Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że jestem 'specjalistą' od zdobywania mandatów zakładam też ten temat.

'Chwalcie' się jakie mandaty dostaliście w życiu te co pamiętacie + może jak się z nich Wam udało wyplątać :)

 

Ja w ciągu roku dostałem:

8pkt 300zł za 98/50 Bydgoszcz wideorejestrator(oszukali mnie bo powinni mierzyć od 70km/h, następnego dnia dopiero się spostrzegłem a wtedy to już wiadomo-za późno)

4pkt 100zł za 62/40 Janikowo suszarka(za zakrętem)

2pkt 100zł za brak pasów na drodze osiedlowej z progami zwalniającymi i ograniczeniem do 20km/h Bydgoszcz

5pkt 500zł przekroczenie podwójnej ciągłej(w celu uniknięcia kolizji z nagle hamującym pojazdem przede mną) Nowa Wieś Wielka

---- 300zł kurs redukcyjny punkty karne(-6pkt)

6pkt 200zł za 81/50 suszarka(laser) Inowrocław

 

Stan punktów na chwilę obecną:19

Pierwsza kasacja będzie w marcu -2pkt

Następna pod koniec kwietnia -4pkt

Kolejna koniec września -2pkt

Potem początek listopada -5pkt

 

No i przez pół roku nie mam możliwości odbycia kursu redukcyjnego, także trzeba jeździć z zaciśniętymi zębami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyskoczył mi z lizakiem za zakrętem na obwodnicy Tarnobrzegu(a). Nie zdążyli nie zmierzyć. Byłoby 500zł i 10 Pkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie miałem okazji nic złapać, prawko w kwietniu 5 lat :) Oby tak dalej, 150cm bata na klapie robi swoje :)

 

A ty Maxel to masz chyba bardziej pecha bo za to wszystko mogliby mnie ukarać każdego dnia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy dostałeś te 6 pkt 200 zł? Dziś? :lol2:

W drodze na pizze, zagadałem się z młodą i tak jakoś... :D Szczerze? Myślałem że jadę te 50km/h bo tak się powoli wydawało i wszyscy też tak jechali równym tempem...no ale oczywiście mnie panowie policjanci najbardziej lubią i znów dostałem soczysty mandacik... :D

 

także dość droga ta pizza była jak i srogo karana :E

 

Jeszcze nie miałem okazji nic złapać, prawko w kwietniu 5 lat :) Oby tak dalej, 150cm bata na klapie robi swoje :)

 

A ty Maxel to masz chyba bardziej pecha bo za to wszystko mogliby mnie ukarać każdego dnia :)

Trzeba będzie się w bata zaopatrzyć, bo czuję, że to się dopiero zaczyna ta nagonka :E

 

Choć nie powiem-moja wina, tylko czemu zawsze mnie?! :E

Edytowane przez Maxel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tam kiedyś dostałem, nie paniętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

także dość droga ta pizza była jak i srogo karana :E

e to chyba młoda się szarpła i chociaż jedzenie było z jej kieszeni :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e to chyba młoda się szarpła i chociaż jedzenie było z jej kieszeni :P

Nie no, głupio mi by było bo to ja ją na tą pizze zaprosiłem to już wszystko biorę na swoją klatę,kasa to jeszcze nie taki ból tylko znowu te punkty kuźwa...ciężko będzie jeździć teraz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

econo w y7, no ciekawe :D Chociaż pasy zapinaj bo tu wolna jazda nawet nie pomoże ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś nie poszedł na ten kurs to byś już prawko stracił. Weź się ogarnij za kierownicą bo naprawdę wystarczy Ci teraz byle co [:|]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, głupio mi by było bo to ja ją na tą pizze zaprosiłem to już wszystko biorę na swoją klatę,kasa to jeszcze nie taki ból

NO przecież masz od tego mamę... :thumbdown:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maxel śpisz na kasie czy co, że nie boli ? 1,5k drogą dla większości nie chodzi

 

 

 

u mnie prawie jak u klimy - wyskoczył z radiowozu jak byłem na jego wysokości i zdjął tego za mną; do dziś się zastanawiam czy mnie nie zdążył po prostu czy tamtego zdjął za wyprzedzanie na zakazie

Edytowane przez rafano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

econo w y7, no ciekawe :D Chociaż pasy zapinaj bo tu wolna jazda nawet nie pomoże ;)

Teraz to pewnie cały czas będę mieć 8/100 spalanie :E a pasy to zawsze zapinam, wtedy raz mi się zdarzyło że nie zapiąłem bo się też spieszyłem bardzo...

 

Jakbyś nie poszedł na ten kurs to byś już prawko stracił. Weź się ogarnij za kierownicą bo naprawdę wystarczy Ci teraz byle co [:|]

Dokładnie, mało co zawału nie dostałem jak mi powiedział że 6pkt będzie... bo myślałem że te punkty jeszcze nie zostały anulowane a tu szczęście w nieszczęściu że już na drugi dzień anulowali.

 

NO przecież masz od tego mamę... :thumbdown:

Niee, tu akurat płacę za swoje co zarobiłem na praktykach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra. 300zł wypierdzielić za anulowanie 6pkt i na drugi dzień dostać 6pkt i 200zł. 5stów w dwa dni... Mi wystarczył jeden mandat żebym się ogarnął i już jeżdżę spokojnie

Edytowane przez marko125-90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty na zlot w Warszawie to jedź pociągiem bo czarno to widzę :E

Chyba, że cb kupię :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że cb kupię :E

Tobie to już nic nie pomoże :P:E Zresztą cb coraz bardziej wkurza niż pomaga. Stado debili gada od rzeczy i weź tu sie dowiedz czegoś pożytecznego

Edytowane przez marko125-90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafisz na tajniaków w cywilu :E

Właśnie miałem pisać, że będzie pierwszym klientem Vectry zanim rozejdzie się przez CB, że łapią :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:( kuźwa... cieszę się, że moja niedługo idzie na kurs, to jak najwyżej ja utracę prawko to dam jej hondę i będzie wtedy jeździć do mnie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja by ze mną przestała jeździć jakbym miał 19 punktów i dalej się nie ogarnął ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja by ze mną przestała jeździć jakbym miał 19 punktów i dalej się nie ogarnął ;)

No cóż, czasu się nie cofnie, muszę się z tym pogodzić i jeździć z prędkością emerycką i wielką spostrzegawczością :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CB radio nie załatwi wszystkich problemów, ja tak dostałem jedyne punkty w życiu, na radiu cisza, droga tak średnio uczęszczana, akurat się rozstawiali i byłem pierwszym suszonym - 65 na 50 , 2 pkty 100zł :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CB radio nie załatwi wszystkich problemów

A nawet przysparza nowych. Usypia czujność i wystawia na strzał gdy tylko jest okazja. Prędzej zatrzymają cwaniaczka z CB niż autko obok bez :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...