Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zmienią, bo dla pisiorów to idealny czas. Wszędzie widać prezydenta i premiera. Kontrkandydaci Dudy zaprzestali reklamy, bo taki czas ciężki. W normalnym kraju przełożonoby te wybory, żeby szanse były równe i żeby czas wyborów był bez obecnej katastrofy. Ale przecież pisiory to żałosna banda tchórzy itp, więc czego wymagać od nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie internetowe trole produkują się od rana do wieczora.

Powiedział jeden z nich.

?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe porównanie. Pislamizm vs Szalony Borys.

 

Jak już się naprodukujesz to w kopertę, do ZUSu i czekaj czy komisja da ci zgodę, na odroczenie płatności o 3 miechy.

 

gQ0iFRi.jpg

Edytowane przez Sfinks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ LasagnaBolognese - nie kłam, chory nie może głosować przez pełnomocnika, mogą tylko osoby z orzeczoną niepełnosprawnością i powyżej 75 roku życia. Zatem osoby objęte kwarantanną de facto tracą czynne prawa wyborcze. Wszyscy wiedzą o co chodzi z brakiem przesunięcia wyborów - tylko w takim scenariuszu Duda ma szanse wygrać, przy przesunięciu ich - i nie narażaniu ludzi na zarażenie - Duda i pis prawdopodobnie przegrają, bo ludzi uderzy kryzys wywołany epidemią i rozdawnictwem rządu przez ostatnie 5 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duduś sieje panikę(zostańmy w domach!), Minister Zdrowia mówi o zbliżającej się katastrofie, naczelny bankster RP mówi w amerykańskiej tv, że jest tragicznie... jakie wnioski? Wybory w terminie :D. Ci ludzie są niespełna rozumu.

Jak kolega słusznie wyżej zauważył, to zaraz jak uderzy w nas bezrobocie 20% + ogromne cięcia socjalne, to chyba lepiej te wybory robić w czasach epidemii ;). Wszystko sprowadzają do swoich interesów i do zachowania władzy. Tak moralnie zepsuci ludzie zostali dopuszczeni do władzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha ha. Raczej 40%

No weź na ten kosmiczny ZuS zarób.

Chociaż platformy teraz trochę pomagają. Allegro robi, co może, żeby zwiększyć sprzedaż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duduś sieje panikę(zostańmy w domach!), Minister Zdrowia mówi o zbliżającej się katastrofie, naczelny bankster RP mówi w amerykańskiej tv, że jest tragicznie... jakie wnioski? Wybory w terminie :D. Ci ludzie są niespełna rozumu.

Jak kolega słusznie wyżej zauważył, to zaraz jak uderzy w nas bezrobocie 20% + ogromne cięcia socjalne, to chyba lepiej te wybory robić w czasach epidemii ;). Wszystko sprowadzają do swoich interesów i do zachowania władzy. Tak moralnie zepsuci ludzie zostali dopuszczeni do władzy.

 

Bolonez nauczył się nowego słowa i cały czas powtarza "relatywizm". Sam przy tym postuluje przeprowadzenie wyborów bo inaczej jego koledzy mogą przegrać, niezły z niego hipokryta ale my to już wiem od dawna.

Oczywiście wprowadzamy zakaz wstepu do lasu ale wybory bez problemu przeprowadzimy i to za półtora miesiąca gdy nie wiemy jak sytuacja rozwinie się za tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie z tymi wyborami, przesuną. W maju będziemy mieli apogeum zachorowań. Będą musieli przenieść to na lipiec.

A że to gra polityczna (przenieśmy wybory na jesień - opozycja, zróbmy wybory w maju - rząd) to normalna rzecz. Na ich miejscu robilibyście dokładnie to samo.

Edytowane przez Suchy211

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będzie epidemia to jasne, zę przesuną natomiast jeżeli są odpowiedzialni to musza toczyc przygotowania tak jak by sie nic nie dzialao i elastycznie podejmowac decyzje. Pod koniec kwietnia decyzja czy przekladamy na połowe czerwca. Pod koniec maja czy przekładamy na połowe lipca. Pełna elastyczność i rekrutacja do komisji wyborczych. Bo na jesieni może być powtórka z wirusa

Natomiast w interesie Platformy i ich namiestników rozlokowanych w mediach i internecie jest propagowanie wersji, że rząd oszalał i chce zrobić kuku i kamikadze z obywateli. Absurdalnie głupie i niedorzeczne ale w propagandzie nie chodzi o logike tylko o emocje.. Uruchamiają się na forum co 2 dni z tą samą informacją upewniając się, by wszyscy 5 razy przeczytali i się frustrowali, że łolaboga co się dzieje.

Info przestanie krążyć jak partia zmieni linie n np ZA ROK bo coś tam. Tylko wpierw muszą skalkulować, że im się to opłaci.

 

Opozycji zależy cynicznie na wysłaniu ludzi do wyborów na jesień, gdy z dużym prawdopodobieństwem będzie druga fala wirusa. Polecam keys Hiszpanki z 1918. Najbardziej mordercza fala. To, że ludzie mogą cierpieć schodzi na dalszy plan. Liczy się interes partyjny.

Czemu jesień? no bo dane gospodarcze za II kwartał będą pod koniec wakacji. Paliwo do nawalanek w mediach. Kampanie wre mimo odgrywania greka, że jest zatrzymana.

 

Tajemnica poliszynela rozwiązana. Kompletna nieodpowiedzialność.

Edytowane przez LasagnaBolognese

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Będą musieli przenieść to na lipiec." To wakacje są-niska frekwencja. Poza tym nie wiadomo jak będzie sytuacja wyglądała w lipcu. Moim zdaniem najwcześniejszy możliwy termin to

 

jesień. Nawet może wiosna w przyszłym. Nie wiem jak będzie z tym wirusem za czas jakiś.

 

Prezes powiedział, że musza tutaj przestrzegać Konstytucji. Nagle im się Konstytucja przypomniała. ;)

 

Francja. 600 lekarzy chce postawić premiera przed Trybunałem Stanu. Za organizację wyborów w czasie epidemii

 

Też macie takie wrażenie, że od jakiegos czasu świat stanął w miejscu? Nic poza wirusem się nie dzieje. Wszystko gdzieś nagle zeszło na daleki plan.

 

 

"Jeżeli będzie epidemia to jasne, zę przesuną " Epidemia to przecież już jest. By przesunąć wybory należy wprowadzić stan klęski żywiołowej (by

 

wszystko było lege artis).

 

Tyle, że teraz podobno nie ma ku temu przesłanek.

Edytowane przez Flik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opozycji zależy cynicznie na wysłaniu ludzi do wyborów na jesień, gdy z dużym prawdopodobieństwem będzie druga fala wirusa. Polecam keys Hiszpanki z 1918. Najbardziej mordercza fala.

 

Dokształć się trollu, ponieważ koronavirus z całą pewnością nie będzie drugą hiszpanką, która była jedną z najbardziej śmiertelnych epidemii w historii ludzkości - zmarło na nią przynajmniej około 20 milionów, a nie wyklucza się nawet 50 mln ofiar.

Nie jesteśmy pod koniec I wojny światowej, a obecny poziom medycyny czy ogólnie nauki jest nieporównywalnie wyższy niż ponad 100 lat temu.

W związku z tym, przestań powtarzać tego rodzaju populistyczne bzdury.

Edytowane przez rainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@LasagnaBolognese - proces wyborczy to nie tylko sam dzień wyborów, ale również cała kampania. Nawet jeśli w maju będzie możliwość przeprowadzenia wyborów bezpiecznie - czego nam życzę, to o jakiej kampanii mówimy? Wszyscy kandydaci oprócz urzędującego prezydenta zawiesili kampanię, bo nie ma możliwości jej prowadzenia. Dodatkowo dla mnie już w tym momencie proces wyborczy może być zachwiany, bo aktualnie powinno zbierać się podpisy pod kandydaturami - ci kandydaci którzy nie zbiorą wymaganej liczby głosów, będą mogli wnosić protesty wyborcze, że gdyby nie kwarantanna to zebraliby wymaganą liczbę podpisów. Im dłużej decyzja będzie odkładana, tym bardziej będzie wyglądała jako decyzja podyktowana stricte politycznym interesem, a nie bezpieczeństwem Polaków. Jak rząd może wymagać, żeby ludzie siedzieli w domach, jak z drugiej strony mówi - ale już za miesiąc idźcie wszyscy na wybory. To schizofrenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma prawo zażądać, żeby mu dowieziono urnę - wg Kaczyńskiego

Czy z tą urną to nie jest aby przesada? W końcu nie ma chyba obowiązku kremacji zwłok, nawet po CoVid2019.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma prawo zażądać, żeby mu dowieziono urnę - wg Kaczyńskiego

 

Dowieźć urne do 100 tys osób (zakładam, że tyle wówczas może być osób na kwarantannie-epidemia się dopiero rozkręca). Ten Pan wie o czym mówi? ;)

 

Poza tym nie słyszałem, by w tym kraju jeżdzono z urną wyborczą po domach. Jeżeli już to raczej szpitale, hospicja, domy opieki itp...

 

Tak to każdy kto ma problem z samodzielnym poruszaniem się, mógłby zażądać urny do domu. A tak nie jest.

 

Wiem, że to co pisze to nieco inna sytuacja niż kwarantanna.

 

Moim zdaniem PIS się boi, że do jesieni notowania Dudy runą na łeb na szyje i dlatego obstaje przy maju. Myśle, że jednak ulegną i przeniosą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowieźć urne do 100 tys osób (zakładam, że tyle wówczas może być osób na kwarantannie-epidemia się dopiero rozkręca). Ten Pan wie o czym mówi? ;)

 

...

 

Jak ten Pan może wiedzieć co mówi? Przecież on ani dnia swojego życia samodzielnie nie przeżył. Oderwany od rzeczywistości stary dziad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowieźć urne do 100 tys osób (zakładam, że tyle wówczas może być osób na kwarantannie-epidemia się dopiero rozkręca). Ten Pan wie o czym mówi? ;)

 

Poza tym nie słyszałem, by w tym kraju jeżdzono z urną wyborczą po domach. Jeżeli już to raczej szpitale, hospicja, domy opieki itp...

Szpitale, hospicja itd. mają własne specjalne komisje wyborcze, w których może zagłosować przyjęty do szpitala pacjent, niezależnie od miejsca zamieszkania.

 

Jak ten Pan może wiedzieć co mówi? Przecież on ani dnia swojego życia samodzielnie nie przeżył. Oderwany od rzeczywistości stary dziad.

No dokładnie. Przecież go ochrona wozi na trasach Żoliborz - Nowogrodzka - Wiejska i na dalsze wyjazdy też. Posiłki gotuje mu ktoś inny, zakupy tak samo. O ty co się dzieje w sklepach, w zakładach pracy itd wie tyle ile zobaczy w TVP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kaczyski przy wyborach traci chyba nieco "instynkt samozachowawczy". Mi sytuacja wydaje się banalnie prosta, zbieramy wszystkie liczące się siły polityczne, wcześniej jakieś tam sondaże, co ludzie sądzą n/t przesunięcia wyborów i coś staramy się wspólnie ustalić. Jeśli zarówno opozycja, jak i ludzie (poprzez sondaże) deklarują chęć przełożenia, to przekładamy i już.

 

A facet w krótkim czasie zalicza podwójną solidną kompromitację, raz chowa się przez koronawirusem (a bardziej przed problematyką i szukaniem rozwiązań), a jednocześnie chce grać rolę "naczelnika państwa". Może pójsć wk...nie w jego własnym elektoracie i mogą mu za ten numer na złość zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wk...nie co bardziej światłego elektoratu może też pójść o samo zorganizowanie wyborów w maju.

 

 

"Szpitale, hospicja itd. mają własne specjalne komisje wyborcze, w których może zagłosować przyjęty do szpitala pacjent, niezależnie od miejsca zamieszkania."

 

No tak. Jeśli pacjent jest leżący to urna może "przyjść" do niego. O tym pisałem. Nie słyszałem by urny chodziły po domach, jak chciałby Prezes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na poważnie to ja po prostu sobie nie wyobrażam jak fizycznie to zorganizować. Brak kampanii czy niska frekwencja to już inna inszość.

 

 

No chyba że tak.

knqk995i6u9z.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@LasagnaBolognese - proces wyborczy to nie tylko sam dzień wyborów, ale również cała kampania. Nawet jeśli w maju będzie możliwość przeprowadzenia wyborów bezpiecznie - czego nam życzę, to o jakiej kampanii mówimy? Wszyscy kandydaci oprócz urzędującego prezydenta zawiesili kampanię, bo nie ma możliwości jej prowadzenia. Dodatkowo dla mnie już w tym momencie proces wyborczy może być zachwiany, bo aktualnie powinno zbierać się podpisy pod kandydaturami - ci kandydaci którzy nie zbiorą wymaganej liczby głosów, będą mogli wnosić protesty wyborcze, że gdyby nie kwarantanna to zebraliby wymaganą liczbę podpisów. Im dłużej decyzja będzie odkładana, tym bardziej będzie wyglądała jako decyzja podyktowana stricte politycznym interesem, a nie bezpieczeństwem Polaków. Jak rząd może wymagać, żeby ludzie siedzieli w domach, jak z drugiej strony mówi - ale już za miesiąc idźcie wszyscy na wybory. To schizofrenia.

 

Nie rozśmieszaj mnie. Kampania = media.

Jedyne czego zbraknie to ustawek po wioskach na zamkniętych spotkaniach

Kampania wre, wszystkie media huczą, social media huczą od propagandy, jej część trafia nawet obuchem na to forum.

Twoja inwektywa na koniec dużo mówi o twoim poziomie i obiektywności podejścia.

 

 

Przy okazji. ciekawy keys.

 

Marszałek Grodzki wraca z nart, łazi do roboty a potem idzie na Izbe przyjec zrobić test na covid19.

Marszałek Karczewski właśnie poszedł na kwarantane po wielogodzinnej pracy w szpitalu przy pacjentach z covid19 a za kilka dni test. Szuja nie? Teraz się wylewa na niego rzyg, że się lansuje...

Przy okazji ten PISowiec, które utopiono w żółci za przebieranie się za ratownika karetki, okazało się, że od lat, mimo, że jest lekarzem i dyr szpitala, od lat jeździ jako lekarz ratownik na karetce. Też z niego szuja niezła.. Kolejny co się lansuje... z wyprzedzeniem o kilka lat, taki zapobiegawczy...

Edytowane przez LasagnaBolognese

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda strzępić Ryja czy Kidawka jest w ogóle jakąś konkurencją dla Dudy ? nie mówię o poparciu tylko o człowieku osobie .

Przeca Ona się nadaje co najwyżej na prezydenta Radomia albo Sosnowca . Drugą normalną osobą po Dudusiu jest Bosak moim zdaniem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugą normalną osobą po Dudusiu jest Bosak moim zdaniem .

Taa, bo długopis usługujący jakiemuś staremu komuchowi to "normalna osoba".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

social media huczą od propagandy, jej część trafia nawet obuchem na to forum.

Nie spodziewałem się po Tobie takiej samokrytyki. :o

 

 

Szkoda strzępić Ryja czy Kidawka jest w ogóle jakąś konkurencją dla Dudy ? nie mówię o poparciu tylko o człowieku osobie .

Przeca Ona się nadaje co najwyżej na prezydenta Radomia albo Sosnowca . Drugą normalną osobą po Dudusiu jest Bosak moim zdaniem .

Zgadzam się. I uroczuste Heil Bosak z tej okazji. :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to nie jego partia postulowała ostatnio o łatwiejszy dostęp Polaków do kusz? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Niektóre programy z XP działają na Win11, więc może nie byc konieczne az takie kombinowanie.  W ostateczności zrób wirtualkę bez dostępu do sieci (ze względów bezpieczeństwa)..
    • Cześć, mam na sprzedaż nowy laptop Dell G15 5530. Laptop dostałem w prezencie od rodziny, niestety nie jest mi potrzebny bo kupiłem niedawno komputer stacjonarny. Dokument zakupu z marca tego roku. Laptop wyciągnięty z pudełka w celu zrobienia zdjęć. Laptop uruchomiony raz w celu sprawdzenia czy działa. Dokładna specyfikacja sprzętu poniżej: Procesor - Intel® Core™ i7-13650HX (14 rdzeni, 20 wątków, 3.60-4.90 GHz, 24 MB cache) Pamięć - RAM 16 GB (DDR5, 4800 MHz) Dysk - SSD M.2 PCIe 1TB Rozdzielczość ekranu 1920 x 1080 (Full HD) Częstotliwość odświeżania ekranu 340 Hz Karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 4060 System operacyjny Microsoft Windows 11 Home Zasilacz 330 W Zdjęcia mogę podesłać na priv. Cena 6500zł + ewentualne koszta wysyłki / Odbiór osobisty na terenie Olsztyna. W razie potrzeby możliwość wystawienia na allegro. Pozdrawiam.
    • Wyedytuj post, bo jakieś dziwne rzeczy piszesz. Z tego co wyczytałem chcesz zrobić obraz dysku z XP i przenieść go na nowego lapka też z XP, ale potem pytasz się, że j zrobić obraz Win 7 i przenieść go na W11... Zrób ze starego systemu wirtualkę: https://www.veeam.com/blog/how-to-convert-physical-machine-hyper-v-virtual-machine-disk2vhd.html
    • Miałem Asusa GTX 660 w wersji OC, która była niestabilna na domyślnych ustawieniach. Całe szczęście można było modyfikować bios za pomocą zmiany w tablicy napięć.
    • ad1 I wszystko w temacie, to są właśnie te paskudne sterowniki AMD, nie ma tutaj winy użytkownika robiącego zmianę karty poprzez DDU.  ad 2 Ale nie zrobiłem formatu, tylko oddałem kartę, bo jest uszkodzona, zła i w ogóle AMD nie powinno istnieć.  ad 3 Może dlatego, że w systemie nadal istniały "śmieci po nV" i system nie widział problemu.  ad 4 Problemy to wy macie, to tak samo jak w samochodzie, zmienię sobie silnik z 1.0 na 3.8 L ale zostawię stary EPU, starą skrzynie biegów i 10L zbiornik paliwa. koloryzowane by uwydatnić problem.    Nie cierpię po prostu takich postów, gość kombinował trzy dni zapewne bez formatu, no bo na dysku C trzyma pracę magisterską i nie mógł formatu zrobić, ale zaraz się okaże, że format był od xp do 11 a i tak nic to nie dało. Ahh te paskudne AMD. 🤣😇
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...