Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

E? Co tu takiego niby genialnego :E ?

shot fajny choćby dlatego ze w podstawowej wersji na ps3 nie mieliśmy możliwości zobaczyć akcji z takiej perspektywy, a tutaj ładnie widać jak nas gonią biegacze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay faktycznie średni. Wiekszość czasu skradanie i kombinowanie jak iść dalej, bo otwarta walka w większości przypadków nie wchodzi w rachubę. Wielkim fanem tego typu rozwiązań nie jestem. No ale ten klimat... Wczoraj w dzień poszedłem pojeździć sobie na rowerku, bo stwierdziłem że survival horror to najlepiej wieczorem. I miałem rację. TLOU na dużym tv + kino domowe + ciemny pokój miażdży klimatem. Ta gra powinna napędzać sprzedaż, ale nie ps4, tylko amplitunerów i kolumn :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przechodziłem grę dwa razy na PS3 i powiem szczerze, że to jedna z najlepszych gier w jakie grałem. Na ps4 na razie nie kupuje, bo jakoś nie mogę się przekonać do tych ogromnych różnić. Jest to jednak tytuł obowiązkowy dla każdego, kto nie grał na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam, pociska ktoś multika? u mnie aktualnie tydzień 6/dzień 6 80 ocalonych :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę ze ruch malutki widac remaster nie przyciągnął tłumów przynajmniej na labie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę ze ruch malutki widac remaster nie przyciągnął tłumów przynajmniej na labie :P

Ludzie po prostu grają :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawiesiło sie komuś tlou:r . Własnie mialem akcje ze wystapil blad i gra zostanie zamknieta :E .

 

BTW TLoU na PS4 jest zajebiste , gram na Przetrwaniu po Polsku i nawet dubbing mi sie podoba :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy waszym zdaniem tryb 30 fps skacze ? Tak jakby blura nie dali, bo jak porównywałem to z PS3 to tam dla mnie gra lepiej się porusza (chyba że na PS3 jest więcej niż 30pfs)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy waszym zdaniem tryb 30 fps skacze ?

nie gram z 30 fps ale na innych forach ludzie właśnie narzekają. Jakby coś było skopane w stosunku do tego, co prezentuje ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na 60 fps i nie widze problemow , poza tym ze czasami przeciwnicy strzelaja przez sciany albo sie teleportuja :E .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w 30 fps, zero problemów z skakaniem. Podejrzewam, ze to kwestia TVka i jego ustawień niż samej konsoli.

 

Ktoś tam pyta czemu temat taki śpiący, no to co mamy przeżywać spoilery z gry którą ograliśmy rok temu? milekp jak skończy będzie przeżywał to poprzeżywamy z nim a tak to o czym tutaj dyskusje prowadzić? Gra jak była nieziemska tak jest nadal nieziemska tylko wygląda i działa lepiej. Też gram z dubbingiem i na słuchawkach, znakomicie potęguje klimat i można się bardziej wkleić w temat bo głosy podkładane są idealnie pod bohaterów.

Póki co nie miałem żadnych problemów z rozgrywką, raz tylko ai się zloopowało i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie lubię przeżywać iraczej nie podniecam się grami co nie znaczy, że tytuł bardzo mi się podoba. Gram na normalu i efekt zaszczucia nie jest zbyt spotęgowany, zostawiam go sobie na drugie przejście w "brutalnej rzeczywistości". Historia już teraz potrafi chwycić za serce i nie dziwię się, że wywołuje takie emocje a Ellie jako towarzyszka jest momentami świetna. Nie wiem jak tam dubbing daje radę ale ja przechodzę po angielsku z napisami kinowymi. Jak na razie świetna ale na koniec zostawiam sobie stwierdzenie, czy to faktycznie jest arcydzieło. Na pewno oddaje klimat postapo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też gier nie przeżywam de facto, ba, rzadko kiedy trafia się historia która sama w sobie popycha mnie do gry dalej (no może gry od R tak mają) np pomimo błędów czy ubitej formuły całości (Dead Space 3). TLOU to jest chyba jedyna grą którą 'przeżyłem', jadłem garściami każdy jej fragment i pomimo że niektóre tweeesty widziałem z kilometra to i tak sprawiały, że serducho biło mocniej. A Ty jako ojciec córy tym bardziej niektóre sytuacje w tej grze połkniesz bez popity, stąd też moje stwierdzenie wcześniej. Po prostu, tak dobrej fabularnie gry w poprzedniej generacji nie było. Kropka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

źle napisałem - nie chodzi mi o to, że nie przeżywam gier (a także książek czy filmów), lecz nie przeżywam w stylu nie dzielę się tym z innymi…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i przeszedłem :) To było moje pierwsze podejście - ps3 nie miałem, a wcześniej nie oglądałem żadnych filmików, nie czytałem recenzji, nie znałem najmniejszego zarysu fabuły. Jestem pozytywnie zaskoczony. Gdybym wiedział, że gra będzie liniowa, przerywana gęsto i często filmowymi wstawkami to miałbym poważne wątpliwości czy się na nią skusić. Tymczasem świetna fabuła, jakiej dawno nie doświadczyłem w żadnej grze sprawiła, że człowiek zatapiał się jak w książce. Do tego ciesząca oko grafika - ciekawe i urozmaicone krajobrazy, atrakcyjnie wyglądające modele postaci - przynajmniej z głównej "obsady" ;)

 

To teraz kolej chyba na diablo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Utożsamiam się z opinią powyżej.

Powiedzcie mi, czy warto brać się za tryb "brutalna rzeczywistość". Normalny nie był praktycznie żadnym wielkim wyzwaniem, choć kilka razy udało mi się zginąć. Teraz chciałbym wziąć najwyższy stopień trudności ale jak mam 50x przechodzić jakiś element (sam wiem już gdzie będzie bardzo trudno), to mi się odechciewa… Kto przeszedł, niech poradzi koledze, czy machnąć ręką i skupić się na multi wink.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i przeszedłem :) To było moje pierwsze podejście - ps3 nie miałem, a wcześniej nie oglądałem żadnych filmików, nie czytałem recenzji, nie znałem najmniejszego zarysu fabuły. Jestem pozytywnie zaskoczony. Gdybym wiedział, że gra będzie liniowa, przerywana gęsto i często filmowymi wstawkami to miałbym poważne wątpliwości czy się na nią skusić. Tymczasem świetna fabuła, jakiej dawno nie doświadczyłem w żadnej grze sprawiła, że człowiek zatapiał się jak w książce. Do tego ciesząca oko grafika - ciekawe i urozmaicone krajobrazy, atrakcyjnie wyglądające modele postaci - przynajmniej z głównej "obsady" ;)

 

To teraz kolej chyba na diablo :)

 

Albo jestem jakiś dziwny, albo opinie na temat fabuły w tlou są przesadzone. Doszedłem do zimy i nie ma w tym nic specjalnego. W porównaniu z taką np mafią 1 i 2 leży i kwiczy. Gameplay też taki sobie. Ogólnie gra jak dla mnie może solidna, ale mocno przereklamowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Utożsamiam się z opinią powyżej.

Powiedzcie mi, czy warto brać się za tryb "brutalna rzeczywistość". Normalny nie był praktycznie żadnym wielkim wyzwaniem, choć kilka razy udało mi się zginąć. Teraz chciałbym wziąć najwyższy stopień trudności ale jak mam 50x przechodzić jakiś element (sam wiem już gdzie będzie bardzo trudno), to mi się odechciewa… Kto przeszedł, niech poradzi koledze, czy machnąć ręką i skupić się na multi wink.gif

 

Gram na przetrwaniu , aktualnie koncze zime , i musze przyznac ze poziom trudnosci jest naprawde bardzo dobrze pomyslany :) . W niektorych momentach bywa ostro , z zasobami jest naprawde cienko . Jednak jest to na tyle wywazone i dobrze zaprojektowane , ze nie musisz polowac na buga , albo farta a poprostu grac i uwazac na siebie. Kumpel skonczyl Przetrwanie+ i tez mu sie podobalo , a napewno nie lubi przechodzi czegos 50x, bo w koncu sie uda fartem cos zaliczyc.

Edytowane przez Sfinks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie moze namiary gdzie moge kupic nowke badz uzywke z pakietem dlc co dawali do pre-oderow moja ps4 wlasnie do mnie jedzie i chce zakupic the last of us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to TLoU na PS4 to tylko multik, single ograłem na PS3.

Ciągle jestem zdania, że mutli jest świetne i nie jest to zwykłe naparzanie ala Uncharted, choć kilka rzeczy bym zmienił.

 

Aktualnie zrobiłem trofka dotyczące "przeżycia" 12 tygodni dwoma frakcjami - maks ocalonych 125. Celuje w ok, 150 - w trybie przesłuchania można się nachapać zasobów ;)

 

Wbita ranga na dzień dzisiejszy 27 **//

 

btw. wszedł patch 1.02 poprawiający matchmaking.

Edytowane przez PHYSXftw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wręcz odwrotnie. Jestem zachwycony historią, przechodzę drugi raz i możliwe, że nie jest to ostatnie przejście. Za to multi uważam za nawet ciekawy dodatek. Mimo, że nie cierpię multi z widokiem TPP, ten akurat jest dość zajmujący, jednak gram tak kilka meczy dziennie bo ciągnie mnie z powrotem do singla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy posiadacze wersji Remastered mogę grać w MP z osobami, które mają TLOU na PS3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy posiadacze wersji Remastered mogę grać w MP z osobami, które mają TLOU na PS3?

Nie mogą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny tydzień zmagań w multiku Rank 38***// - rekord ocalonych 130

Potrzebuje jeszcze 2 ogarniętych osób do premade'u - najlepiej z doświadczeniem na przesłuchaniach oraz z TSem :o

 

btw. śmiało możecie dodawać mnie na PSN: taganpl

 

edit: lol post pod postem :E

edit2: mowa o PS4.

Edytowane przez PHYSXftw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo jestem jakiś dziwny, albo opinie na temat fabuły w tlou są przesadzone. Doszedłem do zimy i nie ma w tym nic specjalnego. W porównaniu z taką np mafią 1 i 2 leży i kwiczy. Gameplay też taki sobie. Ogólnie gra jak dla mnie może solidna, ale mocno przereklamowana.

 

Fabuła w TLoU jest nieco inna, opiera się bardziej na relacjach i ich metamorfozie między głównym bohaterem, a Ellie. Dla mnie to taka trochę Lynchowska "Prosta Historia", nie każdemu coś takiego przypadnie do gustu : P Dla mnie pokład emocjonalny i wczucie się w klimat czy bohaterów był o wiele większy niż przykładowo w wymienionych przez Ciebie Mafiach. Co do gameplayu to IMO był świetny, jest crafting, rozwijanie postacie (ubogie to, ale cieszy), jest jakiś survival, można grać na "szczelankę", skradać się albo hybrydowo, samo strzelanie jest bardzo przyjemne i satysfakcjonujące. Jak dla mnie perełka, dla takich gier warto mieć PS'a : >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...