Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś był np. mocnym antyaborcjonalistą. Teraz niby złagodniał i wypowiada się ogólnikami, ale ciekawe ile z tego jest pod publikę.

 

 

Wydaję mi się że się mylisz. Chyba że kiedyś to dłużej niż 8 lat bo już wtedy się o to bardzo pokłócił z Cejrowskim np.

. Ogólnie dla mnie Hołownia jest typem katolika nastawionego na rozmowę z każdym i próbę przekonania albo kompromisu w odróżnienia od wielu katolików albo narodowców(co widać też w tym filmie z Cejrowskim). Dlatego też wydaje mi się dobrym(a przynajmniej najlepszym z zaprezentowanych póki co) kandydatem na prezydenta i pewnie zdobędzie mój głos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kiedyś był np. mocnym antyaborcjonalistą. Teraz niby złagodniał i wypowiada się ogólnikami, ale ciekawe ile z tego jest pod publikę.

Pewnie niemało, dlatego właśnie wątpię aby miał większe szanse niż Trzaskowski. Bo dla środowisk lewicowych jego konserwatywne poglądy będą nie do przełknięcia i jawi się jako równie zły co Duda.

Sam Hołownia jednak przynajmniej wygląda na to, że przynajmniej szanuje innego człowieka.

 

Wracając na nasze podwórko.

W trakcie posiedzenia Komisji Ustawodawczej w Senacie przedstawiciele rządu, poczty i PKW oświadczyli, że nie wiedzą gdzie się podziały wydrukowane na wybory 10 maja karty do głosowania.

To byłoby bardzo śmieszne gdyby nie było smutne...

Edytowane przez iwanme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

a w Polsce jak w lesie...

Kurski wraca do zarzadu TVP

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/jacek-kurski-zarzad-tvp-powrot-dlaczego-chce-byc-bulterierem-kaczynskich

 

MZ kupuje najdroższe respiratory w Europie od byłego (?) handlarza bronią

https://wyborcza.pl/7,75398,25965040,respiratory-od-handlarza-bronia-z-czarnej-listy-onz-znamy-szczegoly.html#S.koronawirus-K.C-B.1-L.1.duze

 

a sam Minister Szumowski który ma ponad pół bańki kredytu we frankach (!) oddaje na żonę chate wartą ponad ten kredyt :E

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/lukasz-szumowski-kupil-zonie-piekna-rezydencje/z6jxtvr?utm_source=_viasg_fakt&utm_medium=direct&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2

 

a tu sieć powiązań "szumowiny"

https://rejestr.io/osoby/755727/marcin-szumowski

 

 

Czy są tu jeszcze jacyś wyborcy PiSu, którzy wierzą w te szumowiny? Rozdzielność majątkowa, psia mać. Kradną i przepisują na żony. Nitras miał rację, nazywając je słupami.

Edytowane przez huudy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BloodyStorm

ale fikoł :E taki wasz obraz "wolnościowcy". Nie mówiąc o nadrzędnym prawie katolicyzmu XD w gruncie rzeczy to taki sam szur jak Ci z naszej partii rządzącej. Bób homar włoszczyzna.

 

comment_1589921129wqMGp6W5eHIjPhTi0stZNB.jpg

comment_1589739821T6CrlJJoAWHyWqrn8Szatv.jpg

 

 

Mam nadzieje, że będąc konsekwentnym, skoro przeszkadza ci wiara chrześcijańska, na której opiera się nasze państwo, że zrezygnujesz ze chrztu, komunii swojego dziecka, a ślub weźmiesz tylko cywilny. Ale nie zapomniałem... :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam nadzieje, że będąc konsekwentnym, skoro przeszkadza ci wiara chrześcijańska, na której opiera się nasze państwo, że zrezygnujesz ze chrztu, komunii swojego dziecka, a ślub weźmiesz tylko cywilny. Ale nie zapomniałem... :E

To nie wiara mi przeszkadza, bo z założenia ŻADNA RELIGIA mi nie wadzi. Irytuje mnie za to kłamliwe narzucanie innym swoich bożków twierdząc jednocześnie, że jest się WOLNOŚCIOWCEM. Osobiście złożyłem akt apostazji prawie 7 lat temu (zaraz piękna rocznica :E ), ślubu nie mamy zamiaru w ogóle brać z moją kobietą (a ponad 7 lat stażu mamy), natomiast dzieci (o ile będziemy mieć) nie będa chrzczone, bo to nie paliwo na stacji na podlasiu.

 

 

Mówiłeś coś? :lol2:

 

wolnościowcy, hatfu. Tacy z was wolnościowcy jak ze mnie lewicowiec.

Edytowane przez huudy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To do czego doszło to masakra jest. Mafia nic innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mafia to się przynajmniej kryje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że będąc konsekwentnym, skoro przeszkadza ci wiara chrześcijańska, na której opiera się nasze państwo, że zrezygnujesz ze chrztu, komunii swojego dziecka, a ślub weźmiesz tylko cywilny. Ale nie zapomniałem... :E

 

Gdyby Mieszko 1 nie poślubił Dobrawy z Czech, krzyżacy nadal mordowali by Polan, bier tych pedofilii w sutannach i precz! Wiara dla ciemnogrodu z średniowiecza.

 

Pogan 4 ever

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Latkowski: Wojewódzki i Szyc pokazują pychę zamiast przeprosić

 

Dopytywany przez Beatę Lubecką o dowody, Latkowski odparował, że "nie jest zaskoczony reakcją, trywializowaniem". - Nie zauważyła pani w filmie ludzi, którzy w momencie, kiedy trzeba było robić tę sprawę, utrudniali zrobienie jej? - odpowiedział pytaniem na pytanie.

 

Może mi ktoś powiedzieć za co maja przepraszać? Za to, że byli w tym miejscu i zrobili sobie fotkę, którą później wrzucili na instagrama?

Powinni go zamknąć. Jak można oskarżać ludzi o tak poważne przestępstwa bez ŻADNYCH dowodów?

 

wolnościowcy, hatfu. Tacy z was wolnościowcy jak ze mnie lewicowiec.

Bosak to zamordysta narodowy ukryty pod płaszczykiem wirtualnego wolnego rynku. Codziennie się zastawiam jak Korwin to wytrzymuje siedząc z nim w jednym rzędzie :lol2:

Edytowane przez PwnT^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że będąc konsekwentnym, skoro przeszkadza ci wiara chrześcijańska, na której opiera się nasze państwo, że zrezygnujesz ze chrztu, komunii swojego dziecka, a ślub weźmiesz tylko cywilny. Ale nie zapomniałem... :E

Od kiedy nasze państwo opiera się na wierze chrześcijańskiej? Jak masz na myśli Mieszka I i otrzymaną od papieża koronę Bolesława Chrobrego, to była to czysta polityka a nie wiara. Co więcej, w czasach największej świetności byliśmy bardziej multi-kulti niż to się wydaje - bardzo szeroka wolność wyznania w Rzeczpospolitej w czasach kontrreformacji nie wynikała z wyjątkowego oświecania i tolerancji władców a z czystej konieczności, bo mieszało się tutaj tyle różnych języków, kultur i wyznań - jakiekolwiek odgórne restrykcje by wywołały wojnę domową.

 

Jeśli zaś chodzi o aktualny ustrój, to przecież nie jesteśmy państwem wyznaniowym i przynajmniej oficjalnie mamy rozdział państwa i religii. W praktyce niestety wygląda to inaczej.

 

Z innej jeszcze strony, jeśli skonfrontować zasady wiary chrześcijańskiej z poglądami i działaniami władzy, to też nie ma tutaj żadnej zbieżności. Tak samo chrześcijaństwo i poglądy narodowe nie dają się ze sobą w żaden sposób pogodzić co widać też po tym, jak np. papież Franciszek często był nazywany lewakiem. Nie to żeby tylko katolicyzm narodowców był daleki od chrześcijaństwa. Na przykład podejście amerykańskich konserwatystów do wiary dość przystępnie podsumował

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jacek Kurski wraca do zarządu TVP

 

W pięcioosobowej Radzie Kurskiego poparło trzech członków, a dwóch zagłosowało przeciw - informuje Bochyńska

 

:lol2:

 

Duda rzuci długopisem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol2:

 

Duda rzuci długopisem?

Duda jak to Duda zrobi to co Jarosław każe.

Każe rzucić to rzuci, każe powiedzieć że tak naprawdę to był jego pomysł aby Kurski wrócił to tak powie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Może mi ktoś powiedzieć za co maja przepraszać? Za to, że byli w tym miejscu i zrobili sobie fotkę, którą później wrzucili na instagrama?

Powinni go zamknąć. Jak można oskarżać ludzi o tak poważne przestępstwa bez ŻADNYCH dowodów?

 

 

Bosak to zamordysta narodowy ukryty pod płaszczykiem wirtualnego wolnego rynku. Codziennie się zastawiam jak Korwin to wytrzymuje siedząc z nim w jednym rzędzie :lol2:

Państwo z kartonu. W cywilizowanym kraju za takie oskarżenia koleś by już dawno był oskarżony. Pardon, telewizja publiczna w cywilizowanym kraju nawet by nie puściła takiego gówna.

 

Co do Bosaka to się w pełni zgadzam.

 

Od kiedy nasze państwo opiera się na wierze chrześcijańskiej? Jak masz na myśli Mieszka I i otrzymaną od papieża koronę Bolesława Chrobrego, to była to czysta polityka a nie wiara. Co więcej, w czasach największej świetności byliśmy bardziej multi-kulti niż to się wydaje - bardzo szeroka wolność wyznania w Rzeczpospolitej w czasach kontrreformacji nie wynikała z wyjątkowego oświecania i tolerancji władców a z czystej konieczności, bo mieszało się tutaj tyle różnych języków, kultur i wyznań - jakiekolwiek odgórne restrykcje by wywołały wojnę domową.

 

Jeśli zaś chodzi o aktualny ustrój, to przecież nie jesteśmy państwem wyznaniowym i przynajmniej oficjalnie mamy rozdział państwa i religii. W praktyce niestety wygląda to inaczej.

 

Z innej jeszcze strony, jeśli skonfrontować zasady wiary chrześcijańskiej z poglądami i działaniami władzy, to też nie ma tutaj żadnej zbieżności. Tak samo chrześcijaństwo i poglądy narodowe nie dają się ze sobą w żaden sposób pogodzić co widać też po tym, jak np. papież Franciszek często był nazywany lewakiem. Nie to żeby tylko katolicyzm narodowców był daleki od chrześcijaństwa. Na przykład podejście amerykańskich konserwatystów do wiary dość przystępnie podsumował

.

spróbuj przekonać takiego kato-zamordystę do swoich racji. Gwóźdź z krzyża w mózgu. Co śmieszniejsze - mieszkam w mieście, które od wieków było znane jako MIASTO 4 KULTUR, a do tej pory ludzie potrafią się drzeć za kimś w mycce na ulicy. Wstyd jak stąd do Wawy.

 

 

 

@BloodyStorm - czekam na odpowiedź, w końcu Twoje bezzasadne oskarżenia fajnie się orało :lol2:

Edytowane przez huudy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BloodyStorm

spróbuj przekonać takiego kato-zamordystę do swoich racji. Gwóźdź z krzyża w mózgu. Co śmieszniejsze - mieszkam w mieście, które od wieków było znane jako MIASTO 4 KULTUR, a do tej pory ludzie potrafią się drzeć za kimś w mycce na ulicy. Wstyd jak stąd do Wawy.

 

Jak chcesz atakować personalnie zamiast rozmawiać spokojnie to lecisz na blok listę. Nie mam zamiaru rozmawiać z osobą, która dorabia mi łątkę jakiegoś pseudo katola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pseudo katol czyli 100% katol? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak chcesz atakować personalnie zamiast rozmawiać spokojnie to lecisz na blok listę. Nie mam zamiaru rozmawiać z osobą, która dorabia mi łątkę jakiegoś pseudo katola.

a to były bardzo nieosobiste wycieszki jak rozumiem?

Mam nadzieje, że będąc konsekwentnym, skoro przeszkadza ci wiara chrześcijańska, na której opiera się nasze państwo, że zrezygnujesz ze chrztu, komunii swojego dziecka, a ślub weźmiesz tylko cywilny. Ale nie zapomniałem... :E

brakło argumentów i sayonara, taki mamy klimat :lol2:

Edytowane przez huudy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym całym sporze kulturowym o płeć i orientację czekam aż wreszcie dojdziemy do momentu, gdy przestanie to ogół społeczeństwa kompletnie obchodzić i każdy będzie mógł faktycznie żyć po swojemu. Jak komuś pomaga, że może się określić jako osoba hetero-, homo- czy np. biseksualna, to proszę bardzo. W praktyce liczy się, czy pociąga nas konkretna osoba i tyle:

 

Szczęście polega na tym - całe szczęście -

By z prostych rzeczy nie tworzyć

Intelektualnych labiryntów

Zgadzam się. Niech tam wprowadzają, że można sobie zmieniać płeć ile dusza zapragnie. Będzie można iść szybciej na emeryturę, uniknąć powołania do woja, a i kilka innych benefitow z takich zabiegów zapewne będzie można wyłapać w zależności od paszportu - hulaj dusza piekła nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No teraz to rzeczywiście same benefity z tego płyną. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rany, naprawdę uważasz, że ktoś się będzie operował, faszerował hormonami itp.aby kilka lat wcześniej iść na emeryturę? :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ja czytam. :lol2:

 

39de625e46104154d4817e9ff0c6b2c8.jpg

 

Wrzucili na infografikę ludzi, którzy zarabiają 22 i 35 tys rocznie :rotfl:

 

Bardzo się starają aby odwrócić uwagę od rozdawanych milionów PiSuarom :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym czasie płacą Ogórek 600 tysia. Ex kandydatka SLD na prezydenta, durna lala dostaje ponad pół bańki.

 

Ma to nawet swoje określenie, nowe słowo powstało:

 

Pistytutka. Dwórki Glapińskiego to też Pistytutki :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak chcesz atakować personalnie zamiast rozmawiać spokojnie to lecisz na blok listę. Nie mam zamiaru rozmawiać z osobą, która dorabia mi łątkę jakiegoś pseudo katola.

 

Zabawnie się ogląda tego rodzaju wygibasy: chciałeś koniecznie udowodnić huudemu, iż jest co najmniej konformistą, jeżeli nie wręcz hipokrytą, a w rezultacie zostałeś zaorany.

Notabene, to wolnościowe myślenie obejmuje wyłącznie osobliwie pojmowaną sferę ekonomii, zaś w kwestiach społeczno-obyczajowych, to podejście konserwatywne albo nawet bardzo konserwatywne.

Edytowane przez rainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I na to idą moje opłaty... żeby jakiś dureń w reżimowej tworzył takie grafiki, a potem "dziennikarze" rozmawiali o "skandalu" z udziałem radnych... Gdzie my żyjemy? Mamy 2020 roku, a nie 1980.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym czasie płacą Ogórek 600 tysia. Ex kandydatka SLD na prezydenta, durna lala dostaje ponad pół bańki.

 

Ma to nawet swoje określenie, nowe słowo powstało:

 

Pistytutka. Dwórki Glapińskiego to też Pistytutki :lol2:

jedna z dwórek Glapińskiego to już dwórka Lateckiego :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...