Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Suchy211 napisał:

I robiono to "na pełnej curva - ie" tymczasem teraz oczekuje się że bezprawne zmiany będą odkręcane "z poszanowaniem prawa".

No ale niektóre zmiany obecna koalicja robiła po jeszcze większej bandzie niż poprzednia. Np. w telewizji. Więc jak ktoś obserwuje z boku, to troche nie wiadomo, dlaczego czasem można, a gdzie indziej "się nie da"

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@209458 

ale przecież właśnie dlatego. Gdyby PiS wprowadzał swój burdel zgodnie z prawem i procedurami też miałbym pretensje dzisiaj do KO. Ale tak nie było. Dlatego jeśli dzisiaj niektóre elementy tego burdelu KO zdecyduje się zbombardować bombami kasetowymi, a inne spalić napalmem też nic nie powiem. 

 

Edit up:

Widzicie? Czyli można bezprawnie wprowadzać burdel, bo naprawiać go trzeba z "poszanowaniem prawa". Wiedząc to, na miejscu KO zaraz po wyborach prezydenckich pokazałby co to prawdziwy rozpierdziel. Wygląda też na to, że REALNYCH rozliczeń nie będzie, bo jak przyjdzie co do czego, to pojawi się jakaś "przeszkodą formalna". Hulaj dusza piekła nie ma.

Edytowane przez Suchy211

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień jak co dzień ;)

5 minut temu, Camis napisał:

 

:rotfl:

 

Kompromitacja koalicji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Suchy211 napisał:

Wygląda też na to, że REALNYCH rozliczeń nie będzie, bo jak przyjdzie co do czego, to pojawi się jakaś "przeszkodą formalna". Hulaj dusza piekła nie ma.

Też zaczynam tak myśleć, może wsadza jakieś płotki, nikt z grubszej ryby nie pójdzie siedzieć. Jeśli tak się stanie to obiecuje sobie że już nie pójdę głosować na jakakolwiek partie nawet jak konfokacapy miałby z pisiorami  dojść do władzy.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, gotrunks napisał:

 

Ponoć Solorz ma demencję (niczym Biden witający się z niewidzialnymi ludźmi) i jest zmanipulowany przez obecną żonę.

Jak się spojrzy w jego życiorys, to są w nim ciekawe informacje, trzykrotnie żonaty, gdzie dwukrotnie po ślubie przyjmował nazwisko żony (niezwykle to jest tak btw), jego rodowe nazwisko to Krok.

4 godziny temu, 8V32 napisał:

Rośnie przewaga Haris nad Trampem 47% - 40%

Sondaże przez specyficzny system wyborczy w USA nie grają roli, dopiero w listopadzie będzie wiadomo co i jak, które stany padną łupem Demokratów, a które Republikanów.

2 godziny temu, mALEK napisał:

faktyczna wladze, to oni beda mieli jak pozbeda sie lokatora z palacu. teraz to tylko sprzataja, maluja, zamiataja pod dywan, ewentualnie zawijaja w dywan i wynosza ;) taki troche ichszy nemesis :glodny:

Ludzie nie pojmują, że realnym problemem tego rządu jest również właśnie lokator w pałacu, gdzie robi wbrew temu, co chce zrobić rząd. Stawka przyszłorocznych wyborów prezydenckich będzie wysoka, trzeba będzie pójść głosować na kandydata KO choćby po nas potop, byle, żeby następny z PiS nie zakwaterował się w pałacu, bo wtedy wszystko szlag trafi, nie będzie wtedy rozliczeń PiS, nie będzie wsadzonego Herszta Kaczyńskiego do więzienia, nie będzie zmian w SN oraz TK, nie będzie Trybunału Stanu dla Glapy, Dudu i wielu wielu innych, nie będzie wielu konkretów, co ten rząd chciał wprowadzić i jeszcze mogę wymienić wiele, ale szkoda na to klawiatury. Nie wiem czy widziałeś, ale może wiesz co Konfiarze chcą zrobić na tych wyborach? Oni już się ustawiają w blokach startowych, głosując najpierw na swojego, a potem na "mimo wszystko PiS-ior" podobnie jak w 2020 roku na "mimo wszystko Duda" :E. Z każdym dniem logika tych ludzi mnie rozwala 8:E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Camis napisał:

Też zaczynam tak myśleć, może wsadza jakieś płotki, nikt z grubszej ryby nie pójdzie siedzieć. Jeśli tak się stanie to obiecuje sobie że już nie pójdę głosować na jakakolwiek partie nawet jak konfokacapy miałby z pisiorami  dojść do władzy.

Dla mnie nie jest kluczowym problemem to, że bezkarne pozostaną najgrubsze ryby, bo tak zawsze świat działał. Problemem dla mnie jest to, że te pomniejsze ryby też są nadal bezkarne. Przynajmniej tak to wygląda w lokalnym krakowskim bajorku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny macie plan. Tylko w tym kraju od 30 lat najpierw rządzą jedni, wały, kolesiostwo, afery. Wtedy wchodzą Ci drudzy i robią dokładnie to samo. Wtedy znów wygrywają Ci pierwsi bo mają rozliczyć tych drugich. I tak w kółko od 30 lat, a nikt nikogo nie rozliczył i nie rozliczy. Za to wy nigdy nie zagłosujecie na kogoś kto najbardziej wam odpowiada lub zrobi cokolwiek dobrego dla tego kraju bo macie syndrom oblężonej twierdzy i musicie głosować na KO/PiS żeby Pis/KO nie wygrało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy by chciał, żeby ktoś nowy niż PiS/KO rządziło w tym kraju, ale się okazuje później, że nowe ugrupowania jak wchodzą do sceny politycznej, to mają mniejsze lub większe grzeszki, w tym uwielbiana przez wielu Konfederacja :E. Konfederacja to już w ogóle przebija wszystkich, którzy się pojawili, a potem albo zostali planktonem albo zniknęli swoimi zamiarami, wszechobecna prorosyjskość w ich wykonaniu to tylko wierzchołek góry lodowej. Konfa to opcja jeszcze gorsza od samego PiS-u, za PiS-u było katastrofa, a Konfa jak zdobędzie władzę w tym kraju, to dopiero będzie się działo i powie, potrzymajcie mi piwo 8:E.

A z dwojga opcji PiS/KO, to po ośmiu latach rządów wcześniejszego PO i ośmiu latach PiS-u u władzy, to jednak wolę, żeby rządy sprawowało KO pomimo wielu wad. Na tę chwilę nie widać na horyzoncie czegokolwiek, żeby mnie w 100% zadowoliło i nie miało bagażu w postaci grzeszek, które dla swoich korzyści grube ryby największych partii wykorzystywałyby. A w przyszłości nadal będę głosował niezależnie czy komuś to się podoba czy nie, żeby PiS i Konfederacja mojego głosu nie dostało, PiS u mnie się samo zdyskwalifikowało ;). To jest właśnie obywatelski obowiązek, który trzeba wypełnić.

Edytowane przez Spl97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co sobie ustaliła tam jakaś szemrana izba SN to mało istotne, ot ludki sie przebrały w togi i poświrowali troszke, tam są NEOnówki także już Bodnar powiedział że ma w dupie co tam sobie wymyślili (bardziej dyplomatycznie) 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Fikołek napisał:

Bodnar powiedział że ma w dupie co tam sobie wymyślili

To po co w ogóle prokuratura tam chodzi na te "sprawy" jak to jest neo-sąd?.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, ThePodrygi napisał:

Świetny macie plan. Tylko w tym kraju od 30 lat najpierw rządzą jedni, wały, kolesiostwo, afery. Wtedy wchodzą Ci drudzy i robią dokładnie to samo. Wtedy znów wygrywają Ci pierwsi bo mają rozliczyć tych drugich. I tak w kółko od 30 lat, a nikt nikogo nie rozliczył i nie rozliczy. Za to wy nigdy nie zagłosujecie na kogoś kto najbardziej wam odpowiada lub zrobi cokolwiek dobrego dla tego kraju bo macie syndrom oblężonej twierdzy i musicie głosować na KO/PiS żeby Pis/KO nie wygrało.

Nic nie mamy.

Po pierwsze PiS przy ostatnim rozdaniu podniósł poziom tej zabawy na dotąd niespotykany poziom. Dlatego tym razem rozliczenia są AŻ TAK ważne. Do tej pory rozliczenia miały dla mnie trzeciorzędne znaczenie, bo wiadomo było, że rozliczani będą "siedzieć", ale w ławie sejmowej.

Niestety wszystkie rozwinięte demokracje oparte są o dualizm. Są dwie największe partie które zganiają, większość głosów, a reszta to grupa przydupasów tych partii. I mamy to takie PSL, które przydupasi sie do tego co akurat będzie rządził (więc głos na nich jest głosem prawdziwie straconym). Jest konfa, która teoretycznie potrafi skrytykować wszystkich, ale jak przyjdzie co do czego to przydupasi sie do PiSu. I jest jakaś pochodna PO, teraz jest to Polska 2050. Jest też lewica, partia dla tych, co nie chcą głosować. Jak masz wszystko w odbycie to głosujesz na lewice, bo oni w sumie nie wiadomo co zrobią, prawie tak jakby też mieli to w odbycie. Jednak koniec końców i tak się przydupasi do jednej z dwóch największych partii.

33 minuty temu, Spl97 napisał:

Każdy by chciał, żeby ktoś nowy niż PiS/KO rządziło w tym kraju, ale się okazuje później, że nowe ugrupowania jak wchodzą do sceny politycznej, to mają mniejsze lub większe grzeszki, w tym uwielbiana przez wielu Konfederacja :E. Konfederacja to już w ogóle przebija wszystkich, którzy się pojawili, a potem albo zostali planktonem albo zniknęli swoimi zamiarami, wszechobecna prorosyjskość w ich wykonaniu to tylko wierzchołek góry lodowej....

Jest jeszcze to, że człowiek lubi stawić siebie i innych na jednym z biegunów. Dlatego centrum nie istnieje. Masz być wyłącznie za, albo wyłącznie przeciw.

Edytowane przez Suchy211

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Camis

Nie wiem właśnie po co tam chodzą, olać powinni moczem i tyle, tak jak zrobili z TK, nawet nie publikują tego co tam sobie ustaliła Pawłowicz z resztą przy kawce. 

Edytowane przez Fikołek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Fikołek napisał:

@Camis

Nie wiem właśnie po co tam chodzą, olać powinni moczem i tyle, tak jak zrobili z TK, nawet nie publikują tego co tam sobie ustaliła Pawłowicz z resztą przy kawce. 

Ja byłbym w ogóle za wyłączeniem prądu i zablokowaniem wypłat, ale premier chyba obawia się aż tak drastycznych środków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...