Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Vulc

Assassin's Creed III

Rekomendowane odpowiedzi

Assassins-Creed-3-Xbox-360-Box-Cover-Art-570x804.jpg

Premiera: 30 października 2012

Producent: Ubisoft Montreal

Wydawca: Ubisoft

Gatunek: TPP

Język: Angielski

Assassin’s Creed III to piąta odsłona kultowego cyklu firmy Ubisoft. Gra nosi numer trzy, ponieważ stanowi trzeci rozdział zakrojonej na szeroką skalę opowieści i jej głównym bohaterem jest trzeci z przodków Desmonda Milesa.

Tym razem wcielamy się w Metysa imieniem Connor, a akcja toczy się w Ameryce Północnej w latach 1753-1783. Chłopak jest owocem miłości Indianki i Brytyjczyka. Właściwa fabuła zaczyna się od konfliktu między Indianami a kolonistami, w wyniku którego wioska Connora zostanie zniszczona, a on sam poprzysięga poświęcić swoje życie zwalczaniu tyranii i poszukiwaniu sprawiedliwości. W scenariusz wplątane zostały takie wydarzenia jak m.in. oblężenie Bostonu przez małą armię George'a Washingtona, wielki pożar Nowego Jorku czy nocny rajd Paula Revere'a.

cu2wN.jpg

kMUzd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz dodać jeszcze wersję dla nieznających angielskiego ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest wersja dla nieznających angielskiego i zawiera wszystkie najważniejsze informacje. Jak będzie ich więcej, zostaną zamieszczone w innej formie. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Darzę serię AC bardzo dużą sympatią, ukończyłem wszystkie części wraz z dodatkami i w częściach singlowych mam calaczki, bo naprawdę warto było spędzić z nią czas. Lubię gry z dopracowaną fabułą, a AC zawsze jest w tym elemencie dopracowana. Oprawa też robi wrażenie, przynajmniej jak lubię te klimaty. Czekam z niecierpliwością.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chętnie zobaczę jakiś nowy pomysł. Odgrzewana papka w stylu Revelations przestała mnie rajcować. Już Brotherhood'a byłem w stanie przyjąć, ale Revelatons zupełnie mi nie podpasowało ( grałem na PC ) i uznałem, że na X360 uruchomię go za jakieś pół roku, jak nie będę miał w co grać. Seria ma ogromny potencjał, liczę, że wymyślą coś sensownego :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wręcz Ubóstwiam serię Assassin Creed. Wiadomo czy wyjdzie na x360 czy już na nową platforme?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wręcz Ubóstwiam serię Assassin Creed. Wiadomo czy wyjdzie na x360 czy już na nową platforme?

A zapowiedziano chociaż nową platformę?

Oczywiście, że na X360.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chętnie zobaczę jakiś nowy pomysł. Odgrzewana papka w stylu Revelations przestała mnie rajcować. Już Brotherhood'a byłem w stanie przyjąć, ale Revelatons zupełnie mi nie podpasowało ( grałem na PC ) i uznałem, że na X360 uruchomię go za jakieś pół roku, jak nie będę miał w co grać. Seria ma ogromny potencjał, liczę, że wymyślą coś sensownego :thumbup:

Revelations nie było takie złe mimo wszystko, po prostu twórcy chcąc urozmaicić rozgrywkę, nieco przekombinowali. Bomby jeszcze dało się przełknąć, choć generalnie zbyt ułatwiały już i tak nie oferującą wyzwania walkę, jednak tower defense to pomysł IMO kompletnie nietrafiony. Natomiast haka równie dobrze mogłoby w ogóle nie być. Trójka musi więc zaproponować coś nowego, odejść troszkę od utartych przez 4 odsłony schematów, bo nie mówię, że ma je całkowicie porzucić. Tylko czy rzeczywiście musi? Ostatnia część zeszła w prawie 7 milionach egzemplarzy - to świetny wynik, ale równocześnie dość słaba motywacja do zmian, bo po co za dużo grzebać przy czymś, co się nadal tak sprzedaje. Zwłaszcza że pojawić się ma nowy bohater, zmienić lokalizacja, stąd Ubi może powiedzieć "tyle wystarczy". Pozostaje czekać na dalsze informacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla serii Assassin's Creed znakiem rozpoznawczym jest skradankowy styl rozgrywki, tego niech nie zmieniają :) Chciałbym nowego bohatera, nowe miejsca, jeszcze ciekawsze, po prostu inne urozmaicenia. Wiem, że nie powinno się zmieniać tego, co jest dobre, ale jednak liczę na powiew świeżości w części trzeciej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po mega kopiuj-wklej Brotherhood i revelation, seria AC jest jak cod, jednak tu nikt nie narzeka. Hipokryzja?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie grałem w Revelations. Tak bardzo zawiodłem się na Brotherhood...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

AC to zakończył się na AC2 ... Brotherhood... bardzo słabe i w dodatku z idiotycznym multi które jeszcze bardziej pogrąża grę .Revelations .... nawet nie warto na to patrzeć bo to żadna rewelacja .

Ogólnie Revelations i brotherhood były zupełnie nie potrzebne zwykłe wyciągacze kasy i odgrzewane kotlety bez pomysłu .

PO AC3 nie spodziewam się niczego nowego i orgynalnego ... zapewne znowu ten sam schemta rozgrywki tip itd .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

PO AC3 nie spodziewam się niczego nowego i orgynalnego ... zapewne znowu ten sam schemta rozgrywki tip itd .

AC III przyniesie przede wszystkim inne realia, innego bohatera. To jest juz diametralna zmiana - miejmy nadzieje - na lepsze. Rozgrywka nie zostanie zbytnio przemeblowana, zresztą AC w tej kwestii nadal jest bardzo dobry i bez tych wciskanych nowych rozwiazan w Brotherhoodzie czy Revelations (niekoniecznie do szczescia potrzebnych). Licze także, ze warstwa fabularna bedzie stala na poziomie "dwójki", bo ta w Brotherhoodzie byla potraktowana po macoszemu, zeby nie powiedziec, iz byla nedzna (nie wiem jak Revelations, bo jeszcze mam to przed sobą, pewnie przed III zdaze zagrac).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po mega kopiuj-wklej Brotherhood i revelation, seria AC jest jak cod, jednak tu nikt nie narzeka. Hipokryzja?

Dlaczego zaraz hipokryzja? Widocznie niektórzy widzą coś więcej w serii AC. :Up_to_s:

Ja osobiście nie narzekałem nigdy ani na jedną ani na drugą serię. Jeśli chodzi o AC, jestem jej wielkim fanem i nie zgodzę się, że Brotherhood czy Revelations to słabizny - gdyby tymi tytułami zaczynał się cykl, sądzę, że wielu narzekaczy piałoby z zachwytu. Niestety, wielu jest zmęczonych kolejnym odcinkiem tego samego.

Ja, mógłbym dostać jeszcze dziesięć takich tytułów, umiejscowionych w tych samych realiach i byłbym zadowolony.

Oczywiście życzyłbym sobie i wszystkim, by każda aktualnie lub w przyszłości, powielana seria, trzymała taki poziom, jak kontynuacje CoD czy AC.

Summa summarum - z niecierpliwością czekam na trójkę, dla mnie wcale nie musi rzucać na kolana bym kupił i dobrze się bawił jeszcze raz tym samym. :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak nikt nie narzeka, przecież z trzy osoby wyżej(w tym ja) mają wyraźne zastrzeżenia co do ostatniej części. Nie wiem więc skąd wytrzasnąłeś hipokryzję. :) Równocześnie nie ma nic dziwnego w tym, że ktoś serię AC stawia ponad serią CoD. Kolejne odsłony tej pierwszej, to gry znacznie większe, dłuższe, bardziej rozbudowane i mimo wszystko, trochę szybciej ewoluujące. No i samego CoD'a nigdy nie nazwałbym też słabizną. Po prostu nasze drogi się rozeszły i tyle, zwykłem mówić też głośno co mi się podoba, a co nie, niezależnie od tytułu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi chodziło o to że wiele osób zarzuca serii cod wtórność, a jednocześnie nie widzi tego w serii AC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja MW3 kupiłem, przeszedłem i odsprzedałem. Już mnie powoli irytuje ta wtórność. Liczę na AC3 :):thumbup: Mam też ogromną nadzieję, że nowy Tomb Raider pokaże pazurki, ukazując się jako zupełnie nowa część na nowym silniku i z nowym stylem rozgrywki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi chodziło o to że wiele osób zarzuca serii cod wtórność, a jednocześnie nie widzi tego w serii AC.

Zgodzę się, że ostatnie części są trochę wtórne, ale liczba zmian jest na tyle duża, że w połączeniu z wciągającą fabuła, pięknymi lokacjami, klimatem i jednak pewną swobodą działań jest to mniej widoczne niż w monotonnych, MOIM ZDANIEM, CoD'ach. No i w AC gra się znaaacznie dłużej niż w CoD'y (porównuję wyłącznie singla).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

liczę na nowy silnik, teraz gram w revelations i mam już dosyć a nawet do połowy nie doszedłem.

serię bardzo lubię ale najnowsza część jest przekombinowana, bomby, hak, ta mini gierka w stylu tower defence wtf

znowu te same debilne AI, proste walki - problemy są jedynie z tymi janczarami co używają broni podczas walki

Gra jest za łatwa i jak trójka będzie na tym samym silniku to niech giną, nie kupię jej za więcej niż 50zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie w AC są świetne lokacje, to jest ogromny plus. Ciekawa fabuła, to też na plus, ale tak jak quń pisze, za łatwa. Do walki potrzebne są nam dwa przyciski, żadnych combosów przez wciskanie dwunastu przycisków nie uświadczymy. Nie sądze, żeby poziom trudności w trójce był wyższy. Ogólnie gra fajna, ale łatwa jak dla 5-latka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@UP

Zawsze można robić stu procentową synchronizację, wtedy tak łatwo nie jest. Wiem, że w Brotherhoodzie i Revelations były takie wyzwania w których było trzeba pokonać grupkę przeciwników bez jakiejkolwiek utraty zdrowia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

530x650_31893.jpg

Fotka promocyjnego plakatu z gry:

530x650_31886.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to jest fake, czy faktycznie będą czasy wojny secesyjnej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up Potwierdzone przez Ubisoft. Oficjalna zapowiedź 2 albo 3 marca (nie pamietam dokladnie).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...