Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś to wrzucić w jakiś kalkulator %% online i podać wynik procentowy liczy testów do stosunku całkowitej liczby mieszkańców kraju ? bo w pracy jestem.Zdrowia.

Tu wszystko jest.

 

Ogólnie jesteśmy w czarnej jamie. Uwaga: Niemcy i Francja są niedoszacowane, stare dane

4gcdkiaqm80a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie już troll z 2 postami. Ale nie wiem, czemu nadają na swoich.

Orban z Kaczką to nie byli najlepsi kumple?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie już troll z 2 postami. Ale nie wiem, czemu nadają na swoich.

Orban z Kaczką to nie byli najlepsi kumple?

Kolego, ani nie jestem trollem, ani nie "nadaję na swoich".

 

Przy okazji chciałem zapytać kolegę Zdzisia o to skąd ta mitologia wokół rządu Jana Olszewskiego? Oni nie zrobili w sumie nic dobrego. Tylko się żarli między sobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, ani nie jestem trollem, ani nie "nadaję na swoich".

 

Przy okazji chciałem zapytać kolegę Zdzisia o to skąd ta mitologia wokół rządu Jana Olszewskiego? Oni nie zrobili w sumie nic dobrego. Tylko się żarli między sobą.

 

Twoja rejstracja na forum komputerowym tylko po to zeby dyskutowac w politycznym offtopie to czysty zbieg okolicznosci, tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kilka godzin po zbanowaniu fanatycznego wyznawcy PiSu.

Czysty przypadek. :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znów spadł z rowerka? To dobrze, będzie można znów na spokojnie poczytać forum i nie dostać zgagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja rejstracja na forum komputerowym tylko po to zeby dyskutowac w politycznym offtopie to czysty zbieg okolicznosci, tak?

Nie, żaden to przypadek.

 

Przeglądałem to forum od jakiegoś czasu jako niezalogowany i zarejestrowałem się, żeby zdementować to co napisał użytkownik LasagneBolognese. Dopiero po tym jak napisałem pierwszy mój post zauważyłem, że ma wypełniony czerowny pasek Jako niezalogowany nie widziałem, że ma jakieś ostrzeżenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kidawa-Błońska: „Wszyscy lekarze powinni pracować”. A Grodzki i Kopacz? „Dziękujemy za uwagę” :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za które konkretnie posty lazania dostał bana? Bo jak ogólnie za poglądy i za to że chciało mu się dyskutować, to ten wątek jest do zamknięcia..., ewentualnie zmiany nazwy na jakiś bardziej jednostronny. Tak żeby było jasno wiadomo, że za sianie fermentu w postaci własnych poglądów jest zagrożone banem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BloodyStorm

Za które konkretnie posty lazania dostał bana? Bo jak ogólnie za poglądy i za to że chciało mu się dyskutować, to ten wątek jest do zamknięcia..., ewentualnie zmiany nazwy na jakiś bardziej jednostronny. Tak żeby było jasno wiadomo, że za sianie fermentu w postaci własnych poglądów jest zagrożone banem.

 

Za sianie fermentu na temat Bosaka i jego mylionów pewien użytkownik nie dostał bana w temacie o wyborach prezydenckich, a tutaj naglę moderacja się budzi. :E

 

Ciekawe jaki punkt regulaminu złamał, że dostał bana?

Edytowane przez BloodyStorm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za które konkretnie posty lazania dostał bana? Bo jak ogólnie za poglądy i za to że chciało mu się dyskutować, to ten wątek jest do zamknięcia..., ewentualnie zmiany nazwy na jakiś bardziej jednostronny. Tak żeby było jasno wiadomo, że za sianie fermentu w postaci własnych poglądów jest zagrożone banem.

A miałem wcześniej pisać, że ktoś zaraz zacznie o wolności słowa i cenzurze politycznej.

Zazwyczaj dziwnym trafem jest to prawa strona. :hmm:

 

Nie ma tu osób które zarówno popierają jak i krytykują działania PiSu? Są. Poglądy to jedno, a bycie szczekaczką propagandową i tubą partii to drugie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, żaden to przypadek.

 

Aha, czyli to jednak ty Lasagna

Moderatorzy maja chyba wglad do logow IP o ile pamiec nie zawodzi :E

 

Ciekawe jaki punkt regulaminu złamał, że dostał bana?

 

Nie wazne :E Ja bym jeszcze profilaktycznie splendora zbanowal jak juz robimy porzadki

Edytowane przez chartkor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A miałem wcześniej pisać, że ktoś zaraz zacznie o wolności słowa i cenzurze politycznej.

Zazwyczaj dziwnym trafem jest to prawa strona. :hmm:

 

Nie ma tu osób które zarówno popierają jak i krytykują działania PiSu? Są. Poglądy to jedno, a bycie szczekaczką propagandową i tubą partii to drugie.

 

To pewnie przeze mnie - napisałem tylko żeby "zbanowali tego kretyna".

Sorry :-O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli to jednak ty Lasagna

Absolutnie nie.

 

Patrząc po tym co ów osobnik pisał, musiałbym bardzo znienawidzić siebie, aby pisać takie dyrdymały.

 

 

 

 

A wracając do obecnych wydarzeń - opublikowano wreszcie rozporządzenie zmieniające Ministra Zdrowia i wykracza ono poza zakres delegacji ustawowej:

comment_1585112349UThHwpKd9E4pqe0XXrOCSV,w400.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A miałem wcześniej pisać, że ktoś zaraz zacznie o wolności słowa i cenzurze politycznej.

Zazwyczaj dziwnym trafem jest to prawa strona. :hmm:

 

Nie ma tu osób które zarówno popierają jak i krytykują działania PiSu? Są. Poglądy to jedno, a bycie szczekaczką propagandową i tubą partii to drugie.

Fakt lazania był prawie całkowicie jednostronny i krzykliwy, ale w takim razie co robi na forum jego lustrzane odbicie sfinks?. Z mojej perspektywy wygląda to tak, że jeden z niewielu po tej prawej stronie, któremu chciało się bronić swoich poglądów, czegoś poszukać, coś wrzucić po prostu został uciszony przez swoich przeciwników politycznych. Jak to stawia ten wątek na tle takich ścieków jak TVP i TVN stosując tożsame metody? Gdzie tu już nie ma dyskusji, tylko gra polityczna kto kogo lepiej zaszczeka, ewentualnie załatwi u moda bana.

To mnie właśnie rozczarowało, że niczym technologią TVP jedna strona została po prostu wycięta za swoje poglądy. Specjalnie przejrzałem ostatnie posty lazani, żeby sprawdzić kogo obraził, na kogo bezpośrednio naskoczył, tylko tego nie widziałem, może poza tą Kidawą - Błońską, ale ona jest kandydatem na prezydenta, a sadzi takie babole że głowa może rozboleć. Widziałem za to jakieś oskarżenia o kłamstwa, tylko nikt nie był wstanie ich wykazać czarno na białym.

Zresztą podobno lewica nie szczeka, tymczasem ja siedzę na forum, i przy swoim 0,33 posta na dzień głównie obserwuję, i wiem że jest jeszcze przynajmniej jeden umiarkowany zwolennik prawicy (albo po prostu przeciwnik PO/KO), który swego czasu został właśnie zaszeczekany przez "przeważające siły wroga" i teraz swoje poglądy wyraża bardzo ostrożnie. To ma być dyskusja o polityce? To już nie jest dyskusja, to po prostu polityka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostał bana przede wszystkim za to co ciągle zarzucał innym, czyli ciągle prowokacje i ataki ad personam. On ciągle coś pisał o innych tylko nie pisał o kogo dokładnie chodzi, tylko ogólnie pisał o innych użytkownikach że to lemingi i tumany. Były to zwykłe prowokacje. Poza tym na forum nie potrzebujemy propagandowych wklejek, jeżeli ktoś chce to może włączyć sobie tvp info. I tak dostał drugą szanse ale nie było u niego żadnej skruchy, po banie był nawet jeszcze bardziej agresywny. Pisał do mnie na PW z pretensjami jakbym to ja miał coś wspólnego z jego banem, chciał chyba wzbudzić poczucie winny.

Świadomie manipulował, a gdy został przyłapany, próbował robić z innych użytkowników idiotów, nie odnosząc się w ogóle do zarzutów. Taka sytuacja miała miejsce przynajmniej kilka razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może faktycznie mógł przynajmniej ten szyderczy ton wypowiedzi sobie odpuścić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

W sprawie Lasagna mam podobne odczucia co Suchy, Rysiek nieco przesadził. Lasagna jechał po bandzie jeśli idzie o sprzedawania faktów, robił to skrajnie nieobiektywnie, ale znalazłby i innych, co od strony obiektywizmu robią to podobnie (choćby wspomniany Sfinks, i nie tylko on). Różnica między Lasagne a innymi polegała na tym, że Lasagna czymś tam to podpierał, jakimiś linkami, czy danymi (no wybiórczo, taki był), a "oponenci" zazwyczaj okraszali inwektywami i wycieczkami osobistymi. Tylko "idiotę", który poza swoimi "poglądami" i bluzgami nie ma nic więcej do powiedzenia, nieco łatwiej tolerować, trochę na zasadzie "biedneś i głupieś dziecko". Kogoś, kto ma równie skrajne poglądy, co ów "idiota", ale potrafi to czymś podpierać, nieco trudniej, bo tu już nie głupota, a zazwyczaj cynizm, a cynizm trudniej wybaczyć niż głupotę. No niestety, rynsztokowe chamstwo wygrało w starciu z cynicznym i stosunkowo spokojnym manipulowaniem danymi. Gdyby Lasagna i kilku jego oponentów używali "ignoruj posty ...", to bana by pewnie nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest nowy kandydat na Prezydenta. Marek Jakubiak właśnie ogłosił, że zebrał wymaganą liczbe podpisów.

 

Czy to co wczoraj wprowadzili tym rozporządzeniem, to nie powinno być wprowadzone równocześnie z którymś ze stanów nadzwyczajnych? W pewnym sensie

 

jest to ograniczenie naszej wolności-rozumiem, że w dobrej sprawie.

 

Nie mam uwag, że to wprowadzili. Problem polega natym w jaki sposób.

Edytowane przez Flik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mnie właśnie rozczarowało, że niczym technologią TVP jedna strona została po prostu wycięta za swoje poglądy.

No już nie gadaj głupot, bo nikt tutaj nikogo nie zbanował za poglądy.

 

Robił usilne prowokacje, cały czas kłamał i uciekał od dyskusji, gdy mu się coś nie podobało. Ban łatwo uzasadnić jego zwykłą "toksycznością".

 

Poza tym jego ciągłe płacze, jak to go "lemingi nienawidzą" były naprawdę męczące.

Po co ci na forum użytkownik, który ciągle płacze na innych użytkowników i jeszcze ich obraża? Wprost czy nie.

Edytowane przez Kamiyan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda że od Grodzkiego codziennie zalatuje gorzałą ? ponoć biedak co dzień musi być na rauszu ot taka Kontrolowana forma alkoholizmu .

 

Co do PiSowskiej skrzywionej TVP zgadza się jest lekko skrzywiona ale POLSKA za to TeVeN tak jak onet czy interia na pewno nie należą do Polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sprawie Lasagna mam podobne odczucia co Suchy, Rysiek nieco przesadził. Lasagna jechał po bandzie jeśli idzie o sprzedawania faktów, robił to skrajnie nieobiektywnie, ale znalazłby i innych, co od strony obiektywizmu robią to podobnie (choćby wspomniany Sfinks, i nie tylko on). Różnica między Lasagne a innymi polegała na tym, że Lasagna czymś tam to podpierał, jakimiś linkami, czy danymi (no wybiórczo, taki był), a "oponenci" zazwyczaj okraszali inwektywami i wycieczkami osobistymi. Tylko "idiotę", który poza swoimi "poglądami" i bluzgami nie ma nic więcej do powiedzenia, nieco łatwiej tolerować, trochę na zasadzie "biedneś i głupieś dziecko". Kogoś, kto ma równie skrajne poglądy, co ów "idiota", ale potrafi to czymś podpierać, nieco trudniej, bo tu już nie głupota, a zazwyczaj cynizm, a cynizm trudniej wybaczyć niż głupotę. No niestety, rynsztokowe chamstwo wygrało w starciu z cynicznym i stosunkowo spokojnym manipulowaniem danymi. Gdyby Lasagna i kilku jego oponentów używali "ignoruj posty ...", to bana by pewnie nie było.

Trochę w tym racji jest, ale Lasagne przede wszystkim uciekał od jakiejkolwiek dyskusji - jechał z przekazem dnia a w razie problemów udawał, że nie widzi argumentów bądź próbował ośmieszyć oponentów. Przyłapany na kłamstwie albo milkł na jakiś czas, żeby sprawa przyschła, albo dochodził do kompletnych absurdów jak ostatnio w kwestii różnicy między aresztem a więzieniem.

 

Fakt, był bardziej profesjonalny niż typowy troll, ale wartości do dyskusji nie wnosiło to żadnej - może ewentualnie na zasadzie gry w ping-ponga ze ścianą. Poniekąd przypominał pod tym względem Biankę (jeśli jesteś na forum wystarczająco długo, żeby pamiętać dyskusję o kreacjonizmie i płaskiej Ziemi), tyle że bez jej kultury osobistej. Ona też w końcu wyłapała bana.

 

Czy faktycznie zasłużył na bana? Na szczęście nie muszę podejmować takich decyzji i mam nadzieję, że kwestia poglądów nie zaważyła. A że znalazłoby się więcej użytkowników, którzy podobnie mogliby się "zasłużyć"? Z pewnością - to duże forum. Rzecz prawdopodobnie w tym, że nie są aż tak aktywni i dzięki temu nie przyciągają uwagi moderacji.

 

Tak w kwestiach najnowszych:

mamy stan nadzwyczajny bez wprowadzania stanu nadzwyczajnego. W zasadzie jedyny powód, żeby oficjalnie go nie wprowadzać to wybory. A restrykcje co do przeprowadzanie wyborów w przypadku wprowadzenia któregoś ze stanów nadzwyczajnych są tam nie bez powodu - przy pisaniu Konstytucji przewidziano, że w takich warunkach nie da się przeprowadzić normalnie wyborów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda że  od  Grodzkiego  codziennie zalatuje  gorzałą ? ponoć biedak co dzień musi być na rauszu  ot  taka  Kontrolowana forma  alkoholizmu .

 

Co do  PiSowskiej skrzywionej  TVP   zgadza się   jest lekko skrzywiona  ale  POLSKA   za to  TeVeN  tak jak  onet czy interia  na pewno nie należą do Polski.

 

WTF is this shit?

Edytowane przez different

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WTF is this shit?

Kolejny troll zesłany tu przez partię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tak w kwestiach najnowszych:

mamy stan nadzwyczajny bez wprowadzania stanu nadzwyczajnego. W zasadzie jedyny powód, żeby oficjalnie go nie wprowadzać to wybory. A restrykcje co do przeprowadzanie wyborów w przypadku wprowadzenia któregoś ze stanów nadzwyczajnych są tam nie bez powodu - przy pisaniu Konstytucji przewidziano, że w takich warunkach nie da się przeprowadzić normalnie wyborów.

Wiadomo, że PIS walczy o termin majowy, bo jak wszystko się zacznie sypać, a zacznie na pewno, wszędzie, to spada to zawsze na bary będącego u władzy. Moim zdaniem oni chcą utrzymać epidemię w rydzach na obecnym poziomie. Może nawet będą chcieli rozluźnić restrykcje przed wyborami aby je przeprowadzić.

Moim zdaniem to się nie uda i przeniosą wybory albo na lato, albo będą dążyć do przeniesienia ich o rok. Logika każe nakazywać, że jesienią będzie wzrost nasilenia epidemii.Amerykanie wyliczyli, że z pandemią możemy się bujać 18 m-cy lub dalej. Przecież te 400 tys zarażonych do garstka wobec całej populacji świata. Nawet niech będzie tego efektywnie 10 razy więcej. To nadal garstka w porównaniu do 7 mld. Epidemię pokonamy wraz ze skuteczną szczepionką. Takie jest moje zdanie.

Edytowane przez Suchy211

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...