Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@ up

 

Racja, posypuję głowę popiołem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ lazania

 

Ogólnie olewam twoje reportaże rodem z TVP, jednak znowu nie tyle już manipulejesz co ohydnie kłamiesz. Dla chronologii, Trybunał poradził sobie z niekonstytucyjny mi działaniami zarówno PO, jak i PiS. Nie brał udziału w tworzeniu kontrowersyjnych przepisów. Problem w tym, że w celu przejęcia TK Kaczyński rękami Dudy i Szydło odmówił wykonania wyroku. I w tym punkcie mamy juz zamach stanu na miarę Erdogana.

 

Widać, że jesteś niesamowicie zacietrzewiony politycznie, nie posuwaj się jednak do kłamstw.

Doceniam twój atak personalny i brak argumentów w konfrontacji z faktami przedstawionymi w chronologiczny sposób. Faktem jest, że konstytucja została złamane przez Platforme Obywatelską jeszcze w czerwcu a prezes TK był obecny gdy składano niekonstytucyjną poprawkę do ustawy, był tam jako konsultant i nie mrugnął nawet.

Ogólnie zauważyłem, że ultrasi Platformy dostają ataku wścieklizny gdy ktoś rzetelnie przytacza fakty a te nie zgadzają się z papką propagandową jaką mają wtłoczoną. Także mogę tylko powtórzyć, że Jajko było prze Kaczką. A to, że kaczka narobiła potem na jajko to już po prostu Reakcja na Akcje.

 

Widać, że jestem zacietrzewiony bo śmiem przedstawiać fakty, które skrzętnie ultrasi platformiani pomijają w swoim niezacietrzewieniu, uważając, że sprawa z TK to się w Grudniu 2015 zaczęła a nie 5 miesięcy wcześniej. :rotfl:

Polecam zapoznać się z definicją zacietrzewienia a nie tworzenia własnej. Polecam także zacząć przywiązywać uwagę do chronologii wydarzeń.

Edytowane przez LasagnaBolognese

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moderacja dalej pozwala temu pisowskiemu trollowi się wypowiadać? Szokujące. Za moich czasów to było nie do pomyślenia. Utrącałem tych trolli po kilkunastu postach.

 

 

Tak samo było z trybunałem. Wesoło przy asyście prezesa TK, dokonali skoku na TK a potem darli się w niebiosa, że konkurencja odwraca to co zrobili.

Bzdura.

 

Kropiwnicki wyskoczył z poprawką i nikt nawet Rzeplińskiego nie zadał pytania o to. A, że był gościnnie to nie mógł zabrać głosu jako tako. On tam nei był "funkcyjnie". Nie dostał głosu w tej sprawie, kłamliwa mendo. Nie było więc żadnej asysty, pisowski kłamco.

Po drugie, pisowski kłamco, oni wcale nie odwracali tej żenującej poprawki. Wbrew Twoim kłamstwom, nie było potrzeby odwracania, bo Tk w grudniu 2015 sam uznał tą poprawkę za niekonstytuującą.

 

Wszystko co zrobił PiS to był skok na Trybunał. Nic nie miało charakteru odwracania niekonstytucyjnych zmian. A same ustawy uchwalane przez PiS są i były niekonstytucyjne.

 

 

I nie ma znaczenia zdanie takich tępych aparatczyków jak Ty. Tacy jak Ty odejdą w odmętach historii. Za PRL też byli tacy łajdacy co sprzedali się władzy. Dziś się wstydzą. Ty też będziesz się wstydził, pisowska szczekaczko.

 

 

 

 

Świnie przy korycie.

Dokładnie taki jest PiS. Dlatego tak szeroko rozdawali posady swoim koleżkom. Dlatego zlikwidowali konkursy w samorządach. Po to, żeby takie pojedyncze bezmyślne pajace jak Ty mogły dostać posady, na które nie zasługują intelektualnie, ani moralnie.

 

Wstyd mi za takich jak Ty.

 

Doceniam twój atak personalny i brak argumentów w konfrontacji z faktami przedstawionymi w chronologiczny sposób. Faktem jest, że konstytucja została złamane przez Platforme Obywatelską jeszcze w czerwcu a prezes TK był obecny gdy składano niekonstytucyjną poprawkę do ustawy, był tam jako konsultant i nie mrugnął nawet.

Ogólnie zauważyłem, że ultrasi Platformy dostają ataku wścieklizny gdy ktoś rzetelnie przytacza fakty a te nie zgadzają się z papką propagandową jaką mają wtłoczoną. Także mogę tylko powtórzyć, że Jajko było prze Kaczką.

 

Widać, że jestem zacietrzewiony bo śmieć przedstawiać fakty, które skrzętnie ultrasi platformiani pomijają w swoim niezacietrzewieniu uważając, że sprawa z TK to się w Grudniu 2015 zaczęła a nie 5 miesięcy wcześniej. :rotfl:

Polecam zapoznać się z definicją zacietrzewienia a nie tworzenia własnej. Polecam także zacząć przywiązywać uwage do chronologii wydarzeń.

Rzetelnie to Ty nawet kupy nie potrafisz zrobić.

Edytowane przez LazaniaToPaskudztwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za moich czasów to było nie do pomyślenia. Utrącałem tych trolli po kilkunastu postach.

 

Dajesz Gordon jedziesz z nim :E

Edytowane przez Camis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajesz Gordon jedziesz z nim :E

Uwierz mi, że mi się nawet już nie chce.

 

Kładę lagę na ten kraj, skoro na stanowiska wynosi Banasia, a takie tępe trolle jak lasagne bronią tych ludzi. Wstyd.

 

Drugi PRL. Taki Lasagne to by się do UB zapisał jakby tylko mógł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ahahah, kącik wzajemnej adoracji Axel Springera czyli tego tematu ma problem bo ktoś może mieć inne zdanie od jedynie słusznych czytaj PO'wskich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajesz Gordon jedziesz z nim :E

Co? GordonL znowu wrócił tutaj :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co? GordonL znowu wrócił tutaj :hmm:

Wrócił pod innym nickiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ahahah, kącik wzajemnej adoracji Axel Springera czyli tego tematu ma problem bo ktoś może mieć inne zdanie od jedynie słusznych czytaj PO'wskich?

Śmieszne. Mam kolegę który korzysta z identycznych argumentów.

Nie ogląda nic poza TVP bo wszystko inne to żydowskie i antypolskie i na dodatek wszyscy to aktorzy. Nienawidzi TVN bo to Niemcy , żydzi, Amerykanie. Cały czas te same argumenty, o Banasiu itp. nic nie wie bo żyje w matrixie tvp. CZyli to wszystko manipulacje i kłamstwa.

Edytowane przez Crew 900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne. Mam kolegę który korzysta z identycznych argumentów.

 

Klapki na oczach jak lasania... :E

 

Jak dobrze nie oglądać tego shitu

 

BTW.

 

Mam wujka która jest za pis-em...nie lubię z nim dyskusji...szczęście że widuję go raz na kilka lat

Edytowane przez Killer85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrócił pod innym nickiem...

Oby mu bana za zapas nie dali ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściek... guana.

 

Niech ktoś to guano wywiezie bo wali z niego na kilometr. A co do insynuacji odnośnie profesora Grodzkiego, to bądź pewny, że otrzyma twoje szczekanie. Co z tym zrobi zależy od niego.

 

Skoro baaardzo wyczulona na każde złe słowo moderacja, to toleruje to ich sprawa. Piła ten interes już jakiś czas temu opuścił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matko, znowu ten socjopata... Gorzej jak z karaluchami, jedną dziure mu zalepisz to przylezie inną.

 

Btw. podobno Jarek juz dymisji oczekuje :lol2:

Mój link

Edytowane przez iziDeV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie w sejmie mamy:

PIS. Lewice pobożną

SLD. Lewica bezbożna, Czarzasty komunista, Biedroń facet sponsorowany przez fundację batorego, Zandberg, facet dla którego nie ma takiego terminu jak zrównoważony budżet, wszystko da a jeszcze więcej obieca.

KO. Lewica... chociaż oni sami nie do końca wiedzą gdzie się ustawić.

PSL. Przestawkę dla każdego, teoretycznie partia centrowa, na razie ciężko stwierdzić, bo po wyborach do sejmu, istnieje już tylko Kamysz

Konfederacja - Prawica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby mu bana za zapas nie dali ;)

 

Już, szkoda :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już, szkoda :(

Wiedziałem,że to nastąpi(Gordon chyba wstępu na to forum nie ma) :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem,że to nastąpi(Gordon chyba wstępu na to forum nie ma) :mad:

Całe szczęście skończyły się czasy kiedy prowokował i obrażał innych użytkowników a przydupas i ówczesny moderator Bono mu wtórował, banując przeciwników. Dość fanatykom wszelkiej maści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dość fanatykom? To co tu robią te jednostki wyżej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

P.s

 

Przy okazji afery Łapówkowej Grodzkiego

 

Mnie to nie dziwi. OD dawna istniej w Polsce obyczaj, że Lekarze czy tym bardziej ordynatorzy oczekują Łapówki. Tzn od jakiegoś czasu starają się unikać kopert więc sekretarki "sugerują" by dawać koszyki prezentowe z drogimi Winami, Whiskaczami, czekoladami, kawami, kawiorami itd itp. Tutaj mamy do czynienia z wymaganym datkiem na fundacje.

Bez tego dłużej się oczekuje na operacje abo dany lekarz z renomą się jej nie podejmuje + maleje szansa na sanatorium pooperacyjne.

Nie dziwi mnie, że w przypadku Grodzkiego zaistniał taki fakt.

 

Kto miał kogoś z rodziny operowanego ten wie o czym mowa. Reszta nie ogarnie.

 

Gdzie jest admin żeby wlepiać warny za te fejki pisowskich propagandzistów ja się pytam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest admin żeby wlepiać warny za te fejki pisowskich propagandzistów ja się pytam?

Admini są,tyle że rzadko na forum zaglądają,nam tylko zostało klepać RTM za każdym razem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście skończyły się czasy kiedy prowokował i obrażał innych użytkowników a przydupas i ówczesny moderator Bono mu wtórował, banując przeciwników. Dość fanatykom wszelkiej maści.

 

powiedział ten co nie obraża nikogo

:lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konfederacja - Prawica.

Prawica, w sensie, że pobożna? Bo nie wiem jak ci się wpisują ostatnie wypowiedzi Bosaka, że państwo powinno ograniczać tworzenie nowych miejsc pracy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawica, w sensie, że pobożna? Bo nie wiem jak ci się wpisują ostatnie wypowiedzi Bosaka, że państwo powinno ograniczać tworzenie nowych miejsc pracy :E

 

Na podstawie jednego zdania nie doszukiwałbym się nagle skrętu w drugą stronę. Dość szybko usunął swoją wypowiedz z tweetera ale mleko się rozlało. Czasem coś powiesz za dużo albo za mało, dziś nic nikomu nie umknie. Ale nie dajmy się zwarjować, jako działacz polityczny rozmawiam z politykami i już na tą chwilę muszą bardzo uważać co się mówi. Pamiętaj nie patrz na słowa a na czyny ;) Polityk może powiedzieć absolutnie wszystko a pisamki muszą mieć o czym pisać. Różnica między ludźmi z Konfederacji jest taka że mówią o istotnych problemach, gdzie cała reszta milczy i chowa głowę w piasek w myśl zasady, następni przyjdą to sobie będą z tym bajzlem radzić. Ludzie kupują ciepłą wodę z kranu i kiełbasę wyborczą, nie chcą słyszeć prawdy. Dlatego jest jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Premier: Jeśli Marian Banaś nie poda się do dymisji - mamy plan B

 

 

"Zapoznałem się z raportem CBA w sprawie pana Mariana Banasia i doszedłem do przekonania, że wnioski z tego raportu powinny skłonić pana Banasia do podania się do dymisji" - powiedział premier Mateusz Morawiecki. Szef rządu wyraził nadzieję, że szef NIK poda się dziś do dymisji. "Jeśli się tak nie stanie, mamy plan B" - dodał.

 

Reporterzy RMF FM ustalili, że PiS myśli o odebraniu Banasiowi dostępu do informacji niejawnych i dodaniu do ustawy zapisu, że w takiej sytuacji jego kadencja wygasa.

Partia nie wyklucza nawet próby zmiany konstytucji.

 

W odwodzie pozostaje punkt trzeci: zagrożenie prezesowi NIK, że służby mocno prześwietlą jego rodzinę, zwłaszcza syna, który pojawia się w całej krakowskiej sprawie.

 

Link

 

 

 

 

Nieoficjalnie: Marian Banaś podaje się do dymisji

 

Po nocnym spotkaniu z prezesem PiS i pod presją polityków partii rządzącej Marian Banaś odchodzi - dowiedziała się "Wyborcza".

 

Według źródeł "Wyborczej" Banaś niedługo ma się zjawić w Sejmie. Tam na ręce marszałek Elżbiety Witek złoży rezygnację.

 

Link

 

 

 

 

 

 

A taki z niego kryształ był, porządny człowiek! :)

Edytowane przez Camis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dajmy się zwarjować, jako działacz polityczny rozmawiam z politykami i już na tą chwilę muszą bardzo uważać co się mówi. Pamiętaj nie patrz na słowa a na czyny ;)

Z czynów to ja jeszcze pamiętam jak hajlował w Młodzieży Wszechpolskiej. wystarczy mi :D

 

A taki z niego kryształ był, porządny człowiek! :)

Nie mogę napisać, że mi go szkoda, ale trochę smutny przykład pokazujący jak działają nierówności społeczne. Weźmy dwie postacie: Marian B. chłopak ze wsi, co się dostał na studia do miasta. Działał w Solidarności, nawet za to siedział. W III RP zaczął robic karierę w polityce.

Z drugiej strony Mateusz M. z Warszawskiej rodziny inteligenckiej, syn wykładowcy akademickiego i znanego, choć kontrowersyjnego działacza opozycyjnego. Sam cos tam w Solidarności zaczynał, ale w sumie za młody był, żeby cos działać konkretnego. Po transformacji nauczony języków i wysłany do dobrych szkół, w tym na praktyki zagraniczne. Potem działał na pograniczu polityki i biznesu.

I jeden i drugi chcieli sobie dorobić na nieruchomościach. Jeden nie miał znajomości ani kapitału, więc wynalazł jakiegoś umierającego AK-owca z kamienicą i randomową kobitę z pieniędzmi do spółki. Drugi miał dojścia do ratusza gdzie będzie przebiegać obwodnica i dojścia do biskupa, który by właścicielem ziemi. Jeden nie miał gdzie kamienicy upłynnić więc wszedł w interesy z półświatkiem. Drugi miał dojścia przez żonę i sprzedał handlowcowi od nieruchomości.

Pierwszy pan ma na karku prokuratora, drugi jest nie do ruszenia. Gazety mogą sobie pisać, ale kaktus mi na ręku wyrośnie jak prokuratura zacznie badać sprawę z biskupem w tle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...