Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Ja się tylko dziwię, dlaczego wać pan camis nie wyłapał jeszcze bana za te pierdoły, które wrzuca rodem z pudla czy innego wykopu...

No tak RyaiekGTX tu rozdaje karty a Rysiek jak wszyscy wiemy stoi po właściwszej stronie mocy ;)

 

Swoją drogą wiele krwi pewnie popłynie , zanim coś zmieni się w polityce

 

Nie powiedziałbym, że Rysiek stoi po "właściwej stronie", bo to moim zdaniem byłaby obelga w jego stronę. Natomiast sam seryjnie spamuje ten temat jakimiś memami rodem sokzburaka. Zwykła hejterka, nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się tylko dziwię, dlaczego wać pan camis nie wyłapał jeszcze bana za te pierdoły, które wrzuca rodem z pudla czy innego wykopu...

No tak RyaiekGTX tu rozdaje karty a Rysiek jak wszyscy wiemy stoi po właściwszej stronie mocy ;)

 

Swoją drogą wiele krwi pewnie popłynie , zanim coś zmieni się w polityce

Aha. Czyli niech PiS i jego środowiska odgrywają ten swój festiwal żenady ale odnieść się do tego nie wolno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się tylko dziwię, dlaczego wać pan camis nie wyłapał jeszcze bana za te pierdoły, które wrzuca rodem z pudla czy innego wykopu...

No tak RyaiekGTX tu rozdaje karty a Rysiek jak wszyscy wiemy stoi po właściwszej stronie mocy ;)

 

Swoją drogą wiele krwi pewnie popłynie , zanim coś zmieni się w polityce

To jest wątek polityczny, a PO ma tu większość, w tym admina. Normalni użytkownicy już dawno przestali tu zaglądać. Zobacz, że wypowiadają się ciągle te same osoby.

Edytowane przez Suchy211

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Suchy, ja mimo wszystko nie klasyfikowałbym Ryśka jako osobę, która ma jakieś "skrajne" poglądy, po czym przenosi je na moderatorkę. Nie, tu Ryśka będę bronil, choć wiadomo, że na poglądy bliższe ciału zazwyczaj ma się większą tolerancję. Coś co mnie (i widzę, że nie tylko mnie) irytuje, to "dyskusja" za pomocą memów. Niestety, te memy Rysiek też tu ładował masowo. Pierwszy, czy drugi może być zabawny, setny to już smiecenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rząd pracuje nad nowym podatkiem od smartfonów oraz tabletów. - Absolutnie nie spodziewam się, żeby ceny urządzeń wzrosły. Chociażby dlatego, że w Polsce ceny tych urządzeń są o kilkanaście procent większe niż np. w Niemczech - mówił w poniedziałek rano w RMF FM wicepremier i minister kultury Piotr Gliński

 

klik

 

:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha. Czyli niech PiS i jego środowiska odgrywają ten swój festiwal żenady ale odnieść się do tego nie wolno.

Zapomniałeś napisać że bosak faszysta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś napisać że bosak faszysta.

Nie martw się, nie raz jeszcze o tym fakcie przypomnę. :cool:

Do Ciebie tego nie kieruję bo z koniem nie ma się co kopać. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem wypowiedzi Glińskiego...bo artyści są biedni poza celebrytami. A ekspedientki sklepów są biedne poza zarządem, managementem sieci handlowych to obłóżmy jedzenie tylko 0,5% podatkiem ;) ZAIKS chciał coś pod 6%, Gliński jako jeden z bardziej zainteresowanych mówi coś o 3%. Ile to by nie było to i tak się nie zgadzam bo nie ma to nic wspólnego z prawami autorskimi, a poza tym to od tego są sądy, policja i właśnie organizacje jak ZAIKS, a nie zbiorowy haracz ukryty w podatkach. Ale tutaj PO i PiS szły równo akurat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grubo się robi

 

 

W nawiązaniu:

 

Podczas wieców Andrzeja Dudy w Białymstoku i Krakowie doszło do ataków na dzieci i młodzież. Zwolennicy prezydenta, który walczy o reelekcję z poparciem Prawa i Sprawiedliwości, na obecność przedstawicieli Młodzieżowego Strajku Klimatycznego reagowali agresją seksualną i wulgarnymi zachowaniami.

 

Media informowały o tym, że na niedzielnym spotkaniu z Dudą w Białymstoku jeden z mężczyzn rozebrał młodą kobietę z MSK (obnażył jej pierś ściągając koszulkę). Nie był to jednak jedyny akt agresji seksualnej wymierzony w młodych ludzi. Kolejny to wulgarne gesty, jakie skierował wobec młodzieży jeden z uczestników wiecu w Białymstoku. Mężczyzna udawał, że odbywa stosunek oralny. Teraz szukają go internauci śledzący Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.

 

https://natemat.pl/312551,mezczyzna-na-wiecu-dudy-molestowal-dzieci-szukaja-go-internauci

 

Kiedyś mówiło się, że wyborcy PO to klienci ZK...

Edytowane przez Flik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się, nie raz jeszcze o tym fakcie przypomnę. :cool:

Do Ciebie tego nie kieruję bo z koniem nie ma się co kopać. :E

Ja tam się z nikim nie kopię. :E Po prostu śmieję się z głupoty co niektórych tutaj, zarazem relaksując się popijając ulubiony napój. :cool::P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ale jaki ból czterech liter gdy Rafałek Klejący wyłapał jego polski akcent w jego motznofake wirginia ingliszu :rotfl:

 

Wirginia jest tylko jedna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

I pierwszą część i druga filmu Sekielskich ja tu zapodawałem, z moją opinią, ze sporo wiernych będzie mu za to wdzięczna, pozwolę więc sobie na podklejenie dwucześciowego artykułu, źródła zbliżone do kościelnych. Ja czytałem wpierw drugą część, później pierwszą, tak chyba nawet lepiej to czytać, bo pierwsza może zanudzić. Materiał pokaże (przynajmniej w części), kim jest bp Janiak i dlaczego nie tak prosto było to rozwiązać w polskim kościele. Pokaże, dlaczego wielu duchownych podziękuje Sekielskiemu.

 

wiez.com.pl/2020/06/22/jak-to-sie-robilo-w-diecezji-kaliskiej-2/?fbclid=IwAR0AeUgW7c7juJCMPg-_8X16hckSz9-OhuJK9JgHLf6l3sO46YvtMFvb5rU

wiez.com.pl/2020/06/04/jak-to-sie-robilo-w-diecezji-kaliskiej-1/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jaki ból czterech liter gdy Rafałek Klejący wyłapał jego polski akcent w jego motznofake wirginia ingliszu :rotfl:

 

Wirginia jest tylko jedna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki bełkot :rotfl: szkoda że nie dorzucił jeszcze Sobieskiego pod Wiedniem, Potopu szwedzkiego, Corteza, generała Custera itd itd.

Rafałek go zaorał i koleś musi "handlować z tym" (deal with it) bo zaorał go nie tym że hejtował tego wypłakującego się płaczka, ale płaczek ma o to ból że jego celem było zaoranie Trzaskowskiego ale coś nie wyszło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Morawiecki Zrobił Festiwal Cringe na wiecu dudy. Skandował: Rafał, nie kłam!

 

Mój link

 

 

:hmm::o :o :o :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nawiązaniu:

 

Podczas wieców Andrzeja Dudy w Białymstoku i Krakowie doszło do ataków na dzieci i młodzież. Zwolennicy prezydenta, który walczy o reelekcję z poparciem Prawa i Sprawiedliwości, na obecność przedstawicieli Młodzieżowego Strajku Klimatycznego reagowali agresją seksualną i wulgarnymi zachowaniami.

 

Media informowały o tym, że na niedzielnym spotkaniu z Dudą w Białymstoku jeden z mężczyzn rozebrał młodą kobietę z MSK (obnażył jej pierś ściągając koszulkę). Nie był to jednak jedyny akt agresji seksualnej wymierzony w młodych ludzi. Kolejny to wulgarne gesty, jakie skierował wobec młodzieży jeden z uczestników wiecu w Białymstoku. Mężczyzna udawał, że odbywa stosunek oralny. Teraz szukają go internauci śledzący Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.

 

https://natemat.pl/312551,mezczyzna-na-wiecu-dudy-molestowal-dzieci-szukaja-go-internauci

 

Kiedyś mówiło się, że wyborcy PO to klienci ZK...

To wszystko brzmi tak idiotycznie, że wygląda jak ustawka z obu stron jednocześnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*

Edytowane przez PwnT^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vega jest tak wiarygodny jak Stonoga.

Albo ktokolwiek PiSu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Wiadomości" TVP powiększyły wiec Dudy o protestujących. Wykadrowały też flagi LGBT

 

 

 

 

W niedzielnym wydaniu "Wiadomości" TVP pokazano wiec Andrzeja Dudy w Krakowie, na który "przyszły tłumy". Chwilę później w sieci pojawiły się oskarżenia, że przedstawiono protestujących przeciwko głowie państwa jako zwolenników prezydenta. Ponadto, jak twierdzi m.in. Jan Hartman, w materiale programu informacyjnego nie ma również flag LGBT, które demonstrujący mieli ze sobą. Do sprawy odniósł się szef TAI Jarosław Olechowski, który twierdzi, że to nieprawda.

 

 

YE9BvJi.png

 

 

8e8LXak.png

 

 

 

Mój link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy tego nie zrozumiem, o co chodzi w tym całym afiszowaniu się z tym lgbt i walce przeciwko? Nie pojmuję ani jednej ani drugiej strony barykady. Ot kilku homosiów chce zaistnieć w mediach, a kilku degeneratów umysłowych ich blokuje, i robi się wielkie halo... dobrze to rozumiem? Czy chodzi o coś jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli uwazasz ze Po i Pis tak dobrze rzadzili Polska, ze warto wybierac ich na kolejna dekade na zmiane? :E:hmm: Jedni sprzedali polowe majatku narodowego, drudzy zadluzaja kraj w lawinowym tempie i rozdaja benefity na lewo i prawo byle na nich glosowac :D Czy moze glosowac na geja, ewentualnie Holownie (Rysiek Petru 2, kolejna dostawke PO), czy moze na PSL (z kim oni to juz nie byli w koalicji by sie utrzymac przy wladzy?), a moze na lewice, lub Tanajno? :lol2: Reszta pomniejszych kandydatow nie ma w ogole szans zeby sie przebic przez ten mainstream wiec nie warto na nich glosowac, bo tylko rozdrabnia sie glosy co powoduje ze znowu bedzie tylko PO i PIS.

Chetnie poznam Twoj tok myslenia i pewnie inni tez, wskaz ludziom lepszego kandydata z uzasadnieniem dlaczego "ten" :) moze kogos przekonasz do swoich racji ;) Bo mowienie komus ze ktos sie nie nadaje bo tak jest troche slabe, bez podawania istotnych argumentow. Mysle ze ludzie bardziej wierza ideom gloszonym przez Pana Bosaka, niz klamcom z pozostalych partii ktorzy klucza na kazdym kroku, co juz zreszta pokazali wiele razy swoim zachowaniem, glosowaniami w sejmie i "spelnionymi" obietnicami wyborczymi :E

 

Nie, nie uważam. O Dudzie mam zdanie jak Ty. Trzaskowskiego kojarzę przede wszystkim jako instalatora betonowych ławek za miliony. Jednak obaj przy brunatnych poglądach Bosaka są po prostu pierdołami. Każdy, kto głosuje na Bosaka demonstruje jak bardzo w dupie ma ofiarę pomordowanych w obozach koncentracyjnych podczas II wwś oraz poległych podczas walk tej wojny. Bosak ładnie ubiera się, ładnie gada, zasłania się Endecją i Dmowskim, ale wystarczy prześledzić historię, że tacy jak on nie przysługują się pozytywnie swoim nacjom. Wprost przeciwnie.

 

I nie, nie powiem Ci na kogo głosować, bo po prostu nie ma na kogo głosować. To będą kolejne wybory, gdzie wielu, w tym ja, będą głosować przeciw. Nie widzę obecnie, co więcej można zrobić. Pewne jest jednak to, że dopuścić Bosaka do władzy, to zrobić z siebie pośmiewisko - szczególnie w oczach współczesnych niemieckich neonazioli, oni wtedy będą mieli z nas największą bekę - na cały świat, no i przede wszystkim wobec siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...