Skocz do zawartości
DavidD1

Assetto Corsa Simulator

Rekomendowane odpowiedzi

Z tymi czasami to jest roznie ale mi np nie leza wszystkie auta, przykladowo German Fury zrobilem w pierwszej rundzie na gold a Demon On Wheels bym sie meczyl i meczyl.

 

Robienie czasow to dla mnie niestety najslabszy tryb w tej grze, no i czesciowo drift. Nie trzeba robic super driftow zeby miec zloto ale poswiecic troche czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krew mnie zalewa, nie mam chyba smykałki do robienia super czasów i ta gra jest dla mnie za trudna.

Grzebać w setupie nie potrafię, ściągam paliwo, zmieniam opony, czasami na minus pojadę z camber i to na tyle.

Największe problemy jednak mam z obraniem punktów hamowania, wyczuciem poślizgu i jego kontrą, właściwym torem jazdy.

Szansę widzę dla siebie jak wyjdzie MP i będę mógł z kimś lepszym wspólnie poćwiczyć, jechać jego śladem, może coś podpowie przy rozmowie w czasie jazdy.

Próbowałem na Imoli Z4 zrobić czasówkę i 1:53 to maks co mi się dziś udało, mój rekord kiedyś to 1:49, ale to i tak za mało na zaliczenie tego eventu.

 

lws, wytrwały z Cibie zawodnik, musisz mieć super wyczucie, ja nawet sobie nie mogę wyobrazić jak to robisz że tyle czasu jeszcze urywasz. Mam nadzieję że kiedyś przy MP poświęcisz mi swój czas i trochę się podszkolę.

 

Ja tych eventów w ogóle nie tykam (no dobra zrobiłem dragi ale one są proste). Te czasy to jakaś masakra, gra nie jest w ogóle przystępna dla kogoś kto dopiero od niedawna gra w symulacje. Ciekawe jak tryb kariery będzie wyglądał ale z tym AI to i tak marna zabawa. Jedynie w multi może być fajnie przy dobrej paczce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używasz RSR Live, możesz dać namiary na steam, szukam ludzi którzy podobnie do mnie śmigają do MP, bo póki co mam samych debeściaków i przeciętnie mi do nich z 7 sekund brakuje?

Jest ktoś z wawy i może mi pokazać jak w tej grze dobrze jeździć, robić dragi i drifty u mnie w domu?

Edytowane przez WORMS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś naprawić te hamulce? Bo hamuje tak jakby ich nie było :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krew mnie zalewa, nie mam chyba smykałki do robienia super czasów i ta gra jest dla mnie za trudna.

Grzebać w setupie nie potrafię, ściągam paliwo, zmieniam opony, czasami na minus pojadę z camber i to na tyle.

Największe problemy jednak mam z obraniem punktów hamowania, wyczuciem poślizgu i jego kontrą, właściwym torem jazdy.

Szansę widzę dla siebie jak wyjdzie MP i będę mógł z kimś lepszym wspólnie poćwiczyć, jechać jego śladem, może coś podpowie przy rozmowie w czasie jazdy.

Próbowałem na Imoli Z4 zrobić czasówkę i 1:53 to maks co mi się dziś udało, mój rekord kiedyś to 1:49, ale to i tak za mało na zaliczenie tego eventu.

 

lws, wytrwały z Cibie zawodnik, musisz mieć super wyczucie, ja nawet sobie nie mogę wyobrazić jak to robisz że tyle czasu jeszcze urywasz. Mam nadzieję że kiedyś przy MP poświęcisz mi swój czas i trochę się podszkolę.

 

Możesz obejrzeć asobie odcinki symulantów na YT: https://www.youtube.com/watch?v=SpAfM8vkyO4 i parę innych ich odcinków. Może dowiesz się czegoś nowego. Podstawą jest tam co prawda gra iRacing, ale wszystko o czym mówią pasuje też do innych symulatorów i real life.

 

Z multi też będzie bardzo ciekawie. Pamiętam moje pierwsze kroki w rFactor, jak jeździłem w F1Liga.pl. Licencji nie robiłem, bo nie miałem czasu na oficjalne wyscigi. Jedynie na serwery z treningami i próbnymi wyścigami wchodziłem. Zawsze było trochę osób na serwerze i atmosfera była świetna na chacie. Można było się podzielić opiniami, radami, setupami, czy też poobserwować jazdę i styl innych. Czasem godzinę się w boksach siedziało i tylko rozmawiało o ustawieniu aut. Wiele się wtedy nauczyłem w ten sposób od innych, którzy mieli cierpliwość tłumaczyć. Niestety później miałem kilkuletnią przerwę z simracingiem i niemal wszystko zapomniałem.

 

Mam nadzieję, że multi w AC będzie wyglądać w podobny sposób, albo i lepszy. Oczywiście muszą być jakieś serwery prywatne, bo na publikach może być ciężko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a o co chodzi, że "z tym AI" nie będzie zabawy w trybie kariery? Osobiście czasówki lubię, ale jak faktycznie dla noobow nie do osiągnięcia, to marna zabawa. A co z tym AI?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz obejrzeć asobie odcinki symulantów na YT: https://www.youtube.com/watch?v=SpAfM8vkyO4 i parę innych ich odcinków. Może dowiesz się czegoś nowego. Podstawą jest tam co prawda gra iRacing, ale wszystko o czym mówią pasuje też do innych symulatorów i real life.

 

Z multi też będzie bardzo ciekawie. Pamiętam moje pierwsze kroki w rFactor, jak jeździłem w F1Liga.pl. Licencji nie robiłem, bo nie miałem czasu na oficjalne wyscigi. Jedynie na serwery z treningami i próbnymi wyścigami wchodziłem. Zawsze było trochę osób na serwerze i atmosfera była świetna na chacie. Można było się podzielić opiniami, radami, setupami, czy też poobserwować jazdę i styl innych. Czasem godzinę się w boksach siedziało i tylko rozmawiało o ustawieniu aut. Wiele się wtedy nauczyłem w ten sposób od innych, którzy mieli cierpliwość tłumaczyć. Niestety później miałem kilkuletnią przerwę z simracingiem i niemal wszystko zapomniałem.

 

Mam nadzieję, że multi w AC będzie wyglądać w podobny sposób, albo i lepszy. Oczywiście muszą być jakieś serwery prywatne, bo na publikach może być ciężko.

 

Ja swoją przygodę zacząłem od Team Toca 2 i DTM, było bardzo podobnie do tego co opisujesz, sobota niedziela 21 start, tydzień na przygotowanie się do trasy, ale od tego czasu z 13 lat upłynęło i nic już nie pamiętam.

Na nieszczęście po ostatnim GT Legends to tylko arkadówki były i zero realizmu.

Dzięki za linka , po powrocie z pracy przeglądam symulantów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a o co chodzi, że "z tym AI" nie będzie zabawy w trybie kariery? Osobiście czasówki lubię, ale jak faktycznie dla noobow nie do osiągnięcia, to marna zabawa. A co z tym AI?

 

Pograj to zobaczysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WORMS poszło pw.

Edytowane przez lws

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz obejrzeć asobie odcinki symulantów na YT: https://www.youtube.com/watch?v=SpAfM8vkyO4 i parę innych ich odcinków. Może dowiesz się czegoś nowego. Podstawą jest tam co prawda gra iRacing, ale wszystko o czym mówią pasuje też do innych symulatorów i real life.

 

Z multi też będzie bardzo ciekawie. Pamiętam moje pierwsze kroki w rFactor, jak jeździłem w F1Liga.pl. Licencji nie robiłem, bo nie miałem czasu na oficjalne wyscigi. Jedynie na serwery z treningami i próbnymi wyścigami wchodziłem. Zawsze było trochę osób na serwerze i atmosfera była świetna na chacie. Można było się podzielić opiniami, radami, setupami, czy też poobserwować jazdę i styl innych. Czasem godzinę się w boksach siedziało i tylko rozmawiało o ustawieniu aut. Wiele się wtedy nauczyłem w ten sposób od innych, którzy mieli cierpliwość tłumaczyć. Niestety później miałem kilkuletnią przerwę z simracingiem i niemal wszystko zapomniałem.

 

Mam nadzieję, że multi w AC będzie wyglądać w podobny sposób, albo i lepszy. Oczywiście muszą być jakieś serwery prywatne, bo na publikach może być ciężko.

 

Ten trail braking to ciekawa sprawa, ide montować sznurek ;) Mieli gadać o przyspieszaniu ale widzę że się im odechciało nagrywać poradniki, szkoda.

Edytowane przez scratix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się wkręciłem w te poradniki, zacząłem od ustawienia kierownicy na nadgarstek i pedałów, mówili że po wciśnięciu sprzęgła noga lekko ugięta, ale o wysokości kierownicy nic nie wspominali, jest na to jakaś zasada, jak wysoko mam mieć fotel, gdzie ma być koło?

Szkoda że na 10 się urywa, myślałem że jakiej playseat przetestują, fajne dwa kubełki są na filmach.

Edytowane przez WORMS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograj to zobaczysz.

nie mam zamiaru, bo dla multi mi sie nie opłaca kupować, W dodatku póki co - bety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Changelog 0.8.5

- Introducing Race Weekend

- AI improvements

- Fuel lap prediction

- Improved mouse with ingame gui

- Gui fixes and improvements

- Animations on secondary elements of the track

- Enable/disable keyboard commands with wheel or gamepad

- Skybox graphical improvements

- Tweaked kerbs volume

- New Lotus Evora GTC

- New Lotus Evora GX

 

Tragedia znowu Lotusy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update 0.8.5 now live!

Community Announcements - 4thworld

0.8.5

- Race Weekend

- AI improvements

- Fuel lap prediction

- Improved mouse with ingame gui

- Gui fixes and improvements

- Animations on secondary elements of the track

- Enable/disable keyboard commands with wheel or gamepad

- Skybox graphical improvements

- Tweaked kerbs volume

- Lotus Evora GTC

- Lotus Evora GX

Edytowane przez maras2574

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Changelog 0.8.5

- Introducing Race Weekend

- AI improvements

- Fuel lap prediction

- Improved mouse with ingame gui

- Gui fixes and improvements

- Animations on secondary elements of the track

- Enable/disable keyboard commands with wheel or gamepad

- Skybox graphical improvements

- Tweaked kerbs volume

- New Lotus Evora GTC

- New Lotus Evora GX

 

Tragedia znowu Lotusy

 

Fanboje Lotusów... Co to te Race Weekends?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam zamiaru, bo dla multi mi sie nie opłaca kupować, W dodatku póki co - bety.

 

Te bety działają lepiej niż wiele finalnych wersji innych gier .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fanboje Lotusów... Co to te Race Weekends?

 

Jeszcze nie grałem po nowym update, ale wydaję mi się, że chodzi o różne sesje jak trening, kwalifikacje, wyścig.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie grałem po nowym update, ale wydaję mi się, że chodzi o różne sesje jak trening, kwalifikacje, wyścig.

 

 

Dokładnie tak jest,grałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też wam fps sporo spadł po update? U mnie solo teraz 50 fps, wcześniej 85. Wyścig 30, wcześniej 50.

 

AI teraz jest bardzo ostrożne, wręcz przesadnie. Jak kiedyś wjeżdżali w dupe, tak teraz hamują i nie ryzykują. Ciężko będzie to zbalansować. Parę razy miało dużą szanse mnie wyprzedzić, ale szybko odpuszczali. Mamy już wersje 0.8.5 o multi cisza, więc napewno dojdziemy do wersji 0.10.0, 0.10.5, 0.11.0 itd. przed 1.0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7137097700_1397320482.jpg - 1:31:784

 

 

Update 8.5

Brak klaksonu i świateł.

Edytowane przez lws

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie.Dzięki.

 

 

 

 

 

6504318100_1397382076.jpg - 1:32:840

 

8638989300_1397382076.jpg - 1:38:285

 

4170458800_1397382076.jpg - 1:28:855

 

 

Został tylko GRA Challenge tu może być problem bo czas 2:17 jest mocno wyrąbany.

Edytowane przez lws

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wy też macie ogrome frame dropy? Jade sobie mam 60 fps a tu nagle bez powodu 30, wiecie jak temu zaradzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...