Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

eta30

WOG 3.58f pl ---> jest nowy dodatek 3.59

Rekomendowane odpowiedzi

1.Mam pyatnie czy spolszczenie do woga 3.58 beta spolszcza takze menu ustawień oraz okna w czasie gry w losowa mape??

2.CZy mozna jesli ma sie zainstalowac woga grac tez w SoD??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1.Mam pyatnie czy spolszczenie do woga 3.58 beta spolszcza takze menu ustawień oraz okna w czasie gry w losowa mape??

2.CZy mozna jesli ma sie zainstalowac woga grac tez w SoD??

1 tak

2 tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie dotyczace In The Wake of Gods; jak zainstalowac ten dodatek? Przy instalacji mam jezyk ang. i ruski, biore angielski oczywiscie, po czym wyskakuje mi komunikat "Your system language and country should be set toenglish/usa before the installation. After installation you can change them back" rozumiem ze mam zmienic jezyk na angielski, ale jak? gdzie? mam tylko Herosow 3 po polsku... co mam z tym zrobic?? z gory dzieki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W panelu sterowania -> ustawienia regionalne ustaw angielski albo ruski, a potem instaluj woga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż musiałem się specjalnie zalogowac ;) z uwagi na niedziałające linki mógłby ktoś wysłac mi na maila spolszczenie do 3.58 :question: Im szybcije tym lepiej :D Będę wdzięczny. Mój mail: damian_chojna@autograf.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem jak u Ciebie ale u mnie wyświetla: "Niestety z powodu bliskiego wyczerpania się zasobów naturalnych (...) musimy niestety zablokować Skarbiec i działy download od dnia 12.III.06 do 1.IV.06. Za utrudnienia przepraszamy."

A mój problem polega na tym że potrzebuje tego jak najszybciej :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Czy byś mógł przysłać spolszczenie do woga 3.58 na adres:

tom11@wp.pl Będe bardzo zobowiązany :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko!! mam mały problem z instalacją wog'a3,58f nie wiem jak zmienić

język kompa ;( i w ogule plz niech ktos mi objaśni wszystko po koleji począwszy od zmiany języka kompa

 

THX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Sciagnolem niemiecka wersje wog-a i nie moge jej zainstalowac, bo nie wiem jakim programem. :question:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie rozumiecie słowa pisanego, Mirror dał linka, przeczytajcie dokładnie co tam napisane, Sparkorn - po co ci wersja niemiecka - nie mam siły - przeczytaj ten topik jeszcze raz a znajdziesz odpowiedź na zainstalowanie nawet tej pożal się boże niemieckiej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich :)

 

zainstalowalem sobie wog 3.58f i spolszczenie i wzystko gra poza polskimi znakami. sciagnelem jakies z Kwasowej groty ale nie wiem co mam dalej z tym zrobic :mad:

bede wdzieczny za szybka i skuteczna porade

 

jak mozecie to opiszcie wszystkie kroki bo nie jestem ekspertem w tej dziedzinie. dzieki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich :)

 

zainstalowalem sobie wog 3.58f i spolszczenie i wzystko gra poza polskimi znakami. sciagnelem jakies z Kwasowej groty ale nie wiem co mam dalej z tym zrobic :mad:

bede wdzieczny za szybka i skuteczna porade

 

jak mozecie to opiszcie wszystkie kroki bo nie jestem ekspertem w tej dziedzinie. dzieki :D

 

 

OK, OK, pamiętasz jak instalowałeś woga i musiałeś zmienić język? Zrób to jeszcze raz(zmiana języka). Teraz, kiedy juz to zrobiłes, otwórz 2 foldery: 1 to ten w którym masz WoG'a; drugi to ten, gdzie masz plik czcionki.wog(chyba że masz je na pulpicie). Ok, teraz skopiuj plik "czcionki.wog" i wklej go do folderu "UPDATE". Kiedy to zrobisz, urochom "H3wUpd.exe" i w oknie, które się pojawiło klikaj "Dalej"(bądź "Next") lub "OK". Przed uruchomieniem gry możesz przywrócić język do naszego polskiego. Teraz odpal grę i ciesz się WoG'iem :D OK, ale czy ktoś nie wie, czy istnieją może KODY do WoG'a? Bo mi nie działają żadne. Ani te do SoD ani te do RoE ani te do A'sB. Aha, jeszcze coś. Przeczytałem, że ktoś tutaj(w tym topicu) napisał że w WoG'a można grać bez SoD'a. Jakim cudem?

 

EDIT: jakby ktoś wiedział jak przejść kampanię WoG tobym prosił o notatkę tutaj. Ta kampania(według mnie) nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

mam problem z zainstalowaniem WoG'a, rozpakowuje WoG'a do katalogu SoD'a, zmieniam język na angielski i jak włączam instalacje, wyskakuje tabelka że język musi być zmieniony na Angielski/USA (mimo że w systemie już go zmienilem)...

 

Z góry dzięki

ps. mam wersje WoG'a 3.58F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • To zobacz która karta jest najchętniej kupowana i nie patrz na forum gdzie masz jednak miłośników sprzętu z zasobnym portfelem  
    • nieprawda - także, i w późniejszym okresie nawet głównie, żeby mieć rynki zbytu - np GB w 19 wieku produkowała już tyle tkanin, głównie bawełnianych, że rynek europejski i amerykański był dla nich zbyt ciasny, i głównym rynkiem zbytu stały się Indie - i w zasadzie zniszczyły głównie chałupniczy przemysł tekstylny w Indiach, za pomocą ceł, ale i samych cen, bo ręczni tkacze w Indiach nie byli w stanie konkurować z  fabrycznym przemysłem w GB - jest o tym mnóstwo materiałów, a niejaki Marks napisał np że równiny Bengalu pokryły się kośćmi zmarłych z głodu tkaczy indyjskich (o ile pamiętam w artykule z 1857) - raczej przesada, ale w zasadzie zgodne z rozwojem historycznym; dodam, że bawełna na tkaniny z GB pochodziła z USA, choć Indie same były wielkim producentem bawełny, i że Indie już wtedy liczyły ponad  200 mln ludności, gdy np USA ok 50 - więc nie rabowanie z bogactw, których Indie zresztą dużo nie miały (głównym importem z Indii do GB była herbata), było decydującym bodźcem rozwoju krajów przemysłowych, tylko pozyskiwanie dużych rynków zbytu i wykorzystywanie przewagi produkcji maszynowej nad ręczną; czyli potęgi gospodarcze dorobiły się na postępie technicznym, tzn produkcji maszynowej, nie ręcznej, a rabowanie tzw bogactw, które wtedy z reguły były produktami rolniczymi, odgrywało drugorzędną rolę; jeśli już rabowanie, to przede wszystkim niewolników z Afryki do produkcji bawełny w USA i cukru w Brazylii i na Karaibach, bo oba te produkty stały się podstawą masowej konsumpcji w Europie, która napędzała wzrost i umaszynowienie produkcji, itd
    • Właśnie jestem w tym kotle Skończę go i zapoluję na alfę. Dz.
    • Ostre dymy w internecie. Mam nadzieję, że strimery i reszta ludzi wymusi na nich jakieś zmiany bo to jest bicie poniżej pasa ludzi, którzy kupili EOD.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...