Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Push-up3k

Zapytam się o inną, chyba najważniejszą kwestię, a pomijaną w dyskusji.

 

Jakim cudem osoba, która napadła z bronia na cztery czy pięć banków, wychodzi z więzienia po kilku latach (i to pomimo niedopuszczalnego zachowania w więzieniu)?

Ja tylko wiem, że stwierdzono schizofrenię i odstawił leki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tak, tak a młode kuce od Korwina lataja z maczetami po mieście pod rękę z pisowskimi działaczami i Kukizowcami i atakuja przechodniow.....

 

Akurat tego nie napisałem, więc nie wiem po co przeginasz.

 

No chyba że chodzi ci o "Wszyscy są tacy sami"... "Nic takiego się nie dzieje..." "Za PO tez tak było" itp. W takim przypadku rezygnuje z dyskusji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat tego nie napisałem, więc nie wiem po co przeginasz.

 

No chyba że chodzi ci o "Wszyscy są tacy sami"... "Nic takiego się nie dzieje..." "Za PO tez tak było" itp. W takim przypadku rezygnuje z dyskusji

 

Dodatkowo przemoc i siła są bardzo modne wśród młodej "prawicy", w sumie to nic nowego bo historia już to przerabiała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słucham właśnie TV, i uszom nie wierzę, choć to właściwie było spodziewane.

"Mowa nienawiści, zatrzymajmy mowę nienawiści, musimy się zastanowić jak się do siebie odzywamy, przestańmy z tą mową nienawiści, przestańmy tolerować mowę nienawiści". I słownie NIC innego, w sensie przyczyn tego co się stało.

I Owsiak którym jak zwykle miotają emocje podający się do dymisji :lol2: i inaugurujący polityczne przedstawienie

:kwasny:

 

No kur#@.

 

-napastnik to 27-letni mieszkaniec Gdańska.

-Mężczyzna był karany, był notowany za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu, między innymi za rozboje

-Gdański sąd skazał go na pięć lat i sześć miesięcy więzienia. Była to kara za cztery napady na banki: trzy placówki SKOK i oddział Credit Agricole.

(http://www.tvn24.pl)

 

Bandzior, który w wieku 27 lat zdążył przesiedzieć 5.5 roku w kiciu i czterokrotnie napaść na bank (!!!) dźgnął w końcu kogoś nożem, CO ZA ZASKOCZENIE, KTO BY SIĘ SPODZIEWAŁ. Nie no naprawdę, tego się nie dało przewidzieć! To dobry chłopak był, i mało pił.

 

No to teraz trzeba COŚ ZROBIĆ- np. wezwać do kontroli fejsbóka, którego sprawca pewnie nawet na oczy w życiu nie widział. To na pewno coś da!

 

Włączam telewizor i dowiaduje się że problemem NIE jest sąd, 100 speców na wygodnych stanowiskach, psychologów, "resocjalizatorów", którzy go wypuścili do normalnych ludzi, nie kur#@- MY jesteśmy problemem. MY jesteśmy winni. Teraz jest niezła okazja żeby znów odrobinkę chwycić lud za mordę, ograniczyć swobodę wypowiedzi, wprowadzić inwigilację, jeszcze utrudnić prywatność itp.

 

Teraz trzeba odciągnąć uwagę od prawdziwych przyczyn tego co się stało- że jesteśmy po prostu wobec bandziorów pobłażliwi, i że może trzeba by coś z tym zrobić.

 

Np. nie wiem, uznać że jak ktoś ma 27 lat i napadł na bank CZTERY RAZY to nie jest normalnym człowiekiem, i może nie powinien chodzić wśród ludzi? :hmm: Nie wiem, tak sobie tylko myślę.

 

Ale nie, czekaj, lepiej uderzyć w dzwon po-pis, i prewencyjnie kontrolować twittera :hmm:

 

Tak, a jemu dać kolejne 5-8 lat i wypuścić, i pogłaskać po główce. Bo on niepoczytalny taki że aż potrafi się podszyć pod media, zaplanować, wyliczyć moment co do sekundy. Ale on ci głupi! Trzeba się ulitować, wiadomo.

 

EDIT

widzę że na każde kilka rozsądnych osób co to "bandzior, nie mieszać z polityką" jest co najmniej tyle samo, albo i więcej takich co to "wina pisu".

 

No cóż, temat ma polityka w nazwie, więc nic dziwnego.

Edytowane przez Adi-C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jasne, dobre chłopaki. EOT

 

 

 

Wiesz, psychol zawsze się znajdzie. Dla mnie problemem jest że zrobił to publicznie licząc pewnie na poklask. Oraz że motywował to politycznie także licząc na poklask. Dlaczego na niego liczył? Niech każdy odpowie sobie sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jasne, dobre chłopaki. EOT

 

Pewnie, najlepiej wszystkich wrzucić do jednego wora, podpisać bandyta i potem się dziwić, że inni też tak robią w drugą stronę. EOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oraz że motywował to politycznie także licząc na poklask.

To akurat prawda... Ostatnio w trójmieście mieliśmy na którymś gdańskim fejsbukowym profilu, nie pamiętam którym, taki "żart" że przerobili kolaż zdjęć osób poszukiwanych, z różnych monitoringów itp. na taki gdzie dokleili dodatkowo zdjęcie Adamowicza (w sensie że ma za uszami, co obecnie pomijam). Wiele osób wkurzyło to nieźle w komentarzach, pisali że przestają obserwować profil, bo to przesada.

To faktycznie takie naganianie, z drugiej strony- nie nawołujące przecież do dźgnięcia nożem, tylko rozliczenia sądowego...

 

A tak, jak jesteś szychą, to teraz będziesz bić w dzwon żeby zabronić "pisania takich rzeczy" gdzie generalnie definicja "takich rzeczy" to "jakiekolwiek insynuowanie że mogłeś coś źle zrobić i masz być pociągnięty do odpowiedzialności i że dlaczego nadal tego nie zrobiono".

 

Dobra okazja do wmówienia ludowi że ma się dać robić, i siedzieć cicho, bo jak nie to "mowa nienawiści"- i idziesz siedzieć... I już, pyk, jesteśmy trochę bliżej zamordyzmu.

 

Przecież nikt z rządzących, z sędziujących- nie powie że prawo nie bardzo działa, nie, będą kombinować co na tej tragedii ugrać, sami przecież się nie będą wystawać na krytykę, a może powinni.

Edytowane przez Adi-C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słucham właśnie TV, i uszom nie wierzę, choć to właściwie było spodziewane.

"Mowa nienawiści, zatrzymajmy mowę nienawiści, musimy się zastanowić jak się do siebie odzywamy, przestańmy z tą mową nienawiści, przestańmy tolerować mowę nienawiści". I słownie NIC innego, w sensie przyczyn tego co się stało.

I Owsiak którym jak zwykle miotają emocje podający się do dymisji :lol2: i inaugurujący polityczne przedstawienie

:kwasny:

 

No kur#@.

 

 

(http://www.tvn24.pl)

 

Bandzior, który w wieku 27 lat zdążył przesiedzieć 5.5 roku w kiciu i czterokrotnie napaść na bank (!!!) dźgnął w końcu kogoś nożem, CO ZA ZASKOCZENIE, KTO BY SIĘ SPODZIEWAŁ. Nie no naprawdę, tego się nie dało przewidzieć! To dobry chłopak był, i mało pił.

 

No to teraz trzeba COŚ ZROBIĆ- np. wezwać do kontroli fejsbóka, którego sprawca pewnie nawet na oczy w życiu nie widział. To na pewno coś da!

 

Włączam telewizor i dowiaduje się że problemem NIE jest sąd, 100 speców na wygodnych stanowiskach, psychologów, "resocjalizatorów", którzy go wypuścili do normalnych ludzi, nie kur#@- MY jesteśmy problemem. MY jesteśmy winni. Teraz jest niezła okazja żeby znów odrobinkę chwycić lud za mordę, ograniczyć swobodę wypowiedzi, wprowadzić inwigilację, jeszcze utrudnić prywatność itp.

 

Teraz trzeba odciągnąć uwagę od prawdziwych przyczyn tego co się stało- że jesteśmy po prostu wobec bandziorów pobłażliwi, i że może trzeba by coś z tym zrobić.

 

Np. nie wiem, uznać że jak ktoś ma 27 lat i napadł na bank CZTERY RAZY to nie jest normalnym człowiekiem, i może nie powinien chodzić wśród ludzi? :hmm: Nie wiem, tak sobie tylko myślę.

 

Ale nie, czekaj, lepiej uderzyć w dzwon po-pis, i prewencyjnie kontrolować twittera :hmm:

 

Tak, a jemu dać kolejne 5-8 lat i wypuścić, i pogłaskać po główce. Bo on niepoczytalny taki że aż potrafi się podszyć pod media, zaplanować, wyliczyć moment co do sekundy. Ale on ci głupi! Trzeba się ulitować, wiadomo.

 

EDIT

widzę że na każde kilka rozsądnych osób co to "bandzior, nie mieszać z polityką" jest co najmniej tyle samo, albo i więcej takich co to "wina pisu".

 

No cóż, temat ma polityka w nazwie, więc nic dziwnego.

Brawo :thumbup: Do tego miał zdiagnozowaną schizofrenię paranoidalną i pewnie jak wyszedł z pierdla to przestał brać leki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo :thumbup: Do tego miał zdiagnozowaną schizofrenię paranoidalną i pewnie jak wyszedł z pierdla to przestał brać leki.

 

Taka jest chyba aktualnie przyjęta wersja

 

https://wiadomosci.wp.pl/zabojca-pawla-adamowicza-mial-schizofrenie-paranoidalna-niedawno-odstawil-leki-6338467136469121a

 

"Stefan W., który śmiertelnie ugodził nożem prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza był leczony psychiatrycznie w Poradni Zdrowia Psychicznego, miał rozpoznaną schizofrenię paranoidalną i przyjmował lekarstwa, które jakiś czas temu odstawił. Wirtualna Polska dotarła do nowych ustaleń śledczych. "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przegladałem twitera i cowam powiem to wam powiem ale wam powiem: "matka kurka" za moment chyba wylewu dostanie :rotfl:

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachowanie ochrony, sorry "ochrony" skandaliczne. Psychopata stał sobie jeszcze pół minuty na scenie, nawet przemówienie wygłosił, nieźle. No ale czego się spodziewać jak tniemy koszty gdzie się da. Niepełnosprawni 50+ lub studenciaki mają pełnić ochronę, wolne żarty. W martekach czy galeriach jest przecież to samo, same stetryczałe dziadziusie za miskę ryżu tam pracują. Papierowa ochrona. Wiem, że to absolutnie nie jest na to miejsce, ale to wszystko by dopiero wyszło do powierzchni gdyby multikulti było u nas takie jak na zachodzie i różnego rodzaju plugastwa chodziło by po prostu więcej po ulicach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty w ogóle widziałeś nagrania, jak do tego doszło, co się działo jak Adamowicz już leżał na ziemi i jak się zachowywali "ochroniarze". Masz internet, ja nie mam w tym momencie czasu i możliwości szukać i wysyłać linków. Chodzi mi o te kilkadziesiąt sekund jak gość się praktycznie poddał a "ochrona" łapała się za ramiona i zastanawiała który pierwszy ma go przewrócić na ziemię.

Ty tak serio czy nie odróżniasz wolontariuszy / służb porządkowych od zawodowej agencji ochroniarskiej z licencją ?

Durnych filmów na youtube się naoglądaliście. Nikt przy zdrowych zmysłach nie rzuci się z gołymi rękoma na agresora z nożem, przeszkolenie czy "profesjonalizm" nie ma tutaj znaczenia. Zaszlachtowanie człowieka to ułamek sekundy, a gość w amoku zdolny jest do pchnięcia na oślep kilkanaście razy zanim cokolwiek zrobisz i zabije Ciebie, Twojego kolegę, albo przypadkową osobę. Poczytaj misiu o statystykach przeżywalności ataków nożem, brytole mają takich opracowań pod dostatkiem. Na filmie gość stoi grzecznie i sam się kładzie - teraz wiemy że się poddał, ale będąc na żywo w takiej sytuacji nie masz żadnej pewności co się stanie, równie dobrze może znikąd machnąć nożem i podciąć Ci tętnicę w pachwinie = nie żyjesz!.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz trzeba COŚ ZROBIĆ- np. wezwać do kontroli fejsbóka, którego sprawca pewnie nawet na oczy w życiu nie widział. To na pewno coś da!

Akurat profil na FB ma, gdzie wrzucał dużo swoich zdjęć z tych wakacji na Kanarach.

 

Gościu jest psycholem, ale to prawda, że liczył na poklask, chciał żeby świat go zobaczył, chciał się wypowiedzieć. Szkoda Pawła, politycznie byłem do niego neutralny, ale na pewno szkoda go jako człowieka, ojca i męża. Może i miał swoje za uszami, ale nie rządzi się w jednym mieście 21 lat z rzędu z przypadku. Wychodził do ludzi, był otwarty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Durnych filmów na youtube się naoglądaliście. Nikt przy zdrowych zmysłach nie rzuci się z gołymi rękoma na agresora z nożem, przeszkolenie czy "profesjonalizm" nie ma tutaj znaczenia. Zaszlachtowanie człowieka to ułamek sekundy, a gość w amoku zdolny jest do pchnięcia na oślep kilkanaście razy zanim cokolwiek zrobisz i zabije Ciebie, Twojego kolegę, albo przypadkową osobę. Poczytaj misiu o statystykach przeżywalności ataków nożem, brytole mają takich opracowań pod dostatkiem. Na filmie gość stoi grzecznie i sam się kładzie - teraz wiemy że się poddał, ale będąc na żywo w takiej sytuacji nie masz żadnej pewności co się stanie, równie dobrze może znikąd machnąć nożem i podciąć Ci tętnicę w pachwinie = nie żyjesz!.

 

https://www.youtube.com/watch?v=tDyDowfimRM

 

Durne są tutaj Twoje wypowiedzi, chodzi o to, że ochrony na scenie, ani w bliskiej okolicy nie było w ogóle, pomógł mu się położyć pracownik techniczny, a ochronę dopiero zawołali. Akurat w tym wypadku nie miało to miejsca, ale jak już bredzisz i czytasz statystyki, to poczytaj o ochronie osobistej. Nie mierz wszystkich swoją miarą misiu i nie pisz przynajmniej bzdur, że nikt przy zdrowych zmysłach... Bo nawet pracownik techniczny stara się robić to co powinna zrobić ochrona i całe szczęście, że chciał zabić jedną osobę.

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Durne są tutaj Twoje wypowiedzi,

w :zadek: byłeś :kupa: widziałeś.

 

nawet w wojsku na zajęciach z walki wręcz ci powiedzą że w najlepszym wypadku jak idziesz na starcie z przeciwnikiem uzbrojonym w nóż to masz 50/50 że przeżyjesz a prawie zawsze będziesz w jakimś stopniu pocięty

 

edit: tak w ramach przypomnienia dla wszystkich kanapowych "znafcóf", że życie to nie film w tv

Edytowane przez HoZar
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet w wojsku na zajęciach z walki wręcz ci powiedzą że w najlepszym wypadku jak idziesz na starcie z przeciwnikiem uzbrojonym w nóż to masz 50/50 że przeżyjesz

 

50/50? To nieźle kłamią :E Z drugiej strony nie mogą powiedzieć że to właściwie samobójstwo bo kto by wtedy chciał walczyć ;)

 

Nikt wyżej nie zwraca uwagi na jeszcze jedną rzecz. Ochrona nie była tam od tego żeby obserwować scenę i to co tam się dzieje. Stała, i powinna stać, tylem do sceny obserwując tłum. Co gość zrobił mogli nawet nie widzieć i pewnie nie widzieli. Nic dziwnego więc że trzeba było ich wolac. Od ochrony osobistej jest ochrona osobista, tej najwyraźniej prezydent niestety nie miał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

.

Edytowane przez kieros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w :zadek: byłeś :kupa: widziałeś.

 

nawet w wojsku na zajęciach z walki wręcz ci powiedzą że w najlepszym wypadku jak idziesz na starcie z przeciwnikiem uzbrojonym w nóż to masz 50/50 że przeżyjesz a prawie zawsze będziesz w jakimś stopniu pocięty

 

edit: tak w ramach przypomnienia dla wszystkich kanapowych "znafcóf", że życie to nie film w tv

 

Widzę ekspercie wojskowy, że w obydwu przypadkach poziom czytania ze zrozumieniem, na poziomie, piszę to tylko i wyłącznie odnośnie ochrony osobistej która nie miała tu jak widać miejsca, i pisania, że nikt o zdrowych zmysłach nic nie zrobi.

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że to jednak wina ochrony. Na imprezie, gdzie są tysiące ludzi i prezydent miasta powinna być profesjonalna ochrona. Napastnik z nożem? Jasne, nikt z gołymi rękoma się na niego nie rzuci, sam trenowałem krav magę 8 lat, kick boxing 3lata i mma pół roku :E i bym nie podszedł. Mieliśmy zajęcia z plastikowymi nożami, a później z pisakami, dość długo uczyliśmy się obrony przed nożem, a po zajęciach z pisakami zamiast plastiku każdy miał kreski, sam miałem kilka kresek na rękach i twarzy, gdyby to był prawdziwy nóż, miałbym pociętą twarz i ręce. Niemniej jednak jeśli w imprezie bierze udział prezydent, to ochrona powinna mieć co najmniej tasery i nikomu by się krzywda nie stała. Jako, że to był sam prezydent miasta, to powinna być ochrona z bronią na ostrą amunicję. Przeczytajcie jak podczas koncertu zginął gitarzysta zespołu Pantera. Wiem, WOŚP, impreza sympatyczna, miła atmosfera, sam wczoraj byłem w Poznaniu, ale jednak o prezydenta trzeba dbać. Przykro mi to pisać, ale obok ochrony zawinił sam śp. Adamowicz. Owsiak bez winy nie jest, powinien wyznaczyć jakieś standardy dot. ochrony, a nie zatrudniać 17latków i pokojowy patrol, który nie może nic zrobić w takiej sytuacji. Wkurza mnie jeszcze hejtowanie w internecie i zrzucanie winy na PiS itp. Jak bardzo PisU nie lubię, tak uważam, że w tym wypadku winę ponosi trzaśnięty w głowę facet z przeszłością kryminalną, który całe rządy PiS spędził w więzieniu. Opozycja powinna teraz, chociaż na pokaz wznieść się ponad podziały, razem wziąć udział w uroczystościach pogrzebowych i wypowiedzieć się na temat nienawiści, a nie zaogniać konflikt. Podziały w Polsce zawsze były, ale może czas głośno powiedzieć stop, chociaż na jakiś czas, bo wiadomo, że przed wyborami znowu będą się żreć jak wściekłe psy. Jak to powiedział Winston Churchil - "Pozostaje to tajemnicą i tragedią historii że naród gotów do wielkiego heroicznego wysiłku, uzdolniony, waleczny, ujmujący powtarza zastarzałe błędy w każdym prawie przejawie swoich rządów. Wspaniały w buncie i nieszczęściu, haniebny i bezwstydny w triumfie. Najdzielniejszy pośród dzielnych, prowadzony przez najpodlejszych wśród podłych." Niestety, sama prawda. Chciałbym zobaczyć jak Schetyna, Petru, Kaczyński, Tusk, Czarzasty i Kukiz stoją obok siebie na uroczystości pogrzebowej a później wypowiadają się negatywnie na temat podziałów w społeczeństwie. A zacząć powinien już teraz Duda. A rezygnację Owsiaka rozumiem, ale nie popieram, w pierwszej połowie lat 90 byłem na WOŚP i od tego czasu stało się to dla mnie tradycją, pomimo tragedii powinien dalej to prowadzić, on działa jak magnes na ludzi, kojarzy się z WOŚP jak nikt inny i pomimo tragedii, dziesiątki tysięcy Polaków jednoczy się w jednym celu tego dnia. Jego rezygnacja i tak nie przerwie hejtu. Wy też trochę spuście z tonu, chcecie mniej hejtu, to zacznijcie od siebie, może chociaż prowadźcie spokojniejszą dyskusję.

Edytowane przez henryk nowak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50/50? To nieźle kłamią :E Z drugiej strony nie mogą powiedzieć że to właściwie samobójstwo bo kto by wtedy chciał walczyć ;)

jak toś ma mózg to i tak wykombinuje że to małe szanse, a przecież nie powiedzą "uciekajcie" bo co to za wojsko by było :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kieros

Facet całe rządy PiS-u przesiedział w pierdlu, został skazany za rządów PO, do tego też pewnie normalny nie był. Ja bym nie upatrywał się tutaj żadnych motywów politycznych. Mimo tego politycy czołowych partii powinni rozpocząć dyskusję na temat nienawiści, bo póki co nikt się nie hamuje, ani PiS, ani PO ani Petru. Tak, szczególnie te 3 opcje. O szalonej Krystynie nie wspomnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

.

Edytowane przez kieros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na TVNie nie lepiej, własnie słyszę, że gość sobie to poukładał w głowie i wszystko przez nagonkę na Adamowicza. Nie ważne, że przed chwilą z pierdla wyszedł, 4 napady na bank, schizofrenia paranoidalna, siedział pewnie od 2013 roku.

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można mówić, że nie ma to podkładu politycznego. Sam wypowiedział słowa, że był w więzieniu przez platformę i dlatego Adomowicz zginął. Szczególnie jeśli był chory psychnicznie, to jego umysł chłonął jak gąbka, mógł się tylko nakręcać tą nienawiścią polityków rządzącej partii. Co prawda nie wiem jaki dostęp do informacji mają w więzieniu, ale domyślam się, że telewizje raz na jakiś czas mogą obejrzeć albo poczytać gazety. Politycy mogą sobie klepać jęzorem i czują się bezkarni, nie reagują na mowę nienawiści, sprawy tego typu są umarzane, a niestety znalazł się człowiek, który zamiast krzyczeć, postanowił działać. :( Może to nauczy co poniektórych, chociaż szczerze w to wątpię. Oni uważają się za wszechwiedzących i nieomylnych, a ich racja jest jedyną słuszną.

 

W końcu coś musi się z tym zmienić. Polska nigdy nie była tak podzielona jak teraz za rządów PiSu. Opozycja zła i koniec, a TVP jest idealnym narzędziem, żeby całą ją obrzucać gównem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

edit: tak w ramach przypomnienia dla wszystkich kanapowych "znafcóf", że życie to nie film w tv

 

Policja powinna używac strzałek usypiających jak na zwierzęta. 10 sekund i byłoby po sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...