Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Trudno powiedzieć co smutniejsze :(, czy to że podał prawdę w tym oświadczeniu, czy to że nasza polityka zagraniczna nie istnieje(skoro politycy różnych krajów pozwalają sobie na takie rzeczy)...

 

Chyba wole polski autorytaryzm niz to co sie w USA teraz dzieje, glownie dzieki parti demokratycznej ktorej ten pan jest czlonkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

...

 

Jeśli chodzi o Niemcy, to ten kraj w pewnym sensie przeciera szlaki, jeśli chodzi o oparcie się o OZE. Kierunek został wybrany z przyczyn politycznych i uważam ich cel za donkiszoterię, ale może dzięki ich doświadczeniom i inwestycjom uda się rozwiązać różne problemy związane z integracją turbin wiatrowych i paneli słonecznych w sieci energetycznej. Poniekąd podziwiam też fakt, że obywatele Niemiec są aż tak skłonni do ponoszenia nieuniknionych kosztów tej transformacji energetycznej.

 

Tak, za sporą kasę przetrą innym szlaki. Tylko nie należy ich głupio małpować, raczej wyciągać wnioski z tego co robią.

 

A tego ostatniego faktu ja tam nie podziwiam, moze bardziej zazdroszczę i rozumiem podłoże. Naród karny, wódz wytyczy cel, to z nim nie polemizują, a realizują. My nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie stawali do wszystkiego okoniem, nie kwestionowali wszystkiego, nie rozdzierali szat na sobie za każdym razem i nie mieli 3 różnych zdań, tam gdzie dwóch się zejdzie ;)

 

A tematyki ogniw nie ciągnę, nie znam się na nich. Może jest tam potencjał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antoni Maciarewicz przyznał dziś, że rzekomo skończony raport w sprawie wiadomej ma wiele wariantów i żaden z nich nie został jeszcze przegłosowany.

 

To oni stan faktyczny ustalają poprzez głosowanie?:)

 

 

Edytowane przez Flik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego panele słoneczne nie są "wieczne". Nie chodzi mi nawet o usterkowość jako taką ale o to że tracą swoją efektywność. Czy ta się je recyklingować i tworzyć z nich znowu w pełni sprawne panele?

 

Poza tym, nie wierzę, że pobieranie energii z OZE nie niesie za sobą żadnych strat dla klimatu czy środowiska. Jednak wykorzystywanie energii słońca tam, gdzie ona i tak do niczego nie służy (dach domu, dach samochodu, inne powierzchnie, które naturze są raczej zbędne. Tylko jednak co z panelami które się zużyją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dziś mi Bosak zaimponował w Gościu Wiadomości. Elegancko, spójnie, pełnymi zdaniami, z sensem, merytorycznie na temat.

Matka Narodu Holecka "no dobra, no dobra.... dobra dobra, dobra... no ale, ale, ale!..." Boziu kochana, kobieta ma swoje lata, a nie potrafi się poprawnie wysławiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, za sporą kasę przetrą innym szlaki. Tylko nie należy ich głupio małpować, raczej wyciągać wnioski z tego co robią.

A to na pewno - po to są pionierzy, żeby następni po nich nie musieli wynajdować na nowo koła. Z resztą jednym z największych ich błędów było zamknięcie elektrowni atomowych a nie węglowych.

 

A tego ostatniego faktu ja tam nie podziwiam, moze bardziej zazdroszczę i rozumiem podłoże. Naród karny, wódz wytyczy cel, to z nim nie polemizują, a realizują. My nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie stawali do wszystkiego okoniem, nie kwestionowali wszystkiego, nie rozdzierali szat na sobie za każdym razem i nie mieli 3 różnych zdań, tam gdzie dwóch się zejdzie ;)

Naród faktycznie dość karny, ale tak jak w Niemczech mieszkałem, to mam wrażenie, że to już nie jest kwestia ślepego posłuszeństwa wodzowi - na to są między innymi zbyt wyluzowani (dużo bardziej niż my). Myślę, że generalnie są po prostu przekonani do idei dbania o środowisko i nadal być może w społeczeństwie na pewnym poziomie świadomości pokutować zbiorowa wina za historyczne zbrodnie, co mogło też mieć wpływ.

 

A tematyki ogniw nie ciągnę, nie znam się na nich. Może jest tam potencjał.

Potencjał jest, ale na lokalne generatory średniej mocy. Bardziej ta technologia się nie skaluje, o ile wiem.

 

A w kwestii Holeckiej: właśnie takich ludzi tej władzy było potrzeba. Gdyby potrafiła sama składać zdania, to znaczy że potrafiłaby sama myśleć a tego ta władza nie toleruje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
całość, brawo Bosak!, holecka zmasakrowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za jechanie po TvPis zawsze plus :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

całość, brawo Bosak!, holecka zmasakrowana.

 

Od 2:30 słychać strzały albo przekaz podprogowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta wstrętna niebieska landryna zarabia 40 000 zł/miesiąc

 

Tyle się dziś płaci za prostytutki umysłowe :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta wstrętna niebieska landryna zarabia 40 000 zł/miesiąc

 

Zawsze mnie zastanawiało, czy warto dla takiej kasy poświęcić normalne egzystowanie. Przecież ta kobieta budzi niechęć wśród większości społeczeństwa. Nawet do restauracji bym się bał chodzić, że kucharz lub kelner napluje mi do zupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie zastanawiało, czy warto dla takiej kasy poświęcić normalne egzystowanie. Przecież ta kobieta budzi niechęć wśród większości społeczeństwa. Nawet do restauracji bym się bał chodzić, że kucharz lub kelner napluje mi do zupy.

 

Za takie pieniądze nikt by się nie zastanawiał ale lepiej pomyśl o tych co szerzą propagandę na forach za marne grosze ;) Tu na forum znajdziesz takich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wóz strażacki +

 

 

tldr. Zrób "konkurs" na największą frekwencję w wiochach gdzie masz największe poparcie i daj w zamian za to wóz strażacki. Nie tam gdzie go potrzebują i mają 30 letnie rzęchy tylko tam gdzie najwięcej zagłosuje (Polska wschodnia będzie się biła o wozy strażacki głosami na Dudę - tak głupie, że aż genialne)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i długopis z dumą może podpisać swój projekt ustawy o socjalu turystycznym - strach, że prawie wszyscy głosowali za, bo się boją, że wyjdą na tych "złych co nie rozdojo pomiędzy".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niechec wsrod wiekszosci spoleczenstwa, ktorej i tak nie masz szans spotkac w zyciu.

Pomysl o tym w ten sposob.

 

Chyba z domu wychodzi, zakupy, wizyta u lekarza, sprawy urzędowe itd. Pewnie w samym TVP zwykli pracownicy patrzą na nią z niechęcią. Ja bym tak nie potrafił. Kasa nie załatwi wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

parenting.pl/niemcy-przez-30-lat-dzieci-trafialy-pod-opieke-pedofili-lew-starowicz-ich-sytuacja-byla-rozpaczliwa

cai24.pl/polecane/6711/pedofilski-skandal-w-niemczech/

 

Jak skomentować sytuację, gdzie administracja państwowa dostarcza dzieci pedofilom?

 

Przy okazji może warto przypomnieć sobie sprawę Marca Dutrouxa, całą, łącznie z jego obrońcą. A później zapytać, czy z nami jest coś nie tak, bo ponoć nietolerancyjni jesteśmy, czy coś ostro nie tak jest z tymi "bardzo tolerancyjnymi"?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie przeszła. :E

Twitter

Edytowane przez grall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się prawdziwa BITWA :lol2: :lol2: :lol2:

 

Edytowane przez Wu70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obrzydliwy nowy spot wyborczy Andrzeja Dudy.

 

Najnowszy spot wyborczy Andrzeja Dudy pt. #RafałNieKłam. PiSowi pali się grunt pod nogami..

 

 

 

CZASKOSKI KUPUJE DŻEM I DAJE BABIE 20 GROSZY

Jedzie desperacją na kilometr.

 

 

Ja pier***le w jakim gówno kraju żyjemy.

Edytowane przez Camis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę... na serio zrobił to sztab Dudy i jest to też oficjalny kanał Prezydenta RP? Czy Adrian ma jakąś godność? Jest marnym człowiekiem, ale niech ceni urząd na którym jest. Ja pierd... Farmy trolli, a teraz gówno materiały, które rozpowszechnia Prezydent(który w teorii jest Prezydentem wszystkich Polaków).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wierzę... na serio zrobił to sztab Dudy i jest to też oficjalny kanał Prezydenta RP?

Konto nie jest zweryfikowane, ale są tam filmy sprzed 5 lat, więc seems legit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę... na serio zrobił to sztab Dudy i jest to też oficjalny kanał Prezydenta RP?

 

 

Oficjalny...

 

 

 

wQchnzd.png

 

"Dalej szczujcie, nic wam nie pomoże". Brudny spot sztabu Dudy wymierzony w Trzaskowskiego

 

Sztab wyborczy Andrzeja Dudy nagrał spot, który w marketingu politycznym spokojnie można określić mianem "brudnej kampanii wyborczej". Na celownik został wzięty największy konkurent ubiegającego się o reelekcję prezydenta - Rafał Trzaskowski. Film zatytułowano "#RafałNieKłam".

 

"Cześć Rafał. To ja, Polska. Słabo się znamy. Fajnie, że teraz ruszyłeś zwiedzać. Złośliwi mówią, że jesteś gotów pracować cztery tygodnie, by potem pięć lat nic nie robić. Jestem przekonana, że to niepotrzebna złośliwość, acz masz reputację leniuszka" – mówi szyderczo lektorka spotu Andrzeja Dudy.

 

 

Mój link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi się tam konkretnie palić w d*pie skoro Prezydent(powtarzam) musi takie coś robić. Czyżby sondaże na zamówienie PiS wskazywały nowego Prezydenta :D? To byłyby ogromne jaja. TVP Info, miliony złotych wydane na kampanię idioty, zaangażowany premier, wszystkie ministerstwa(słyszeliście o tych wozach strażackich :D), działacze powiatowi i wiejscy, a tu pojawia się gość na niecały miesiąc przed wyborami i je wygrywa. Pytanie co będzie z ważnością takich wyborów. Sąd Najwyższy jest w tym momencie przejęty, a i PKW zależna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się Dudy nie wykopie przez wybory to się go wykopie bardziej tradycyjnymi metodami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...