Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby Stonoga miał dowody na Zbigniewa Ziobro i jego rodzinę,to by od razu pokazał,a tak takim gadaniem to tylko się cacka i tyle.

Dla mnie człowiek,który ma 118 wyroków i nawet Pan Prezydent nie chce go ułaskawić to nie jest człowiekiem wiarygodnym,a ludzie bez opamiętania mu jeszcze kibicują.

Edytowane przez Splendor_97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałeś to? Podobna chociaż? Czy Stonoga tym razem rzucił gównem za daleko? :E

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądałem ale na pewno fake :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

99.9%. Ale zawsze jest ta mikroskopijna szansa bazując na tym, że mnie w sumie chyba już nic w tym ku**i dołku nie zdziwi. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można się pośmiać ze Zbycha :). Ojj, chłop w najbliższym czasie będzie miał problemy(i nie dlatego, że mówi prawdę, bo nie mówi) za pomawianie. Ciekawe co to za osoby na tych materiałach :D(bo też mogą chcieć kretynowi dowalić).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fejk nie fejk, wiadomo jaką wiarygodność ma Pan Stonoga to i tak w mediach chyba będzie cicho bo sprawa dotyczy póki co życia prywatnego ministra. W filmiku jest ta rozmowa z tym całym "Brodą", który co ciekawe niedługo po publikacji Stonogi został nieźle pobity we Lwowie. Zdjęcia nie wklejam, można znaleźć w 10s na wykopie.

 

https://www.youtube.com/watch?v=6t_yPlPGZu4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strona stonogi zablokowana...

 

 

zqf3bXM.png

Edytowane przez Camis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, na OIOM z obitym nosem :lol2:

 

 

Stonoga to łgaż, milion razy kłamał, preparował, manipulował. On nawet nie jest godny wrzucania jakichkolwiek wzmianek na jego temat, komentowania i rozpowszechniania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć czy na tym zdjęciu jest gość z filmu, trudno powiedzieć z kiedy jest to zdjęcie, trudno powiedzieć czy na filmie jest Piotr Kapuściński... więc trochę rzeczy do zweryfikowania na start :D. A stronę mu zablokowali bo wypisywał takie brednie... mogli sobie sami napytać biedy. Pewnie kilkaset lub kilka tysięcy zgłoszeń i administrator zawiesił ze względu na złamanie regulaminu hostingu.

Gdyby coś miał to już dawno byłoby to w sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strona stonogi zablokowana...

 

 

zqf3bXM.png

Cóż, czar prysł >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdarza się ;). Broda chyba nie stracił jednak tego "dysku" ;). Ten Stonoga to kretyn, a jego wyznawcy i tak spijają wszystko z jego ust. Przekaz skierowany do debili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stonoga to łgaż, milion razy kłamał, preparował, manipulował. On nawet nie jest godny wrzucania jakichkolwiek wzmianek na jego temat, komentowania i rozpowszechniania.

Ten Stonoga to kretyn, a jego wyznawcy i tak spijają wszystko z jego ust. Przekaz skierowany do debili.

Każdy,kto ma choć trochę oleju w głowie wie że Stonoga to jednak idiota i tyle w temacie.

Gdyby miał konkrety,to się nie zastanawiał,tylko od razu opublikował dowody.A tak to tylko gada,gada,gada i jeszcze inni temu idiocie wierzą.

A potem zdziwko,że policja go zabiera i wsadzają do więzienia :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fundacje są głównie od wałków. Jakby był mądry to by wyplacał sobie po 100k pensji i byłby czysty. A tu chyba chciał uniknąć podatków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiany dla przesiębiorców.

 

(...)... Prowadzę sobie działalność i sam sobie jestem księgowym. Czytam te bzdury wprowadzane w tym roku i szlag mnie jasny trafia. Jakby tu bardziej ujebać kogoś na działalności, żeby się bardziej skupił na księgowości niż własnej pracy :/

Edytowane przez toyak02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiany dla przesiębiorców.

 

()... Prowadzę sobie działalność i sam sobie jestem księgowym. Czytam te bzdury wprowadzane w tym roku i szlag mnie jasny trafia. Jakby tu bardziej () kogoś na działalności, żeby się bardziej skupił na księgowości niż własnej pracy :/

Przetłumaczy ktoś na Polski istotniejsze zmiany? :lol2: Bo w 100% to rozumiem tylko to że nie moge juz faktur wystawiać na osobe bo wymagany NIP :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie dokońca w 100% zrozumiałeś. Chodzi o to, że jak chcesz wystawić fakturę na podstawie paragonu, to już w trakcie nabijania na kasie powiedzmy musisz wprowadzić NIP, żeby z tego paragonu z nipem można było wystawić FV.

 

Jak wystawisz paragon bez NIPu to z tego paragonu bedziesz mogl wystawic faktury dla firmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To akurat sensowna zmiana. Pozwoli walczyć z "sprzedażą faktur".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta akurat tak. Mnie bardziej wkurza obczajanie białej listy, zanim zrobię przelew za zakup czegoś do firmy, albo dodatkowa ewidencja w jpk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiany dla przesiębiorców.

 

()... Prowadzę sobie działalność i sam sobie jestem księgowym. Czytam te bzdury wprowadzane w tym roku i szlag mnie jasny trafia. Jakby tu bardziej () kogoś na działalności, żeby się bardziej skupił na księgowości niż własnej pracy :/

Na Allegro może się zrobić niezłe zamieszanie, bo klienci nierzadko zapominają o fakturze i potem piszą/dzwonią z pretensjami. A ja danych do faktury nie dostałem.

Chociaż samo Allegro coś tam w regulaminie zmieniało pod tym kątem. Muszę się bardziej wczytać.

 

Ogólnie sporo utrudnień w tym roku. Wniosek do BDO złożyłem przed końcem roku.

Dzisiaj za to dowiedziałem się, że wzrosły mi koszty wyżywienia (zamawiamy każdemu pracownikowi obiad). I to wzrosły o niemało, bo praktycznie 30% za drugie danie.

 

Rozmawiałem dziś z szefową restauracji, to wprost mi powiedziała, że nie wyrobi na tegoroczny ZuS połączony z wysokimi cenami warzyw. Stąd tak duża podwyżka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie dokońca w 100% zrozumiałeś. Chodzi o to, że jak chcesz wystawić fakturę na podstawie paragonu, to już w trakcie nabijania na kasie powiedzmy musisz wprowadzić NIP, żeby z tego paragonu z nipem można było wystawić FV.

 

Jak wystawisz paragon bez NIPu to z tego paragonu bedziesz mogl wystawic faktury dla firmy.

To jeszcze w wolnym czasie musze poczytać, bo byłem pewien że już nie możemy wystawiać faktur na osoby prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Teraz wystawia się specyfikację sprzedaży. I paragon zostaje u kupującego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie dokońca w 100% zrozumiałeś. Chodzi o to, że jak chcesz wystawić fakturę na podstawie paragonu, to już w trakcie nabijania na kasie powiedzmy musisz wprowadzić NIP, żeby z tego paragonu z nipem można było wystawić FV.

Jak wystawisz paragon bez NIPu to z tego paragonu bedziesz mogl wystawic faktury dla firmy.

A czy to nie jest tak, że jak wystawisz paragon bez NIP'u to już nie możesz w 2020 roku wystawić z takiego paragonu faktury?

Bo napisałeś (pogrubione) coś odwrotnego, czyli to co było do końca 2019r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiany dla przesiębiorców.

 

(...)... Prowadzę sobie działalność i sam sobie jestem księgowym. Czytam te bzdury wprowadzane w tym roku i szlag mnie jasny trafia. Jakby tu bardziej ujebać kogoś na działalności, żeby się bardziej skupił na księgowości niż własnej pracy :/

 

Biurokracja to u nas już lvl ekspert, to samo wszelkie interpretacje. Siostra na samozatrudnieniu jak tylko dzwoni księgowa to dostaje sraczki czy wszystko ma popłacone jak trzeba.

 

Szef niedawno latał do urzędu załatwiać papiery by zrobić dobudówkę do hali. Kit tam, że w planach była wcześniej, nie było $$$ więc tego nie zrobiliśmy. Teraz nie dość, że 2 tygodnie latał po urzędzie, załatwił wszystko to i tak trzeba czekać 3-4 miesiące na decyzję, a jeszcze dowiedział się, że jest jakiś problem w papierach i musi udowodnić, że mamy podłączoną kanalizę i prąd :E

Co tam, że 3 lata za to płaci, rachunek bieżący nie był dla urzędnika wystarczającym dowodem, musiał kolejne 2 glejty załatwić :lol2:

Edytowane przez blabla123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...