Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dla PiSu to zadziałało i działa. Wzorują się na zwycięzcach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla PiSu to zadziałało i działa. Wzorują się na zwycięzcach.

A kto wygrał więcej, MLK, Gandhi czy PiS? :E

Pis wykorzystał zmęczenie platformą i poparcie beretów. KO wzoruje się na pisie i nie wygrywa, może czas sięgnąć po bardziej cywilizowane metody?

Edytowane przez henryk nowak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto wygrał więcej, MLK, Gandhi czy PiS? :E

Pis wykorzystał zmęczenie platformą i poparcie beretów. KO wzoruje się na pisie i nie wygrywa, może czas sięgnąć po bardziej cywilizowane metody?

Nie ta skala.

Zmęczenie jak zmęczenie. Narracja dalej mocno agresywna, a słupki poparcia specjalnie nie spadają.

Im to tłumacz, nie mnie. :E

 

Czyli co, KO to takie pisowskie kibole, ktorzy to skandowali „Donald matole”? W sumie to racja, to i to ma inteligencje kostki chodnikowej.

Ja zakładam, że tam praktycznie nikt nie ma żadnych standardów. Bawiąc się w fantastykę zakładam, że jakby nagle popieranie LGBT dało zwycięstwo PiSowi to by popierali i analogicznie KO poszło by ostro w konserwę (nie żeby oni realnie byli wybitnie liberalni) gdyby było im to na rękę.

Co się tylko da żeby wygrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Duda, Ty c*uju" to jest hejt i coś nie do przyjęcia. Już nawet nie mówię, że prezydenta należy szanować, bo nie lubię Dudusia, ale publicznie, w miejscu gdzie są zgromadzone setki osób nie powinno się używać wulgaryzmów, a zwłaszcza ich wykrzykiwać. Wulgaryzmy są nie do przyjęcia, zwłaszcza, że akurat tam byli weterani, którym należy się szacunek, mogły być dzieci przy których po prostu nie należy przeklinać. Generalnie przestrzeń publiczna ma do siebie to, że mogą być tam dzieci i chociażby dlatego wulgarne okrzyki są nie do przyjęcia. Każdy kto publicznie hejtuje, obraża i przeklina powinien być karany, nie ważne, czy atakuje Dudusia, Kidawę czy kogoś innego. Jesteś takim chamem, że wykrzykiwanie chuj*w w miejscu publicznym jest wg Ciebie ok? Przykro mi się patrzy na ten naród, jak kogoś nie lubię, to niech go publicznie obrażają, niech szerzą kulturę nienawiści, niech dzieci się osłuchają z językiem trepów, byle dopiec danej osobie.

 

Ale o czym Ty mówisz? Oglądałem transmisję z tej uroczystości i nie było żadnych wulgaryzmów. Natomiast w każdym tłumie zdarzy się osoba(wśród PiSowskich wyborców wygląda to inaczej, bo Ci potrafili gromadnie obrażać i to na pogrzebach...), która takich słów używa i to jest oczywiście nie do przyjęcia.

Nasz kochany Duduś miał oczywiście na myśli krytyków, a nie Pana, który rzucił ch*jem. Całe wywody tego środowiska skupiają się na tym "jak ten motłoch może na nas buczeć?"... Nic nie zrobili we własnym gronie, a np. karzeł wychodził na mównicę sejmową(bez żadnego trybu, bo mu wolno!) i obrażał ludzi.

Edytowane przez forfun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O czym Ty piszesz? Mnie nie obchodzi co Duduś miał na myśli, ja piszę co ja mam na myśli. I gwoli ścisłości, to co ja mam na myśli tyczy się wszystkich, więc nie, nie bronię Dudy. Po prostu hejt, skąd by nie był, jest żałosny. A przekleństwo było słychać, jeśli jest nagranie na którym ktoś tak krzyczy, to było je słychać. Kidawa odpowiadając z uśmiechem na pytanie czy było ich słychać pokazała brak klasy, jak zwykle. Czytam newsy do śniadanie i prawie się zakrztusiłem przez jej wczorajszy tweet. Depresja to wina PiSu? Nie ma dnia bez wpadki :/

Edytowane przez henryk nowak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kidawa odpowiadając z uśmiechem na pytanie czy było ich słychać pokazała brak klasy, jak zwykle.

w sumie mogła powiedzieć, że "nie, nie było was słychać". Wówczas byłby jazgot, że namawia do jeszcze głośniejszego obrażania Dudy. Tak źle i tak nie dobrze. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

polskieradio24.pl/130/4428/Artykul/2460122,Witold-Repetowicz-katastrofa-humanitarna-w-Syrii-jest-rozgrywana-przez-Turcje

Dla ciekawych geopolityki kilkanaście min wywiadu z Repetowiczem. Nieco o walce USA (też zachodu) z Al-Kaidą i dzichadystami, trochę o Turcji, Rosji i o tym komu (i jak) zależy na pokoju w tamtym rejonie. Obraz smutny, bo sporo polityków z naszych kręgów kulturowych (Europa i USA) można chyba spokojnie oskażyć co najmniej o kreowanie/wspieranie zbrodni przeciw ludzkości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To napisał prawnik? Z jednej strony jakieś wywody o kwestiach klimatycznych bez związku z tematem a z drugiej żadnych argumentów - tylko "a ja myślę, że będą w porządku". Kto to napisał i kiedy został wybrany?

 

SSN Krzysztof Staryk z Izby Pracy i Ubezpieczeń Społecznych, powołany na urząd przed dobrą zmianą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kopacz powiedziała (...) "zatrudniliśmy 50 hejterów którzy mają krytykować Pis. Docelowo będzie ich około 100"

A PiS ma tysiące BluFox'ów w internecie, prokuraturę, policję, Ziobrę, Kamińskiego, TVP (wiadomości, tvp info), dziennikarzy TVP, TK, nocne głosowania, nie wykonywanie prawomocnych wyroków sądów itd. itd. itd.

:lol2: :lol2: :lol2:

Edytowane przez kanon7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A PiS ma tysiące BluFox'ów w internecie, prokuraturę, policję, Ziobrę, Kamińskiego, TVP (wiadomości, tvp info), dziennikarzy TVP, TK, nocne głosowania, nie wykonywanie prawomocnych wyroków sądów itd. itd. itd.

:lol2: :lol2: :lol2:

A czy ty już zabrałeś babci dowód?. Po tym co napisałeś, wplątując w swój tok myślenia nawet mnie a tym bardziej nie wiedząc nawet kim jestem... widzę że jesteś osobą intelektualnie na poziomie gimbazy.

Edytowane przez BluFox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamiętam jak Kopacz powiedziała w wywiadzie jednej z gazety - "zatrudniliśmy 50 hejterów którzy mają krytykować Pis. Docelowo będzie ich około 100"

Oczywiście nie będziesz miał problemu z przytoczeniem źródła?

 

hejtują legalnie wybrany rząd ale uważają ze to nie jest mowa nienawiści ale walka o demokrację.

Rozumiem że demokracja jest wtedy, jak jest zakaz krytyki rządu, bo przecież został legalnie wybrany?

 

PIS rusza sądownictwo, tzw. beton pokomunistyczny

Tak ruszają postkomunistyczny beton że wepchnęli do TK członka PZPR i prokuratora stanu wojennego

 

to zdaniem innych jest to hejtowanie sądownictwa.

Ignorowanie wyroków sądu to nie jest "hejtowanie sądownictwa" tylko bezprawie.

 

Słaba zarzutka, 2/10 bo odpisałem. Poproś oficera prowadzącego z Nowogrodzkiej o nowe wytyczne, bo teksty przeklejane z partyjnej broszury robią się nudne.

 

Chociaż z drugiej strony czego oczekiwać za 60 kopiejek za post.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BloodyStorm

Poproś oficera prowadzącego z Nowogrodzkiej o nowe wytyczne, bo teksty przeklejane z partyjnej broszury robią się nudne.

 

Chociaż z drugiej strony czego oczekiwać za 60 kopiejek za post.

 

Jak jemu dają 60 groszy, to tobie chyba mniej skoro już robisz takie wycieczki osobiste. Szkoda, że jeszcze nie wspomniałeś nic o agenturze. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jemu dają 60 groszy, to tobie chyba mniej skoro już robisz takie wycieczki osobiste.

Ja to robię pro bono publico

 

Szkoda, że jeszcze nie wspomniałeś nic o agenturze. :E

A takie właśnie miałem wrażenie że o czymś zapomniałem, dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ty już zabrałeś babci dowód?. Po tym co napisałeś, wplątując w swój tok myślenia nawet mnie a tym bardziej nie wiedząc nawet kim jestem... widzę że jesteś osobą intelektualnie na poziomie gimbazy.

Może u ciebie są takie zwyczaje - współczuje... w zeszłym roku jak moja babcia chciała zagłosować, to pomogłem jej dostać się do lokalu i mimo że wiem że głosowała na PiS (13 emerytura działa) nie kradłem dowodu, ani za nią nie zakreślałem.

Ale widać ciekawych rzeczy można się dowiedzieć, jakie PiSowscy mają sposoby na zatrzymanie lewaków, komunistów, czerwonej zarazy (czytaj: opozycji) :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

...

Ale widać ciekawych rzeczy można się dowiedzieć, jakie PiSowscy mają sposoby na zatrzymanie lewaków, komunistów, czerwonej zarazy (czytaj: opozycji) :E

 

Nooo tak, akcja "schowaj babci dowód" to był pomysł PiSu, by zatrzymać tych tam lewaków etc. To własnie o to chodziło, że te babcie na tych lewaków głosują i trzeba im to uniemożliwić dla ratowania kraju :D Czego to człek się nie dowie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może u ciebie są takie zwyczaje - współczuje... w zeszłym roku jak moja babcia chciała zagłosować, to pomogłem jej dostać się do lokalu i mimo że wiem że głosowała na PiS (13 emerytura działa) nie kradłem dowodu, ani za nią nie zakreślałem.

Kiedyś wszystko było lepsze. Pierwsza praca taty po studiach była w urzędzie gminy. I opowiadał, że na wybory to w ogóle brali służbową nyskę i wszystkie chętne babcie moherowe (choć to gmina wiejska była, więc raczej babinki w chustach) wieźli za darmo od drzwi pod sam lokal i z powrotem.

Inna sprawa, że było wiadomo, że babcie zagłosują dobrze, bo innej listy nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w rmfie mowili, ze wg ostatnich sondazy jesli w drugiej turze spotkalby sie Duda z Kosiniakiem to Kosiniak by wygral :cool:

 

Jakiś czas temu słyszałem to samo o Hołowni. Były jakieś badania, i wyszło z nich, że tylko on byłby w stanie wygrać z Dudą w drugiej turze.

 

Ciekawi mnie na ile spadnie mu poparcie po tym np palcu Pani Lichockiej, odgrzaniu sprawy Banasia, itd.. bo przecież, że odbije się to na nim rykoszetem to pewne. Pewnie nie na tyle, by przegrać wybory.

 

Gdzieś czytałem jakiś sondaż gdzie stracił coś koło 6 punktów procentowych. W Na Temat podajże.

 

Słyszeliście coś o tym, że Duda zapowiedział budowe toru Formuły 1 w Polsce. Coś mówili w tv, ale musiałem wyjść i niedokładnie słyszałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grand Prix Radomia to brzmi dumnie. :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Nawet spory kawałek przesłuchałem. Odpadłem jak zaczął odjeżdżać z klęskami historycznymi Polski jako karami boskimi. Sporo trafnych myśli, ale również wiele opinii, które uważam za błędne - choćby porównywanie poziomu opodatkowania w średniowieczu z obecnym jest bez sensu, bo trzeba w pierwszej kolejności mieć na uwadze, że tak powiem, koszta stała. Efektywność pracy była słaba i ludzie poza przetrwaniem z roku na rok nie zdobywali praktycznie nic. Także po prostu nie było z czego płacić podatków. A też nie wspomniał prelegent o tym jak średniowieczny czynsz dla chłopów ewoluował w stronę pańszczyzny i jak jej wymiar rósł z czasem.

 

Tak samo mówienie o wirtualnym pieniądzu jako o nowym wynalazku też jest błędne, bo pieniądz zawsze był umowny i władcy od zarania dziejów po to monopolizowali jego produkcję, żeby móc na tym zarabiać bijąc monety ile wlezie. Jak brakło kruszców, to się monety robiły coraz mniejsze i cieńsze aż do skrajności w postaci brakteatów. Tutaj też można by wspomnieć, że przy okazji regularnej wymiany monet płacić trzeba było niejako podatek od oszczędności, bo nowych monet dostawało się mniej niż władca brał. A takie numery potrafiły być robione parę razy w roku.

 

W ocenie pomocy socjalnej i generalnie roli państwa też podaje bardzo jednostronny skrajnie liberalny punkt widzenia z pominięciem kwestii dziedziczenia biedy i konkretnych obszarów, gdzie państwo może być bardziej efektywne od sektora prywatnego z tego względu, że firmy są w sposób oczywisty nastawione na optymalizację zysku a państwo nie.

 

Tym niemniej trafny opis polskiego społeczeństwa i mechanizmów władzy w Polsce. W szczególności też kwestia świętego oburzenia, jak ktoś wspomina, że wielkie strajki za komuny nie były o wolność a o codzienny chleb. Tylko, że nie ma co z tego powodu ludzi odsądzać od czci i wiary - jest to coś zupełnie naturalnego i oczywistego. A że jest było czy jest niewiele osób, które próbują myśleć i działać szerzej? Też oczywiste, bo kto ma czas i siły brać się za sprawy państwowe, jak musi przede wszystkim swoje życie mieć ogarnięte. Jakieś utopijne marzenia, że każdy będzie chciał (lub powinien chcieć) żyć w loterii skrajnego kapitalizm, są pozbawione sensu. System społeczno-gospodarczy ma mieć jakiś cel. W ogólności raczej się wszyscy zgodzą, że chodzi o to, by jak najwięcej osób mogło jak najlepiej żyć. No i tu się zaczynają spory, jaki system najlepiej to zapewnia i generalnie żadna ze skrajności nie działa. Inna sprawa, że sama idea maksymalizacji szczęścia nie daje się dobrze zdefiniować.

 

edycja: w sumie też trochę śmiesznie wyszło, bo z jednej strony narzeka, że większość woli bezpieczny etat od własnej firmy a z drugiej przecież każda firma potrzebuje pracowników, więc większość ludzi siłą rzeczy to muszą być ludzie na etacie.

Edytowane przez Radar28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może u ciebie są takie zwyczaje - współczuje... w zeszłym roku jak moja babcia chciała zagłosować, to pomogłem jej dostać się do lokalu i mimo że wiem że głosowała na PiS (13 emerytura działa) nie kradłem dowodu, ani za nią nie zakreślałem.

Ale widać ciekawych rzeczy można się dowiedzieć, jakie PiSowscy mają sposoby na zatrzymanie lewaków, komunistów, czerwonej zarazy (czytaj: opozycji) :E

 

A to przepraszam. Szacunek dla Ciebie że nie uległeś propagandzie - a szczególnie czoła chylę dla babci oby jak najdłużej żyła, nie tylko po to by oddała właściwy i dobry głos na partie która dba o ludzi - bo tyle partii obiecywało a nic tacy emeryci nie dostawali... tak jak wielodzietne rodziny z 500+

 

A żeby było lepiej to nawet cytat :

Joanny Muchy "nie powinno się robić operacji biodra u 85-latka, gdy taka osoba "nie chodzi i nie będzie chodzić, bo się nie zrehabilituje"

Fajnie POsumował to Petelicki, seryjny samobójca za PO. Który krótko krytykował PO.

 

https://www.youtube.com/watch?v=e1fYcFdMCjU

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz. Ty sugerujesz, że teraz emeryci coś dostają? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz. Ty sugerujesz, że teraz emeryci coś dostają? :hmm:

Zapewne BlueFox chodziło o 13 emeryturę - że dostają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne BlueFox chodziło o 13 emeryturę - że dostają.

Bo jak zwykle PiS zamiast rozwiązać jakiś problem albo po prostu zwiększyć waloryzację emerytur robi pokazówkę. Ustawę o 14. emeryturze Duda z pompą i w świetle kamer będzie podpisywał w Żyrardowie i kolejne ponad 2 miliardy złotych pójdą na kiełbasę wyborczą, i znowu będzie to jednorazowe świadczenie, żeby co roku można było z łaską dawać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • No to jak ci ześrubowali, i to na stałe, to pierwszy etap leczenia bardzo szybki, byle się zagoiło po operacji. Prawie brak unieruchomienia, byle potem nabrać pełnej wytrzymałości kości. Porównywanie takiego złamania do stopy nie ma najmniejszego sensu. Tu masz jedną dużą kość, o niewielkiej ruchliwości. W stopie pełno drobnych, powiązanych ze sobą i wbrew pozorom sporej ruchliwości. To zupełnie inna mechanika, więc i gojenie będzie inne. Przy jeździe stopy nie przenoszą ciężaru ciała, chyba że bawi się w jakieś zjazdy, skoki itp. Pytanie czy tam gdzie było złamanie, czy tak ogólnie puchną nogi. W drugim przypadku, to pewnie kwestie krążeniowe.
    • „Polska gurom”. Ładnie wytrzymał.    O zmianach oficerów i mobilizacji nic nie wiadomo. Z jakiego powodu zostali usunięci, są tylko plotki że dostawali w łapę i dużo przepuszczali na zachód. Czy szła źle? No nie, bo od początku brali tylko w miarę przeszkolonych, ochotników i przeszkolonych. O mobilizacji (tej na mięsne wkładki) wiadomo dopiero od teraz, i to że rząd Ukrainy tej mobilizacji nie chciał podjąć wcześniej.    Każdy obrywa od artylerii i fabow, ale żadna jednostka nie oberwała na tyle by wyłączyć ją z frontu, czyli można wnioskować że straty są akceptowalne. Ukraińcy od dawna powtarzają, wolą przeszkolonych niż nie którzy mogą powodować to że cała kompania pójdzie do piachu. Azov na tyłach szkoli ludzi, część 47 też miała to robić.  O porzuceniu frontu słyszeliśmy na razie dwa razy, ostatnio świeża sprawa z 110 elementem brygady podczas rotacji oraz rotacji pod Soledarem, więc gdzie jeszcze uciekają niczym Rosjanie szturmują?    O załamaniu frontu mówili w momencie braku wsparcia z USA. Jak to się koreluje do mobilizacji? A no właśnie tak, że ludzi może i jest ale sprzętu brak. 
    • Cześć, trochę rzeczy mi się zalęgło przez jakiś czas i pora zrobić małą wyprz Dla labowiczów ceny do negocjacji. Dysk Western Digital 6TB NASware 3.0: https://www.olx.pl/d/oferta/western-digital-6tb-nasware-3-0-CID99-IDZROd1.html?bs=olx_pro_listing MiniPC Zotac ZBOX IQ01: https://www.olx.pl/d/oferta/minipc-zotac-zbox-iq01-intel-i7-4770t-CID99-IDZROPY.html?bs=olx_pro_listing MiniPC Zotac ZBOX nano ID67: https://www.olx.pl/d/oferta/minipc-zotac-zbox-nano-id67-CID99-IDZROsz.html?bs=olx_pro_listing HP J9803A 1810-24G: https://www.olx.pl/d/oferta/switch-hp-1810-24g-j9803a-CID99-IDZRNAA.html?bs=olx_pro_listing NAS Synology DS720+ razem z: HDD: 2x Seagate IronWolf 8TB NAS NVMe cache: 2x Samsung 970 EVO Plus 1TB https://www.olx.pl/d/oferta/synology-ds720-2x8tb-2x1tb-nvme-CID99-IDZRNpL.html?bs=olx_pro_listing Intel NUC  BXNUC10i7FNK2: https://www.olx.pl/d/oferta/intel-nuc-i7-10710u-6-rdzeni-32gb-ddr4-128gb-m2-nvme-ssd-nas-serwer-CID99-IDZRLU4.html?bs=olx_pro_listing 2x Raspberry Pi 3B v1.2 1GB RAM + obudowy: https://www.olx.pl/d/oferta/raspberry-pi-3b-v1-2-1gb-ram-CID99-IDZRLg7.html?bs=olx_pro_listing 2x Raspberry Pi 4B 4GB RAM + obudowy: https://www.olx.pl/d/oferta/2x-raspberry-pi-4b-4gb-ram-CID99-IDZRKs7.html?bs=olx_pro_listing     Na OLX włączony jest zakup z przesyłką, jak wspominałem - ceny są do negocjacji.   
    • @RimciRimci Ok, ale ja w tych wizjach nie widzę opcji "po okresie niedoli Polska dociąga do gospodarczego poziomu relatywnego bogactwa". Wracając do tego, co napisałeś: To wprowadza dysonans. Czy oznacza to że opcja atrakcyjna jest gorsza? No bo najwidoczniej nie jest lepsza.
    • Opisałem teoretyczny przypadek "co gdyby...". Dlatego mówię, że wychodzenie z Unii to mrzonki patrząc jaką pozycję na świecie ma Polska. Tym bardziej przy obecnej sytuacji geopolitycznej.    atrakcyjna = zadowalająca. Gdzie ja napisałeś "bardziej atrakcyjna"? No właśnie... Bardziej atrakcyjna to polski rząd musiałby mieć jakieś haki na Niemców 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...