Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

O rety, takich cen to chyba nawet w Warszawie nie widziałem. Aczkolwiek przyznam, że też nie patrzę zbytnio, bo jako słoik rzadko kupuję. Co prawda z ziemi żyje już tylko wujek (głównie jabłka, trochę śliwek czy gruszek), ale owoce na własny użytek koło domu mają. Truskawki tata kupował gdzieś od sąsiada, więc pewnie taniej. maliny ma swoje, ale jak pisałem, średnio smaczne w tym roku i mniej. Czereśnie ma ciotka kilka drzew, ale z urwanych trzeba 2/3 wywalać bo albo zgniłe albo robaczywe. Na moreli u taty zostały dosłownie 3 owoce i liczy je każdego dnia. Ale akurat ta morela dość często przemarzała... Ze śliwkami nie wygląda źle. Za to bardzo mocno zaowocowało kiwi (tata lubi takie ciekawostki) tylko ma bardzo drobne owoce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie dochodzimy do wspólnego wniosku, że jest drogo :D Ja tylko dodam, że opóźnienia publikacji raportu przez GUS jest bardzo kontrowersyjne, ale kto by spodziewał innej opcji. W końcu z NBP było dokładnie to samo. 

  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, BlindObserver napisał:

W Śremie, z Poznania masz blisko :D  Ale nie sądzę, by tam było nawet kilka kg, bo te ich skrzynki są bardzo małe. 

Nawet czasem bywam, mam tam kilkoro znajomych ;) Byłem w czerwcu, aż szkoda, że nie zajrzałem do Waszego Lidla :E 

Edytowane przez henryk nowak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież ceny od dłuższego czasu już drożały...

A mimo to wyborcy wybrali jak wybrali.

Nie będą mieli co do garnka włożyć, ale za to żaden homoseksualista ich nie zapnie. ?

Big Success!!!

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Bono[UG] napisał:

Tu nie ma czego usprawiedliwiać, miał 5 lat prezydentury na podciągnięcie języka. Trzeba być zupełnym beztalenciem lub kompletnie olać temat.

No ale Dudzitsu mówił, że on się cały czas uczy! W samochodzie się uczy!. W samolocie się uczy! Ciągle się uczy!

Ciul tam a angielskim - teraz to chyba politycznie poprawne mówić tylko po polsku bo nie będą nam w innych językach mówić jak żyć. Jakiej rosyjskie trolle zadzwoniły od tak do prezydenta 38mln kraju. Skąd mamy teraz jako obywatele, być pewni, że Duda nie prowadził wcześniej tego typu rozmów tylko nie z trollami a agentami obcych wywiadów?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, fakvat napisał:

Kiedy zostanie zrealizowania obietnica prezentanta Warszawy o nazwaniu  ul.  im. Lecha Kaczyńskiego?

Zadzwoń do niego to się dowiesz. ?

Chyba, że do Prezydenta Warszawy trudniej się dodzwonić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze, że wystarczy wyszukać to w Google. Trzaskowski już potwierdził, że będzie bardzo szybko, mówi się, że do 30 lipca zaproponuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 godziny temu, BlindObserver napisał:

Jestem bardzo ciekawy, ile osób będących przeciwko zachowaniu Dudy w ogóle zna Hartmana i Kentlera. :D A jeszcze bardziej, ile z tych, którzy ich znają, bierze na poważnie to, co mówią. 

Próbujesz wybielić prezydenta dając w kontrze dwie osoby, które dla przeciętnego Polaka są anonimami. Anonimami, mającymi najwidoczniej kontrowersyjne opinie, których ja, jako członek tych "niektórych kręgów" (takie zawoalowane nazwanie przeciwników obecnego rządu) w ogóle nie znam. Możesz sobie przekonywać, że to słynni profesorowie do woli. Musisz jednak pamiętać, że jeśli oni nie są jakimiś żulikami spod GS-u, to dla naszego społeczeństwa Duda tym bardziej nim nie jest, przynajmniej w kwestii rozpoznawalności. 

Hartman anonimowy? Żarty sobie robisz?

A Keltner nie jest szerzej znany i nie będzie, masa ludzi będzie pilnowała, by jego eksperyment był jak najmniej znany. Choć w swojej istocie bardzo ciekawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anonimowy dla przeciętnego Polaka. Co w tym jest niezrozumiałego? Myślisz, że mój ojciec skojarzy jakiegoś profesora Hartmana i jego teorie? Albo tym bardziej tego tak wpływowego i znanego według Ciebie Keltnera, który teraz już nie jest szeroko znany? 

Porównuj rzeczy porównywalne. A oni w ogóle nie są porównywalni z Dudą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
7 minut temu, BlindObserver napisał:

Anonimowy dla przeciętnego Polaka. Co w tym jest niezrozumiałego? Myślisz, że mój ojciec skojarzy jakiegoś profesora Hartmana i jego teorie? Albo tym bardziej tego tak wpływowego i znanego według Ciebie Keltnera, który teraz już nie jest szeroko znany? 

Porównuj rzeczy porównywalne. A oni w ogóle nie są porównywalni z Dudą.

Nie, rozpoznawalnością z Dudą nie są, całkowita racja. Ja piszę zupełnie coś innego - jeśli chcemy szukać pedofilów, czy zwolenników kazirodztwa, to są i środowiska i autorytety które takie pomysły forsują. Ktoś, kto zaczyna pedofilię Dudzie przypinać, to na głowę z pewna częścią ciała chyba się zamienił.

I tu wskazałem prof specjalizującego się w etyce u nas, bardzo medialnego. Oraz wybitnego i szanowanego w swoim czasie niemieckiego naukowca.

wiadomosci.wp.pl/rolnicy-z-podkarpacia-ofiarami-wygranej-andrzeja-dudy-przykre-ale-nie-jestesmy-msciwi-6532307312957057a

Coś z tolerancji, szanowania poglądów/wyborów innych i wojen polsko-polskich. Oczywiście wszystkiemu winne pisiory, tak tradycyjnie. To nawet cięzko normalnie skomentować. Te i...e pchają się na zachód, do gospodarek z bardzo mocnym nacjonalizmem narodowym, pewnie każdemu kraje starej unii stawialiby za wzór, i w tym "krzewieniu zachodnich wartości", w tej swej "mądrości", robią dokładnie odwrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nikt poza Tobą nie będzie chciał ich szukać, przynajmniej w odniesieniu do podejmowanego tematu o Dudzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, fakvat napisał:

Kiedy zostanie zrealizowania obietnica prezentanta Warszawy o nazwaniu  ul.  im. Lecha Kaczyńskiego?

To będzie tam gdzie to szambo wylało? :hmm:

A księża to sa lewicowi czy zieloni pedofile? :hmm:

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
10 minut temu, BlindObserver napisał:

Myślę, że nikt poza Tobą nie będzie chciał ich szukać, przynajmniej w odniesieniu do podejmowanego tematu o Dudzie. 

Blind, ależ ja doskonale o tym wiem :) Przecież nie będziemy szukać zwolennika bzykania dzieciaków, czy fana kazirodztwa w swoim otoczeniu, będziemy go szukać u Dudy, na Podkarpaciu, czy gdzieś tam i będziemy sobie dorabiać teorie, będziemy bajdurzyć.

A ja zwyczajnie, po znanych nazwiskach, z tytułami naukowymi, pokazuję gdzie te poglądy są forsowane, czy wręcz praktykowane :) Że to niewygodne do dyskusji/szukania? A to jakby już mniej mój problem. Ja swoich dzieci bym nie chował przed Dudą, przed pomysłami zielonych już tak.

ps

Co do cen usług i żywnosci, żywności tej, która wymaga sporo roboczogodzin - kogoś to jeszcze dziwi, gdy bezrobocie ostro spadło, a pensje poszły w górę? Któryś z Was chętny do pracy np przy owocach po 5-6 zł/h?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, henryk nowak napisał:

Za 18zł? Daj namiary, przyjadę po 20kg  :E Na rynku w Poznaniu były po 80zł, bardzo się zdziwiłem i czytałem w internecie, że były miejsca, gdzie wołali nawet więcej.

https://gazetakrakowska.pl/ceny-czeresni-2020-ile-kosztuja-czeresnie-rekordowe-ceny-czeresni-w-2020/ar/c8-14983137

Łut? Pytanie kto narzuca takie ceny. Może miasto wymusza ogromne kwoty za pozwolenie. W mojej okolicy jest plantator. Średniego rozmiaru bym powiedział. Dobrze z nim żyję to go podpytam kiedy za ile hurtownie biorą od niego.

Edytowane przez panzar01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, panzar01 napisał:

Łut? Pytanie kto narzuca takie ceny. Może miasto wymusza ogromne kwoty za pozwolenie. W mojej okolicy jest plantator. Średniego rozmiaru bym powiedział. Dobrze z nim żyję to go podpytam kiedy za ile hurtownie biorą od niego.

Wątpię żeby wina była po stronie miasta, w tym roku ceny po raz pierwszy wystrzeliły w górę aż tak wysoko. W Poznaniu nigdy nie było tanio w porównaniu z mniejszymi miejscowościami, nawet leżącymi kilkanaście-kilkadziesiąt kilometrów od P-ń, ale teraz nawet w okolicznych wioskach ceny owoców poszły wyraźnie w górę. Ba! Nawet panie siedzące na leżaku przy ulicy i sprzedające truskawki potrafią zawołać niewiele mniej względem cen w mieście, gdzie zawsze tam było najtaniej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, krzyyss napisał:

Blind, ależ ja doskonale o tym wiem :) Przecież nie będziemy szukać zwolennika bzykania dzieciaków, czy fana kazirodztwa w swoim otoczeniu, będziemy go szukać u Dudy, na Podkarpaciu, czy gdzieś tam i będziemy sobie dorabiać teorie, będziemy bajdurzyć.

A ja zwyczajnie, po znanych nazwiskach, z tytułami naukowymi, pokazuję gdzie te poglądy są forsowane, czy wręcz praktykowane :) Że to niewygodne do dyskusji/szukania? A to jakby już mniej mój problem. Ja swoich dzieci bym nie chował przed Dudą, przed pomysłami zielonych już tak.

O ile przypisywanie Dudzie pochwały pedofilii może być na wyrost, to tutaj uprawiasz co najmniej to samo. Komentując sprawy w Polsce powołujesz się na eksperyment socjologiczny z Niemiec, gdzie wszyscy od prawa do lewa woleliby tą sprawę zakopać na zawsze i raczej zwolenników czegoś takiego nie znajdziesz w przestrzeni publicznej. Nie chcesz też dokładnie wskazać, kto konkretnie popiera tych profesorów i kryjesz się za ogólnikami. W szczególności: kto w Polsce popiera takie poglądy? Równie dobrze mógłbym prawicę po całości zrównać z Międlarem czy Rybakiem - w końcu mają posłuch "w pewnych środowiskach".

Jak tutaj pokazano, sprawa ułaskawienia nie jest aż tak oczywista, bo prezydent w tej sprawie kłamie i są na to dokumenty. Natomiast było to dość mocno rozdmuchane niekoniecznie od właściwej strony, bo w pierwszej kolejności powinny być z całą surowością napiętnowane właśnie kłamstwa a resztę można potem na spokojnie sprawdzić. Bardziej karygodne były wypowiedzi Piotrowskiego, który jawnie bronił jednego pedofila, że o różnych wypowiedziach i działaniach biskupów polskich nie wspomnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, EvilKillaruna napisał:

Odnośnie cen: https://natemat.pl/314961,ceny-w-sklepach-w-polsce-drozeje-mieso-owoce-pieczywo-nowe-dane-gus

"Ceny towarów i usług konsumpcyjnych w czerwcu 2020 r. w porównaniu z analogicznym miesiącem ub. roku wzrosły o 3,3 proc. (przy wzroście cen usług – o 7,4 proc. i towarów – o 1,8 proc.)" – czytamy w nowym raporcie Głównego Urzędu Statystycznego. Z kolei w stosunku do poprzedniego miesiąca ceny towarów i usług wzrosły o 0,6 proc. (przy wzroście cen usług – o 1,3 proc. i towarów – o 0,3 proc.).

 

Wiele owoców w tym roku już odpuściłem. 

Już było :P ja z żoną wcinamy arbuzy, jak co roku i w sumie w tym roku są tańsze :E przynajmniej u nas.

12 minut temu, henryk nowak napisał:

Wątpię żeby wina była po stronie miasta, w tym roku ceny po raz pierwszy wystrzeliły w górę aż tak wysoko. W Poznaniu nigdy nie było tanio w porównaniu z mniejszymi miejscowościami, nawet leżącymi kilkanaście-kilkadziesiąt kilometrów od P-ń, ale teraz nawet w okolicznych wioskach ceny owoców poszły wyraźnie w górę. Ba! Nawet panie siedzące na leżaku przy ulicy i sprzedające truskawki potrafią zawołać niewiele mniej względem cen w mieście, gdzie zawsze tam było najtaniej. 

No to ciekawe czy plantatorzy czy hurtownie robią syfilis. Ci co są na końcu zawsze mają pod górę. Nawet maseczki to przykład. Hurtownie najpierw podniosły ceny. Potem producenci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Trepcia napisał:

Nie wszedzie drozeje, dzisiaj zjadlem swiezego, grillowanego w folii, nadzianego cebulka i ziolami, 40cm pstraga za 26zl ;) 

Z rybami nad Bałtykiem to najlepiej się zaorało o2 :D i ten co wysłał paragon. 6 dań, rachunek za 177 zł z piwskiem i napojem. XD

Natomiast w Białowieży nas rozwaliły ceny. Dwa dania bez napojów, 70zł. A przed wejściem danie dnia za 19 zł ;D to zamówiłem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
32 minuty temu, Radar28 napisał:

O ile przypisywanie Dudzie pochwały pedofilii może być na wyrost, to tutaj uprawiasz co najmniej to samo. Komentując sprawy w Polsce powołujesz się na eksperyment socjologiczny z Niemiec, gdzie wszyscy od prawa do lewa woleliby tą sprawę zakopać na zawsze i raczej zwolenników czegoś takiego nie znajdziesz w przestrzeni publicznej. Nie chcesz też dokładnie wskazać, kto konkretnie popiera tych profesorów i kryjesz się za ogólnikami. W szczególności: kto w Polsce popiera takie poglądy? Równie dobrze mógłbym prawicę po całości zrównać z Międlarem czy Rybakiem - w końcu mają posłuch "w pewnych środowiskach".

...

Nie piszę po nazwiskach, musiałbym szukać, ale kilka razy wskazałem partię - zieloni.

I nie bagatelizowałbym tak tego eksperymentu, jak Ty chcesz to robić. To było usankcjonowane prawnie. Urzędnicy państwowi dawali dzieci do adopcji karanym pedofilom. To nie jest tak, ze ktoś walnie jakąś niszową czy kontrowersyjną tezą, od której każdy zdrowy i normalny się odcina. Tu mowa o czymś, co państwo poprzez swoich urzędników robiło.

Powiedzmy, że w taki sposób, jako ekscentryka bez przełozenia na funkcjonowanie społeczeństwa można Hartmana pokazać. Tylko znów dopiszę, nim zaczniemy na tym Podkarpaciu szukać fanów kazirodztwa, to wpierw Hartman, później Podkarpacie.

Czy wszyscy chcieliby to zakopać? "Eksperyment" ponoć przerwano w 2003, przynajmniej oficjalnie. Tylko jak skomentować niedawny numer, gdzie facet ok 50tki, karany za przestępstwa seksualne na dzieciach, mieszkający w przyczepie kempingowej z partnerem, dostaje do adopcji 6-latkę? I to zrobiono urzędowo, to zrobiło państwo. Nie rypło by się, gdyby nie poszło dalej. Tych dwóch w tej przyczepie, z tej dziewczynki zrobiło wabika na inne dzieci i chyba poszło ok 200 gwałtów na ok 40-stu dzieciakach. Nie, nie mówimy o ekscentrycznych poglądach, mówimy o dawaniu dzieci do adopcji karanym pedofilom, dawaniu w świetle prawa i przez państwo.

 

edit

Piotrowskiego i naszych biskupów nie wiem czy bym tu mieszał. Zdanie na ich temat mam aż nadto wyraziste. Przy czym przy duchownych dwie rzeczy powinno się rozgraniczyć - odpowiedzialność prawną i moralną wobec samego kościoła. Z prawną jest podobny problem, co przy "Keltnerze", gdyby nawet chciano (a nie jestem pewny czy te chęci są) karnie, to prawo nie pozwala. I pal licho samego nieboszczyka Keltnera, ktoś to zalegalizował, ktoś napisał i przegłosował stosowne akty prawne, ktoś te dzieci dawał pedofilom, ktoś te dzieci później gwałcił (w świetle prawa gwałtami to nie było, dano przyzwolenie prawne na to). I tak samo biskupa pewnie nie pociągniesz do odpowiedzialności karnej za to, że przenosił proboszcza do innej parafii. Ale krk powinien pozbawić ich wszelkich tytułów oraz przywilejów. Taki Głódź (i rzesza jemu podobnych) powinien zostać nikim. Znaczy niekoniecznie nikim, powinien zostać szarym obywatelem, szarym wiernym, z zaleceniem dożywotniej pokuty.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A protekcjonizm? Ukrywanie prawdy itp? Prawo można dowolnie zmienić. Jak się trafi odważny to i w Niemczech zrobi borutę, nawet z tymi co pozwolili na takie praktyki. Zobacz na dyktatorów. Cały naród cierpi, ale jak są przy władzy to jest wszystko ok.. kto Cię tam wie co rządzący robią po godzinach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, panzar01 napisał:

A protekcjonizm? Ukrywanie prawdy itp? Prawo można dowolnie zmienić. Jak się trafi odważny to i w Niemczech zrobi borutę, nawet z tymi co pozwolili na takie praktyki. Zobacz na dyktatorów. Cały naród cierpi, ale jak są przy władzy to jest wszystko ok.. kto Cię tam wie co rządzący robią po godzinach ;)

Tylko tu już padła odpowiedź - padłaby za duża ilość nazwisk ze świecznika (politycy, naukowcy, ludzie kultury/sztuki), które brały dzieci do tej "adopcji". I dla jasności dopiszę, co za tą adopcją się kryło - była postawiona teza, że bzykanie tych małolatów pomoże im wyjść z wcześniejszych traum, więc dla ich dobra trzeba je bzykać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, krzyyss napisał:

Blind, ależ ja doskonale o tym wiem :) Przecież nie będziemy szukać zwolennika bzykania dzieciaków, czy fana kazirodztwa w swoim otoczeniu, będziemy go szukać u Dudy, na Podkarpaciu, czy gdzieś tam i będziemy sobie dorabiać teorie, będziemy bajdurzyć.

A ja zwyczajnie, po znanych nazwiskach, z tytułami naukowymi, pokazuję gdzie te poglądy są forsowane, czy wręcz praktykowane :) Że to niewygodne do dyskusji/szukania? A to jakby już mniej mój problem. Ja swoich dzieci bym nie chował przed Dudą, przed pomysłami zielonych już tak.

ps

Co do cen usług i żywnosci, żywności tej, która wymaga sporo roboczogodzin - kogoś to jeszcze dziwi, gdy bezrobocie ostro spadło, a pensje poszły w górę? Któryś z Was chętny do pracy np przy owocach po 5-6 zł/h?

Nie będziemy szukać, bo jest w tym przypadku mało istotny. Nie dlatego, że tego czegoś nie było, tylko dlatego, że zostałeś złapany przez zwykłego trolla i to trollowi od kazirodztwa na Podkarpaciu próbowałeś coś udowodnić. Ja postawiłem natomiast sprawę jasno - Duda dał ciała, że kłamał. I to jest powodem tego, że stało się, co się stało. Niedomówienia zawsze tworzą tę atmosferę tajemniczości, po której pojawiają się gówno teorie. 

Cały czas powtarzam, że zestawianie Dudy i tych dwóch jest dziwne, bo tych dwóch większość społeczeństwa nie zna, a Dudę zna w Polsce chyba każdy. I jako prezydentowi RP stawia się najwyższe wymagania. Każda jego wpadka ma znaczenie (tak jak to zbłaźnienie się przez telefon dzisiaj), natomiast to, co tam gada Hartman i inni klauni jego pokroju nie jest często nawet tematem dla prawicowych szmatławców. Jak słusznie zauważył @Radar28, zawsze można znaleźć jakiegoś idiotę w danym środowisku i napisać te Twoje "popularny w pewnym środowisku", które wiadomo co miało oznaczać. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, krzyyss napisał:

Tylko tu już padła odpowiedź - padłaby za duża ilość nazwisk ze świecznika (politycy, naukowcy, ludzie kultury/sztuki), które brały dzieci do tej "adopcji". I dla jasności dopiszę, co za tą adopcją się kryło - była postawiona teza, że bzykanie tych małolatów pomoże im wyjść z wcześniejszych traum, więc dla ich dobra trzeba je bzykać.

W imię dobra, tworząc kolejne traumatyczne przeżycia i fritzlów... ideologia godna "świętej wojny z lgbt" Co za różnica co za nazwiska wypłyną. Takie praktyki to zbrodnia na ludzkości.

5 minut temu, BlindObserver napisał:

Nie będziemy szukać, bo jest w tym przypadku mało istotny. Nie dlatego, że tego czegoś nie było, tylko dlatego, że zostałeś złapany przez zwykłego trolla i to trollowi od kazirodztwa na Podkarpaciu próbowałeś coś udowodnić. Ja postawiłem natomiast sprawę jasno - Duda dał ciała, że kłamał. I to jest powodem tego, że stało się, co się stało. Niedomówienia zawsze tworzą tę atmosferę tajemniczości, po której pojawiają się gówno teorie. 

Cały czas powtarzam, że zestawianie Dudy i tych dwóch jest dziwne, bo tych dwóch większość społeczeństwa nie zna, a Dudę zna w Polsce chyba każdy. I jako prezydentowi RP stawia się najwyższe wymagania. Każda jego wpadka ma znaczenie (tak jak to zbłaźnienie się przez telefon dzisiaj), natomiast to, co tam gada Hartman i inni klauni jego pokroju nie jest często nawet tematem dla prawicowych szmatławców. Jak słusznie zauważył @Radar28, zawsze można znaleźć jakiegoś idiotę w danym środowisku i napisać te Twoje "popularny w pewnym środowisku", które wiadomo co miało oznaczać. 

Z tymże jego teorie i dywagacje wcielono w czyn. Natomiast fakt, dudka to pajac i tyle. Nawet nie wie co robi.  Evilkillaruna wrzucił tutaj filmik na którym duda podpisał kartkę z ***** *** :E Istny człowiek mem. Nie wiem czy będzie gorszy prezydent niż on. Nawet tw bolek miał więcej oleju w głowie, a przynajmniej takie wrażenie sprawiał.

Po upadku komuny mieliśmy prezydenta agenta 07 :E, wiecznie chorego na filipinkę (chociaż najwięcej zrobił :E), jednego z tych co ukradł księżyc, a teraz mamy chodzącego mema. Jezu w jakim my kraju żyjemy :E

Edytowane przez panzar01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, panzar01 napisał:

Z tymże jego teorie i dywagacje wcielono w czyn. Natomiast fakt, dudka to pajac i tyle. Nawet nie wie co robi.  Evilkillaruna wrzucił tutaj filmik na którym duda podpisał kartkę z ***** *** :E Istny człowiek mem. 

Kwestia, czy podpisał, gdy było już wiadomo, co to znaczy. Dla mnie ten ruch ośmiu gwiazdek jest szkodliwy. Widziałem doskonałe wytłumaczenie tego, dlaczego żaden zwolennik opozycji nie powinien się pod tym czymś podpisywać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...