Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Vulc

Assassin's Creed III

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.youtube.com/user/FusionCap

-edit-

Ciekawy jestem czy wersja PC będzie zwykłym portem czy dodadzą jakieś usprawnienia. Ghost Recon ostatni chyba na PC też miał z miesiąc poślizgu i poprawiali mu grafike ? Wie ktoś może czy były jakieś oświadczenia ze strony Ubi czy PC dostanie poprawioną oprawę ? Te wszystkie lasy, porty i miasta nowego świata aż prosza się o najlepszą możliwie oprawę ;) Szkoda że mój PC już najlepsze lata ma za sobą :kwasny:

Zwykły port, który będzie lepszy o rozdziałkę i efekty, które da się dodać na kolanie. Cudów bym się nie spodziewał. Zresztą przy którymś AC twórcy mówili, że nie będą nawet dostosowywać sterowania do PC i od razu lepiej kupić pada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zwykły port, który będzie lepszy o rozdziałkę i efekty, które da się dodać na kolanie. Cudów bym się nie spodziewał. Zresztą przy którymś AC twórcy mówili, że nie będą nawet dostosowywać sterowania do PC i od razu lepiej kupić pada.

No jakoś się specjalnych fajerwerków nie spodziewałem po Ubisofcie.

Swoją drogą pooglądałem kilka kawałków gameplayów z tego kanału co podlinkowałem i przyznam że dalej gra prezentuje się lepiej. Na pewno zima świetnie wygląda, dzicz, lasy itp super i np. Boston zimą bardzo fajnie wygląda, tam ten "pył" naprawdę wygląda tak jak trzeba i jest klimat zimowej zawieruchy ;) smak mi przyszedł zwłaszcza że dziś u mnie spadł śnieg :E Jak śniegu nie ma to już nie jest tak pięknie bo pewnie wchodzi więcej liści, cieni i konsola pewnie z detalami tak nie wyrabia ale też jest ok. Może głowy nie urywa ale na pewno te kilka pierwszych screenów które poszły do sieci nie jest reprezentacyjnych dla całej gry.

-edit-

Mam nadzieję że z AC3 wywalą te elementy platformowe. Albo przynajmniej ustawią w nich normalną kamerę, nie będą ich co chwilę przerywać mini filmikiem i poprawią sterowanie. Staram się właśnie przejść AC2 i klne pod nosem zbierając te pieczęcie z krypt asasynów. Ja poproszę np. przedostawanie się do strzeżonych fortów np. w stylu Dishonored, jest mechanika, jest problem i sobie trzeba znaleźć drogę, najlepiej jedną z wielu. A nie jakieś platformówki na czas gdzie co chwile gra odbiera nam kontrolę żeby pokazać to co jest 5 metrów dalej i z czym zarez będziemy się mordować bo kamera lata w prawo i lewo a nasza postać robi zupełnie co innego niż ja chce :mad2:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam nadzieję że z AC3 wywalą te elementy platformowe. Albo przynajmniej ustawią w nich normalną kamerę, nie będą ich co chwilę przerywać mini filmikiem i poprawią sterowanie. Staram się właśnie przejść AC2 i klne pod nosem zbierając te pieczęcie z krypt asasynów. Ja poproszę np. przedostawanie się do strzeżonych fortów np. w stylu Dishonored, jest mechanika, jest problem i sobie trzeba znaleźć drogę, najlepiej jedną z wielu. A nie jakieś platformówki na czas gdzie co chwile gra odbiera nam kontrolę żeby pokazać to co jest 5 metrów dalej i z czym zarez będziemy się mordować bo kamera lata w prawo i lewo a nasza postać robi zupełnie co innego niż ja chce :mad2:

Nie przesadzaj. Te elementy platformowe to jedyne wyzwanie jakie stawiała ta gra przed graczem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam nic przeciwko wyzwaniom jeśli tylko ich źródłem nie jest fatalna praca kamery i nieprecyzyjne sterowanie ;) Wydaje mi się że w AC1 było więcej takiego planowania jak dostać sie do celu, może to pamięć mnie zawodzi. Ale fajnie by było żeby faktycznie np. tak jak na jednym z trailerów/gameplayów trzeba było się gdzieś przekradać do jakichś fortów, szukać tylnych wejść itp. Trochę takiego kombinowania, to by mi się bardzo podobało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam nic przeciwko wyzwaniom jeśli tylko ich źródłem nie jest fatalna praca kamery i nieprecyzyjne sterowanie ;) Wydaje mi się że w AC1 było więcej takiego planowania jak dostać sie do celu, może to pamięć mnie zawodzi. Ale fajnie by było żeby faktycznie np. tak jak na jednym z trailerów/gameplayów trzeba było się gdzieś przekradać do jakichś fortów, szukać tylnych wejść itp. Trochę takiego kombinowania, to by mi się bardzo podobało.

Prawda jest taka, że pierwsza część była najlepsza. Niestety zawalili z sidequestami i poszło w świat, że jest monotonna. W dwójce z assasyna zrobili klauna, który nosi na sobie ze 30 kg ciuchów i biega po dachach. Przehandlowali klimat za różnorodność i gra straciła sporo na uroku, a odcinanie kuponów tylko dobiło serię. W trójce pokładam pewne nadzieje, ale podchodzę z dystansem, bo Ubi ostatnio uderza w ilość nie jakość.

A tak z innej bajki już po sieci fruwają ploty, że Ubi odstawiło w AC3 numer z PoPa 2008 (ten cellshadingowy), czyli zakończenie trzeba sobie będzie dokupić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prawda jest taka, że pierwsza część była najlepsza. Niestety zawalili z sidequestami i poszło w świat, że jest monotonna. W dwójce z assasyna zrobili klauna, który nosi na sobie ze 30 kg ciuchów i biega po dachach. Przehandlowali klimat za różnorodność i gra straciła sporo na uroku, a odcinanie kuponów tylko dobiło serię. W trójce pokładam pewne nadzieje, ale podchodzę z dystansem, bo Ubi ostatnio uderza w ilość nie jakość.

Altair rzeczywiście był bardziej charyzmatyczny, klimat jedynki też mi lepiej leżał, ale mimo wszystko dwójka to IMO znacznie lepsza gra, praktycznie pod każdym względem. Nie wiem do końca co miałeś na myśli mówiąc "klaun" - ciuchy dostosowane są do epoki, zresztą z tego co pamiętam to nigdzie nie jest napisane ile ważą. ;) Z odcinaniem kuponów się zgodzę i również podchodzę do trójki z dużym dystansem. Mam nadzieję, że serwisy ocenią grę uczciwie, a same recenzje pozwolą określić czy twórcy wyciągnęli wnioski z odbioru poprzedniej części.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A tak z innej bajki już po sieci fruwają ploty, że Ubi odstawiło w AC3 numer z PoPa 2008 (ten cellshadingowy), czyli zakończenie trzeba sobie będzie dokupić.

Możesz rozwinąć ? Bo po AC1 wypadłem z tematu i nie mam zielonego pojęcia o co biega :hmm:

Jestem w 11 rozdziale w AC2 i przyznam uczciwie że lepiej bawiłem się w AC1. Może epoka i bohater mi nie podeszły. AC1 chyba był trochę bardziej otwarty, przynajmniej tak mi się wydaje. Np fajnie się jeździło na koniu z miasta do miasta a tutaj tak bardziej liniowo wszystko się dzieje. Fajny bardzo pomysł z willą ale niewoykorzystany do końca. W AC3 też ma ponoć być coś na zasadzie tej willi. Na pewno klimaty kolonizacji nowego świata, lasy, rewolucja i generalnie całe umiejscowienie AC3 mi bardzo pasuje. Jeśli tylko będzie zachowana równowaga pomiędzy otwartym światem i pobocznymi questami a główno osią fabularną oraz grając będzie uczucie ciągłości a nie skakania po osi czasu + poprawią troszkę sterowanie to może być nieźle ;)

Może na padzie gra się w AC lepiej. Tego nie wiem. Bo w 1 i 2 grałem(gram) na PC. Wyadję mi się że w AC2 to sterowanie zostało całkiem z pada przeniesione i jest troszkę niewygodne. W AC1 chyba wygodniej mi się sterowało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz rozwinąć ? Bo po AC1 wypadłem z tematu i nie mam zielonego pojęcia o co biega :hmm:

Gra podobno kończy się nie rozwiązując głównego wątku. Więc albo nastawiają się na AC3:Tribesmen albo zrobią powtórkę z PoP 2008 w którym zakończenie trzeba było sobie dokupić jako DLC. Z tego co pamiętam zarzekali się, że powtórki z AC2 nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gra podobno kończy się nie rozwiązując głównego wątku. Więc albo nastawiają się na AC3:Tribesmen albo zrobią powtórkę z PoP 2008 w którym zakończenie trzeba było sobie dokupić jako DLC. Z tego co pamiętam zarzekali się, że powtórki z AC2 nie będzie.

Jeśli tak by miało być to to jest bez sensu. To co dla mnie zabiło tę serię to właśnie takie rozdrabnianie się. Zamiast zrobić AC1,2 i 3 porządnie to jakieś brotherhoody, revelations i jeszcze inne dlc. Nie wiadomo jak to traktować. W sumie AC3 się zainteresowałem tylko ze względu na czas i miejsce akcji bo assassynami po jedynce w ogóle się nie interesowałem przez te ciągłe nowe odsłony.

A słyszeliście że w AC3 mają być mikropłatności :E ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może na padzie gra się w AC lepiej. Tego nie wiem. Bo w 1 i 2 grałem(gram) na PC. Wyadję mi się że w AC2 to sterowanie zostało całkiem z pada przeniesione i jest troszkę niewygodne. W AC1 chyba wygodniej mi się sterowało.

Gry z tej serii wyraźnie tworzono z myślą o padzie, dlatego nie dziwię się, że granie na myszce i klawiaturze może być uciążliwe. Proponowałbym więc zainwestować w kontroler. ;)

A słyszeliście że w AC3 mają być mikropłatności :E ?

Prawdopodobnie tylko w przypadku trybu multi, stąd nie widzę problemu. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gry z tej serii wyraźnie tworzono z myślą o padzie, dlatego nie dziwię się, że granie na myszce i klawiaturze może być uciążliwe. Proponowałbym więc zainwestować w kontroler. ;)

W jedynkę chyba lepiej mi się grało na myszce, powiedział bym że zupełnie komfortowo. AC2 natomiast jest wyraźnie robiony z myślą o padzie tak jak mówisz.

A z innej bajki jest pierwsza ocena. 10/10 od Xbox 360 Magazine.... Sceptycznie podchodzę do takich wyników. Zwłaszcza że za samą grafikę bym nie dał AC dyszki(IMO 10/10 to ocena dla gry która każdy aspekt ma fenomenalny) ale zapowiada się mimo to nieźle ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A z innej bajki jest pierwsza ocena. 10/10 od Xbox 360 Magazine.... Sceptycznie podchodzę do takich wyników. Zwłaszcza że za samą grafikę bym nie dał AC dyszki(IMO 10/10 to ocena dla gry która każdy aspekt ma fenomenalny) ale zapowiada się mimo to nieźle ;)

Fakt, te oficjalne magazyny często zawyżają oceny, stąd nie ma sensu się nimi za bardzo sugerować. Jutro podobno spada embargo, więc będzie wiadomo jak się sprawy mają.

http://www.youtube.com/watch?v=12PWq22E9CQ

:E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widział już ktoś w MM lub Saturnie? Nie mam w co grać...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No zgadzam się. W oficjalnych magazynach to chyba nigdy niskie oceny nie padają. Ale mimo wszystko dyszki też się nie sypią jakoś lawinowo. Mam nadzieję że będzie dobry AC3 bo opłaciłem już preordera ;) Kurde teraz już nie wiem czy dam rade poczekać na Halo 4 i dopiero po nim AC3... z drugiej strony Halo pewnie maksymalnie styknie na 10h natomiast AC zajmie zdecydowanie więcj. Pomijam tutaj oczywiście multi.

Wczoraj w empiku byłem to dalej tylko preordery sprzedawali więc pewnie dopiero jutro albo w środę będą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MikeL

W CDA 6-stronicowa recenzja jest od zeszłego wtorku już dostępna, ale oceny nie mogli wystawić z powodu embarga. Podobno widniejąca ukrytym drukiem - w innym kontekście - dziewiąteczka na okładce ma również wiele wspólnego z oceną AC III. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie tylko zastanawia jedna rzecz - czy grając w trzecią część odczujemy taki powiew świeżości jak w przypadku dwójki. No i czy znowu będą dwie kontynuacje bohatera, czy trzecia część definitywnie zamknie serię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie tylko zastanawia jedna rzecz - czy grając w trzecią część odczujemy taki powiew świeżości jak w przypadku dwójki. No i czy znowu będą dwie kontynuacje bohatera, czy trzecia część definitywnie zamknie serię.

Na świeżość szans IMO nie ma - gameplay za wiele się raczej nie zmienił, patrząc na filmiki. Pozostaje kwestia realizacji, ale nadal lepiej się cudów nie spodziewać. ;) Trzecia część ma definitywnie zamknąć historię Desmonda, ale seria będzie kontynuowana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam w dwójce żadnej świerzości nie poczułem. Świeżość w trójce może wynikać z lasów, gór i tych wszystkich otwartych lokacji. Dla serii AC która skupia się na miastach z wąskimi uliczkami to jakaś nowość. Plus bitwy morskie na pewno wniosą jakieś urozmaicenie. Ja tam osobiście mam nadzieję że nie wyjdzie znowu kilka części które ni to są kolejnymi cześciami, ni to DLC, o takie dojenie kasy i rozdrabnianie się na kawałeczki. Zdecydowanie wolę model sequel rzadko ale za to taki który daje poczucie że dostajemy kolejną część a nie wersję 1,5 czy 2,5. Takie podejście moim subiektywnym zdaniem zabiło takie gry jak Unreal Tournament czy Call of Duty. Nie da się robić dobrych gier wydając je co rok albo i częściej. A jak czytam wypowiedzi ludzi z Ubisoftu że licza że dojdą do AC10 albo że mogli by ich zrobić i ze 35 czesci to normalnie strach się bać....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

http://www.hyperplus.pl/wideo-assassin-s-creed-3-poczatek-gry-pl_4981

Pierwsze kilkanaście minut z AC 3.

Ja osobiście powiew świeżości poczułem grając w drugą część, może wynika to z tego, że zmienili lokalizacje, dali więcej zróżnicowanych zadań no i poprawili oprawę. Po trzeciej części nie wiem czego się spodziewać, niby seria jest wyśmienita, ale gdy grałem w Brotherhood albo Revelations zaczynałem odczuwać znużenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie moja percepcja AC2 wynika z tego że nigdy nie rozumiałem opini o AC1 że był nudny, mnie się bardziej podobał niż AC2. Natomiast to już kwestia indywidualna po części. Włoskie miasta jakoś tak w sumie nie były specjalnie odmienne od tych z AC1. Natomiast te w AC3 są zupełnie inne, szerokie ulice, niskie domy plus cała dzicz, lasy itp. Myślę że umiejscowienie akcji w takich warunkach dość mocno wpłynie na to jak się będzie grało i odbierało grę. I na to liczę jeśli mam być szczery. Spodziewam się po AC3 czegoś więcej niż AC1 z nową fabułą i nowymi miastami z nową architekturą. (ale archoitekturą na zasadzie że domy zamiast z cegły to są z kamienia a układ w sumie jest podobny)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No Panie i Panowie. Moja kopia Assassin's Creed 3 wlasnie do mnie dotarla :D Ale chyba najpierw poczekam na Halo 4 z graniem a potem na spokojnie sobie pogram.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No korci mnie strasznie :lol2: ale potem jak wyjdzie Halo to będę chciał go zobaczyć a zaczynanie kilku gier naraz w moim przypadku kończy się tak że mam problemy z ich ukończeniem. Halo w kilka godzin pewnie max 10 przejdę a AC3 to już myślę znacznie więcej trzeba. Korci mnie korci :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To po co zamawiałeś AC 3 ? :E Tak przynajmniej mógłbyś kupić za mniejszą cenę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A tam. Za tydzieńczy dwa cena nie spadnie raczej. Nie moja wina że wszystkie gry nagle wszyscy wydają na jesieni :E AC3, Halo, Dishonored, Borderlands. Starczyło by mi do końca roku :lol2:

Lista poprawek. Trochę tego jest. Za tydzień czy dwa jeszcze pewnie tego trochę wyjdzie ;)

http://forums.ubi.com/showthread.php/720855-Assassin-s-Creed-III-Day-one-title-update-details-SPOILERS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...