Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To, że można sobie porównać bezpośrednio nakłady i efekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupie pytanie -a u kogo ten cały dług został zaciągnięty? Tylko konkretnie proszę, bez jakichs ogólników "w bankach" bo banki mają swych właścicieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupie pytanie -a u kogo ten cały dług został zaciągnięty? Tylko konkretnie proszę, bez jakichs ogólników "w bankach" bo banki mają swych właścicieli.

W Izraelu i Chinach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadam dziś na Instytut Nauk Politycznych UW na Nowym Świecie. Wchodzę na ostatnie piętro, widzę dwie osoby na ławeczce - stary pryk w garniturze i jakaś młoda licencjatka. Podchodzę bliżej, mówię "Dzień dobry" i kogo widzę?

 

http://www.se.pl/multimedia/galeria/139411/310986/dla-niej-zostawia-zone/

 

Widać przyszedł na obronę licencjata.

Nie powiem. Nie taka zła dziewczyna. Nie mają problemu z okazywaniem uczuć. 8:E

Edytowane przez Keyser_Soze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Keynesowskie rozwiązania - zadłużać się, żeby ekonomia się rozwijała :P

 

W ciągu najbliższych paru lat będziemy świadkami ekonomicznego upadku Japonii. Może wtedy się nauczą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

W prywacie macie konkurencję, w państwówce żadnej. Ten kto straszy, że ceny skoczą gwałtownie po prywatyzacji służby zdrowia tylko straszy, bo ludzie wszystko łykną. Łykają to od 25 lat. Straszą ich, że jak PSL nie będzie w parlamencie to KRUS zniosą, że jak PO nie będzie to będzie PiS rządził, że jak nie będzie SLD to nie będzie lewicy w sejmie. Kto by nie doszedł do władzy to nic nie zrobi, bo każda partia boi się zmian - może nie wygrać kolejnych wyborów.

Bzdury.

 

Placówki niepubliczne konkurują ze sobą. Biją się o kontrakty z NFZ.

 

W ciągu najbliższych paru lat będziemy świadkami ekonomicznego upadku Japonii. Może wtedy się nauczą?

Widzieliśmy kryzysy w Chile i to jakimi rozwiązaniami ratowano tamtą gospodarkę. Wiemy jakie państwo jest właścicielem największego na świecie konglomeratu miedziowego.

 

 

Kiedy się nauczycie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korwin dalej po angielsku.

Jednak jakąś tam poprawę w wymowie chyba można dostrzec. :hmm::E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Wszystko zrozumiałem, także na pewno nie jest to trudniejsze od slangu robotnika z przedmieść Plymouth.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

Wpadam dziś na Instytut Nauk Politycznych UW na Nowym Świecie. Wchodzę na ostatnie piętro, widzę dwie osoby na ławeczce - stary pryk w garniturze i jakaś młoda licencjatka. Podchodzę bliżej, mówię "Dzień dobry" i kogo widzę?

 

http://www.se.pl/multimedia/galeria/139411/310986/dla-niej-zostawia-zone/

 

Widać przyszedł na obronę licencjata.

Nie powiem. Nie taka zła dziewczyna. Nie mają problemu z okazywaniem uczuć. 8:E

 

Ja jak będę miał 50-60 lat też chcę mieć taką 20 latkę i mam w nosie co powie żona, dzieci, sąsiedzi. Życie jest jedno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
JKM Krulu, nie możesz mówić po polsku?Może jakiś zaufany lektor, który przekaże cały sens wypowiedzi?
:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę tego słuchać, po 15 sekundach wyłączyłem. Najlepszą poprawę to by można dostrzec jakby zamknął mordę :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdury.

 

Placówki niepubliczne konkurują ze sobą. Biją się o kontrakty z NFZ.

 

 

Widzieliśmy kryzysy w Chile i to jakimi rozwiązaniami ratowano tamtą gospodarkę. Wiemy jakie państwo jest właścicielem największego na świecie konglomeratu miedziowego.

 

 

Kiedy się nauczycie? ;)

Gdyby zadłużanie się szło równomiernie wraz ze wzrostem pkb i procentowym spadkiem udziału spłaty zadłużenia w relacji do pkb to wtedy miałoby jakiś sens. Państwo które od lat ponad 20 jest w recesji i od dwudziestu lat ponad zwiększa wydatki w relacji do pkb to jest państwo które prędzej czy później zbankrutuje. Prognozy są na 2017-2020

 

Koszty spłaty odsetek wynoszą 14% PKB, u nas chyba 3% więc jeszcze jest czas żeby się nawrócić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Gdyby zadłużanie się szło równomiernie wraz ze wzrostem pkb i procentowym spadkiem udziału spłaty zadłużenia w relacji do pkb to wtedy miałoby jakiś sens. Państwo które od lat ponad 20 jest w recesji i od dwudziestu lat ponad zwiększa wydatki w relacji do pkb to jest państwo które prędzej czy później zbankrutuje. Prognozy są na 2017-2020

 

Koszty spłaty odsetek wynoszą 14% PKB, u nas chyba 3% więc jeszcze jest czas żeby się nawrócić.

A wiesz gdzie Japonia jest zadłużona?

Zresztą tam jest problem deflacji o którą kiedyś spierałem się z jakimś kucykiem - ów twierdził, że to bardzo pozytywne zjawisko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiesz gdzie Japonia jest zadłużona?

Zresztą tam jest problem deflacji o którą kiedyś spierałem się z jakimś kucykiem - ów twierdził, że to bardzo pozytywne zjawisko ;)

 

deflacja tylko pogorsza recesje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn już porównałeś ta ?

przedstaw chociaż wnioski bo póki co pusty slogan. Co z tego, że współistnieje?

 

Już pisałem, większego problemu z tym nie ma. Na co dzień porównują to sami Niemcy, nie muszę tego nawet robić sam. Z tego, że współistnieje i nie ma większych różnic wynika brak mitycznej większej efektywności prywatnego zarządzania.

 

Porównania do polskiego systemu mogą się zakończyć na samym poziomie składki zdrowotnej, ale to pewnie nie jest zbyt interesujące dla ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak będę miał 50-60 lat też chcę mieć taką 20 latkę i mam w nosie co powie żona, dzieci, sąsiedzi. Życie jest jedno.

 

Zacznij kraść. Szkoda życia na prace..

Co tam... szkoda życia na zycie....

Boże widzisz a nie grzmisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Zacznij kraść. Szkoda życia na prace..

Co tam... szkoda życia na zycie....

Boże widzisz a nie grzmisz.

A co takiego Cię w tym boli?

Zazdrość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już pisałem, większego problemu z tym nie ma. Na co dzień porównują to sami Niemcy, nie muszę tego nawet robić sam. Z tego, że współistnieje i nie ma większych różnic wynika brak mitycznej większej efektywności prywatnego zarządzania.

 

Porównania do polskiego systemu mogą się zakończyć na samym poziomie składki zdrowotnej, ale to pewnie nie jest zbyt interesujące dla ciebie.

 

Rozkoszny jesteś naprawde.... Coś gdzieś ktoś ale nawet nie wiem o co chodzi na prawde.. ale ponoć jest ok.

Rozmowa o niczym.

 

A co takiego Cię w tym boli?

Zazdrość?

 

Nie boli tylko piecze.

Używając twojego "toku myślenia". Co cię to obchodzi co mnie boli ?....

Edytowane przez Django

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę tego słuchać, po 15 sekundach wyłączyłem. Najlepszą poprawę to by można dostrzec jakby zamknął mordę :E

Boli Cię to, że mówi prawdę? Unia w kwestii Ukrainy zachowuje się, jak unia upośledzonych.

 

A wiesz gdzie Japonia jest zadłużona?

Zresztą tam jest problem deflacji o którą kiedyś spierałem się z jakimś kucykiem - ów twierdził, że to bardzo pozytywne zjawisko ;)

Deflacja jest tak samo negatywnym zjawiskiem, jak i inflacja. To chyba oczywiste i nie trzeba się z nikim spierać oto.

 

Take a closer look: http://dailysignal.com/2014/09/08/one-state-children-homeschool-attend-private-schools-shouldnt-shock/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Nie boli tylko piecze.

Używając twojego "toku myślenia". Co cię to obchodzi co mnie boli ?....

Ach, słynny ból dupy, bo ktoś mógłby mieć lepiej. Jakie to typowe ;)

 

Deflacja jest tak samo negatywnym zjawiskiem, jak i inflacja. To chyba oczywiste i nie trzeba się z nikim spierać oto.

 

Take a closer look: http://dailysignal.com/2014/09/08/one-state-children-homeschool-attend-private-schools-shouldnt-shock/

Ale ja to rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach, słynny ból dupy, bo ktoś mógłby mieć lepiej. Jakie to typowe ;)

 

 

Ale ja to rozumiem.

Ja wiem, że rozumiesz, ale żeby kogoś uświadamiać? Japonia ma deflację od lat 90. U nich zadłużenie jest ogromne, ale trochę inne niż w państwach europejskich. Warto poczytać o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach, słynny ból dupy, bo ktoś mógłby mieć lepiej. Jakie to typowe ;)

Wiesz... jeżeli mamy dyskutować o życiu prywatnym, to jednak słaba postawa posła. Szczęściem szczęściem, ale gdzieś w tle jest jeszcze odpowiedzialność, tym bardziej kiedy posiada się trójkę dzieciaków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...