Skocz do zawartości
DavidD1

Assetto Corsa Simulator

Rekomendowane odpowiedzi

tak, to jest piękne w grach dla fanatyków symulacji, którzy grają tylko w nie i wydają po 10k na kokpit w domu - tona DLC. Dojenie, dojenie, dojenie, ale na biednych przecież nie trafiło.

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, to jest piękne w grach dla fanatyków symulacji, którzy grają tylko w nie i wydają po 10k na kokpit w domu - tona DLC. Dojenie, dojenie, dojenie, ale na biednych przecież nie trafiło.

 

 

Ja tam sie ciesze że kolege stać na takie zabawki, tylko czy nie lepiej jest już w AC grac w Rifcie, wtedy to już kosmos :E

 

btw. w każdej grze sieciowej sa dlc za które bądź co bądź można ale nietrzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się gościa słucha ;)

 

No dziękuje, w sumie to mój głos :cool:

 

Co do DLC itd akurat simy nie wychodzą co sezon jak jakieś Fify czy Assasiny. To nie Forza/GT gdzie przygotowuje się w gruncie rzeczy "skina" na określoną kategorię aut i sprzedaje jako "nową jakość". W Assetto, rF, iRacing czy nawet pCARS każde auto jest dokładnie wymodelowane, fizyka oparta w większości na danych producenta. Auta prowadzą się mega realnie i dlatego Kunos dostarcza je do fabrycznych centrów treningowych np. dla Ferrari i teraz Porsche.

Także nikt tu za malowania nie płaci a kilka miesięcy ciężkiej pracy przenoszenia tych pięknych aut do wirtuala.

 

@zozolek, otóż to wywalić $$$ na high end zestaw i grać tylko w GTA czy Wiedźminy? W simracing nie przechodzi się gier, tu można bawić się latami, więc wszelkie wydatki rozkładają się w czasie. Bez porównania do kosztu zabawy w realu, wiem co mówie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dziękuje, w sumie to mój głos :cool:

 

Co do DLC itd akurat simy nie wychodzą co sezon jak jakieś Fify czy Assasiny. To nie Forza/GT gdzie przygotowuje się w gruncie rzeczy "skina" na określoną kategorię aut i sprzedaje jako "nową jakość". W Assetto, rF, iRacing czy nawet pCARS każde auto jest dokładnie wymodelowane, fizyka oparta w większości na danych producenta. Auta prowadzą się mega realnie i dlatego Kunos dostarcza je do fabrycznych centrów treningowych np. dla Ferrari i teraz Porsche.

Także nikt tu za malowania nie płaci a kilka miesięcy ciężkiej pracy przenoszenia tych pięknych aut do wirtuala.

 

@zozolek, otóż to wywalić $$$ na high end zestaw i grać tylko w GTA czy Wiedźminy? W simracing nie przechodzi się gier, tu można bawić się latami, więc wszelkie wydatki rozkładają się w czasie. Bez porównania do kosztu zabawy w realu, wiem co mówie...

 

:thumbup::thumbup::thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No realizm a AC jest nisamowity, mam co prawda zwykła kierownice, ale Project Cars nie ma startu do tej gry - zostaje daleko w tyle. Jedynie dirt rally jest na równi - ale to zupełnie inna gra.

 

Swoja część właśnie sprzedałem, przegrałem kilkadziesiąt h - ale jazda w multi to nie dla mnie, odstaje na okrążeniu o dobre 5,6 sec - jedna pomyłka i można wychodzić z serwera.

 

Dodam że kupiłem też Forza Horzion 3 i oddałem, bo tryb arcade po tym jak ma się okazję pojeździć w innym świcie, już tak nie przyciąga. Jazda pięknymi "klockami lego" to już nie to samo.

I za te kolejne klocki też ludzie płąca słono, a KUNOS jak wyżej napisane daje nam naprawdę laserowo poskanowane auta..

 

szkoda, że kunos nie myśli jak rozbudowac tryb multi, niestety ale w AC graczy onlinie jak na lekarstwo.

Edytowane przez zozolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zozolek, ciekawa opinia z tymi klockami lego :lol2: ale to niestety tak jest spróbowanie Assetto czy inne simy dosłownie niszczy sens grania w uproszczone samochodówki, choćby były tak ładne jak seria Forza. Po prostu niewiele czuć a auta różnią się głównie wizualnie zamiast prowadzeniem, odwzorowaniem położenia silnika, napędem, rodzajem opon i milionem detali. Ty mówisz o multi z randomami? No 5-6 sek to przepaść, coś masz źle ustawione najwidoczniej. A online to jeździ się w zorganizowanej formie (ligi) albo korzysta z plugina SRS coś jak iRacing.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na jakąś większą promocję i biorę. Dobrze się spisuje Logitech G29 w tej grze?

 

Mam tylko Project Cars i już wiem że to chyba jednak słabsza gra od Asseto Corsa mimo że w AC nie grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zozolek, ciekawa opinia z tymi klockami lego :lol2: ale to niestety tak jest spróbowanie Assetto czy inne simy dosłownie niszczy sens grania w uproszczone samochodówki, choćby były tak ładne jak seria Forza. Po prostu niewiele czuć a auta różnią się głównie wizualnie zamiast prowadzeniem, odwzorowaniem położenia silnika, napędem, rodzajem opon i milionem detali. Ty mówisz o multi z randomami? No 5-6 sek to przepaść, coś masz źle ustawione najwidoczniej. A online to jeździ się w zorganizowanej formie (ligi) albo korzysta z plugina SRS coś jak iRacing.

 

taki no skill już ze mnie, tak próbowałem iracing i serwery z Minoraitingiem, tam to mam C klase :E - poprostu żeby w simracingu do czegoś dojśc trzeba sporo najeździć.

 

 

Czekam na jakąś większą promocję i biorę. Dobrze się spisuje Logitech G29 w tej grze?

Mam tylko Project Cars i już wiem że to chyba jednak słabsza gra od Asseto Corsa mimo że w AC nie grałem.

 

G29 to szrot w porównaniu np z cenowo tak samo stojącym trustmasterem T300rs.

Project CARS to nie klocki lego, ale naprawdę jest przepaść z przyjemności gry.

 

Wiec tylko AC i DIRT rally, jak sobie ustawie moj mały monitorek 24 w odległosci kilkunastu cm od kiery i mam zlany obraz to czasmai pot po czole spływa byle nie przesadzić na zakręcie :E

Edytowane przez zozolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T300rs jest realnie 100-200 zł droższy i od razu na wstępie musiałbym dokupić pedały bo ma w zestawie słabe. Dodatkowo sporo ludzi w necie narzeka na awaryjność tego modelu. Zresztą to nie ma znaczenia bo G29 wyrwałem na bardzo dobrej promocji bo za standardową cenę to ani G29 ani T300rs bym nie kupił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak? Jak tam Porsche? Nikt nie kupił? Ja generalnie mam problem z AC. Zmieniłem kartę graficzną z dwóch Radków w CF 7950 na GTX 1070 i mam masakryczne ściny co jakiś czas:( Miał ktoś coś takiego? No kurde grać się da:( Moja ulubiona gra i taki zonk:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak? Jak tam Porsche? Nikt nie kupił? Ja generalnie mam problem z AC. Zmieniłem kartę graficzną z dwóch Radków w CF 7950 na GTX 1070 i mam masakryczne ściny co jakiś czas:( Miał ktoś coś takiego? No kurde grać się da:( Moja ulubiona gra i taki zonk:(

Ja mam 7950 cf, dobrze że piszesz bo chciałem zmieniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 7950 cf, dobrze że piszesz bo chciałem zmieniać.

 

I jest profil CF? Dupa,nie ma!

 

Czasu nie ma, za dużo gier powychodziło :E.

No właśnie. Ale AC trzyma formę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tak długo i czarny piątek, to się może zaopatrzę w AC :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 7950 cf, dobrze że piszesz bo chciałem zmieniać.

 

Ja to cholerstwo CF rozwaliłem i nie żałuję,ba,jestem mega zadowolony z 1070;) Jedynie tutaj w AC coś nie tak:( Ale jak będę miał czas to się zagłębie w temat i będzie OK;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to cholerstwo CF rozwaliłem i nie żałuję,ba,jestem mega zadowolony z 1070;) Jedynie tutaj w AC coś nie tak:( Ale jak będę miał czas to się zagłębie w temat i będzie OK;)

Aha czyli skok wydajności jest no i znika problem z obsługą CF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2x TAK :thumbup:

Ps. Pisaliśmy kiedyś na priv na temat CF. Pomogłeś mi wtedy ;)

Edytowane przez maras2574

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, odpalilem po jakiejs przerwie AC i co sie stalo, ze GTR R34 nie ma juz takiego dzwieku blow offa jak zaraz po dodaniu go do gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie gdzie aktualnie najlepiej kupić assetto corse?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze pogadanka z onboardem w tle

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • No słabe wnioski wyciągnęli z tej analizy, bo właśnie ubrali to w rasizm i seksizm AI  Gdzie to może wynikać np. z różnic w danych, bo skąd pewność, że AI została "nakarmiona" taką samą ilością danych każdej z ras? Jeżeli dali np. 80% danych dotyczących osób białych z różnymi chorobami oraz 20% danych pochodzących od osób czarnoskórych i potem kazali AI najpierw rozpoznać rasę, potem chorobę, to oczywistym jest, że model może być stworzony tak, że błędnie "uzna" że niektóre choroby dotyczą tylko białych więc u innych ras symptomów tych chorób już może nie wychwycić.  No ale łatwiej wyciągać wnioski pasujące do poglądu autora, który te wnioski pisał  Bo szkoda że artykuł skupił się na tak małym wycinku. W pracy jest napisane np. że model nauczył się rozróżniać (z różnym rezultatem, ale jest możliwość pójścia w tym kierunku) rozpoznawania chorób serca na podstawie obrazu tęczówki.
    • Jak tam sytuacja, poprawili, połatali można dodać do listy w co zagrać czy dalej lepiej nie tykać? 
    • Ludzie to dziwne istotki, nie próbuje już tego rozkminiać Przkład ostatniej "zadymy" z Dogma, recenzja Rocka i jego komentarzach z których potem wyszło że on nie widzi różnicy jak mu FPS spadnie do 40 czy tam 30.
    • USA to różne stany i różne prawa ale sam jakoś nie chciałbym żyć w tym kraju. Za dużo właśnie dzikiego kapitalizmu. Jest dobrze póki jesteś zdrowy i silny gorzej jak ci się coś stanie. Leki silnie uzależniające w jakichś stanach sprzedawali jak cukierki i w którymś stanie zrobiono eksperyment społeczny i zalegalizowano twarde narkotyki. Druga sprawa zobaczymy co będzie z tymi migrantami bo tam do nich miliony rocznie przybywają bez wiedzy, umiejętności i bogatych rodziców.
    • Nie ma prawie w ogóle, skończyłem wczoraj Emily i to niemalże to samo, w cut-scenkach są inne dialogi, czasem pojawiają się inne postacie w domu (w sensie, te same, tylko w innych miejscach xD), dowiesz się trochę więcej  z lore, jedyne co jest warte uwagi, to zupełnie inne wspomnienie, ale to tyle, nic co by zmieniło postrzeganie fabuły. IMHO można na spokojnie ominąć, albo walnąć speedruna na easy - mi zeszło około 3h przejście drugą postacią, czy było warto dla tego wspomnienia? No tak średnio bym powiedział xD
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...