Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ta strona jest gorsza niż te wszystkie pro pisowskie razem wziete

Jest kilku poprańców jak np. Jaś Kapela (wybitnie go nie trawię), ale ogólnie tu przynajmniej możesz coś mądrego znaleźć w porównaniu z jakimkolwiek pisowym serwisikiem.

Ale wracając. Podrzuć to Cię boli, zalinkuj i porozmawiajmy dlaczego tak, a nie inaczej. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta strona jest gorsza niż te wszystkie pro pisowskie razem wziete

 

Jak się nie ma żadnego racjonalnego argumentu, to pozostaje tylko język pomówień/insynuacji, nieprawdaż?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest kilku poprańców jak np. Jaś Kapela (wybitnie go nie trawię), ale ogólnie tu przynajmniej możesz coś mądrego znaleźć w porównaniu z jakimkolwiek pisowym serwisikiem.

Ale wracając. Podrzuć to Cię boli, zalinkuj i porozmawiajmy dlaczego tak, a nie inaczej. :)

Nie wszedlem na tą strone nawet, jakis czas temu przeczytalem pare tekstow i od tego czasu tam nie wchodze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

.

Edytowane przez kieros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

W wiadomościach znowu pojazd po panu Rzeplińskim za ostatnią akcję z oklaskami.

Teraz zarzucają mu podburzanie prawników przeciwko władzy.

I znowu jakiś kretyn może się na to nabierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wszedlem na tą strone nawet, jakis czas temu przeczytalem pare tekstow i od tego czasu tam nie wchodze

Jasne.

 

W wiadomościach znowu pojazd po panu Rzeplińskim za ostatnią akcję z oklaskami.

Teraz zarzucają mu podburzanie prawników przeciwko władzy.

Powiem szczerze. Mogę czytać głupoty na labie, mogę wejść na frondę i się zbrechać, mogę przeczytać jakieś felietony z Wsieci albo DoRzeczy i pokręcić nosem, ale przy wiadomościach wysiadam. Nie mogę się nadziwić, że taka medialna chamówa może być legalnie puszczana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta, facet jest już skreślony bo to nie pierwszy jego "wyskok" w ostatnim czasie.

oczywiście za przyczynę odwołania mojego ulubionego "kandydata na kandydata" podadzą "utratę zaufania" :E

 

komentarz pod filmem mnie rozwalił

Pana ministra Glińskiego od Kultury powinno się ukarać naganą albo wyrzuceniem z rządu, Pierwszy raz się wstydzę za ministra tego rządu i to Ministra Kultury!! Przykro mi ale okazuje się, że bardzo mało różni się Pan jednak od takiej Prof. Środy i Hartmana
Edytowane przez HoZar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Jest kilku poprańców jak np. Jaś Kapela (wybitnie go nie trawię)

Ten typ to "legenda". Nie pamiętam już czy trafił do więzienia (miał jakieś sprawy, grzywny itp, może kiedyś za recydywę trafi), ale jakim cudem nikt go nigdy nie pobił to nie wiem. Słyszałem kiedyś jakąś hipotezę na temat tego, dlaczego nikt nie zlał nigdy tych najgłośniejszych, a dostaje się tylko przypadkowym.

Edytowane przez Push-up3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xD

 

btw: typ co prowadził wywiad musiał być nieźle zmieszany. Jak cisnąć, by nie pocisnąć za bardzo. xD

Ten typ to "legenda". Nie pamiętam już czy trafił do więzienia (miał jakieś sprawy, grzywny itp, może kiedyś za recydywę trafi), ale jakim cudem nikt go nigdy nie pobił to nie wiem. Słyszałem kiedyś jakąś hipotezę na temat tego, dlaczego nikt nie zlał nigdy tych najgłośniejszych, a dostaje się tylko przypadkowym.

No pajac z niego, tak czy inaczej.

Edytowane przez Keyser_Soze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15171070_1823911141160372_5965136518088149772_n.png?oh=6750ec6babc15b8d28535f9dc31e22ec&oe=58B09DFD

 

:rotfl: To nazywa się zaoranie, by dostosować słownictwo do odbiorców

 

Rozmowa Glińskiego z Adamczykiem przejdzie do annałów rozmowy człowieka z idiotą i propagandzistą w jednym

 

n2W3PbL.jpg?1

 

 

Trzeba zweryfikować jeszcze te liczby ale z tego pamiętam to są dość dokładne.

 

wHG4aex.jpg?1

Edytowane przez Sfinks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak.

 

To co się dzisiaj odwala, to ludzkie pojęcie przechodzi. Już wolę dyktaturę,niż demokrację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak.

 

To co się dzisiaj odwala, to ludzkie pojęcie przechodzi. Już wolę dyktaturę,niż demokrację.

 

powiem tak.

 

teraz twoje marzenie się spełni, bo to dzięki demokracji będzie miał teraz dyktaturę :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

.

Edytowane przez kieros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

muszę zacząć częściej na demoty wchodzić :E

 

 

61bbc47d17c1ff4972fdba451a630fef.jpg

03db8a07832c086dca76ad2fc739fcd5.jpg

 

Edytowane przez HoZar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa kwestia od strony prawnej. Pytanie czy w przyszłości, można by odebrać aktualnie wypłacane odszkodowania za Smoleńsk. Albo przynajmniej pociągnąć do odpowiedzialności, urzędników którzy podejmują decyzje o ich wypłacie.

 

Skoro aktualna władza robi to co robi, z całym naszym system prawnym to, trzeba się zastanowić czy można to w jakimś stopniu odwrócić. :] Skoro można po raz drugi karać ludzi, i po raz drugi zabierać im emeryturę. Ludziom którzy kiedyś, przez organy tego państwa zostali zweryfikowani, i to władze tego państwa im te emerytury przyznało. Nagle to samo państwo, stwierdza że tamte decyzję są nieistotne.

Edytowane przez Sfinks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa kwestia od strony prawnej. Pytanie czy w przyszłości, można by odebrać aktualnie wypłacane odszkodowania za Smoleńsk. Albo przynajmniej pociągnąć do odpowiedzialności, urzędników którzy podejmują decyzje o ich wypłacie.

 

Skoro aktualna władza robi to co robi, z całym naszym system prawnym to, trzeba się zastanowić czy można to w jakimś stopniu odwrócić. :] Skoro można po raz drugi karać ludzi, i po raz drugi zabierać im emeryturę. Ludziom którzy kiedyś, przez organy tego państwa zostali zweryfikowani, i to władze tego państwa im te emerytury przyznało. Nagle to samo państwo, stwierdza że tamte decyzję są nieistotne.

 

I to jest bardzo dobre pytanie.

 

Ja proponuje taką opcję. Gdy w wyborach wygra inna partia polityczna i zanim zaczną się naprawy trybunału, który zostanie zepsuty przez PiS, wprowadzić na szybko ustawę o Jarosławie Kaczyńskim. Wg tej ustawy Jarosława wtrącamy do więzienia (razem z jego najbliższą świtą). Trybunał będzie tak rozpizgany, że nie będzie komu orzec o niezgodności ustawy z konstytucją. (Trochę głupoty piszę, ale jakby popatrzyć na to co robią obecnie pisiory, to jedno i drugie jest tak samo głupie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem, Gliński orze propagandzistów z wiadomości, szacun bigsmile.gif

Nie pierwszy raz. Półtora roku temu też zaorał propagandzistów z TVP choć wtedy był zaszczuty wszędzie gdzie się da bo smiał zwrócić dziennikarzowi/dziennikarce uwage. Teraz jest bohaterem u tych smaych osób, które go wtedy zaszczuwały.

 

Jak się nazywa ten rodzaj logiki ? :E:hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szcześć Boże Panie Grzegorzu.

Edytowane przez Django

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Nie pierwszy raz. Półtora roku temu też zaorał propagandzistów z TVP choć wtedy był zaszczuty wszędzie gdzie się da bo smiał zwrócić dziennikarzowi/dziennikarce uwage. Teraz jest bohaterem u tych smaych osób, które go wtedy zaszczuwały.

 

Jak się nazywa ten rodzaj logiki ? :E:hmm:

Wtedy się mylił.

 

Teraz się nie myli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O razu widać, że zdrowo myślisz, bez zacietrzewienia, bez podwójnych standardów. Czysty racjonalizm.

 

 

A jednak nie

 

 

e: przejrzałem kilka twoich postów. Zradykalizowałeś się totalnie. Niestety ale rynsztok.

Edytowane przez Django

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...