Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

advil

Prośba o sprawdzenie zestawu do gier ~2500 PLN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Odświeżam swój sprzęt, mam na wydanie ok 2800 zł w porywach do 3000 zł przy dobrych argumentach, że warto do czegoś dołożyć.

Ze starego zestawu zostawiam HDD (SATA) oraz markowy zasilacz 600W.

Zestaw jest budowany z myślą o grach, praktycznie tylko do tego wykorzystywany jest komputer.

 

Wstępnie wybrałem następujące komponenty:

 

1. i5 2500K - 836 zł (w przypadku procesora nie mam żadnych wątpliwości)

2. Płyta główna Asrock P67 Pro3 B3 - 371 zł (tutaj mam małe wątpliwości, być może w przyszłości będę chciał robić SLI i wiem, że ta płyta nie da mi tej możliwości)

3. Kingston HyperX 2x4GB 1600MHz DDR3 CL9 - 168 zł (czy warto zainwestować w droższe RAM? Czy może ten w zupełności wystarczy?)

4. Asus GeForce GTX 570 1280MB - 1381 zł (jestem zdecydowany na GeForca, ale czy nie lepije wybrać MSI albo inną markę?)

 

 

SUMA: 2756

 

Prosze o komentarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu moąna dodać?nic!Masz odpowiedż na pytaniescratchhead.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ramki są wporzo, reszta też. Zasilacz że markowy no to prawda bo na pewno jest jakiejś firmy. Pytanie tylko czy dobrej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spryt dobry, nie ma sensu pchać się w droższy RAM. Co do karty to lepiej by było: MSI GF GTX570 1280MB DDR5 320bit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spryt dobry, nie ma sensu pchać się w droższy RAM. Co do karty to lepiej by było: MSI GF GTX570 1280MB DDR5 320bit.

 

A jakieś konkretne argumenty co do karty? Czytałem nt. MSI TFIII i nie jest tak wydajne jak starsze chłodzenie TFII a z tego co widzę 570tka jest dostępna tylko z 3cią wersją chłodzenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ogarniam ludzi co wielbią MSI. Dla mnie to niepojęte jak można tak szpecić kartę. ASUS i koniec. Poza tym TF3 ssie równo. Jeśli już to dwójka. Asus jest lepszy (wydajniejsze chłodzenie i sekcja zasilania)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...