Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to nie jego partia postulowała ostatnio o łatwiejszy dostęp Polaków do kusz? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@LasagnaBolognese - Karczewski nie jest już marszałkiem tylko wicemarszałkiem, więc nie wiem czemu go tak tytułujesz. Nikt nie pisze w tym temacie o marszałku Grodzkim, tylko ty. Widać, że linia propagandowa z TVP info musi być zachowana.

 

W odniesieniu do kampanii. W tym momencie media w całości są opanowane przez jeden temat - epidemię, Kwestie polityczne są zepchnięte na całkowity margines. Jedynymi politykami, którzy lansują się 24/7 w mediach to Duda, Morawiecki i Szumowski. I ty chcesz mi powiedzieć, że to jest w porządku sytuacja? Chcesz coś jeszcze wspomnieć o moim obiektywizmie?

 

I jeszcze jedno - pamiętacie jak Pis i Duda przekazali 2 MLD zł na swoją propagandę w TVP, ale chwilę później ze względu na epidemię cofnęli te środki i przekazali je na służbę zdrowia? No właśnie, ja też nie pamiętam, bo tak się nie stało. Widać, że rządzący mają różne priorytety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozśmieszaj mnie. Kampania = media.

Były przytaczene statystyki dostępu do mediów właśnie i generalnie w związku z koronawirusem czas antenowy poświęcony na kampanię spadł drastycznie z wyjątkiem jednego kandydata, czyli Dudy, którego media narodowe (przynajmniej z nazwy) promują przy każdej okazji również poprzez, jak to nazywasz, ustawki tudzież gospodarskie wizyty, które niczego poza PR-em nie wnoszą. Co to daje, że prezydent się z kimś tam spotka bezpośrednio? Nic. Ale efekt medialny zatroskanej głowy państwa jest. Szczegółowy opis obecnej sytuacji wyborczej masz tutaj. Poza kwestią prowadzenia kampanii jest jeszcze bardziej podstawowy problem zebrania podpisów a potem przeprowadzenia wyborów, jeśli obecnie nie uda się przeprowadzić naboru do komisji wyborczych. Brak jest wytycznych PKW jak przy podwyższonym ryzyku zakażenia przeprowadzić te wybory. Swoją drogą dzisiaj przeprowadzane są w niektórych gminach samorządowe wybory uzupełniające i czy wprowadzono jakiekolwiek dodatkowe środki bezpieczeństwa? Zrobiono cokolwiek, żeby nie narażać członków komisji i wyborców?

 

Marszałek Grodzki wraca z nart, łazi do roboty a potem idzie na Izbe przyjec zrobić test na covid19.

Marszałek Karczewski właśnie poszedł na kwarantane po wielogodzinnej pracy w szpitalu przy pacjentach z covid19 a za kilka dni test. Szuja nie? Teraz się wylewa na niego rzyg, że się lansuje...

Przy okazji ten PISowiec, które utopiono w żółci za przebieranie się za ratownika karetki, okazało się, że od lat, mimo, że jest lekarzem i dyr szpitala, od lat jeździ jako lekarz ratownik na karetce. Też z niego szuja niezła.. Kolejny co się lansuje... z wyprzedzeniem o kilka lat, taki zapobiegawczy...

Tyle razy przytaczasz Grodzkiego a o pewnym pośle PiS, co zorganizował huczną imprezę, ani słowa. Tak samo nie zająknąłeś się o dyrektorze z Kancelarii Prezydenta, który zrobił sobie wypad do Niemiec, ale kwarantanny nie przechodził, bo (według jego słów) w ogóle nie wychodził z samochodu.

 

Tak, Grodzki postąpił głupio i nieodpowiedzialnie (i wiele osób tu o tym pisało), ale nie jest jedyny.

 

Swoją drogą to, jak szybko wirusem pozarażały się osoby z samej góry władzy, pokazuje jak nieskuteczne są procedury bezpieczeństwa. Ewentualnie procedury by były niezłe, ale (jak to zazwyczaj w Polsce bywa) są kompletnie ignorowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno - pamiętacie jak Pis i Duda przekazali 2 MLD zł na swoją propagandę w TVP, ale chwilę później ze względu na epidemię cofnęli te środki i przekazali je na służbę zdrowia? No właśnie, ja też nie pamiętam, bo tak się nie stało. Widać, że rządzący mają różne priorytety.

2 MLD x 5 lat, w sumie to będzie 10 MLD na TVP, a wielu myśli że tylko 2 MLD.

Edytowane przez 8V32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marszałek Grodzki wraca z nart, łazi do roboty a potem idzie na Izbe przyjec zrobić test na covid19.

 

Przecież już co to ktoś wklejał

 

Robert Mazurek: Panie ministrze, gdzie pan był na nartach w tym roku?

Łukasz Szumowski: Byłem we Włoszech.

-To jak pan wrócił z tych Włoch, to co? Pan się przebadał, zbadał, poszedł na kwarantannę?

-Ani się nie przebadałem, ani się nie zbadałem, nie poszedłem na kwarantannę - poszedłem do pracy...

-I rozsiewa pan.

-...i kontrolowałem swój stan - aczkolwiek to był jeszcze czas, kiedy nie było tzw. czerwonej strefy we Włoszech.

Facet z Warszawy więc pewnie tak jak Grodzki był tam w luty na feriach. Przyznam, że podziwiiam PiSowską machinę propagandową. O Marszałku Senatu całe fale hejtu w necie, o Ministrze Zdrowia cisza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 MLD x 5 lat, w sumie to będzie 10 MLD na TVP, a wielu myśli że tylko 2 MLD.

zrób x 50 lat

podobno 100% z 2 mld idzie na publicystyke polityczną a wszystkie kanały rozrywkowe, historyczne, kulturowe, newsowe, seriale, filmy, licencje, audycje radiowe czyli dalsze 99% aktywności tego koncernu jest robiona przez wolontariuszy i pro bono. 2 mld zł idzie na publicystyke polityczną x20 lat = 40 mdl zł na publicystyke polityczną

 

Bawi mnie ta niewyszukana propaganda i jak niektore osobniki pieczolowicie na forum codziennie robią te wrzutki

W 50 lat to 100 mld.

 

Nie ma to jak propaganda.

Edytowane przez LasagnaBolognese

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tureckie seriale się same nie kupią. Transmisja disco z pola co tydzień też swoje kosztuje. Film o Zenku i o pewnej brzozie? A jak. :cool:

Kultura wyższa. :cool:

 

Newsy to akurat "publicystyka polityczna" jak ładnie raczyłeś nazwać przekaz partyjny.

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z płatna pislamska patologią nie ma co gadać. Im płacą za te brednie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak propaganda.

Napisał ten, co nie jeden raz na forum skłamał :heu:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były przytaczene statystyki dostępu do mediów właśnie i generalnie w związku z koronawirusem czas antenowy poświęcony na kampanię spadł drastycznie z wyjątkiem jednego kandydata, czyli Dudy, którego media narodowe (przynajmniej z nazwy) promują przy każdej okazji również poprzez, jak to nazywasz, ustawki tudzież gospodarskie wizyty, które niczego poza PR-em nie wnoszą.

Druga sprawa, że akurat płatne materiały w TV są bardzo drogie. Jasne jest internet, ale wciąż nie każdy wyborca śledzi na bieżąco media internetowe i społecznościowe. Dlatego duża część kampanii kandydatów to billboardy, plakaty, ulotki czy trasy objazdowe.

 

No i ostatnia rzecz to budżet na kampanię. Na pewno każdy kandydat się ucieszy jak za połową kampanii, po przepaleniu połowy budżetu dowie się, że jednak wybory za pół roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
' date='22 Marzec 2020 - 22:18' timestamp='1584908303' post='15838705']

Napisał ten, co nie jeden raz na forum skłamał :heu:

Cytat czy kolejne kłamstwo w klimacie ad persona z twojej strony z braku argumentów, kolejny raz? :rotfl:

Edytowane przez LasagnaBolognese

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat z projektu ustawy - nie chce mi się szukać ostatecznie uchwalonego:

Jednostki publicznej radiofonii i telewizji oraz Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji w kartach powinności, o których mowa w art. 21a ust. 1 ustawy o radiofonii i telewizji, na lata 2020-2024 uwzględniają w każdym roku z 5 kolejnych lat kalendarzowych objętych tą kartą, poziom finansowania publicznego na poziomie nie niższym niż suma prognozowanych wpływów z opłat abonamentowych na rok 2020 oraz rekompensaty określonej w niniejszej ustawie

 

Teraz bardzo trudne dla ciebie pytanie: jeżeli rekompensata w 2020 to 2 mld zł, to ile jest 5 x 2 mld?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest związek mojego posta z twoim i jaki jest cel twojego wylewania zółci? Proszę o pominięcie aspektu terapeutycznego jaki te posty dla Ciebie spełniają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat czy kolejne kłamstwo w klimacie ad persona z twojej strony z braku argumentów, kolejny raz? :rotfl:

Nie tak dawno pisałeś jak to te obrzydliwe sądy podobno zwolniły kogoś z więzienia z powodu koronawirusa. Swój post skasowałeś, ale zachowała się moja odpowiedź z cytatem. A chodziło o areszt a nie więzienie - różnica znaczna. Ciężko też mówić o pomyłce, skoro jak wół pisało w linku i w tytule artykułu, że chodzi o areszt. Po prostu podkręcałeś narrację walki ze skorumpowanymi sądami zgodnie z linią partii rządzącej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie skasowałem ani nic nie podkręcałem. Proszę nie kłamać na mój temat i nie tworzyć teorii spiskowych a tym bardziej uskuteczniać ataków personalnych gdy brakuje co poniektórym argumentów i znaleźć sobie inną metodę terapeutyczną niż wylewanie żółci w internecie.

 

Potrzebny cytat.

Edytowane przez LasagnaBolognese

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tak dawno pisałeś jak to te obrzydliwe sądy podobno zwolniły kogoś z więzienia z powodu koronawirusa. Swój post skasowałeś, ale zachowała się moja odpowiedź z cytatem. A chodziło o areszt a nie więzienie - różnica znaczna. Ciężko też mówić o pomyłce, skoro jak wół pisało w linku i w tytule artykułu, że chodzi o areszt. Po prostu podkręcałeś narrację walki ze skorumpowanymi sądami zgodnie z linią partii rządzącej.

Nie da się samemu usunąć całkiem posta. Moderator mu musiał usunąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się samemu usunąć całkiem posta. Moderator mu musiał usunąć.

Edycja>>Backspace ;)

 

Da się :E8:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie skasowałem ani nic nie podkręcałem. Proszę nie kłamać na mój temat i nie tworzyć teorii spiskowych a tym bardziej uskuteczniać ataków personalnych gdy brakuje co poniektórym argumentów i znaleźć sobie inną metodę terapeutyczną niż wylewanie żółci w internecie.

 

Potrzebny cytat.

Taaak? :E

To pokaż mi gdzie na forum jest twój post z tą datą (18 marca 2020 - 00:22) jak w oryginalne? :lol2: :lol2: :lol2:

 

123456789.jpg

 

Złapali za rękę, a lasania że to nie jego ręka :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już kilka razy go łapali. Następnym razem trzeba robić screenshoty, na dowody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat czy kolejne kłamstwo w klimacie ad persona z twojej strony z braku argumentów, kolejny raz? :rotfl:

Aż tak krótką pamięć masz, czy już się gubisz co i ile nakłamałeś?

 

Dla przypomnienia:

-propaganda w Warszawie

-linia metra w Warszawie - tu nawet nie raczyłeś się ustosunkować do zadanych pytań, nie przedstawiłeś przebiegu, a brnąłeś w "budują na zadupiu pod dewelopera"

 

Serio, nikt normalny tutaj nie traktuje cię poważnie. Przestań kłamać i manipulować faktami lud idź robić to gdzie indziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaak? :E

To pokaż mi gdzie na forum jest twój post z tą datą (18 marca 2020 - 00:22) jak w oryginalne? :lol2: :lol2: :lol2:

 

123456789.jpg

 

Złapali za rękę, a lasania że to nie jego ręka :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Pogrążasz się w swojej manii ad persona i teoriach spiskowych. Jak ja sam mogłem cokolwiek usunąć? Gdzie jest w ogóle taka opcja? Twój screen jest dowodem tylko na twoją manie i nic innego.

Poza tym Areszt /Więzienie to synonimy. Nie ma tu żadnej niespojności, żadnego podkręcania. Robisz niezwykłe fikołki logiczne by cały czas próbować snuć swoje teorie spiskowe. Wyjdź z oblężonej twierdzy.

Np. z wikipedii

Budynek B Aresztu Śledczego na Mokotowie w 2020 r. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów (zwany też więzieniem na Rakowieckiej lub więzieniem mokotowskim) ...

Jedyne co złapałeś to swój ogon. Kręcisz się w kółko.

 

Już kilka razy go łapali. Następnym razem trzeba robić screenshoty, na dowody.

 

Cytat?

Zastanawiające jest jak nagle "oddolnie" kilka osób na tym forum stosuje ad persona gdy nie ma argumentów do dyskusji :)

 

' date='23 Marzec 2020 - 10:43' timestamp='1584953003' post='15839050']

Aż tak krótką pamięć masz, czy już się gubisz co i ile nakłamałeś?

 

Dla przypomnienia:

-propaganda w Warszawie

-linia metra w Warszawie - tu nawet nie raczyłeś się ustosunkować do zadanych pytań, nie przedstawiłeś przebiegu, a brnąłeś w "budują na zadupiu pod dewelopera"

 

Serio, nikt normalny tutaj nie traktuje cię poważnie. Przestań kłamać i manipulować faktami lud idź robić to gdzie indziej.

 

Wyciągasz to już z 5 raz a tylko przypomne innym o co chodziło

Ja na poparcie swoich informacji dałem zdjęcia mimo których stwierdziłeś, że ja kłamie. Ty nie przedstawiłeś żadnych fotek.

Natomiast uważałeś za prawde nieprecyzyjne bajki innego z hejterów z forum, który nie dość, że nie dał fotek. to jeszcze nawet słownie nie chciał doprecyzować

No i od tamtej pory uprawiasz kłamliwą niemoralną relatywizacje. Tzn prawdy nie ma, ty sam sobie uznasz co jest prawdą bez względu na dowody.

Co najlepsze w swojej nienawiści do mojej osoby wywlekasz jakieś bzdury niezrozumiałe dla wszystkich w około tylko po to by OBRZUCIĆ kupą, a nóż się przyklei.

 

Znamienne, że się uruchamiacie za każdym razem w kilku gdy jakieś niewygodne fakty przytocze nt waszych pupili politycznych. O innych powiązaniach nawet nie śmiem pomysleć.

 

Proponuje wam wylać swoją żółć na worku treningowym, nie wylewać jej na forum, na forum skupić się na merytorycznej dyskusji a nie opowiadaniu bajek i kłamaniu i ad persona.

 

Musicie przywyknąć po prostu, ze nie każdy tkwi w waszym bąblu propagandowym i nie każdy żyje w oblężonej twierdzy.

 

Pozdrawiam i zachęcam do merytorycznej dyskusji nt Polityki szeroko pojętej.

Edytowane przez LasagnaBolognese

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogrążasz się w swojej manii ad persona i teoriach spiskowych. Jak ja sam mogłem cokolwiek usunąć? Gdzie jest w ogóle taka opcja? Twój screen jest dowodem tylko na twoją manie i nic innego.

Poza tym Areszt /Więzienie to synonimy. Nie ma tu żadnej niespojności, żadnego podkręcania. Robisz niezwykłe fikołki logiczne by cały czas próbować snuć swoje teorie spiskowe. Wyjdź z oblężonej twierdzy.

Np. z wikipedii

Budynek B Aresztu Śledczego na Mokotowie w 2020 r. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów (zwany też więzieniem na Rakowieckiej lub więzieniem mokotowskim) ...

Jedyne co złapałeś to swój ogon. Kręcisz się w kółko.

Jeśli mówimy o budynku, to w sensie potocznym może i te dwa słowa można stosować zamiennie. Nie można jednak stawiać znaku równości między zastosowaniem aresztu (czyli środka zapobiegawczego) i osadzeniem w więzieniu (czyli zasądzonej kary). Albo jesteś tego świadomy i umyślnie przekręcasz fakty, albo pokazujesz tutaj skrajną ignorancję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moderator ma pewnie wgląd w usunięcia. Trzeba któregoś zapytać.

 

Post był bo ja go również pamiętam.

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli post był, a go nie ma, to musiał go ukryć/usunąć moderator/administrator.

 

@LasagnaBolognese

 

:lol2:

 

Tak wyciągam, bo mam to zweryfikowane i mogę z czystym sumieniem mówić, że kłamiesz i manipulujesz.

 

Tak dałeś rozmazane zdjęcia, które coś tam pokazały. Problem w tym, że miałem okazję naocznie zweryfikować jak to wyglądało w Warszawie i guzik z tego co pisałeś się sprawdziło.

 

Co z tym metrem? Dalej milczysz i nie podejmiesz dyskusji o przebiegu? Ja się pokusiłem i pogrzebałem w sieci jakie warianty były brane pod uwagę i jakoś zawsze mi wychodziło, że większość linii by szła przez już mocno zurbanizowane obszary miasta, dopiero sama końcówka linii w jednym z nich wychodziła w pole.

 

 

Jedyną osobą żyjącą w twierdzy jesteś ty sam. Od samego początku jak wszedłeś w tematy polityczne robisz ciągle to samo, rzucasz zmanipulowane, przekoloryzowane fakty, a jak ktoś pociśnie ci z faktami, to uciekasz. Potem skamlesz, że jesteś nienawidzony, że się wszyscy uwzięli.

Serio, dorośnij lub idź kłamać gdzie indziej.

Edytowane przez Bono[UG]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...