Skocz do zawartości
qjin

Assassin's Creed III

Rekomendowane odpowiedzi

Na konsolach z FPS też nie jest jakoś fantastycznie. Dobija gdzieś do 40-50 max a w takim Bostonie potrafi spaść i do 20. Zależy jak co i gdzie. Ale generalnie jest to plus minus 30 i gra się raczej komfortowo przez większość czasu.

 

A jak na PC jest z wygładzaniem krawędzi czy doczytywaniem postaci i obiektów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie ma tu wróżek, ale myślicie, że Q9300 3GHz + 4GB ram + HD 6770 podołają? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytaj poprzednie posty. Mój q9550 nawet na minimum rady nie daje jak się zaczyna Boston a ty się pytasz o q9300 :E Do tego twoja karta to też słabiak. Chociaż częściowo może to też być wina karty - GTX 260 ale to raczej proc bo z tego co widzę po tym teście to karta pozwala na trochę więcej FPS niż ja mam. Tak czy siak wymagania realne mają się nijak do tych z pudełka, zupełnie jak przy GTA IV :lol2:

 

http://www.youtube.com/watch?v=8Uaxm_frxO0

 

Gierka odrażająco nie wygląda ale widziałem wiele gier, znacznie ładniejszych.

Edytowane przez mila1490

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że zmiana na dx10 w pliku konfiguracyjnym coś daje, choć mogą to być tylko moje zwidy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łee, to niech palą gumę. Kupię na PS3 jak stanieje lub używkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że zmiana na dx10 w pliku konfiguracyjnym coś daje, choć mogą to być tylko moje zwidy.

 

Gdzie można znaleźć ten plik konfiguracyjny dokładnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można znaleźć ten plik konfiguracyjny dokładnie?

Moje dokumenty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka odrażająco nie wygląda ale widziałem wiele gier, znacznie ładniejszych.

Zgadza się. Na pocieszenie powiem, że gra wygląda znacznie lepiej niż na konsolach, zwłaszcza w kwestii rozdzielczości tekstur i view distance można mówić o sporych różnicach. Nie nazwałbym więc wersji PC prostym portem, choć optymalizacja na to wskazuje. Akozz już o to pytał, spytam i ja - jak z doczytywaniem obiektów? Na X360 postaci, wozy czy kolumny żołnierzy potrafiły pojawiać się na kilka metrów przed naszym bohaterem, co wyglądało momentami przekomicznie.

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta zmiana na DX10 chyba rzeczywiście coś dała. Niewiele ale zawsze coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszly nowe sterowniki (GTX 600) beta Nvidi ktore poprawiaja optymalizacje Assasina , moze cos pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka screenów z wersji PC ( nie moich własnych niestety :kwasny: )

Kurde, nie wiem jak to tam u was chodzi (fps) ale prezentuje się AC3 na PC naprawdę zacnie... powiedział bym że nawet bardzo. Gdyby mi to tylko odpaliło to bym kupił i przeszedł jeszcze raz :E

 

W mojej przeglądarce je ucina trochę po prawej jak się rozwinie spoiler. Można zapisać plik na dysku żeby zobaczyć całe. Chyba że u was wyświetlają się poprawnie tzn całe na szerokość.

 

 

istv34jbvcwls.jpg

 

islqejkxewstr.jpg

 

i6xkv1jspqkqq.jpg

 

ibrcabp8h59g57.jpg

 

iw8y1vwufhw4u.jpg

 

iwuj7ckkfkivy.jpg

 

 

Edytowane przez Akozz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica jest, wystarczy sobie popatrzeć na wszelkie skrzynki, beczki, drewniane elementy, itp.

 

Czy ja powiedziałem, że nie ma różnic ?

 

Co do doczytywania. Słyszałem, że jest. Postaci się pojawią, a do tego komicznie doczytują ich tekstury - kumaci będą wiedzieć o co chodzi. Ja nie wiem - czy tak naprawdę jest ciężko przysiąść do gry i wydać coś co pod względem technicznym będzie dobrze zrobione ?

Edytowane przez mlody_tarnow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co do doczytywania. Słyszałem, że jest. Postaci się pojawią, a do tego komicznie doczytują ich tekstury - kumaci będą wiedzieć o co chodzi. Ja nie wiem - czy tak naprawdę jest ciężko przysiąść do gry i wydać coś co pod względem technicznym będzie dobrze zrobione ?

 

O ile pamiętam, to w Brotherhood też wszystko się doczytywało, nawet cały teren a to był prawie ten sam silnik, teraz jest on tylko po liftingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko jak mam włączone wygładzanie krawędzi na wysokie to mam stałe 60 fps ale jak już włączę na bardzo wysokie to klatki spadają już do 30

Dodam jeszcze tylko że resztę opcji mam na full tylko ta jedna zmiana powoduje taki drastyczny spadek fps, to wina optymalizacji silnika gry ?

Edytowane przez afrikan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na i2600k i radku 7950 zasuwa caly czas bardzo plynnie, w Bostonie tez choc 60fps to juz nie jest. Generalnie doczytywania nie zauwazylem ale moze 3GB na karcie robi swoje. Gram na wszystkim na max w 1920x1080.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nieco inne pytanie - przeciwnicy zgodnie z tradycją serii i stereotypem są tępi jak but czy można pokładać jakieś nadzieje w poziomie trudności?

O ile pamiętam, to w Brotherhood też wszystko się doczytywało, nawet cały teren a to był prawie ten sam silnik, teraz jest on tylko po liftingu.

żeli dobrze pamiętam to w BH już coś z tym zrobili i wyglądało to znośnie, AC2 pod tym względem to była porażka, obiekty pokazują się kilka m przed nosem a cienie to jakaś kpina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się co do skopanej optymalizacji. Na Q6600 w centrum miasta mam... 8 FPS O_o. Niegrywalnie że aż strach. Głównie gra jeździ po procesorze.

Aż będę musiał to sprawdzić, ale to dopiero jutro. Powiedzcie mi dokładny moment. Jakoś daleko od przejęcia kontroli nad Connorem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Skąd Wy macie tą grę?!

 

Premiera przecież jutro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na i2600k i radku 7950 zasuwa caly czas bardzo plynnie, w Bostonie tez choc 60fps to juz nie jest. Generalnie doczytywania nie zauwazylem ale moze 3GB na karcie robi swoje. Gram na wszystkim na max w 1920x1080.

 

na 12.11 beta 8? Czy jakieś inne stery? Muszę się przygotować przed premierą, piraci się czasem przydają :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra aż tak skopana jest :E:hmm:

Czasami mam stałe 60 fps a jak więcej ludzi w pobliżu jest to 20 fps na hd 4890 i pII 940 na minimalnych :3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd Wy macie tą grę?!

 

Premiera przecież jutro!

 

Jakbym kupił to bym pewnie żałował, a tak nie mam czego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Wy zmieniliście DX11 na DX10? Daje to coś? I jakie najlepiej stery przygotować pod HD5750 do tego? Bo obecnie mam 11.5b a myślę o 12.8

Dobrze będzie to działać czy nie muszę się przesiadać z 11.5b?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On ma mało postów, a ty mało wiedzy.. i co teraz?:lol2:

 

Dodam tylko, że na nowych betkach jest jakby odrobinę lepiej.

 

Dziękuję omnibusie za oświecenie mej ciemnoty :respect:

Edytowane przez mlody_tarnow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym kupił to bym pewnie żałował, a tak nie mam czego ;)

 

cool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd Wy macie tą grę?!

 

Premiera przecież jutro!

Przecież piszę cały czas, że sprawdzę dopiero jutro :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...