Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Mam propozycję która zadowoli większość z was , oddajmy władzę nad Polską Niemcom Austryjakom albo Szwajcarom To są kraje w który jest wysoki standard demokracji i jakości życia więc jest nadzieja że będą dobrze rządzić.

, ale nie bez zalet. ;)

 

edit:

Trochę żartem, trochę serio, to ponoć Austriacy to właśnie najprawdziwsi Germanowie. Niemcy właściwe, to pod względem etnicznym w przeważającej części zniemczeni Słowianie.

A spora część ludności Polski to potomkowie osadników sprowadzonych z Niemiec, więc podwójnie wymieszane.

Edytowane przez Radar28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)

Nie wiem, czy tych osadników było wystarczająco dużo, by zrównoważyć "zniemczonych Słowian". O ile o Łużyckich chyba większość słyszała, to o tych na północ od Łużyckich już chyba nie zawsze uczono. Słowanie sięgali chyba gdzieś do okolic współczesnej Lubeki, Magdenburga, Jeny/Lipska. Więc o Berlinie, Dreznie, Rostocku, już nie mówiąc o Szczecinie, możemy mówić jak o swoich rdzennych terenach ;) A że owi północni Słowanie (między Szczecinem a Lubeką/Kilonią) dawali ostro popalić na Bałtyku, to ich "spacyfikowano".

 

edit

Tak sobie teraz myślę, gdyby Stalinowi pokazano te mapki, dokąd Słowanie sięgali, to może tych "ziem odzyskanych" mielibyśmy nieco więcej ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy tych osadników było wystarczająco dużo, by zrównoważyć "zniemczonych Słowian". O ile o Łużyckich chyba większość słyszała, to o tych na północ od Łużyckich już chyba nie zawsze uczono. Słowanie sięgali chyba gdzieś do okolic współczesnej Lubeki, Magdenburga, Jeny/Lipska. Więc o Berlinie, Dreznie, Rostocku, już nie mówiąc o Szczecinie, możemy mówić jak o swoich rdzennych terenach ;) A że owi północni Słowanie (między Szczecinem a Lubeką/Kilonią) dawali ostro popalić na Bałtyku, to ich "spacyfikowano".

 

edit

Tak sobie teraz myślę, gdyby Stalinowi pokazano te mapki, dokąd Słowanie sięgali, to może tych "ziem odzyskanych" mielibyśmy nieco więcej ;)

Zważywszy na to, że najpierw Słowianie byli zniemczani a dopiero dobrych parę wieków później ich sprowadzano do Polski, to raczej chodziło mi o to, że jesteśmy po prostu ogólnie wymieszani z Niemcami (między innymi) niezależnie od tego, że oni też są po części Słowianami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Radar, ja to czysto żartem traktuję ;) A gdyby się tak zastanawiać, z kim my jesteśmy wymieszani, oj to byłaby spora litania, trzeba byłoby trochę tych wojen i najazdów policzyc :D

 

A po uwzględnieniu tych wszystkich "wymieszań", to jakiś czas temu robiono chyba badania genetyczne narodom w Europie (nie pamiętam czy wszystkim) i wyszła rzecz niby oczywista (historia), a w obecnych realiach może nieco trudna do "zaakceptowania" - mamy prawie te same geny co Białorusini.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 maja, niby święto, święto państwowe, a w Wiadomościach nadmienili o tym że jest 1 maja o 19:58 :lol2: 28 minut "reklamy" Dudy i wreszcie proszę państwa MAMY TO! wreszcie nadmienili co to dziś za dzień jest/był. Dwie minuty później już był "wypad na tvp-info do gościa" i napisy końcowe. Długi ten dziennik, 2 minuty. Kiedyś była w Alternatywach-4 minuta prawdy, a dziś (wielki sukces pis-u) podwoili tą wartość do dwóch minut (mam nadzieje że chociaż w tych dwóch minutach była prawda i tylko prawda).

 

No ale propaganda nadal poziom Korea Północna. (Wielki sukces pis-u), liczba zamkniętych firm w kwietniu to tylko 50% wartości marcowej. Tylko jest jeden problem, nie podali żadnych liczb by ludzie nie przerazili się ile firm zniknęło w przeciągu miesiąca, dwóch miesięcy. "Brawo" TVPIS :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie wprowadzą ci klęski żadnej bo wtedy konstytucyjne musieli by każdemu podmiotowi wypłacić 100 procentowe odszkodowania za poniesione straty i tu właśnie ich boli. Oni używają teraz, że konstytucyjne wybory muszą się odbyć, używają tej konstytucji jak szmaty kiedy im na rękę pasożyty.

 

Pojadę Gordonem ale bzdura :P

Art 228 Konstytucji

Ustawa może określić podstawy, zakres i tryb wyrównywania strat majątkowych wynikających z ograniczenia w czasie stanu nadzwyczajnego wolności i praw człowieka i obywatela.

Nic nie muszą. Cała zagrywka służy jednemu. Przeprowadzić wybory póki wszystko nie j****.

Edytowane przez Mroczny Nelu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy aby prawdą jest że najwięcej wyją i szczekają po komusze syny i wnuki ?

Rozumiem Polaków którzy chcą żeby Polska była Niemiecka ale nie rozumiem pokomuszych synów i wnuków .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałeś mnie. Moja babcia była w PZPR. W nagrodę za wierną posługę partii wsadzili jej męża do więzienia na kilka miesięcy bo jako pracownik izby wytrzeźwień naraził się na****mu w 3 d*** wyżej postawionemu członkowi partii cool.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zakładałem PZPR i przechowuję Jaruzelskiego w piwnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj statystyki nie kłamią , a dla przykładu czy jesteście ZA/Przeciw przekopaniu Mierzei Wiślanej ?

 

Ewentualnie budowie Centralnego Portu Komunikacyjnego który powinien odebrać Niemieckim portom lotniczym około 10% lądowań Cargo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jestem za atakiem przy użyciu WOT granicy wschodniej i zachodniej.

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj statystyki nie kłamią , a dla przykładu czy jesteście ZA/Przeciw przekopaniu Mierzei Wiślanej ?

A ma to ekonomiczne uzasadnienie? W zeszłym roku byłem w Elblągu na "nabrzeżu" i powiem Ci, że tam nie ma jakiejkolwiek infrastruktury dla biznesu morskiego. Jeśli lokalny biznes przekop wykorzysta, to super. Póki co, szau nic nie zapowiada.

 

 

Ewentualnie budowie Centralnego Portu Komunikacyjnego który powinien odebrać Niemieckim portom lotniczym około 10% lądowań Cargo ?

A te 10% to ile to jest w przełożeniu na pieniążki na rok? Jaki jest koszt budowy tego CPK? Jak mają się do siebie te cyferki? Ile lat za te pieniądze, czyli za te 10% lądowań, będzie się spłacałą budowa CPK?

 

Jak myślisz, czy zadając takie pytania jestem komuchem i zdrajcą narodu, czy człowiekiem, który po prostu stara się liczyć, być pragmatyczny, szukający pieniądza i opłacalności?

 

Jestem za atakiem przy użyciu WOT granicy wschodniej i zachodniej.

 

Nie kuś. Antoni pewnie chętnie postarałby się o stopień marszałka (przynajmniej na te kilka dni, dopóki wschód i zachód nie spotkałby się na Placu Defilad). shocked.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No ale propaganda nadal poziom Korea Północna. (Wielki sukces pis-u)

Czasem dla śmiechu sobie obejrzę wiadomości ale sposób przedstawiania informacji mnie po prostu wqr..a. Takiej propagandy to ja w żadnej tv jeszcze nie widziałem.

Swoją drogą

https://www.youtube.com/watch?v=sogqMIkX2bM

a brat uważa inaczej :E

 

Ewentualnie budowie Centralnego Portu Komunikacyjnego który powinien odebrać Niemieckim portom lotniczym około 10% lądowań Cargo ?

Jestem na NIE! Wolę by mój dom stał tu gdzie stoi!

Swoją drogą temat CPK ucichł całkowicie. 3 lata temu mieliśmy spotkania z Mikołajem Wildem gdzie przedstawiono całkowity plan zagospodarowania terenów, sposób wywłaszczenia itd...

Od 2019r miały zacząć się wywłaszczenia-wykupy terenów pod inwestycje i do końca kwietnia 2020r teren miał być już pusty z możliwością rozpoczęcia budowy. Prezydent podpisał specustawę, utworzona spółkę z prezesami, którzy od 3 lat ciągną grube pieniądze a tematu CPK nie ma. Ludzie olali sprawę CPK choć byli tym tematem wystraszeni. Urzędy wycofały zakazy rozpoczęcia budowy i zaczęły wydawać pozwolenia więc jak ktoś chce to może się budować choć przez 2 lata nie wolno było bo CPK, bo specustawa itd.

Jedna wielka farsa a najlepsze jest to, że według tych planów przedstawionych przez Wilda lotnisko miało ruszyć w 2027r. Na tą chwilę wszystko stoi w miejscu czyli są 3 lata w plecy ale w mediach ostatnio widziałem wypowiedź Horały, który sieje propagandę, że 2027r to termin realny, że wszystko idzie zgodnie z planem 8:E

Edytowane przez DjXbeat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radar, ja to czysto żartem traktuję ;) A gdyby się tak zastanawiać, z kim my jesteśmy wymieszani, oj to byłaby spora litania, trzeba byłoby trochę tych wojen i najazdów policzyc :D

 

A po uwzględnieniu tych wszystkich "wymieszań", to jakiś czas temu robiono chyba badania genetyczne narodom w Europie (nie pamiętam czy wszystkim) i wyszła rzecz niby oczywista (historia), a w obecnych realiach może nieco trudna do "zaakceptowania" - mamy prawie te same geny co Białorusini.

Ja tam wiem jedno, jest gradient ludów zachodnich i wschodnich. Mieszać to się wszystko mieszało przy każdej możliwej wojnie.

Jedyne dwa wyjątki to Finlandia i Węgry, patrząc po językach to nie wiadomo skąd się w Europie wzięli, pewnie obcy ich przywieźli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
' date='02 Maj 2020 - 10:41' timestamp='1588412507' post='15889110']

...

Jedyne dwa wyjątki to Finlandia i Węgry, patrząc po językach to nie wiadomo skąd się w Europie wzięli, pewnie obcy ich przywieźli ;)

 

Przypełzli, chyba nawet sami nie wiedzą skąd :D

 

O ile przypadek fiński, to że zachowali sporą odrębność, jeszcze jakoś można zrozumieć, w końcu zamieszkują takie za...e Europy, że mało kto tam zagląda, to z Węgrami przypadek dziwniejszy nieco. U Madziarów swoje robi pewnie ich duma narodowa, zawzietośc i waleczność. Coś, co dla nas może być niezrozumiałe, a co znam ze Słowacji. Jeśli na Słowacji jest małżeństwo mieszane Węgra/Węgierki i Słowaczki/Słowaka (a na Słowacji mieszka spora mniejszość węgierska), to w domu prawie zawsze rozmawiają po węgiersku. Więc języka bronią, choć są jakby takim małym i obcym ciałem w Europie. Natomiast nie wiem, czy zachowali jakąś odrębność genetyczną, oni się mieszają z tym co wokół nich. Nie tak dawno był kuriozalny i głośny przypadek na Słowacji, gdzie urzędnik słowacki, a była nim Słowaczka z mniejszości węgierskiej, nie chciał rozmawiać po słowacku, twierdząc, że nie zna tego języka. Czy faktycznie nie znała, czy nie chciałą mówić po słowacku, tego już nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj statystyki nie kłamią , a dla przykładu czy jesteście ZA/Przeciw przekopaniu Mierzei Wiślanej ?

 

Ewentualnie budowie Centralnego Portu Komunikacyjnego który powinien odebrać Niemieckim portom lotniczym około 10% lądowań Cargo ?

CPK to trzeba dokładnie policzyć koszta z możliwymi zyskami, bo przejęcie takiej części rynku wcale nie jest takie pewne a tym bardziej nie wiadomo, ile czasu by to zajęło.

 

Natomiast jeśli chodzi o przekop Mierzei Wiślanej to jest klasyczny i kompletnie niepotrzebny Miś - równie dobrze mogli się zdecydować na most wzdłuż Wisły. Po jaką cholerę przerabiać Elbląg na port dalekomorski, skoro tuż obok jest Gdańsk i Gdynia? Nawet te projektowe 4 metry zanurzenia to jest kompletnie bez sensu w obecnych realiach. Ludzie Kaczyńskiego ględzą o jakimś uniezależnieniu się od Rosji, ale przecież mamy normalnie dostęp do morza na kilkuset kilometrach wybrzeża. Tak samo jakieś mgliste względy bezpieczeństwa to zwykła bzdura a i turystyce to nie pomoże a jest ryzyko, że wręcz zaszkodzi z powodu zniszczeń w środowisku naturalnym. Sprawa jest prosta: statki czy jachty dalekomorskie po Zalewie nie są w stanie pływać, a jachty czy barki śródlądowe nie wypłyną na morze. Już łatwiej byłoby budować port w Tczewie a chyba każdy sobie zdaje sprawę, jak głupi by był to pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czyżby zmiana sposobu myślenia.

 

 

– Jest na to za późno ze względów organizacyjnych, ale gdyby to ode mnie zależało, nie wiem, czy nie skłaniałbym się do przeprowadzenia wyborów 10 maja w tradycyjny sposób – podkreślił Bortniczuk. Jak stwierdził, skoro pracownicy dużych sklepów normalnie chodzą do pracy, pracownicy komisji wyborczych na jeden dzień mogliby pojawić się w lokalach wyborczych.

 

Ulegliśmy panice, to był błąd

 

Może z punktu widzenia epidemiologicznego, w tym ostatnim zdaniu jest jednak troche racji? Luzują gospodarkę bo wybory, czy może nie ma to znaczenia i powód jest taki, że jako

 

tako radzimy sobie z epidemią?. Czy po prostu nie mogą już dłużej mrozić gospodarki i trzynmać ludzi w domu, takie "co ma być to będzie?

 

Chodzą plotki, że jak ustawa upadnie to:

 

1. Możliwy stan klęski (jeśli już to na to bym stawiał), lub wyjątkowy. Jak oni uzasadnią brak wyborów, bez wprowadzenia stanu klęski żywiołowej?

 

2. Wybory 10 V w tradycyjnej formie. To już jednak chyba wykluczone ze względów organizacyjnych.

 

3. Opcja mało prawdopodobna, ale niektórzy jej nie wykluczają. Kaczyński się wkurzy i dojdzie do przyspieszonych wyborów parlamentarnych.

 

 

Ciekawe jak tym razem zadziała ten sejmowy system informatyczny. Zdarzały sie podono sytuacje, że głosy na tak były rejestrowane jako przeciwne lub

 

na odwrót

 

 

PS. W ostatniej odsłonie tarczy antykryzysowej zostały "poutykane " jakieś przepisy, które mają sprawić, że nikt nie poniesie odpowiedzialności w

 

związku z organizacją wyborów.

Edytowane przez Flik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flik

 

 

Dodaj że info masz z anty polskiej pro niemieckiej stacji TeVeN24 , Ja tam bardziej ufam Polsatowi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przecież TVN jest w rękach Amerykanów, z którymi tak się kochamy :heu:

 

Natomiast jeśli chodzi o przekop Mierzei Wiślanej to jest klasyczny i kompletnie niepotrzebny Miś - równie dobrze mogli się zdecydować na most wzdłuż Wisły. Po jaką cholerę przerabiać Elbląg na port dalekomorski, skoro tuż obok jest Gdańsk i Gdynia? Nawet te projektowe 4 metry zanurzenia to jest kompletnie bez sensu w obecnych realiach. Ludzie Kaczyńskiego ględzą o jakimś uniezależnieniu się od Rosji, ale przecież mamy normalnie dostęp do morza na kilkuset kilometrach wybrzeża. Tak samo jakieś mgliste względy bezpieczeństwa to zwykła bzdura a i turystyce to nie pomoże a jest ryzyko, że wręcz zaszkodzi z powodu zniszczeń w środowisku naturalnym. Sprawa jest prosta: statki czy jachty dalekomorskie po Zalewie nie są w stanie pływać, a jachty czy barki śródlądowe nie wypłyną na morze. Już łatwiej byłoby budować port w Tczewie a chyba każdy sobie zdaje sprawę, jak głupi by był to pomysł.

Pod kątem ekonomicznym być może nigdy się ten przekop nie zwróci. Jednak od strony politycznej daje nam niezależność od widzimisię Rosji, która kontroluje cieśninę Pilawską. Nie raz już były z tym problemy, a obecna umowa nie jest dla nas korzystna.

Edytowane przez Bono[UG]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z CPK problemów jest masa, takie najważniejsze:

1. Budowa w szczerym polu zamiast rozbudowa jakiegoś istniejącego, np. nieczynnego wojskowego. Prawie nikt na świecie tak nie robi bo jest drogo

2. Era superhubów powoli się kończy i świat od nich odchodzi. Ludzie wolą latać w miarę możliwości bezpośrednio, nawet jeżeli trochę drożej (bieganie w poszukiwaniu bramki, zagubiony po drodze bagaż itp.). Poza tym koszty lotniskowe na takim gigancie często niwelują oszczędność ze skomasowania potoków pasażerskich w większe samoloty.

 

Co do projektu to będzie jak z ta elektrownią atomową - czasem zlecą jakąś analizę, pokażą jakiś projekt, a tak to przechowalnia ciepłych posadek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolna majówka to może jakiegoś pislamiste należy zrownać z ziemią.

 

Flik

 

 

Dodaj że info masz z anty polskiej pro niemieckiej stacji TeVeN24 , Ja tam bardziej ufam Polsatowi

 

Buahaha trollu za 5 groszy, ta stacja należy do amerykanów. Nawet ostatnio ambasador USA, mianowana przez Trumpa, nakazała się wam, tawarisze odp.. od tej stacji. :cool3: A wy jak dobre pieski, zrobicie co wam pan nakazuje.

 

 

Masz tutaj swoje patologie pislamskie, paszła won pa Mockba, kopiejkowy trollu.

 

Niedawno na skrzynki mailowe dolnośląskich działaczy "Solidarności" przyszły oferty kupna maseczek i płynów do dezynfekcji. Ofertę wysyłano z adresu dolnośląskiej "Solidarności". Przedstawiciel handlowy przedstawił się z imienia i nazwiska - jest to były wrocławski radny i poseł PiS Piotr B., kojarzony z aferą PCK. W lutym do sądu trafił akt oskarżenia przeciwko niemu i innym politykom tej partii. Prokuratura uznała, że wyprowadzili z tej organizacji nawet na 3 ml zł - przypomina "Wyborcza".

 

Piotr B. handluje maseczkami i płynem do dezynfekcji z ramienia firmy Woodhome. Firm z taką nazwą jest w Polsce kilka, ale jedną z nich - w Starym Wiązowie - prowadzi ją Jacek Augustyn, a Woodhome-Bis w pobliskim Wiązowie - Rafał Kłósek. Obaj byli związani z PiS i znają się z byłym posłem Piotrem B.

 

Zobacz również: Prezes PCK we Wrocławiu o aferze z byłymi politykami PiS: wolałbym żyć biednie, ale uczciwie

 

Augustyn w lipcu 2018 r., jako prezes Centrozłomu (spółki KGHM), nietrzeźwy wjechał służbową limuzyną na torowisko tramwajowe i zasnął. Miał dwa promile alkoholu we krwi.

 

Dlaczego "Solidarność" zaangażowała się w pomoc w sprzedaży asortymentu oferowanego przez Piotra B.? - Nie ma w tym nic zdrożnego. Piotr B. zwrócił się do nas z prośbą o rozesłanie maila, to pomogliśmy. A tego towaru przecież brakowało wtedy na rynku - mówi Kazimierz Kimso, szef dolnośląskiej "Solidarności"

 

 

https://wiadomosci.onet.pl/wroclaw/afera-pck-oskarzony-byly-posel-pis-handluje-maseczkami/p189q9h

 

https://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,25914910,byly-posel-pis-piotr-b-handluje-maseczkami-s-nie-odmowila.html?_ga=2.11769527.263132521.1587390955-2013421852.1580220553

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
' date='02 Maj 2020 - 20:48' timestamp='1588445304' post='15889686']

Pod kątem ekonomicznym być może nigdy się ten przekop nie zwróci. Jednak od strony politycznej daje nam niezależność od widzimisię Rosji, która kontroluje cieśninę Pilawską. Nie raz już były z tym problemy, a obecna umowa nie jest dla nas korzystna.

Tylko tu powstaje zasadnicze pytanie: do czego nam w zasadzie jest potrzebny dostęp z Zalewu na Bałtyk? Czemu po prostu nie olejemy tej drogi całkowicie? Z resztą główny ruch wodny z Elbląga jest do Kaliningradu jako takiego a nie gdzieś dalej, bo żaden statek zdolny do pływania po Zalewie nie na daje się na pełne morze. To tak jakbyśmy widzieli problem w tym, że na jakiejś podrzędnej drodze ktoś postawił szlaban a obok i tak mamy autostradę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radar28

 

Na Polsacie był mini program że dzięki przokopowi Mierzeii Wiślanej można będzie puścić drogą wodną barki z kontenerami w okolice Elbloga

 

3x taniej niż na kołach i 2x mniej spalin.

Do tego jak to wszystko ruszy Elbląg powinien się poprawić ekonomicznie o jakieś 30-50% obecnego dochodu.

 

Obecnie cały zalew Wiślany to martwa strefa ekonomiczna nie licząc mini biznesu turystycznego , tylko Ruskie decydują kto i kiedy może wpłynąć i wypłynąć z było nie było Polskiego Zalewu.

 

Sfinks

Rozumiem Cię że tak nienawidzisz mocherowych beretów i PiSu jakbym był GEJEM to pewnie też bym tak miał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radar28

 

Na Polsacie był mini program że dzięki przokopowi Mierzeii Wiślanej można będzie puścić drogą wodną barki z kontenerami w okolice Elbloga

 

3x taniej niż na kołach i 2x mniej spalin.

Do tego jak to wszystko ruszy Elbląg powinien się poprawić ekonomicznie o jakieś 30-50% obecnego dochodu.

 

Obecnie cały zalew Wiślany to martwa strefa ekonomiczna nie licząc mini biznesu turystycznego , tylko Ruskie decydują kto i kiedy może wpłynąć i wypłynąć z było nie było Polskiego Zalewu.

 

Sfinks

Rozumiem Cię że tak nienawidzisz mocherowych beretów i PiSu jakbym był GEJEM to pewnie też bym tak miał.

 

Tylko, że w Elblągu nie ma na nabrzeżu infrastruktury do obsługi barek. Może kiedyś takie było. Obecnie marnie to wygląda.

 

ps Moherowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sfinks

Rozumiem Cię że tak nienawidzisz mocherowych beretów i PiSu jakbym był GEJEM to pewnie też bym tak miał.

Dostajesz reporta, trollu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Nasze pieniądze poszły na smycz dla psa i ubranie Gucciego  Ukraina jak lewica wystarczy dać im mówić, ruscy nie muszą nawet siać propagandy 
    • Nie przesadzam  za 3 lata jak dobrze kojarzę płaciłem jakieś 130 zł, no ale to kilka ładnych lat wstecz było   
    • https://mojaolesnica.pl/57266,637577,napastowal-kobiete-kolo-olesnickiego-lidla-wezwano-policje Ale rasiści z tych Polaków 
    • Cdkeys nawet według ich własnego regulaminu niczego nie sprzedaje CDKeys.com’s Terms and Conditions 2. About CDKeys.com and Online Shop 2.1 CDKeys.com is an online/internet platform that connects Buyers with Sellers to facilitate the sale and purchase of various Programs. The Online Shop provides access to a variety of Programs and facilitates the transaction between Sellers and Buyers. 2.2 You understand and agree that CDKeys.com acts as an intermediary between Buyers and Sellers and that any offer and/or  sale performed through the Online Shop are made between particular Seller and Buyer while CDKeys.com only facilitates such transactions by means of establishing and maintaining the Online Shop’s functionalities and providing certain Services to the Users aimed at improving safety, speed and certainty of the transactions. 2.3 Buyers understand, agree and acknowledge that any transaction and/or agreement entered into with a Seller, as a result of your use of the Services whether oral or written, is between you and the Seller only, and CDKeys.com is not a party thereto. Notwithstanding these Terms and Conditions, Buyers may be required to enter into contractual agreements with Sellers and/or accept the Seller’s terms and conditions in order to purchase a Program. In such an instance, CDKeys.com shall not be a party to the Seller Agreement and shall not be responsible for performing the obligations of the Seller Agreement between Buyers and Sellers. CDKeys.com disclaims all liability arising from or related to any such Seller Agreement. 2.4 You agree and acknowledge that CDKeys.com does not own, sell, resell, furnish, provide, rent, re-rent, and/or host any Program and/or Seller Services and that Sellers shall solely be responsible for Seller Services and/or Programs. 2.5 CDKeys.com provides Buyers with its Services free of charge. CDKeys.com may however charge a fee to Sellers in relation to each Product following the successful payment of the Program Price. 2.6 CDKeys.com does not endorse any Seller over another to service a Buyer. While we try our best to verify Seller’s information, conducting a due diligence and useing commercially reasonable efforts to confirm that Sellers are licensed and  maintain the required governmental approvals to provide Seller Services, we do not make any warranty, guarantee, or representation as to the licensing, ability, competence, compliance, or qualifications of any Seller. 2.7 Although CDKeys.com requires Sellers to provide accurate information about themselves and Programs, we do not confirm, and shall not be responsible for, any Program details or any Seller’s purported identity. Buyers agree to independently research and evaluate the Programs and Sellers.   Czyli w razie czego będzie, "ja tu tylko sprzątam i udostępniam teren".
    • No to problem ciecia rozwiązał się sam, będzie dalej jeździł swoim Pasterzem B5
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...