Skocz do zawartości
DavidD1

Assetto Corsa Simulator

Rekomendowane odpowiedzi

@UP

Mówie, że wrażenie.

Nie napisałem, że jest lepsze czy gorsze.

Co nie zmienia faktu, że zacne jest.

Skąd wiesz? Przecież nie grałeś. Na razie pcars tylko ładnie wygląda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie pcars tylko ładnie wygląda :)

 

Moim zdaniem dobrze też sie jezdzi. Po wprowadzaniu modelu opon seta zeczeło to działać jak powinno - choć oczywiście nie wiadomo dokładnie jak będzie w wersji finalnej - bulidy potrafią sie pod tym względem kolosalnie od siebie różnić. Np niedawno były takie ze arilem nie dało sie jezdzić. Lekkie muśnięcie gazu powodowało spinowanie. Teraz jest prosciej jednakże ów pojazd nadal pozostaje ciężką do opanowania i bardzo narowistą maszyną.

 

Oczywiście przed twórcami jest jeszcze sporo pracy - odwzorowanie zużycia opon i ich temperatury, model zniszczeń, układ przeniesienia napędu ect ect. Jednak fizyka modelu jazdy już teraz nie daje wiekszych powodów do obaw. Zróżnicowanie opon też wygląda dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli grasz na padzie i jesteś fanem NFSów to możliwe, że ci się dobrze jeździ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli grasz na padzie i jesteś fanem NFSów to możliwe, że ci się dobrze jeździ.

 

jak chcesz podyskutować o fizyce jazdy, modelu opon, czy zachowaniu auta to oczywiście jestem otwarty. Ale postaraj sie rzeczowo wypowiadać - takie szczeniackie teksty to sobie daruj - nie wnosi to nic do tematu a na mnie kompletnie nie robi wrażenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nie ma na tobie robić wrażenia ma tylko ukazać jakie są fakty.

I nie mam zamiaru dyskutować o ledwo skubniętej fizyce pCARS w temacie o AC. Po prostu nie ma o czym pisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nie ma na tobie robić wrażenia ma tylko ukazać jakie są fakty.

 

Twoje wyobrażenia to nie są nie fakty.

 

 

I nie mam zamiaru dyskutować o ledwo skubniętej fizyce pCARS w temacie o AC. Po prostu nie ma o czym pisać.

 

Nie masz zamiaru bo zwyczajnie nie masz nic ciekawego do powiedzenia.

Napisać "fiza jest do bani" to każdy potrafi, ale uzasadnić czemu to już trzeba mieć jakieś tam w temacie pojęcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoje wyobrażenia to nie są nie fakty.

 

 

Bo są faktami.

 

Nie masz zamiaru bo zwyczajnie nie masz nic ciekawego do powiedzenia.

Napisać "fiza jest do bani" to każdy potrafi, ale uzasadnić czemu to już trzeba mieć jakieś tam w temacie pojęcie.

 

Nie, nie ma sensu pisać o ledwo skubniętej fizyce z osobą która popyla na padzie i o FFB nie ma zielonego pojęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiesz? Przecież nie grałeś. Na razie pcars tylko ładnie wygląda :)

*facepalm*

Bo oglądam trailery na YT ... Corsa mi się podoba i C.A.R.S

Jestem typkiem co lubi dobrą grafę. Pewnie wybrałbym CARS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pCARS wygląda tylko dobrze ze zmodowaną grafiką. Bez modów wygląda gorzej od AC.

 

 

edit

o czym ty piszesz człowieku? przecież AC nie mogłeś na oczy widzieć - nie do tej gry jak na razie zadnego dostępu - zadnego demo czy bety - wiec skąd wiesz jak naprawdę AC wygląda?

Bo widziałeś kilka skrinów?

 

Nie wspominając o tym ze do pCARS nie ma zadnych modów graficznych wiec trzymaj wyobraźnie na wodzy.

 

Tak własnie, widziałem screeny. pCars na screenach wygląda gorzej od AC. To mi wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pCARS wygląda tylko dobrze ze zmodowaną grafiką. Bez modów wygląda gorzej od AC.

 

o czym ty piszesz człowieku? przecież AC nie mogłeś na oczy widzieć - nie do tej gry jak na razie zadnego dostępu - zadnego demo czy bety - wiec skąd wiesz jak naprawdę AC wygląda?

Bo widziałeś kilka skrinów?

 

Nie wspominając o tym ze do pCARS nie ma zadnych modów graficznych wiec trzymaj wyobraźnie na wodzy.

Edytowane przez qjin
Proszę na tym zaprzestać te słowne przepychanki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie. We wszsytkich simach nie ma rąk czy to tylko wczesny build?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11.jpg

 

0332.jpg

 

Lista BMW:

BMW Z4 E89

 

BMW M3 E92

 

BMW M3 E30 EVO

 

BMW 1M

 

BMW Z4 GT3

 

BMW M3 GT2

 

I DLC:

BMW 1M Safey Car

 

BMW E30 DTM

 

Brakuję mi tu M5 e39 ,F10 i M6 e63/f12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu jakieś nudne jeżdżenie po torach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu jakieś nudne jeżdżenie po torach

Tak..."znowu" i "nudne" bo pewnie arcade-idiot-race-shit jest o klasę wyżej...znacznie lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, jak ktos nie docenia takich gier nie powinien sie wogole wypowiadac :thumbup: niektore arcade sa co prawda dosyc fajne jednak ma sie mniej satysfakcji z wygranej jak i dobrych wynikow. Graficznie na screenach bardzo ladnie wyglada, po gameplayach fizyka tez przekonuje, bym przetestowal na kierownicy ale potrzebny tam jakis dziwny key :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efczterdziestka co za auto. Dźwięk z filmiku naprawdę fajny, jestem zainteresowany. Jednak wolałbym żeby pokazali np. Suzukę, na której ten Lotusik pokazuje całość swoich możliwości.

 

C.A.R.S. raczej koncentruje się na ściganiu zawodowym, może AC wybierze publikę po prostu lubiącą jeździć marzeniami w wersjach cywilnych.

 

Wygląda na to, że ten rodzaj gier robi się coraz bardziej specjalistyczny. Zwykła kierownica już nie wystarcza :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykła kierownica już nie wystarcza :(

Sprawdzę i tak na DFP :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie widać przechyły karoserii na zakrętach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak..."znowu" i "nudne" bo pewnie arcade-idiot-race-shit jest o klasę wyżej...znacznie lepsze.

 

 

Dokladnie, jak ktos nie docenia takich gier nie powinien sie wogole wypowiadac :thumbup: niektore arcade sa co prawda dosyc fajne jednak ma sie mniej satysfakcji z wygranej jak i dobrych wynikow. Graficznie na screenach bardzo ladnie wyglada, po gameplayach fizyka tez przekonuje, bym przetestowal na kierownicy ale potrzebny tam jakis dziwny key :kwasny:

 

 

Po torach to ja się najeździłem w GT2, Toca race driver 2 i 3, większość tras się powtarza więc jakoś mnie nie kręci setny raz widzieć ten sam tor wyścigowy. Ale graficznie wygląda to ładnie, fizyka też zacna fajnie by było gdy można było po mieście jakimś pojeździć albo przez jakieś trasy między miastami z ładnymi widoczkami na pola uprawne i o wschodzie słońca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po torach to ja się najeździłem w GT2, Toca race driver 2 i 3, większość tras się powtarza więc jakoś mnie nie kręci setny raz widzieć ten sam tor wyścigowy.

 

Wybacz, ale te gry nie mają nic wspólnego z simem. Gdybyś jeszcze wspomniał o TOCA1 to może...

 

Nas kręci, nawet bardziej niż kręci i dlatego odwiedziliśmy ten temat. Jeśli nie podoba Ci się jazda w typowym simie, a śmiganie po torze nudzi to po prostu nie graj w to, na rynku jest masa arcadówek...

 

 

Ps - mam wrażenie, że momentami tam brakuje fizyki. Ruchy kierownicy na filmikach względem skrętu auta są po prostu za mocne, jakby na klawie grali.

 

BTW - za chwilę chyba odpalę sobie GTL albo GTR :E

Ale graficznie wygląda to ładnie, fizyka też zacna fajnie by było gdy można było po mieście jakimś pojeździć albo przez jakieś trasy między miastami z ładnymi widoczkami na pola uprawne i o wschodzie słońca.

 

Od widoczków na trasie to masz gry o tematyce WRC, GT, FM.

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale te gry nie mają nic wspólnego z simem. Gdybyś jeszcze wspomniał o TOCA1 to może...

 

Nas kręci, nawet bardziej niż kręci i dlatego odwiedziliśmy ten temat. Jeśli nie podoba Ci się jazda w typowym simie, a śmiganie po torze nudzi to po prostu nie graj w to, na rynku jest masa arcadówek...

 

 

Ps - mam wrażenie, że momentami tam brakuje fizyki. Ruchy kierownicy na filmikach względem skrętu auta są po prostu za mocne, jakby na klawie grali.

 

 

Nigdzie nie napisałem, że jazda w trybie symulacji mi się nudzi. Nudzi mi się natomiast oglądanie ciągle tych samych tras nie raz jeździło się wyścigi enduro, siedziało po 2 godziny i jechało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie napisałem, że jazda w trybie symulacji mi się nudzi. Nudzi mi się natomiast oglądanie ciągle tych samych tras nie raz jeździło się wyścigi enduro, siedziało po 2 godziny i jechało.

Nie raz jeździło się po Spa, albo Nordschlaife ponad 2h, z 30-40 innych simracingowców online...i się nie nudziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...