Skocz do zawartości
P.U.

Kingdoms of Amalur: Reckoning

Rekomendowane odpowiedzi

moj nowy gameplay 10min eksplozji kolorow i barw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też zaciekawiła. Recenzje w większości pozytywne. Ale czy warta 130zł?Moim zdaniem nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To to połączenie Fable z God of War? Czytałem w Playbox, a teraz pooglądam sobie wszystko i zobaczymy, czy warto wysupłać resztki. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie demo bardzo przypadło do gustu.

 

Grafika zła? Hah no ludzie, ja też nie przepadam za tym jak gry wyglądają jak z poprzedniej epoki, ale tutaj mamy fajną grafikę w "wowowatym" stylu. Może ktoś po prostu takiego stylu nie lubi, ale to inna historia.

Gameplayowo też na plus, walka łatwa, prosta i przyjemna. Z chęcią kiedyś zagram w pełną wersję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika jest naprawde ladna fakt tekstury moze najwyzszych lotow nie sa ale oprawa artystyczna jest przepiekna tu jeszcze kilka klimatycznych lokacji w 1080p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm gra jest spoko, ale mam pewien problem podczas grana wykorzystanie gpu mam cały czas 90 - 99% co jest trochę dziwne karta: HD6970

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo tworzyło inne studio ;p także nie brałbym go pod uwagę. A cena 85zł jest ok, gra wygląda na dobrą, ma jakieś małe babole ale czy większość nowych Rpg je ma;P Ja chyba kupię :) Po obejrzeniu kilku gameplayów fajnie to wygląda.

Edytowane przez Starh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ładnie wygląda i bardzo lubię takie action-rpg,których wielu nie ma ale z tego co o niej wyczytałem ma jedną jak dla mnie rujnującą całą przyjemność z grania wadę - banalny poziom trudności nawet na najwyższym poziomie trudności.Walki z bossami podobno trwają średnio minutę

i w grze szybko bardzo awansujemy na poziom gdzie jesteśmy prawie niezniszczalni.Niestety to dotyczy większości obecnie wydawanych gier i ja należę chyba do bardzo nielicznej teraz grupy graczy dla których 0 wyzwania w grze = 0 przyjemności z grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel mi mowil ze glowny watek jest szacowany na okolo 100 godzin gry i jest dosc trudna wiec jestem pod wrazeniem.

Z tego co widzialem na filmikach i przeczytalem w recenzjach gierka jest bardzo chwalona i podobno prezentuje calkiem niezly poziom.

Oficjalnie jestem zainteresowany i dzisiaj jak wroce z roboty biore sie za demko :)

Edytowane przez Shade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj znać jak wygląda poziom trudności po około 10h grania.Nie wymagam wyzwania na miarę tego z

Dark Souls ale jak już napisałem granie z takim poziomem trudności jak z kodem na nieśmiertelność dla mnie zupełnie mija się z celem grania w gry komputerowe.

Edytowane przez Bartoleon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj znać jak wygląda poziom trudności po około 10h grania.Nie wymagam wyzwania na miarę tego z

Dark Souls ale jak już napisałem granie z takim poziomem trudności jak z kodem na nieśmiertelność dla mnie zupełnie mija się z celem grania w gry komputerowe.

Wejdź na yt na kanał np tivolta on aktualnie gra w Alamur, ogólnie gra wygląda na średnią pod względem poziomu trudności. Co tu dużo mówić nowe RPgi są pod tym względem totalnie średniej jakości. Nawet skyrim po kilkunastu godzinach na high był prosty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś gra? Warte to zachodu(jeżeli nei lubiło się fable)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, będę chyab wopozycji... w każdym razie demo jest dla mnei zbyt obleśne graficnzie, nie mogłem się pozbyć tego wrażenia, ze gram w coś z 2002 roku. Walki co prawda kapitalne, swiat za to obrzydliwie cukierkowy, fabuła standardowa do bólu... Cóż, wygląd a'la początek roku 2002-2004, fable'owatość, infantylność, męczące wręcz cut-scenki z postaciami bez wyrazu (Jade Empire to imho, przynajmniej patrząc na poziom dema, arcydzieło, choc podobnie nagiete klimatem i całą otoczką), szpetota i jedynie ponoć ogomny świat, xxx godzin grania i fajna sieczka... nawet jakby IGN dał 10 i tak kupię może za 25zł... Poza tym IGN dał chyba 8 FC3 :E (tak tak, a eurogamer zjechał Mafię II, wiem...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem póki co niecałe 9h - gra się naprawdę fajne - akurat jestem fanem Fable, dlatego tak szybko dobrałem się do tej gry. Co do poziomu trudności - nie jest ciężko, aczkolwiek gram na średnim poziomie, bo nie jest fanem tego, by sobie utrudniać życie na siłę. Questów masa, grafika przyjemna - taka Fablowo-mmorpg'owska, sama gra to takie połączenie TES z właśnie Fable. Fabuła - no póki co dużo o niej nie mogę powiedzieć, bo skupiam się na misjach pobocznych i z głównym wątkiem stoję w miejscu :E Mogę polecić, bo gra się przyjemne, lekko, no chyba że ktoś woli produkcje bardziej Skyrimowe, ale i tak warto sprawdzić ten tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie.. gdzie są savy???

 

Dobra na nowym sprzęcie gram od nowa :E dobrze, że wczoraj tylko 1h pograłem. Gra jest przednia to takie baśniowe, rpgowe przeciwieństwo zimnego skyrima :D

Edytowane przez Starh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez sprawdze ;) Zapowiada sie fajnie. W Fable pogrywalem na konsoli troche (Chyba w 2) A co do cukierkowatosci w grafice...Gram w World Of Warcraft juz 5 latek takze mi cukierkowa grafika nie straszna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię, gdy tak jak Batman:AA, wejdzie do pomarańczowej kolekcji klasyki za jakieś dwa lata, za 25 zł. Nie przekonuje mnie ta gra zbytnio. Mimo, że Fable uwielbiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak opinie po premierze? Gra wyszła "jakiś czas temu", najbardziej zależy mi na ocenie fabuły, mocno liniowa? Bo mechanikę walki i rozwoju postaci zdążyłem poznać w demie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabuła jest taka, ze najlepiej questy przeskakiwac spacja i skupic sie na itemkach ;p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam Oj tam... Tez pogrywam do wczoraj i mnie sie bardzo podoba. Zwlaszcza animacje walki sa super zrobione, niczym z konsolowych slasherow. NIe podoba mnie sie natomiast interface, jest tak samo dupnie zrobiony jak w Skyrimie (Poza drzewkami talentow ktore sa zrobione na wzor mmorpg co jest dobre ;) ). Grafika wedlug mnie jak najbardziej w porzadku, przynajmniej mojego leciwego pc nie zdziera.

 

Oj tam Oj tam... Tez pogrywam od wczoraj i mnie sie bardzo podoba. Zwlaszcza animacje walki sa super zrobione, niczym z konsolowych slasherow. NIe podoba mnie sie natomiast interface, jest tak samo dupnie zrobiony jak w Skyrimie (Poza drzewkami talentow ktore sa zrobione na wzor mmorpg co jest dobre ;) ). Grafika wedlug mnie jak najbardziej w porzadku, przynajmniej mojego leciwego pc nie zdziera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giera mega, aż wrzucę z niej gameplay dla niezdecydowanych, bo naprawdę warto zagrać :)! Nowy Fable w dużo lepszym wydaniu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest cos takiego jak "Wait" na wzor skyrima? Albo jak polozyc sie spac :E Wynajalem pokoj w zwiazku zadanie gdzie musze poczekac do wieczora aby zlapac zlodzieja.

 

Edit: Juz mam, pierdola ze mnie jednak. Nie zauwazylem drugiego pokoju w tawernie.

Edytowane przez pifpaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...