Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ten rak lgbt, blm etc. wdziera się do Polski prosto z zachodu. Tych jak to nazywasz normalnych krajów.

Religia i aborcja są naturalnymi następcami tej dyskusji - to jest celowa akcja niszczenia podstawowej komórki społecznej jaką jest rodzina. Oraz atak na filary istnienia kraju - kulturę, religię. I o czym się nie mówi to również język.

Szczepionki to również temat wzięty z zachodu.

Które państwo nie ma inwestycji które są szczerym polu?

 

Mamy za sobą - jako kraj - ponad 170 lat niewoli, tj. rozbiory, dwie wojny światowe i radziecka okupacja do 1989 roku. Mamy jakąś kulturę i religię. Wielu z nas, jak Ty, świata poza religią i pochodnymi z niej, nie widzisz. A popatrz na taką Wielką Brytanię. Setki lat temu wypięli się na papiestwo, utworzyli swój odłam religii, gdzie głównym nadzorcą jest król/królowa. Teraz pytanie do Ciebie. Ile lat byli pozbawieni państwowości? Ile lat znosili czyjąkolwiek niewolę/okupację? A może to oni byli tymi okupantami, kolonizatorami?

 

Serio nie dostrzegasz różnic w jakości istnienia obecnych państw i jakimi drogami do tego doszli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie można ich wykorzystać przy kolejnych wyborach? Przecież chyba nie oddadzą ich do utylizacji. Chioociaż w sumie...mnie już nic nie zdziwi. ;)

 

Też dziwi mnie po co aż tyle za taką kwotę?

 

Nie, nie można, do niczego wykorzystać, musi być utylizacja za 10 baniek, czy tam 100 milionów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I na nowe wybory następne worki? Jeśli piszesz serio to ja pytam czemu tak? Przecież to tylko worki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I na nowe wybory następne worki? Jeśli piszesz serio to ja pytam czemu tak? Przecież to tylko worki.

 

Żeby ktoś znowu mógł zarobić naszym kosztem. Nie po to oderwali od koryta kwiczące świnie z PO, żeby sami z niego nie korzystali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio nie dostrzegasz różnic w jakości istnienia obecnych państw i jakimi drogami do tego doszli?

Czyli wypięcie się na papiestwo było kluczowe w sukcesie Anglików??? Położenie geograficzne np nie miało nic do rzeczy ?? Serio?? Az nie wierzę, że się tak sam zaorałeś ;)

Edytowane przez Klakier1984

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wypięcie się na papiestwo było kluczowe w sukcesie Anglików??? Położenie geograficzne np nie miało nic do rzeczy ?? Serio?? Az nie wierzę, że się tak sam zaorałeś ;)

 

Papiestwo w sensie jako religię? Tak. Gdyż religia opiera się na bezwarunkowej wierze i poddaństwie. Kim łatwiej manipulować, jak nie osobami, które bezkrytycznie wierzą i są poddane, posłuszne?

 

Położenie geograficzne? Wymówka. Są państwa znacznie gorzej zlokalizowane niż my, a mimo to ogarniają temat, ba... nawet potrafią to wykorzystać na swoją korzyść, np. w ostatnim stuleciu Finlandia (nomen omen, podobnie jak my ofiara ZSRR, a zobacz jak o wiele lepiej niż my daje sobie radę jako kraj).

 

 

Co do zaorania, to jest to tylko i wyłącznie Twoje przekonanie wynikłe tak z braku wyobraźni, jak i z braku argumentów. W całej ciasnocie swojego światopoglądu nie jesteś w stanie przyjąć do świadomości, że może ktoś nawciskał Ci kitu, a Ty go bezkrytycznie przyjąłeś i podziękowałeś,zaś obecnie próbujesz przekazać to dalej, a Ci nie idzie. Nie możesz ścierpieć, że ktoś może podważać Twoje poglądy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

??? Pisałeś o anglii i postanowiłeś ją skonfrontować z nami przytaczając kwestię które Państwo było pod zaborami, a które było "zaborcą". Biorąc pod uwagę choćby samo położenie geograficzne nawet dziecku nie musiał bym zbyt długo tłumaczyć niedorzeczności tego wywodu. Historycznie patrząc w Europie nasze położenie geograficzne jest co najmniej nieciekawe, a do takich angoli to nie mam w ogóle startu.

Edytowane przez Klakier1984

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Położenie geograficzne? Wymówka.

:lol2: :lol2: :lol2:

Czekam na laurkę w moją stronę. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Serio nie dostrzegasz różnic w jakości istnienia obecnych państw i jakimi drogami do tego doszli?

Domyślam się, że masz na myśli Niemcy największa europejska potęga...hmmm...ciekawe jakim sposobem doszli do swojej pozycji ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden worek wyborczy na wybory które się nie odbyły kosztował 116zł.

W poprzednich wyborach gminy kupowały worki na wybory po 70gr. za sztukę

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że masz na myśli Niemcy największa europejska potęga...hmmm...ciekawe jakim sposobem doszli do swojej pozycji ???

 

Na pewno nie babrali się w takich pierdołach, jak LGBT, szczepionki czy inne kocopoły, nie marnowali kasy na zaściankowych zakonników itp. Zawsze w ten czy inny sposób wzmacniali gospodarkę. My tego zdecydowanie nie robimy.

 

I nie, nie tylko Niemcy, ale każde państwo, które gospodarczo stoi lepiej od nas.

Edytowane przez bielas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację Adolf w lgbt sie nie babrał i ponadto w "ten cz inny sposób wzmocnił gospodarkę".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Położenie geograficzne? Wymówka. Są państwa znacznie gorzej zlokalizowane niż my, a mimo to ogarniają temat, ba... nawet potrafią to wykorzystać na swoją korzyść, np. w ostatnim stuleciu Finlandia (nomen omen, podobnie jak my ofiara ZSRR, a zobacz jak o wiele lepiej niż my daje sobie radę jako kraj).

 

 

Finlandia leży pomiędzy Rosją a czym ?

Edytowane przez Aquarium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie twórca, tylko rysownik. To trochę tak, jakby kamerzystę nazywać twórcą filmu... Ale to tylko punkt widzenia fanboja komiksów :)

Edytowane przez RyszardGTS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Finlandia leży pomiędzy Rosją a czym ?

 

Sama Rosja nie wystarczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację Adolf w lgbt sie nie babrał i ponadto w "ten cz inny sposób wzmocnił gospodarkę".

 

Wiem, że mam rację. Co do Adolfa, to raczej ich nie wzmocnił. Wprost przeciwnie. Jego poczynania w ostatecznym efekcie mocno przetrzebiły populację Niemców, jak również naraziły powojenne Niemcy na wypłatę reperacji. Słabo strzelasz. A mimo to, poradzili sobie. I to przy całym natłoku wolności "zgniłego" zachodu, które aktualnie zarzucają im nasi kruchtowi strażnicy rodziny i (pseudo)moralności.

 

To proszę pomnożyć razy 2...

 

Dalej szukasz usprawiedliwienia dla naszej nieudolności? :brow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

www.energetyka24.com/atom/donald-trump-ma-zlozyc-andrzejowi-dudzie-oferte-dot-elektrowni-jadrowej

 

Jeden i drugi potrzebuje dobrego PR, bo walczą o reelekcję. Ale zawsze jakaś nadzieja, że coś na zapleczu podopinali wcześniej i temat EJ ruszy. Oby tylko nie wyszło 2-3 razy drożej niż u konkurencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Finlandia leży pomiędzy Rosją a czym ?

A Szwecją z którą łatwej historii też nie mają. Traktowała ich tak jak Anglia Szkocję czy Irlandię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe o jakich normalnych krajach mowi autor. Bo mi sie wydawalo ze wszedzie debatuja teraz o glupotach glownie, trawa zawsze zielensza po drugiej stronie

Edytowane przez RyszardGTS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • pewnie że wole niestety kosmici w komputroniku tylko pracują a na to nie mam wpływu tak jak i na to że zasilacz 1600 w jest niedostępny więc bedzie musiał wystarczyć 1300 w tak dokładnie wydaje po to 26 tys by "chapnąć" 2600 i kupic najtańszy tv 55 cali cholera trafił mi sie myśliciel i wizjoner a jak pomógł swoim mądrym postem cholera od teraz moje życie sie zmieni
    • @up Skill to w moim przypadku za dużo powiedziane. RL1 to w dużym stopniu przedsięwzięcie strategiczno-logistyczne, a nie tylko poznawanie movesetu przeciwników. Kluczem do walki z Malenią było ogarnięcie właściwego buildu i taktyki, bo jak chciałem po prostu wszystko wydodge'ować, to miałem poważne problemy z przejściem nawet pierwszej fazy. Dla zainteresowanych:
    • Chce pan tanio i szybko? To ma pan tanio, szybko i ekologicznie   To wyżej to taka robota na boku bo zmieniałem ram z 16 GB na 32 GB i eksmitowałem 5800x3d i na powrót dałem 5700G. Koszt zmiany ramu to jakieś 70 - 80 złotych o ile poprzednie g.skille pójdą za 120  - 130 zł. Tak, te klevvy kupiłem nówki za 101 zł za komplet  Fajnie, że mają czujnik temperatury.   
    • Pewny jesteś nazwy płyty? Według Google to MSI. Co do pytania to raczej nie warto bo praktycznie nic to nie zmieni. Chyba, że o ile dobrze rozumiem, to pamięci z i5 działają na 2666 MHz a z i7 oraz i9 na 2933 MHz. Wtedy za około 200 zł dojdą 4 wątki, trochę szybszy zegar i szybciej działające pamięci.  https://allegro.pl/oferta/procesor-intel-core-i7-10700f-2-90ghz-lga1200-15372094649?utm_medium=afiliacja&utm_source=ctr_2&utm_campaign=a87648d1-a282-4a5a-bbdf-1f1e1cd28cc4&utm_content=4ac103486af9#  
    • kupiłem se kołpaki (ze wzgledow praktycznych - psy mi sikaja na tarcze) i tak, wiem ze bieda, ale oryginały były w tej samej cenie a te mi sie podobaja bardziej - i TAK, wiem ze jestem w mniejszosci bo wiekszosci sie nie podobaja
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...