Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czasami niektóre elementy/detale to nawet ultra low. Samo filtrowanie textur to padaka na ps4. PS 5 powinno to w końcu zmienić.

Edytowane przez lukadd
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Uncharted 4 nie był na Low. Już przestańcie wymyślać :). A Tlou 2 ma być jeszcze ładniejszy. Więc nie wiem po co ta dyskusja o "low" detalach. Konsola to nie pecet.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie wykluczal gier na poziomie ps4 w 4k i 60fps na ps5

W całokształcie nie wykluczam, że część gier będzie tak działała, ale TLoU part II jeśli faktycznie będzie działać tylko w 1440p i 30fps na pro jak na pokazach to nie widzę, aby na ps5 dociągnęli do natywnego 4k i stabilnych 60fps w takiej oprawie graficznej bez cięć.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Poczekajcie do premiery nowej konsoli.. Wcześniejsza dyskusja czy będzie działać w 60fps czy nie. Nie ma według mnie sensu. Wyjdzie konsola i będą testy - wówczas się wszystko okaże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W całokształcie nie wykluczam, że część gier będzie tak działała, ale TLoU part II jeśli faktycznie będzie działać tylko w 1440p i 30fps na pro jak na pokazach to nie widzę, aby na ps5 dociągnęli do natywnego 4k i stabilnych 60fps w takiej oprawie graficznej bez cięć.

A ja sobie policzylem ze zakladajac 30 fps 1080p na ps4 i ze ps5 5x cpu, 7x gpu nie bedzie z tym problemu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ogyrwam TLOU Remastered na poziomie prawdziwa rzeczywistość (bo chciałbym wbić trofeum) i utknołem w szkole. Mam trzy naboje w strzelbie i nie wiem jak teraz przejść jak co róż gdy przejde dalej wychodzi klikacz i biegacze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachciało się trofików, to teraz radź se sam :E

Żadnych bum-bum ani broni białej? Wybij biegaczy na solo, a klikaczy ze strzelby.

Chyba jak będziesz zajęty tymi leszczami to klikacz nie podejdzie, w sensie będziesz w zwarciu to gra "nie pozwoli". Wiecie o co mnie chodzi? :E

 

Czy nawet rzuć cegłą czy butelką.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam że tunel na końcu lepiej przejść po cichu, bo inaczej jest sporo problemów :D .

 

No i dosłownie nie cierpię tej walki z oddziałami Świetlików - mnoży się ich od uja i za dużo ich tam jest. Ostatnim razem straciłem cierpliwość i przebiegnąłem tam koło nich ;) . Granie na tym drugim najtrudniejszym poziomie trudności - chyba Przetrwanie się zwał czy jak.

Edytowane przez Introverder
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, azgan napisał:

Remake The Last of Us może ukazać się już niebawem https://planetagracza.pl/remake-the-last-of-us-data-premiery-przecieki-jeff-grubb/

Ktoś z Was czeka na ten Remake ??

Ja bardzo chętnie ogram jeszcze raz obie części, także jak będzie remake pierwszej części to spoko, pewnie kupię :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, azgan napisał:

Remake The Last of Us może ukazać się już niebawem https://planetagracza.pl/remake-the-last-of-us-data-premiery-przecieki-jeff-grubb/

Ktoś z Was czeka na ten Remake ??

Nie czekam. ND ma jakiś kryzys, brakuje im pomysłów na świeże IP? Męczą te TLOU od PS3 jak GTA V od R*.  Jak zrobią remake jeszcze na PS4 to będzie parodia. :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Jaycob napisał:

Nie czekam. ND ma jakiś kryzys, brakuje im pomysłów na świeże IP? Męczą te TLOU od PS3 jak GTA V od R*.  Jak zrobią remake jeszcze na PS4 to będzie parodia. :E

Wszystkie studia tak maja, albo robią kolejna cześć swojej gry i to gorsza od poprzedniej, remaster lub remake ? Tylko Remake w wydaniu ND tak dobrej gry przy okazji wypuszczenia serialu na HBO to bardzo dobry pomysł.  Obecnie gram w druga cześć TLOU i jestem bardzo zadowolony z gierki. Jak Remake jeszcze piękniej będzie wyglądał to pewnie będzie zbieranie szczeny z podłogi na PS5.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Wszystkie studia tak maja, albo robią kolejna cześć swojej gry i to gorsza od poprzedniej, remaster lub remake ? Tylko Remake w wydaniu ND tak dobrej gry przy okazji wypuszczenia serialu na HBO to bardzo dobry pomysł.  Obecnie gram w druga cześć TLOU i jestem bardzo zadowolony z gierki. Jak Remake jeszcze piękniej będzie wyglądał to pewnie będzie zbieranie szczeny z podłogi na PS5.

Kurde rockstar czy ND remasteruje rimejkuje to samo kilka razy ,  a cdpr nie potrafi raz zrobić remake wiedźmina 1 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, voltq napisał:

Kurde rockstar czy ND remasteruje rimejkuje to samo kilka razy ,  a cdpr nie potrafi raz zrobić remake wiedźmina 1 

Remake pierwszego Wiedźmina ma więcej sensu, niż kolejne TLOU. IMO najbardziej nie potrzebny rimejk jak można teraz wypuścić. Concept się przecież nie zmieni, a remaster wciąż wygląda bardzo dobrze.  W przypadku W1 o wiele więcej rzeczy można było by poprawić i jest to gra także starsza.

Godzinę temu, Phoenixsuple napisał:

Jak Remake jeszcze piękniej będzie wyglądał to pewnie będzie zbieranie szczeny z podłogi na PS5.

Tak, a za 2 lata remaster, a potem wersja ostateczna/dir cut. :E

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Jaycob napisał:

IMO najbardziej nie potrzebny rimejk jak można teraz wypuścić.

Z punktu widzenia powstającego serialu bardzo potrzebny. Gra doda widzów serialowi, a serial napędzi sprzedaż gry.

Ja też bym wolał, żeby zrobili w końcu coś nowego, ale biznes jest biznes.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.10.2019 o 18:15, SNC napisał:

Ja bym nie wykluczal gier na poziomie ps4 w 4k i 60fps na ps5

 

W dniu 1.10.2019 o 18:49, lukadd napisał:

W całokształcie nie wykluczam, że część gier będzie tak działała, ale TLoU part II jeśli faktycznie będzie działać tylko w 1440p i 30fps na pro jak na pokazach to nie widzę, aby na ps5 dociągnęli do natywnego 4k i stabilnych 60fps w takiej oprawie graficznej bez cięć.

Śmiesznie się dzisiaj czyta te stare posty. Dzisiaj już wiadomo że The Last of Us Part II śmiga na PS5 w 1440p i 60fps ale jak wiadomo gra dostała tylko prostego Patcha na odblokowanie klateczek. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
30 minut temu, azgan napisał:

 

Śmiesznie się dzisiaj czyta te stare posty. Dzisiaj już wiadomo że The Last of Us Part II śmiga na PS5 w 1440p i 60fps ale jak wiadomo gra dostała tylko prostego Patcha na odblokowanie klateczek. 

1) nie ma natywnej wersji pod ps5

2) jezeli niemozliwe jest utrzymanie 4k 60 bardzo stabilnych to zawsze moga sie zabawic w wersje pod vrr i 120hz tak jak miles morales fidelity 40fps mode uncapped ktory lata w okolicach 50klatek, w przyszlosci tez fsr2 jest opcja

btw przeszedlem jakis czas temu drugi raz wlasnie w 60fps na ps5 w trybie nieskonczonej amunicji ;d

Edytowane przez SNC
  • Sad 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS5 pro może dociągną do natywnego 4k i 60k fps :E

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, SNC napisał:

1) nie ma natywnej wersji pod ps5

2) jezeli niemozliwe jest utrzymanie 4k 60 bardzo stabilnych to zawsze moga sie zabawic w wersje pod vrr i 120hz tak jak miles morales fidelity 40fps mode uncapped ktory lata w okolicach 50klatek, w przyszlosci tez fsr2 jest opcja

btw przeszedlem jakis czas temu drugi raz wlasnie w 60fps na ps5 w trybie nieskonczonej amunicji ;d

 

1 godzinę temu, lukadd napisał:

Na PS5 pro może dociągną do natywnego 4k i 60k fps :E

Nie to żebym narzekał bo The Last of Us Part II wygląda i działa przepięknie na PS5 ale Uncharted: Legacy of Thieves Collection jest na tym samym silniku i tam jest dokładnie ta sama sytuacja czyli natywne 1440p i 60fps lub pełne 4K ale przy 30k/s a 120fps jest tylko w FullHD 1080p. Ten tytuł co prawda też nie dostał jeszcze patcha na uwolnienie mocy tak żeby działało to ile fabryka dała pod VRR ale mówi to już coś o możliwościach PS5 w obu tytułach. Pierwsza część The Last of Us działa w 4K@60 dopiero na PS4PRO więc bardzo możliwe że tutaj też tak będzie i dopiero na PS5PRO dobijamy do tego magicznego 2160p w 60fps w U4 oraz TLOU II.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
22 minuty temu, azgan napisał:

 

Nie to żebym narzekał bo The Last of Us Part II wygląda i działa przepięknie na PS5 ale Uncharted: Legacy of Thieves Collection jest na tym samym silniku i tam jest dokładnie ta sama sytuacja czyli natywne 1440p i 60fps lub pełne 4K ale przy 30k/s a 120fps jest tylko w FullHD 1080p. Ten tytuł co prawda też nie dostał jeszcze patcha na uwolnienie mocy tak żeby działało to ile fabryka dała pod VRR ale mówi to już coś o możliwościach PS5 w obu tytułach. Pierwsza część The Last of Us działa w 4K@60 dopiero na PS4PRO więc bardzo możliwe że tutaj też tak będzie i dopiero na PS5PRO dobijamy do tego magicznego 2160p w 60fps w U4 oraz TLOU II.

Mysle ze bardzo konserwatywnie podeszli do tematu i z uncaped frames z vrr byloby bardzo plynnie w 4k ale tez tak naprawde malo ludzi ma jeszcze nowe tv wiec przez cala te generacje nadal rzadko mozemy dostawac takie tryby niestety

Edytowane przez SNC
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, azgan napisał:

 

Nie to żebym narzekał bo The Last of Us Part II wygląda i działa przepięknie na PS5 ale Uncharted: Legacy of Thieves Collection jest na tym samym silniku i tam jest dokładnie ta sama sytuacja czyli natywne 1440p i 60fps lub pełne 4K ale przy 30k/s a 120fps jest tylko w FullHD 1080p. Ten tytuł co prawda też nie dostał jeszcze patcha na uwolnienie mocy tak żeby działało to ile fabryka dała pod VRR ale mówi to już coś o możliwościach PS5 w obu tytułach. Pierwsza część The Last of Us działa w 4K@60 dopiero na PS4PRO więc bardzo możliwe że tutaj też tak będzie i dopiero na PS5PRO dobijamy do tego magicznego 2160p w 60fps w U4 oraz TLOU II.

Z tego co pamiętam to tam pisało że 1800p jest przy 60 fps w the last of us 1 na sztywno , ja na takim ogrywałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, voltq napisał:

Z tego co pamiętam to tam pisało że 1800p jest przy 60 fps w the last of us 1 na sztywno , ja na takim ogrywałem

To żeby nie zgadywać tak dla przypomnienia The Last of Us Remaster PS4PRO 

Wszystko podane jak na tacy.

17 godzin temu, Jaycob napisał:

Remake pierwszego Wiedźmina ma więcej sensu, niż kolejne TLOU. IMO najbardziej nie potrzebny rimejk jak można teraz wypuścić. Concept się przecież nie zmieni, a remaster wciąż wygląda bardzo dobrze.  W przypadku W1 o wiele więcej rzeczy można było by poprawić i jest to gra także starsza.

Tak, a za 2 lata remaster, a potem wersja ostateczna/dir cut. :E

Jak tak zerkam na Remaster pierwszego TLOU to też się zastanawiam po co ten Remake :E?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...