Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Przebijam

Mój link

Ale ogolnie to pełno tego można wyciągać.

0:14, Tadla: kolo tak przynudzasz że sprawdzę swojego fejsbuczka czy któraś z psiapsiółek mi coś nie napisała :lol2:

 

 

 

 

Co do głosowania to nie zapomnijcie pójść na wybory i oddać głosu. Jak nie wiecie na kogo bo żaden was nie przekonał to zróbcie losowanie

a najlepiej skupcie się na takim kandydacie który będzie miał największe szanse w drugiej turze bo wyborcy "tego którego już nie chcecie" nie mają sentymentów czy problemów moralnych kogo wybrać i pójdą na wybory, tak samo nie mają innych typów tylko jeden typ. Bez głosów na kontrkandydatów, a najlepiej na takiego który ma największe szanse w drugiej turze z Dudą to Duda już w pierwszej turze zostanie *imperatorem na drugą kadencję.

 

 

 

 

*każdy wie że imperatorem jest prezes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was rozważa oddanie nieważnego głosu? Chodzi o pokazanie że bierzesz czynny udział w życiu kraju, ale masz gdzieś obecnych polityków. Ciekawi mnie jakby oni zareagowali gdyby frekwencja była wysoka a ilość nieważnych głosów była na poziomie 80% wszystkich głosów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was rozważa oddanie nieważnego głosu? Chodzi o pokazanie że bierzesz czynny udział w życiu kraju, ale masz gdzieś obecnych polityków. Ciekawi mnie jakby oni zareagowali gdyby frekwencja była wysoka a ilość nieważnych głosów była na poziomie 80% wszystkich głosów.

 

Cały naród musiałby tak głosować żeby politycy łapnęli o co biega. Myślisz że jakaś Grażyna co głosy liczy się przejmie? Jak chcesz oddać pusty głos to nie trać swojego czasu, przeczytaj jakąś książkę albo wyjdź na piwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was rozważa oddanie nieważnego głosu? Chodzi o pokazanie że bierzesz czynny udział w życiu kraju, ale masz gdzieś obecnych polityków. Ciekawi mnie jakby oni zareagowali gdyby frekwencja była wysoka a ilość nieważnych głosów była na poziomie 80% wszystkich głosów.

Niska frekwencja nigdy im nie przeszkadzała, a nieważny głos ma? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.youtube.com/watch?time_continue=104&v=bIguyBDnYmk&feature=emb_logo&fbclid=IwAR3cpS9pwQPTi3SZOg3IEix86nAAZiWdDVHmaYUrT_iWOozshwYMVzXkIC8

Takie coś trafiłem. Odrobinę ciekaw jestem reakcji na to innych, w kontekście własnego wieku i sympatii politycznych.

Nie dałem rady tego obejrzeć. Totalnie do mnie nie trafia tego typu materiał.

Nie próbuję zatem nawet zgadywać, która strona polityczna to wypuściła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witkowski ma dobry pomysł na 7 godzinny dzień pracy ale przez jego członkostwo w PZPR jest u mnie skreślony. Ja niedzielne wybory odpuszczam. Jak Duda przekroczy 50% to trudno, może Polacy zasługują na takiego prezydenta, a jak dojdzie do drugiej tury to wtedy zagłosuję przeciwko karakanowi. Nie ma na kogo głosować, sami socjaliści albo oszołomy.

 

i to jest zle podejscie moim zdaniem, o ile w 1 turze duzo ludzi pojdzie glosowac np na bosaka czy innych mniejszych kandydatow, to w drugiej oleja i Dude i Trzaskowskiego bo jeden i drugi sie nie nadaje na to stanowisko, zreszta roznica pomiedzy nimi prawie zadna :P

 

W pierwszej turxe: Witkowski

 

O ile jeszcze kandydaci typu Bosak, Kosiniak itp maja szanse to Witkowski, Żółtek, Jakubiak i inni mniejsi juz nie, jest to tylko poniekad stracony glos i pewnego rodzaju veto ;)

 

Czy ktoś z was rozważa oddanie nieważnego głosu? Chodzi o pokazanie że bierzesz czynny udział w życiu kraju, ale masz gdzieś obecnych polityków. Ciekawi mnie jakby oni zareagowali gdyby frekwencja była wysoka a ilość nieważnych głosów była na poziomie 80% wszystkich głosów.

 

Tak w drugiej, w pierwszej mam swojego kandydata na ktorego zamierzam glosowac :cool:

Edytowane przez adask0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polikotki wychwala pod niebiosa Biedronia i według mnie robi mu ekstremalnie czarny PR np. filmem o LBGT, gdzie stwierdził, że kolektywna większość polskiego społeczeństwa to homofobowie ;) Tu mnie ktoś może poprawić, ale wydaje mi się, że homoseksualizm w Polsce był uważany co najwyżej za dziwny i nigdy nie był w kodeksie karnym, lub nie było jasnych zapisów, które mogłyby zabronić np. gejom czynnego udziału w wojsku jak np. w UK. Dopiero nie dawno powstały strefy wolne od LGBT.

 

Co do samego wideo - emocjonalne, nawet za bardzo, bez przekazania jakichkolwiek faktów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polikotki wychwala pod niebiosa Biedronia i według mnie robi mu ekstremalnie czarny PR np. filmem o LBGT, gdzie stwierdził, że kolektywna większość polskiego społeczeństwa to homofobowie ;) Tu mnie ktoś może poprawić, ale wydaje mi się, że homoseksualizm w Polsce był uważany co najwyżej za dziwny i nigdy nie był w kodeksie karnym, lub nie było jasnych zapisów, które mogłyby zabronić np. gejom czynnego udziału w wojsku jak np. w UK. Dopiero nie dawno powstały strefy wolne od LGBT.

 

Co do samego wideo - emocjonalne, nawet za bardzo, bez przekazania jakichkolwiek faktów.

 

Biedron nie ma zadnych szans na wygrana, chyba ze przez przypadek bo jest 1 na liscie, jak kiedys ludzie glosowali na psl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PRzygotujcie sie Pany bo zapewne za chwile na pclabie wprowadza "cisze wyborcza" :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niska frekwencja nigdy im nie przeszkadzała, a nieważny głos ma? :)

Poziom frekwencji w wyborach prezydenckich nie ma znaczenia, ale z chęcią bym zobaczył ich miny, po takiej akcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas niektore z kulek gradowych byly wielkosci niemal orzechow wloskich. Akurat dzisiaj robilem wylewke w drugim garazu i braklo mi 20cm do skonczenia...

Później około 22:00-22:30 "koniec świata" oberwanie chmury deszcz 10/10 (dla TVP bez kozery napiszę 121%/100%), teraz bardzo mocno leje 8/10 może 8,5/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

b83420317e0adfa91496d45ec47733bd.jpg

 

Ostatni klient, zamykamy i zapraszamy ponownie od niedzieli 28.06.2020 po 21:00

 

 

 

 

 

f1b2fe1b6f9c432cf4cba8b66220cc62.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba raczej zamykamy i wyrzucamy klucz na zawsze.

Wygląda na to że PCLAB no more.

Forum zostaje czy też zamykajo ?

Edytowane przez adnem84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można zgasić światło i ze spokojną bańką emigrować np. na Pure.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, bielas napisał:

Można zgasić światło i ze spokojną bańką emigrować np. na Pure.

To już dawno można było zrobić. Kiedyś sprawdzałem główną laba codziennie. Każdy z nas staruchów forumowych chyba pamięta jak z zapartym tchem czekało się na kolejny update wyczerpujących testów na żywo które zajmowały wiele stron, takich recenzji już od wieków nie mieliśmy, farsa w porównaniu do minionej świetności. Recenzje po łebkach i newsy o telefonach do tego napisane jak przez gimnazjaliste. 

Edytowane przez chartkor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, chartkor napisał:

To już dawno można było zrobić. Kiedyś sprawdzałem główną laba codziennie. Każdy z nas chyba pamięta jak z zapartym tchem czekało się na kolejny update wyczerpujących testów na żywo które zajmowały wiele stron, takich recenzji już od wieków nie mieliśmy, farsa w porównaniu do minionej świetności. Recenzje po łebkach i newsy o telefonach do tego napisane jak przez gimnazjaliste. 

Można było. Ale nie chciałem. Teraz chyba Onet chce, by jak najwięcej userów to zrobiło, więc...  KŚ jest absolutnie nie dla mnie. Tam jest totalny pierdzielnik w zalewie wszystkiego, co ma choć jedną miedzianą ścieżkę na laminacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ale to chyba zły temat.

Poza tym forum nadal działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez najbliższe dwa tygodnie należy spodziewać się wysypu wiadomości w TVP Info o Trzaskowskim. Stawiam, że zgwałcił księdza albo był zamieszany w handel ludźmi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emilewicz ładnie ustawiła męża :). Tak to się robi w PiSowskiej rodzinie... I Ci durnie mieli czelność(a nawet dalej mają) zarzucać coś komuś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

W czasie niedzielnego wieczoru wyborczego, między godziną 21 a północą, Andrzej Duda dostał w TVP godzinę na swoje wypowiedzi, a Rafał Trzaskowski – 8 minut. Inni kandydaci po 2-4 minuty. Polsat News też pokazał całe, ponad półgodzinne wystąpienie Andrzej Dudy. Z kolei TVN24 starał się pokazywać wszystkich kandydatów po równo. Medioznawca dr Maciej Mrozowski, były wykładowca UW i SWPS, ocenia dla WP zachowanie poszczególnych redakcji w czasie wieczoru wyborczego.

Ale żeby TVN? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Klakier1984 napisał:

Po przeczytaniu takich rzeczy automatycznie rośnie o +1 jedna z moich  statystyk  w drzewku nietolerancji.

Godzinę temu, Kowal napisał:

Ale żeby TVN? :E

Popsuli sobie opinię to teraz ją trzeba naprawić. Zresztą faktycznie też zauważyłem, że ostatnio jakby się naprostowali.

 

Edytowane przez Suchy211

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dajcie możliwość usuwania posta jeśli jest ostatni. Przecież nawet jak usunę coś co ktoś to zacytuje, to nic mi to nie da, a jak nikt nie zdąży zacytować, to i tak mogę zmienić treść na dowolną nieobciążającą.

Edytowane przez Suchy211

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...