Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Wu70 napisał:

Z tego co widze protesty wyborcze ida do SN, pis nie ma tam jeszcze swoich ludzi?

No przecież ma za Gersdorf swoją pindę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, panzar01 napisał:

W skali regionu sporo, w skali kraju to pikuś. Poczekajmy z miesiąc. Jak się będzie sypać wszędzie, to będzie można mówić o zapaści.

Telewizja przerobi każdy kryzys w sukces, a kurierów smutnych informacji skaże się za szpiegostwo i zdradę stanu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  

2 minuty temu, Everyman napisał:

Nie rozumiesz, że ma znaczenie, bo konsekwencje wyboru ten czy tamten dotkną Cię bezpośrednio? Dalej za trudne?

No i? Czyli jak pojde, zamkne oczy i gdzies postawie X to juz mnie nie dotkna? Za trudne?

3 minuty temu, Crew 900 napisał:

No przecież ma za Gersdorf swoją pindę. 

No to na co tu liczyc z tymi protestami? :szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Wu70 napisał:

Z tego co widze protesty wyborcze ida do SN, pis nie ma tam jeszcze swoich ludzi?

Ma, ale chyba nie wszystkie krzesła. Po drugie, jeśli, zaznaczam, jeśli autentycznie były syfy przy wysyłaniu kart, to nawet im nie pomoże kupione krzesło. Ci ludzie z SN wiedzą że jak odwalą kitę to skończą tak. 

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Wu70 napisał:

  

No i? Czyli jak pojde, zamkne oczy i gdzies postawie X to juz mnie nie dotkna? Za trudne?

Czyli jednak nie wiesz co to są za konsekwencje.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Camis napisał:

 

 

oaCnmmN.png

O to się gnom ekshumował? Pracuje na "jeszcze lepszy" wynik ZSLu Arbuz gurom

Edytowane przez Mc Gregor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy oficjalne wyniki, Duda-Bis podejście drugie.

Osobiście uważam że Duda nie wygrał, on przegrał pół Polski. Skoro jest "tak super i wszędzie PiS trąbi jak w Polsce jest super i portfele polaków pękają w szwach z bogactwa" to dlaczego tylko połowa polaków głosowała na Dudę? zresztą sam Duda dziś ładnie przepraszał jeżeli kogoś obraził i obiecał że weźmie się mocno do pracy przez następne 5 lat (też Andrzej czuje że coś poszło nie tak, zaledwie 51% poparcia). Duda i PiS mają sporo do myślenia bo jednak samym 500+ nie wygrają następnych wyborów parlamentarnych. Więcej akcji w Sejmie, Sądzie Najwyższym, Prokuraturach w stylu "możemy wszystko i wszyscy mogą nam naskoczyć.... a Konstytucję to się czyta wybiórczo i interpretuje jak my chcemy" a naród może im wystawić piękną laurkę w następnych wyborach i 500+ nie pomoże.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, bigovsky napisał:

 

UE nie zabierze Kaczyńskiemu tylko Polsce. Takie życzenia tylko po to by druga opcja polityczna wygrała są skrajnie głupie.

Nie mówiąc już, że UE i tak skasuje dużą cześć funduszy, szczególnie na rolnictwo, niezależnie od tego czy rządzi PiS czy nie.

Niech skasują wszystkie, ale w całej Unii. Ponadto cła na produkty rolne z zewnątrz aby chronić wewnętrznych producentów i będzie git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiesz @RyszardGTS, że każdy prezydent w wyborach przegrywa pół Polski. Głosowałem na Trzaskowskiego i gdyby wygrał, o nim można byłoby powiedzieć dokładnie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, BlindObserver napisał:

Dobrze wiesz @RyszardGTS, że każdy prezydent w wyborach przegrywa pół Polski. Głosowałem na Trzaskowskiego i gdyby wygrał, o nim można byłoby powiedzieć dokładnie to samo.

No ale PiS rządzi już drugą kadencję, Duda też miał 5 lat na wykazanie się, 51% to trochę słaby wynik.

Trzaskowski wskoczył na zastępstwo za Kidawę, szybko zyskiwał procenty poparcia, PiS przyczepił się głównie LGBT i na tym w głównej mierze oparli machinę negatywnych emocji.

Naród wybrał, All Hail Duda na następne 5 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, RyszardGTS napisał:

No ale PiS rządzi już drugą kadencję, Duda też miał 5 lat na wykazanie się, 51% to trochę słaby wynik.

No to już inna kwestia, bo jak na środki, które wpompowano w cały plan zapewnienia Dudzie drugiej kadencji, to wynik procentowy jest taki sobie, choć te ponad 10 mln zdobył.

 

Swoją drogą, bawi mnie ciągłe gadanie o potrzebie wygaszenia konfliktu ze strony PiS, gdy równocześnie pojawiają się takie wpisy...

Do tego Morawiecki nie może się już czuć pewnie. Kurski zawsze nim gardził i po wyborach się zaczęło :)

 

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, EvilKillaruna napisał:

Tymczasem Mc Gregor idzie za karę do kąta na tydzień za sypanie minusami za wszystko i wszystkim. Sam nie zgadzam się z wieloma wypowiedziami na tym forum, ale nie minusuję na pałę wszystkich jak małe dziecko, tylko tam gdzie widzę sens, staram się dyskutować i polemizować, przekonywać do swoich racji i słuchać cudzych. Widać niektórych takie coś przerasta. 

@BlindObserver @RyszardGTS czy to jakas oficjalna regula? Czy po prostu w tym watku jego poglady nie pasowaly? Bo problem minusow byl poruszany w tematach o forum przez osoby ktore dostaly po kilkaset minusow i nikogo to nie interesowalo a tutaj temat polityczny i nagle sie da, no jak z polskim rzadem ;)
A Mc Gregor akurat rozdawal tez plusy, po prostu zaleznie od tego co bylo napisane.

  • Thanks 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Wu70 napisał:

@BlindObserver @RyszardGTS czy to jakas oficjalna regula? Czy po prostu w tym watku jego poglady nie pasowaly? Bo problem minusow byl poruszany w tematach o forum przez osoby ktore dostaly po kilkaset minusow i nikogo to nie interesowalo a tutaj temat polityczny i nagle sie da, no jak z polskim rzadem ;)
A Mc Gregor akurat rozdawal tez plusy, po prostu zaleznie od tego co bylo napisane.

A zwróciłeś uwagę, że są tu osoby które minusują, a praktycznie w ogóle się przy tym nie udzielają? 

Ten system powinien albo polecieć albo przejść na same plusy. 

  • Thanks 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Wu70 napisał:

@BlindObserver @RyszardGTS czy to jakas oficjalna regula? Czy po prostu w tym watku jego poglady nie pasowaly? Bo problem minusow byl poruszany w tematach o forum przez osoby ktore dostaly po kilkaset minusow i nikogo to nie interesowalo a tutaj temat polityczny i nagle sie da, no jak z polskim rzadem ;)
A Mc Gregor akurat rozdawal tez plusy, po prostu zaleznie od tego co bylo napisane.

Dokładnie tak, McGregor to nie sorki. Dawał plusy i minusy. Wiemy kogo w tych wyborach popierał Evil, Mc miał trochę inne zdanie i poleciał. Sam dostałem kilka plusów od McGregora, chociaż mamy inne poglądy. Evil wprowadza cenzurę na forum, ja bym na jego miejscu odblokował Mc żeby się nie błaźnić, no ale wiadomo, że tego nie zrobi. Ciekawe, czy w innych tematach łapkospamerzy też będą dostawać bany. Z drugiej strony te łapki służą do wyrażania opinii, a nie ma w regulaminie wpisu, że nie wolno oceniać każdego wpisu. I powtórzę, on dawał również łapki w górę, nie wiem gdzie jest problem.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wu70 Jak to nikogo nie interesowało? Sam zbanowałem kilka osób, które sypały minusami na lewo i prawo. Jeden nawet mi się za to odwdzięczył przydzielając mi wagon minusów. 

Ale do tego trzeba jakiegoś zgłoszenia, bo się nie domyślę, że ktoś tam gdzieś kogoś minusuje. 

Swoją drogą bardzo dziwne jest to, że pytasz mnie i Ryśka o działania EvilKillaruna, choć sam możesz się go zapytać,  bo udziela się w tym temacie. W jego poście masz odpowiedź.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, henryk nowak napisał:

Dokładnie tak, McGregor to nie sorki. Dawał plusy i minusy. Wiemy kogo w tych wyborach popierał Evil, Mc miał trochę inne zdanie i poleciał. Sam dostałem kilka plusów od McGregora, chociaż mamy inne poglądy. Evil wprowadza cenzurę na forum, ja bym na jego miejscu odblokował Mc żeby się nie błaźnić, no ale wiadomo, że tego nie zrobi. Ciekawe, czy w innych tematach łapkospamerzy też będą dostawać bany. Z drugiej strony te łapki służą do wyrażania opinii, a nie ma w regulaminie wpisu, że nie wolno oceniać każdego wpisu. I powtórzę, on dawał również łapki w górę, nie wiem gdzie jest problem.

Te łapki nie służą niczemu. Ja prawie nie minusuję tylko daję "?". 

Z jednym takim gamoniem co pisze raz na rok ale minusuje obficie zrobiłem małą wymianę w piątek. :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, EvilKillaruna napisał:

Dokładnie tak jak napisał @crush. A co też oczywiście krytykowałem i na co zwracałem uwagę (system minusowania). Właśnie przez takie sytuacje. Niemniej z reguły zakładam że wszyscy jesteśmy dorośli i potrafimy się zachować mimo tego że "system pozwala".

Nie jestem fanem tego systemu, ale nie obchodzi mnie ile mam plusów czy minusów, jestem dorosły i takie coś mu zwisa i powiewa.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@BlindObserver no to nieźle :E Jacek Łęski chyba ma death wish. Zobaczymy kto ma najkrótszą drogę do prezesa: Kurski, Ziobro czy Morawiecki ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, RyszardGTS napisał:

Mamy oficjalne wyniki, Duda-Bis podejście drugie.

Osobiście uważam że Duda nie wygrał, on przegrał pół Polski. Skoro jest "tak super i wszędzie PiS trąbi jak w Polsce jest super i portfele polaków pękają w szwach z bogactwa" to dlaczego tylko połowa polaków głosowała na Dudę? zresztą sam Duda dziś ładnie przepraszał jeżeli kogoś obraził i obiecał że weźmie się mocno do pracy przez następne 5 lat (też Andrzej czuje że coś poszło nie tak, zaledwie 51% poparcia). Duda i PiS mają sporo do myślenia bo jednak samym 500+ nie wygrają następnych wyborów parlamentarnych. Więcej akcji w Sejmie, Sądzie Najwyższym, Prokuraturach w stylu "możemy wszystko i wszyscy mogą nam naskoczyć.... a Konstytucję to się czyta wybiórczo i interpretuje jak my chcemy" a naród może im wystawić piękną laurkę w następnych wyborach i 500+ nie pomoże.

Dla samego Dudy i obozu którego jest kukłą jednak to jest zawsze TKM, zwycięzca bierze wszystko.  500+ jednak powinni zmienić na 1000+. Podejrzewam że zrobią to przed wyborami parlamentarnymi jeżeli zechcą je zorganizować.  Wszelkie inne narzędzia na zagarnięcie całości państwa są już dostępne także tutaj nic nowego.

Dla nas maluczkich jestem ciekaw jak PiS przejdzie kryzys ekonomiczny / pandemiczny, a ma być największy od końca IIWŚ. Wybronienie kraju z tych kłopotów to byłby największy powód żeby na nich głosować w 2033r. Jeżeli jednak będzie bardzo źle, to nawet reżimowa nie będzie w stanie tego przykryć.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, RyszardGTS napisał:

@BlindObserver no to nieźle :E Jacek Łęski chyba ma death wish. Zobaczymy kto ma najkrótszą drogę do prezesa: Kurski, Ziobro czy Morawiecki ;) 

Co znowu zrobił ten pseudo dziennikarz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Everyman napisał:

Dla samego Dudy i obozu którego jest kukłą jednak to jest zawsze TKM, zwycięzca bierze wszystko.

Duda jest taką kuklą dla PiSu jaką Komorowski był dla PO i Kwaśniewski dla SLD wiec nic nowego w Polsce

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, henryk nowak napisał:

 Z drugiej strony te łapki służą do wyrażania opinii, a nie ma w regulaminie wpisu, że nie wolno oceniać każdego wpisu. I powtórzę, on dawał również łapki w górę, nie wiem gdzie jest problem.

Nom ciekawe tylko że mi same -1 pospamował a mógł się wypowiedzieć. Tchórzostwo można okazać na wiele sposobów.

Łapki powinny bardziej służyć temu żeby nie robić krótkich wpisów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, henryk nowak napisał:

Co znowu zrobił ten pseudo dziennikarz?

 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  

1 minutę temu, henryk nowak napisał:

Wiemy kogo w tych wyborach popierał Evil, Mc miał trochę inne zdanie i poleciał

 

Czyli pisowskie metody. :szczerbaty:

3 minuty temu, BlindObserver napisał:

Swoją drogą bardzo dziwne jest to, że pytasz mnie i Ryśka o działania EvilKillaruna, choć sam możesz się go zapytać,  bo udziela się w tym temacie. W jego poście masz odpowiedź.

Bo chcialbym poznac reguly panujace w tej kwestii, w tematach o forum nie wiedzialem nic na ten temat.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, rambek911 napisał:

Duda jest taką kuklą dla PiSu jaką Komorowski był dla PO i Kwaśniewski dla SLD wiec nic nowego w Polsce

Duda złamał Konstytucję RP kilka razy w sposób rażący. Kilkaset, gdyby zaliczyć jeszcze bezprawne powoływanie sędziów wybranych przez nieważny skład Krajowej Rady Sądownictwa.  Czekam aż dasz dowody tego samego o pozostałych dwóch.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...