Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

MGRM

GA-M61PME-S2 z Socket AM2 i AM2+

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie i opisie. Miałem płytę główną taką: GA-M61PME-S2 i zmieniłem na inną MSI + procek AMD Athlon II x4 645 BOX i działa bez problemu, ale jestem ciekaw czy na mojej starej płycie poszedł by ten procek tylko z aktualizacją BIOS'u do F5B ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co mówi strona producenta? Gigabyte ma wzorcową, jeśli chodzi o tego typu informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gigabyte.com/support-downloads/cpu-support-popup.aspx?pid=2755

Tylko tutaj jest taki skok - od wersji Athlona 640 jest później zaraz 650 tak jakby 645 pominęli. Ale z tego co widzę to te Athlonki II X4 od wersji 640 do 650 powinny działać, ale na BIOS'ie F5B, czyli mam rozumieć, że mój będzie działał? Pytam, bo mam kupca na moją płytę MSI, kartę GTS 450 i te 4GB RAM'u co mam i bym na tym nic nie stracił, bo daje mi tyle i dałem ja za to. Mógłbym sobie wtedy płytę i procek zostawić kupić 4GB RAM'u DDR2 i dać więcej kasy na GTX jakiegoś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc w tabelę widać, że obsługuje Athlony II x4 na jądrach C2 i C3, nie obsługuje na E0. Na jakim jądrze jest ten 645, C3? Jeśli tak to musi działać.

 

Poza tym skoro masz tę płytę to co za problem po prostu sprawdzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest na C3 i działa, dzisiaj sprawdzałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...