Skocz do zawartości
mikilys

[aktualne]Do sprzedania rzeczy od mikilys'a :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam do zaoferowania kilka rzeczy, które komuś powinny się przydać.

Ponieważ jest to serwis komputerowo-technologiczny to może jakiś chętny się znajdzie :)

Aktualne oferty:

• brak

Wkrótce:

• brak

Oferty znajomych:

• brak

Sprzedane:

Jak widać sprzęt opisany dokładnie, można - przy odbiorze osobistym, sprawdzić czy wszystko jest ok :)

Więcej informacji udzielę na PW.

-------------------------------------------------------------------------

Będą się tu pojawiać także oferty moich znajomych, za których ręczę!

Edytowane przez mikilys

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odświeżam :)

Tym razem pod młotek trafia i5-3210M!

Edytowane przez mikilys

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znowu odświeżam...

i5-3210M nadal pod młotkiem :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Marko przecież ja też mam oczy W pracy mam kolegę z Bydgoszczy, czy ja mam coś do Bydgoszczy (mieszkając na wsi w połowie drogi między Bydgoszczą i Toruniem) NIE, czy uwielbiam sobie z niego robić jaja? TAK
    • Nie mogę ruszam myszką w zawieszonym BIOS-ie. Muszę resetować kompa. Komputer w ogóle się włącza jakby co drugi raz, za pierwszym pokazuje błąd karty graficznej. Po resecie się włącza i sypie błędami jak w linku wyżej. Nagram to jak wrócę z pracy.
    • Jak możesz myszka ruszać w zawieszonym biosie, to warto zrobić aktualizacje raz jeszcze. Wygląda bardziej na problem z biosem. Sprawdź też czy już chodzą dwie kości. Slot 2 i 4 licząc od CPU. Standardowe pozycję ramu jak w instrukcji 
    • Archolos, HL Alyx, mnóstwo strategii. Do tego w 2023 PS5 będzie miało VR, po kablu. Śmiech na sali. W przypadku ps4 już jednego miałem 2 lata po premierze, bo było faktycznie w co grać. Tutaj poza horizon i god of war nie mamy nic. I tak pewnie je zobaczę na PC w 2023/2024. Plusem PS5 jest cena. Gdybym dziś miał kupić dobry pc, lub konsolę, to wybrałbym PS5. Nawet po dzisiejszej cenie. To co mam to efekt upgradów. Ale wczoraj liczyłem ile by kosztował nowy pc o wydajności mojego i trochę się przeraziłem że tyle poszło na zabawkę. Jak na razie to rozpętaliśmy tutaj wojenkę rodem z memów PCMR vs CP. Jeżeli to prawda że PS5 pro będzie w 2024 to ją kupuje. Bo patrzyłem z ciekawości na ceny podzespołów pc. Płyta mini itx pod 13th intela to 2400zł. Komputer gamingowy wszedł na pułap cenowy dla mnie może nie zaporowy, ale patrząc na spadający poziom gier, to nie, nie dam 10K za płytę główną + RTX. Takie PS5 pro było by do nowych gier, a ten mój 3080TI i tak odpali wszystkie PC exy pewnie do 2025.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...