcze dwa trofea i będzie platyna. Gra się całkiem fajnie ale jak się trafi słaba drużyna to chce się rzucić padem w monitor.

 

Dla zastanawiających się nad poziomami trudności

Przechodząc grę na Hard za pierwszym razem nie umarłem ani razu.

Przechodząc grę na Survivor i Survivor + umarłem łącznie 30 razy. Wszystkiego jest mało, bardzo bardzo mało, skradanie jest trudniejsze, przeciwnicy strzelają dużo celniej.

 

W końcu

Platyna wbita :cool:

 

Ja od razu grałem na hard w podstawkę jak i dodatek. Z trybem przetrwanie czekam na wersje na ps4 :E

 

To sobie poczekasz bo ND nie ma w planach TLoU na PS4

Edytowane przez chmielu1258

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Ale tak bylo od wiekow to na prawde zejdz na ziemie i nie skladaj klockow. Wyplata opodatkowana a podatek od nieruchomopsci to calkowicie odmienne tematy. No masz racje na 2024 co wychodzi na duzy + bo drugi spada na 12% do 85K
    • @kola01Ok, dzięki za ogólne wyjaśnienie jak działają chłodzenia i stwierdzenie czy moje chłodzenie, którego nigdy w życiu na własne uszy nie słyszałeś jest ciche lub głośne😆 Bardzo wiele to zmienia w moim życiu, dobra robota👏  Jak "głośny" jest Fortis 5 dual przy swoim maksymalnym RPM 1400 w porównaniu z różnymi aio możesz przeczytać tutaj:  https://www.purepc.pl/test-silentiumpc-fortis-5-i-fortis-5-dual-fan-coolery-dla-procesorow-z-dobrym-stosunkiem-ceny-do-wydajnosci-i-cichymi-wentylator?page=0,7 Może uwierzysz 
    • Nic sobie nie pomyliłem. Z premedytacją nie użyłem nazwy gdyż mowiny o tanich asrocakch, model nie ma znaczenia. Ogólnie beka bo gdy mówię o karcie dźwiękowej narracja zmieniana jest na taką że dobra karta dźwiękowa nie jest potrzebna, można kupić inna, można kupić dac itp (TO SĄ DODATKOWE KOSZTY). Jak mówię o sekcji zasilania to narracja brzmi że pomylelem się z modelem płyty. Cały dowcip polega na tym że to 400zl to nie wiele jak na różnice w tym co dostajemy w tych mobasach. Tzn lepsza dźwiękowka, lepsza sekcja zasilania, lepsze wyposażenie. OGÓŁEM LEPSZA PŁYTA. Jeśli komuś wystarcza biedny kodek audio czy biedna sekcja zasilania to fajnie ale niech nie mówi że ta płyta jest dobra. Jest WYSTARCZAJĄCA dla niego i to wszystko. To tak jak z tymi bułkami z biedronki, dla kogoś są wystarczające, ja wolę kuoic 3x droższe i nie jest odnrazanego barachła. Argumenty że za 900zl płyty też mają kiepskie kodeki audio jest śmieszny bo wystarczy poszukać w specyfikacji technicznej i znaleźć taka która ma normalne audio, wyposażenie czy co tam nas interesuje. Nadal nikt nie odpowiedział, dlaczego nie polecają tanich asrockow na am4? Bo różnica pomiędzy dobrą płyta jest po prostu mniejsza i mówimy o mniejszej skali.  Edit: teraz spojrzałem na morele, nowy tomahawk kosztuje 871zl. Różnica pomiedzy "wystarczającymi" asrockami zaczyna topnieć wiec za niedługo ten post będzie nieaktualny bo i tak wszyscy będą polecali MSI. Obecnie to już 350zl czyli żaden pieniądz. 
    • Masz calkowita racje. 1 kwietnia lece na Florida zakupic dzialke i zaczac budowe domu. Nie dosc ze tax ma sprzedaz jest 6% to jak dom bedzie jako glowny nie bede placil stanowego podatku od zarobkow w moim wypadku to 10.75% ze stanu NJ. Tym sposobemdom wybuduje sie z tax z NJ.
    • No nie wiem jakim cudem ale w pit masz ustalone progi procentowe od zarobkow/ Kosz pracodawcy pracownika nic nie obchodzi bo to dwie oddzielne dzialalnosci. No to najprostrza droga. Z tego co sie orientuje to jak dobrze sie uczysz to studia nadal w Polsce sa bezplatne?.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...