Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Michal86

Wie ktoś kiedy wyjdzie fabularne DLC ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MikeL

Na razie cisza w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmulasta gra, 5/10. :E

 

Serio, grałem co prawda jakieś 2-3 godziny, a tu pewnie chodzi o fabułkę, postacie itede itepe. No ale co poradzić jak gameplay najzwyczajniej w świecie posysa.

 

Osobiście troszkę nie pojmuję podjarki tym tytułem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzadko kiedy w gry gram dluzej niz 10 minut nawet jak sa to mega hity :) ale the last of us przeszedlem w dwa , trzy dni. dla mnie cos pieknego ,ciesze sie ze jestem posiadaczem konsoli od niedawna bo dla tej gry warto bylo ja zakupic :)epicka gra pod kazdym wzgledem, dla mnie osobiscie gra roku. teraz dopiero zaczynam serie uncharted :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję wróżki ze szklaną kulą. Jak myślicie ile uzywka Last of Us będzie kosztować na święta? Za stowke kupi się czy np na święta gry drożeją? Bo przez plusa nie kupuje pudelkowych wydań :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno będzie. Już są za mniej niż 100 (używane c'nie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Pierwsze fabularne DLC powinno zadebiutować niebawem, a pierwsze informacje zostaną opublikowane jeszcze w tym tygodniu."

-ps3site

 

Nie mam parcia teraz, to w przyszłości kupię podstawkę z dlc w goty :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro ma być news dotyczący DLC (nie wiadomo, czy fabularnego, może o wszystkich powiedzą).

 

A tymczasem "alternatywne" zakończenie gry. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio, grałem co prawda jakieś 2-3 godziny, a tu pewnie chodzi o fabułkę, postacie itede itepe. No ale co poradzić jak gameplay najzwyczajniej w świecie posysa.

 

Osobiście troszkę nie pojmuję podjarki tym tytułem.

 

Co ty chcesz od gameplayu? Moim zdaniem jest perfekcyjnie wyważony, a że nie jest to rzeźnia, jak w większości innych gier to tylko plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmulasta gra, 5/10. :E

 

Serio, grałem co prawda jakieś 2-3 godziny, a tu pewnie chodzi o fabułkę, postacie itede itepe. No ale co poradzić jak gameplay najzwyczajniej w świecie posysa.

 

Osobiście troszkę nie pojmuję podjarki tym tytułem.

Akurat gameplay i jego wyważenie jest obok fabuły największym atutem TLOU. Jestem w stanie przygryźć wargę jak ktoś pisze, że grafika miejscami nie jest najwyższej klasy, ale jak już pada hasło, że struktura gry leży to ktoś albo nie grał, albo widział tylko jak ktoś inny gra a przylazł pomarudzić bo akurat nie ma nic lepszego do roboty :/.

 

Wiem, czepiam się. Zaraz przeczytam że jestem fanboyem. Trudno, jak ktoś psioczy bez konkretnej argumentacji to cicho siedział nie będę.

Edytowane przez Qrdel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat gameplay i jego wyważenie jest obok fabuły największym atutem TLOU. Jestem w stanie przygryźć wargę jak ktoś pisze, że grafika miejscami nie jest najwyższej klasy, ale jak już pada hasło, że struktura gry leży to ktoś albo nie grał, albo widział tylko jak ktoś inny gra a przylazł pomarudzić bo akurat nie ma nic lepszego do roboty :/.

 

Wiem, czepiam się. Zaraz przeczytam że jestem fanboyem. Trudno, jak ktoś psioczy bez konkretnej argumentacji to cicho siedział nie będę.

 

100% zgody. Nie jestem jakimś wielkim fanem TLOU, ale z pewnością jest to jedna z najlepiej zaprojektowanych gier i to nie tylko w tej generacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ja będę się szczypał, zabieram się drugi raz za przechodzenie tej fenomenalnej gry tylko z angielskimi głosami :) zobaczymy jak to będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może będzie wątek miłosny?

Biorę w ciemno

:E

 

Aktorka, która podłoży głos Riley (zawinąłem z Gafa):

 

 

Yaani-King-JTM-3006.jpg

 

 

Bardzo ładny uśmiech. :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na co wy patrzycie, na pierwszym planie jak wół, cyyyyycccckiiii :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...