Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

bez zaskoczenia i jeden plus Schetyna poleci :E

 

przecież ten żałosny polityk przyspawał sobie dupsko do stołka. nikt go nie ruszy. a on będize ciągnąć za sobą główną siłę opozycji ku dołowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nalepsza beke mialem z typa jak mial chcice zastapic Tuska... Jak sie w koncu udalo to zal.pl tzw. charmyzma -10 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech... kolejne 4 lata zapierdzielania na cudze dzieciory, smarowania księżom zadów publiczną kasiorą i wycierania sobie tyłka Konstytucją. Jest mi z tego powodu bardzo smutno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I przegrałem Czarnego Jasia :(. Założyłem, się z kumplem, że nasz zbawca i przywódca razem z szurami, będą mieli większość konstytucjyjną. Już się szykowałem na taka piękną rozpi.. pozostałości po tym kraju. A teraz będą kolejne 4 lata, tego samego żałosnego syfu.

Edytowane przez Sfinks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No i mamy kolejne cztery lata TEGO SAMEGO o czym mówił śp. Rafał Wójcikowski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze co w tym kraju sie zdarzy przez najblizsze 4 lata to film stonogi

Lepiej,żeby Stonoga nie wypuszczał do sieci swoich kontrowersyjnych treści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Lepiej,żeby Stonoga nie wypuszczał do sieci swoich kontrowersyjnych treści.

Już skomentował, ale tym razem nie było tak ostro.

unknown.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To patole nawaleni piwskiem po 1,20....

Chyba Stonoga nie zna cen piw w Polsce - najtańsze piwa sieciówki to ok.1,59/1,69 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę, że moje podatki będą szły do emerytów->Toruń, na bombelki, no albo na loty do Rzeszowa. Swoją drogą dlaczego Kuchciński nie oddał pieniędzy do skarbu państwa tylko do caritasu? Jak złodziej napadnie na bank tez oddaje do caritasu? Dalej zażynajmy małe przedsiębiorstwa i zeszmaćmy bardziej telewizję publiczną. Cytując klasyka szkoda strzępić ryja.

 

 

PS. Czekam aż wejdzie minimalna 4K, a ceny prądu wystrzelą w górę. Może naród zmądrzeje.

Edytowane przez SKEMP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grudzień już niedaleko, a bajki przedwyborcze o utrzymaniu ceny w 2020 były dobre przed a jest już po wyborach.

Już w 2019 "gaszono pożar benzyną" by utrzymać ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Czekam aż wejdzie minimalna 4K, a ceny prądu wystrzelą w górę. Może naród zmądrzeje.

Przecież od jakiegoś miesiąca ekonomiści o tym mówili,że ceny dosłownie wszystkiego wystrzelą w górę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle się wyraziłem. Wymieniałem po prostu zjawiska, nie chciałem sugerować, że jedno wynika z drugiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawiamy kiedy będą zmiany w "budżecie zrównoważonym"? Inaczej ceny prądu zabiją PiS(chociaż mają 4 lata i zawsze można zwalić na UE). Te 20 mld to tak na luziku.

 

Stało się coś strasznego i za 4 lata obudzimy się w zupełnie innej rzeczywistości(na pewno na peryferiach Unii, bo chyba tak szybko nie zdążą zawiesić naszego członkostwa. Już teraz nie spełniamy wymogów, które były przed nami stawiane, kiedy wchodziliśmy). W niedługim czasie powinni powiązać praworządność z dopłatami i wtedy zrobi się ciepło. I co z tymi mediami? Orban musiał je przejąć żeby zapewnić sobie dożywotnie sprawowanie władzy. Kurde, nie chcę się nawet o tym pisać. Za 500zł(okupione podatkami, wzrostem opłat i niszczeniem małych firm) dać się kupić... coś niezrozumiałego.

Z drugiej strony to polityczny koniec Schetyny. Okej, mają 28%, ale chyba nie o to chodziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło, że PiS wygrało wybory, do tego prawdopodobnie 5 sił w sejmie. Zaskoczeniem Lewica, nie zły wynik PSL'K15 no i Konfederacja która może wystawić najciekawszych ludzi (nie koniecznie w pozytywnym znaczeniu).

Pan wyżej chyba nie ma pojęcia, co tak naprawdę sponsoruje 500+, które w tej chwili daje część pieniędzy samo na siebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło? Kurde, żyję w naszym, pięknym kraju tyle lat i nie widzę żadnych plusów ostatnich 4 lat. Sądownictwo? Leży(jest gorzej niż było, a dodatkowo wprowadzono mechanizm "losowania" sędziów do spraw co oznacza że działacz PiSowski ma swojego sędziego. Zwykły obywatel jest bez szans w w szrankach z kimś takim). Prokuratura? Rozpatrywanie spraw leży(wydłużyło się). Dodatkowo upolityczniona tak, jak za PRL. W samym ministerstwie sprawiedliwości działająca zorganizowana grupa przestępcza, która oczernia ludzi i ujawnia innym dane osobowe. Nie wiem czemu też bez echa przemknęło to, że PiS wprowadził możliwość używania owoców z zatrutego drzewa(tzn. dowodów zdobytych w sposób nielegalny). Teraz wiadomo po co ten system elektroniczny do śledzenia obywateli, który jest używany w państwach totalitarnych. Aaa i opłaty sądowe oczywiście do góry(zamiast do dołu), a żeby szary obywatel przypadkiem się nie sądził np. z państwem. Szkolnictwo? Położone i to w sposób straszliwy. Powrót do PRLu. Służba zdrowia? Nie potrafią nawet ujawnić ile mld zł będą musieli dosypać do szpitali(wiele zlikwidowanych, oddziały zamykane). Kolejki wydłużone do specjalisty masakrycznie. Ekologia? A co to takiego? Polska na węglu stoi :)! Umierajcie na choroby układu oddechowego, a co tam. Już nie mówię o zanieczyszczonej żywności. Dajta spokój. Stonoga to dobrze podsumował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i można zacząć płakać. Zło wygrało i nadal będzie rządzić tym krajem.

 

Czy już możemy w końcu mieć dyskusję co dalej z opozycją, którą powinniśmy mieć co najmniej rok temu? Słyszę dzisiaj w TokFM, że co prawda porażka, ALE "nadal jesteśmy największą partią opozycyjną". :lol2: To towarzystwo niestety w mojej opinii powinno spotkać to samo, co inną wielką katastrofę polskiej polityki - Akcję Wyborczą Solidarność. Platforma bez Tuska zwyczajnie się skończyła i żadna ilość pudru nie przykryje martwicy na tym żywym trupie. Zaraz się wielu oburzy, ale najwidoczniej ta ta partia się zwyczajnie skończyła i potrzebuje gruntownego restartu z nową nazwą i przynajmniej częścią nowych ludzi u steru, bo w przeciwnym razie będziemy mieć nie 2, ale 4 kadencje pisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi państwo, nie jest źle. Tzn. jest, ale mogło być dużo gorzej. To że PiS wygra było pewne, to że będzie rządził samodzielnie było niemal pewne, w tych wyborach graliśmy o to żeby nie dostali większości konstytucyjnej i to się udało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kiedy cenzura Internetu?

TVN straci pewno koncesję :lol2:

Dobrze że chociaż cień szansy czmychnąć do USA :D

 

giphy.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy już możemy w końcu mieć dyskusję co dalej z opozycją, którą powinniśmy mieć co najmniej rok temu? Słyszę dzisiaj w TokFM, że co prawda porażka, ALE "nadal jesteśmy największą partią opozycyjną". :lol2: To towarzystwo niestety w mojej opinii powinno spotkać to samo, co inną wielką katastrofę polskiej polityki - Akcję Wyborczą Solidarność. Platforma bez Tuska zwyczajnie się skończyła i żadna ilość pudru nie przykryje martwicy na tym żywym trupie.

Ależ PO tak skończy, tylko po prostu duża partia upada wolniej - trzyma się siłą rozpędu. Patrz np. SLD, które osiągnęło szczyt w 2001 roku. W PO już w 2011 główny program polegał na tym, żeby nie rządził PiS, a jak już wygrał, to, "żeby było, jak dawniej". Szansę na zagospodarowanie tej luki miała Nowoczesna, wprowadziła trochę świeżości i ciekawych twarzy, no, ale Petru koncertowo to sp*****, a resztki, które weszły do KO się tam rozpłyną.

Edytowane przez 209458

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ PO tak skończy, tylko po prostu duża partia upada wolniej - trzyma się siłą rozpędu. Patrz np. SLD, które osiągnęło szczyt w 2001 roku. W PO już w 2011 główny program polegał na tym, żeby nie rządził PiS, a jak już wygrał, to, "żeby było, jak dawniej". Szansę na zagospodarowanie tej luki miała Nowoczesna, wprowadziła trochę świeżości i ciekawych twarzy, no, ale Petru koncertowo to sp*****, a resztki, które weszły do KO się tam rozpłyną.

PO zdechnie bo nie oferuje absolutnie nic. Nijaka partia, nijaki lider. Nowoczesna nie miała żadnych szans na wprowadzenie świeżości, bo była to wyłącznie desperacka próba zatrzymania uciekającego elektoratu kopią PO, tylko żeby wyborcy nie kojarzyli mord z PO.

 

PiS zdechnie bo zapomnieli dlaczego doszli do władzy - chleba i igrzysk. Igrzysk są w stanie dostarczyć swojemu elektoratowi aż nadto, ale jak ceny prądu, paliwa i żywności wystrzelą w kosmos to zdadzą sobie sprawę, że chleb jest jednak ważniejszy.

 

Nie sądziłem, że powiem to po tylu latach, ale cieszę się na wysoki wynik lewicy. Po 14 latach rządów różnorakich nieudaczników jasnym jest, że rząd SLD, pomimo mafijnego charakteru, był najlepszym rządem po '89.

 

Lewica jako najmniejsze zło - świat się kończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BloodyStorm

Ja tam się cieszę, że Konfederacja się dostanie do sejmu.

Edytowane przez BloodyStorm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...