Skocz do zawartości
DavidD1

Assetto Corsa Simulator

Rekomendowane odpowiedzi

Koniecznie kupie japonski pack w weekend :thumbup: niestety kierownice bede mial jeszcze przez dlugi czas ta sama :E biedny ja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiekszy fun z jazdy jest tu niz w PC. I dzwiekowo bardziej mi odpowiada. Ale grafike lub chociaz optymalizacje mogliby ciut poprawic :E

Pobawilem sie w drifty... ehem... nie ten skill ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ktoś ma jakiś serwer lub godziny kiedy gra? Chętnie bym z kimś pojeździł bo samemu to nie to samo.

Edytowane przez Morv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są takie mody jak Natural Graphics Mod które z AC robią praktycznie poziom Forza, bez wpływu na fps praktycznie.

 

przykład nie mój

 

25467118734_c1f36fd75b_b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wgrałem jakiś SweetFX to wszystko jest za jasne i świeci się jak lustro... :/ Ponoć po jakimś patchu się tak zepsuło.

Ten Japanese pack jest zaje...sty! Jedyną jego wadą to... zbyt mało japońskich fur. Brakuje Evo, Subary i chociaż jednej Hondy (którejś z: NSX/S2000/Civic Type R) ;) A R34 śmiga jak marzenie!

Edytowane przez kwietas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Potwierdzam, Japan Pack DLC jest super, cena tez jak najbardziej ok ;) Wszystkim mi sie bardzo wygodnie jezdzi, szczegolnie oczywiscie AE86 i Skylinem.

 

Ostatnio mialem chwile czasu dla siebie, lekko mi sie nudzilo, wiec wbilem te wszystkie special eventy (drift) na poziom gold (jestem troche zawiedziony niskim poziomem poprzeczki jezeli chodzi o punkty). Najgorsze i najglupsze byly drifty zwyklym GT86 (zle dopasowana trasa) oraz Audi Quattro (4x4.. ktos chyba cpal jak tworzyl ten event).

 

Pozniej w ramach odreagowania pojezdzilem sobie sensownym samochodem na sensownej trasie :E

 

http://www.youtube.com/watch?v=4ycqZtfBPGw

 

A teraz takie pytanie, czy widzial ktos jakas opcje przetestowania G920 oraz Thrustmastera T300/T500 RS z 3 pedalami oraz 6/8 biegowymi skrzyniami? Przykladowo u mnie w miescie w media markt jak ostatnio patrzylem byla tylko jedna jakas kijowa kierownicy (saitek :E ). Na swieta w grudniu planuje sobie kupic wlasnie jedno badz drugie, jednak tym razem nowke. Na uzywanej sie przejechalem na oszuscie :kwasny:

Edytowane przez DonMateok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś event jak na targach czy w czasie track day na Poznań, w sklepach nie widzę. 3 testy i te plastiki by się rozsypały przy braku opiekuna sprzętu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W realu jeździ BMWisCUP w randze Pucharu Polski. Mamy tą samą serię (uzgodnione z organizatorem) w wersji wirtualnej na laserowo skanowanym Torze Poznań, chętni? O 19 startuje godzinny trening, później kwali i wyścig.

Relacja live tutaj

http://www.youtube.com/watch?v=Z3ngjfIydi0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam chetnie bym sprobowal swoich sil gdyby nie fakt, ze na pewno w stosunku do reszty bede totalnym n00bem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś trzeba się odważyć i zacząć. Jak nie porównasz się do prawdziwych rywali to jazda z AI niewiele warta. Są też luźniejsze cykle jak #FunRace z Wypokiem :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam achievmenta za ten special event GT86, 0,17% graczy to ma, ale pewnie dlatego, że nikt tych eventów nie robi :E

 

http://www.youtube.com/watch?v=XLV9kwShbUA&feature=youtu.be

Dzisiaj z nudów nagrałem. Szału nie ma, ale ostatnio więcej jeżdżę po Nurbie GT86 niż driftuje. Swoją drogą ta Toyota jest ultra-mega łatwa w prowadzeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jakie macie swoje ulubione mody? (Trasy, samochody)

 

@Dratwa, ladnie, ale E30 z czasem nie nudzi? :E

Edytowane przez DonMateok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale jest najnudniejszy, bo byl od samego poczatku gry :E Ja na dzien dzisiejszy najbardziej sobie chwale do driftow Supre z DLC :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam driftujecie? Mnie drifty dopiero wychodza gdy ustawie kiere na 540 stopni. Przy 900 nie jestem w stanie fury opanowac :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie przy 900° jest najfajniej ;):) A jak driftujemy, hmm, z latwoscia :E tylko szkoda, ze czlowiek nie ma czasu, zeby sobie w ogole pograc :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawiaj 900°, wyłącz wszystkie asysty i próbuj. Ja poświęciłem na prawdę dużo czasu by chociaż jeden zakręt opanować, a wciąż dużo mi brakuje do bycia na dobrym poziomie. Jak mi nie wychodziło to dobre piwko + wolny wieczór, a czasami nawet noc i się katowało kierę :E

 

Ej, ta Supra z DLC jest świetna, na Nurbie można spokojnie latać bokiem, przy AE86 musiałem się trochę namęczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Simracing w online jeszcze z ogarniętymi znajomymi to kompletnie inny poziom zabawy. Brzmi jak reklama, ale no tak to jest.

 

btw może są chętni na dłuższe wyścigi endurance? bo w idzie LeMans :banan:

 

27578905305_4ffd3903df_b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...