Skocz do zawartości
skibek1990

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdz podczas gry MP a nie oglądania filmiku :)

Jak mi się uda na razie nie mogę nigdzie wbić bo wywala mp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jak dodac BF3? w najnowszej wersji 3.4 ze ich strony przy dodawaniu na liscie gier brak battlefielda 3....

U mnie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedlem wczoraj singla i jestem dosc zadowolony uwazam ze gra jest dobra ale liczylem na troche wiecej.Przelomu zadnego nie ma, grafika jest bardzo ladna szczegolnie oswietlenie moze robic wrazenie no i swietny dzwiek. Tekstury sa w porzadku a o nie sie balem widzac bete bo tam byly dziadoskie.Zabraklo troche tez dbalosci o szczegoly i detale bo wnetrza bydynkow wygladaja ladnie ale bardzo tak jakos surowo i zimno no i mogli by sie bardziej przylozyc z detalami co do samochodow. Co do samej gry to zabraklo mi tego efektu zniszczen co tak byl reklamowany bo jest naprawde bardzo marny, nie umywa sie do tego z BC2, nie mozemy praktycznie niczego zniszczyc bo gra jest oskryptowana i tylko wtedy jest jakas wieksza zadyma gdy scenariusz ja przewiduje. Nawet nie bardzo jest kiedy ja wyprobowac bo mamy tylko granaty (nie zauwazylem zadnego granatnika w karabinie?) a wyrzutnie rakiet dostajemy tylko na chwile gdy sytuacja tego wymaga kiedy trzeba zestrzelic czolg albo mysliwca i zaraz nam ona znika z rak. Mimo tego gra sie fajnie i dosyc trudno bo gralem na njawyzszym poziomie trudnosci i bylo to czuc nie raz lapalem serie zgonow i klalem pod nosem ale o to wlasnie chodzi ;) Takze nie mialem zadnych problemow technicznych, gralem w 1080p wszystko na Ultra jedynie zmniejszylem z maxymalnej wartosci MSAAx4 na 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak aktywuje, ze na koniec pisze, ze nie jestem podlaczony do internetu... Cudownie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@2xup

Nie próbuje próbuje i w końcu idę pograć

 

@up

Suprise od EA :)

Edytowane przez qubuss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś komunikat:

"Nie można aktywować gry battlefield 3 na tym komputerze..."

Nie dosyć że mam ruską wersję to nawet nie idzie tego odpalić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi wywala że w tej chwili nie można aktywować gier i do widzenia... maskara co zrobić i o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś co jest grane, co chwile wywala komunikat:

 

"W tej chwili nie można aktywować gier. Spróbuj ponownie później. Jeśli problem nie ustąpi, skontaktuj się z działem pomocy Origin."

 

Strona activate.ea.com też nie działa ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

captureyeq.jpg

 

Muszę im to przyznać... Frostbite 2.0 wygląda zaj*cie :szczerbaty:

Edytowane przez GreDi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę im to przyznać... Frostbite 2.0 wygląda zaj*cie :szczerbaty:

 

:lol2: :lol2:

EA znów dało ciała na całej linii w dniu premiery. Wcisnać produkt, sprzedać miliony a żeby serwery wzmocnić? A tam, ważne że zarobiliśmy :thumbdown:

 

Muszę im to przyznać... Frostbite 2.0 wygląda zaj*cie :szczerbaty:

 

:lol2: :lol2:

EA znów dało ciała na całej linii w dniu premiery. Wcisnać produkt, sprzedać miliony a żeby serwery wzmocnić? A tam, ważne że zarobiliśmy :thumbdown:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo, kupilem dzis, zainstalowalem nowy Origin. Stare BF'y widze z dodatkami a BF3 wisi na aktywacji.

Chyba EA w PL nie przewidziala tylu uczciwych graczy i sie serwery zapchaly :-).

WSTYD!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to już nawet PClab zaczyna się sypać :E

Edytowane przez kadajo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zaraz ludzi pójdą Radwańską oglądać i sie zluzują serwery :E A jak nie to spróbuje rano o 5 przed pracą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boshe ludzie CZYTAJCIE co EA pisze.

 

 

Zaktualizowac PB zgodnie z opisem w newsie (ja zainstalowalem PB + reczna aktualizacja i smiga bez problemu).

 

Nie pytajcie sie tutaj poniewaz sporo sie zmienia i swieze info macie tylko na forum Battle Logu, twitterze i newsach na BF3 blogu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boshe ludzie CZYTAJCIE co EA pisze.

 

 

Zaktualizowac PB zgodnie z opisem w newsie (ja zainstalowalem PB + reczna aktualizacja i smiga bez problemu).

 

Nie pytajcie sie tutaj poniewaz sporo sie zmienia i swieze info macie tylko na forum Battle Logu, twitterze i newsach na BF3 blogu...

"Boshe" a Ty czytaj co ludzie tu piszą, ręczna instalacja g*wno pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...