Skocz do zawartości
Jaycob

Dark Souls: Prepare to Die Edition

Rekomendowane odpowiedzi

Dark Souls na PC?

darksouls0427.jpg

Na oficjalnym forum Namco Bandai w temacie poswieconym e.w wypuszczeniu gry na PC wypowiedzial sie jeden z pracownikow o nicku Shoupinou:

There is always possibilities to have games adapted on PC and the good news is that Dark Souls is not a 100% typical Console game so the adaptation is possible.

Now to make things happen, let's say the demand has to be properly done. someone to make a successful petition?

Shoupinou

"Zawsze jest możliwość zaadaptowania gier na PC i dobrą wiadomością jest, że Dark Souls nie jest w stu procentach typową grą konsolową, więc taka adaptacja jest możliwa. Aby tak się stało, popyt musi być odpowiednio wysoki. Ktoś chce zrobić petycję?"

Petycja zostala utworzona:

http://petitionbureau.org/DarkSoulsForPC

edit:

Mamy potwierdzenie, że gra zostanie wydana także na PC - okładka niemieckiego pisma PC Action o tym informuje. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurde jest jakaś nadzieja jezeli wyjdzie to PC to na 100 procent kupuję to bedzie gra która bedzie mozna wywalić monitor przez okno :E.

Szykuje dobry rok dla PC

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oby wyszła. Od razu zapuszczę torr...skoczę do sklepu :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dawać, dawać. Petycja podpisana. Oby to nie był zwykły trolling.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oby wyszła. Od razu zapuszczę torr...skoczę do sklepu :lol2:

nice joke :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Alan Wake i Dark Souls, to się nam rok skończył i może jeszcze lepiej rozpocząć :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pół godziny i mamy o ponad 300 podpisów więcej, powiedzmy jest ok :D.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też się podpiszę, bo każdy powinien mieć możliwość zapoznania się z tak znakomitym tytuem. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie tylko jak to by się srzedało na PC, pewnie torrenty beda strasznie huczały przy tak 'oldschoolowym' i 'egzotycznym' tytule w dobie prościzn.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kocham ten bełkot o piractwie, a VALVE na to

Valve pochwaliło się najnowszymi danymi związanymi ze Steamem. Wynika z nich, że przychody usługi wzrosły o 100% względem ubiegłego roku.

Jak poinformowali przedstawiciele Valve, przychody ze Steama wzrosły o 100%. Wynik ten udało się osiągnąć już siódmy raz z rzędu. Ponadto w 2011 roku platforma oferowała 1800 gier i miała 40 milionów zarejestrowanych użytkowników.

CDA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jakie to ma tutaj znaczenie, Valve i platforma steam. Bardzo dobrze, ze rosną w siłe. Tyle, ze to nie ma żadnego znaczenia w przyapdku sprzedaży ogólnej innych gier, nie steamowskich/ Pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jakie to ma tutaj znaczenie, Valve i platforma steam. Bardzo dobrze, ze rosną w siłe. Tyle, ze to nie ma żadnego znaczenia w przyapdku sprzedaży ogólnej innych gier, nie steamowskich/ Pożyjemy zobaczymy.

No właśnie. Z drugiej strony nie zaczynajmy lepiej tego tematu, bo wiadomo jak może się on skończyć. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tyle, ze to nie ma żadnego znaczenia w przyapdku sprzedaży ogólnej innych gier

No przecież oni handlują tam ziemniakami, a gry się w ogóle tam nie sprzedają :lol2:

Ps.

Tutaj masz coś od oldschoolowego twórcy

Twórca Breath of Death VII i Cthulhu Saves the World, Robert Boyd, na blogu Zeboyd Games napisał, że jego gry podczas tygodniowej wyprzedaży na Steamie zarobiły więcej, niż przez rok na Xbox Live Indie Games.
Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No przecież oni handlują tam ziemniakami, a gry się w ogóle tam nie sprzedają :lol2:

Co ma piernik do wiatraka? Vegobot napisał tylko, że Steam to nie wszystko, a ja się z nim zgadzam. No i raz jeszcze, naprawdę chcesz w tym temacie przerzucać się statystykami?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co żeś się tak tego steama uczepił. Nie tylko on jest na rynku, zeby wszystkie gry tam były, w tym nowości za sroga kasę to można tak sie uczepić. Steam zaczął robić dobre promocje i rośnie w siłę to się cieszy, ale co z tym miałby mieć wspolnego demon's souls ? Jak wydadzą, jak się pięknie sprzeda to zwrócę honor, ale szczerze wątpie w milionowy rezulatat tej gry na PC.

Ale nie bede ciągnął tematu, bo zrobi sie offtop na prae stron i temat zostanie zamknięty a pewnie nie o to dla Jaycoba chodziło :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dali by jeszcze GOW, alan wake i by było super

Alan Wake wyjdzie na PC - wiemy o tym od kilku dobrych tygodni.

Co do Dark Souls - to nie ma czym się podniecać. Na razie przynajmniej. Pożyjemy, zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co ma piernik do wiatraka? Vegobot napisał tylko, że Steam to nie wszystko, a ja się z nim zgadzam. No i raz jeszcze, naprawdę chcesz w tym temacie przerzucać się statystykami?

To niech sobie wygoogluje kwestię sprzedaży EA jak go steam nie interesuje. Proste.

Z resztą jak sam zauważyłeś steam to nie wszystko, bo na PC jest jeszcze więcej kanałów dystrybucji, więc o wyniki sprzedaży się nie bój.

@Kunnorinno

Alan Wake już w drodze :) *jak wyżej. Tamten rok już był mocny, a ten zapowiada się powoli na jeszcze lepszy.

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie tylko jak to by się srzedało na PC, pewnie torrenty beda strasznie huczały przy tak 'oldschoolowym' i 'egzotycznym' tytule w dobie prościzn.

Gierka trafiająca tylko w określone grono odbiorców, więc wyników sprzedaży ta gra na PC by nie pobiła. Ja np. bym nie kupił, bo nie jestem masochistą i mam słabe nerwy :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gierka trafiająca tylko w określone grono odbiorców, więc wyników sprzedaży ta gra na PC by nie pobiła. Ja np. bym nie kupił, bo nie jestem masochistą i mam słabe nerwy :E

Powaznie?... prawie caly czas slyszy sie narzekanie graczy pecetowych na poziom trudnosci... (jakie to konsole sa be...), a gdy juz trafia sie taka gra to slyszy sie placz, ze wymagania za wysokie. :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie myślę, że to nie poziom trudności jest największym problemem, a ciągnięcie gracza za rączkę. Sam poziom trudności chyba się tak bardzo nie zmienił na przestrzeni lat, a jedynie mechanika rozgrywki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powaznie?... prawie caly czas slyszy sie narzekanie graczy pecetowych na poziom trudnosci... (jakie to konsole sa be...), a gdy juz trafia sie taka gra to slyszy sie placz, ze wymagania za wysokie. :E

To że część pecetowców narzeka na zbyt łatwe gry nie znaczy, że wszyscy chcą sobie rwać włosy z głowy grając ;) Ja np. nie wiem, czy kupiłbym Dark Souls, bo nie przepadam za zbyt trudnymi grami tzn. lubię wyzwania, ale bez przesady.

A ogólnie to dobrze Qjin napisał, nie ma się co ekscytować teraz, bo żadnej pewności nie mamy, że ta gra rzeczywiście zawita na blaszaki. Jedyne co póki co mamy to jeden post na forum producenta ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja jaj ajjajajaj!!!!!! mam nadzieje, ze wyjdzie na pc, bo jak nie to czas najwyzszy chyba kupic konsole! ciekawe na którym padzie lepiej sie gra. jak ta gra ma sie na tle severanca: BoD ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi