Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie tylko człowiek mem dzisiaj zaskakuje światłymi wypowiedziami. xD

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za dzień, co za rok :D Będziemy go pamiętać długo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, BlindObserver napisał:

Nie tylko człowiek mem dzisiaj zaskakuje światłymi wypowiedziami. xD

Kultura :rotfl:

Dali by mniej Martyniuka, a więcej Sabatona który ma trzy albo cztery złote płyty w Polsce, młodzież by się trochę historii poduczyła.

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej Podkowie Leśnej to może jednak bardziej jakiś nowy radiowóz by się przydał, skoro nie ma straży pożarnej. ?

Gdzieś  tu na forum przewinęła mi się info o możliwej dużej podwyżce mandatów. W sumie niejednokrotnie się o tym dyskutowało.  Chyba faktycznie może być coś na rzeczy i są takie plany. Ciekawe co z tego

wyjdzie? Może skończy się tylko na planach.

https://moto.pl/MotoPL/7,88389,26129584,mandaty-maja-wzrosnac-nawet-dziesieciokrotnie-premier-morawiecki.html

Od pierwszego lipca miało wejść prawo, że pieszy ma pierwszeństwo na pasach, zabór prawka za 50+ w zabudowanym i chyba zmniejszenie prędkości do 50km/h przez całą dobe w niezabudowanym. 

Czy to obowiązuje czy nie, bo już sie gubie?

Co do liderowania w Pis-ie po Kaczyńskim to ja dawno temu słyszałem o Brudzińskim.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, panzar01 napisał:

Zmieni się władza, liderem w pis zostanie Sasin, a karuzela się kręci ;D za kolejne 10 lat znów to samo :E

 

Akurat Sasin na realną władzę nie ma szans - to jest bardzo pożyteczny polityk frontowy, którego posyła się na niewygodne odcinki, żeby w razie czego to on oberwał za niepowodzenia. Predyspozycji do przejęcia partii po Kaczyńskim nie ma żadnych. Za to po roszadach na szczycie nadal będzie pełnić swoją obecną rolę - taki idealny podwładny. Startować po schedę będą przede wszystkim Ziobro i pewnie Morawiecki. Tu jest też pytanie, co zrobi stara gwardia jeszcze z czasów PC, o ile ktoś z nich się jeszcze ostanie - to oni mają kontrolę nad majątkiem PiS, posiadanymi przez tą partię wydawnictwami i generalnie mają dużo doświadczenia w takich wojenkach wewnętrznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Radar28 napisał:

Akurat Sasin na realną władzę nie ma szans - to jest bardzo pożyteczny polityk frontowy, którego posyła się na niewygodne odcinki, żeby w razie czego to on oberwał za niepowodzenia. Predyspozycji do przejęcia partii po Kaczyńskim nie ma żadnych. Za to po roszadach na szczycie nadal będzie pełnić swoją obecną rolę - taki idealny podwładny. Startować po schedę będą przede wszystkim Ziobro i pewnie Morawiecki. Tu jest też pytanie, co zrobi stara gwardia jeszcze z czasów PC, o ile ktoś z nich się jeszcze ostanie - to oni mają kontrolę nad majątkiem PiS, posiadanymi przez tą partię wydawnictwami i generalnie mają dużo doświadczenia w takich wojenkach wewnętrznych.

To był żart, dlatego pytałem wcześniej czy przypadkiem nie Ziobro będzie prezesem pis. Co zrobią? Proste. :E

Jakość taka bo nie widzę innej wersji, a wiecie, prawa autorskie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Flik napisał:

Od pierwszego lipca miało wejść prawo, że pieszy ma pierwszeństwo na pasach, zabór prawka za 50+ w zabudowanym i chyba zmniejszenie prędkości do 50km/h przez całą dobe w niezabudowanym. 

Czy to obowiązuje czy nie, bo już sie gubie?

Co do liderowania w Pis-ie po Kaczyńskim to ja dawno temu słyszałem o Brudzińskim.

Jak zwykle straszonko było, a projekt poszedł do podkomisji. Niestety jak jeżdżę to stwierdzam że niektóre osoby myślą że to już jest prawo.

Mandaty a niech sypią duże, jeżdżę przepisowo. :D

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Flik napisał:

Gdzieś  tu na forum przewinęła mi się info o możliwej dużej podwyżce mandatów.

Akurat to popieram, mandaty w PL są zdecydowanie za niskie. Bydło na drogach trzeba trzymać krótko. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, panzar01 napisał:

Oni w ogóle przestali to robić

Nie nigdy. Ale PIS przyciśnięty do muru... Akcje ENEA spadają na pysk dzięki Sasinowi. IMHO jak ktoś kupi akcje zanim przejęcie zostanie ogłoszone to wygra życie.

1 godzinę temu, Radar28 napisał:

Startować po schedę będą przede wszystkim Ziobro i pewnie Morawiecki.

Nie mają co startować. Brudziński ponoć dostał już oficjalne namaszczenie tak więc tylko czekać. Na całe szczęście/nieszczęście Joaś jest politykiem który nie nastawia się na bicie z zewnątrz i może być zarówno miernotą jak i cierpliwym sukinkotem. Co gorsze? Nie wiem.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Trepcia napisał:

Zbiorowa odpowiedzialnosc za poglady polityczne. Chyba juz gdzies to grali kiedys w przeszlosci?

Oj tam. Narobili kupy do butów drugiej połowie Polaków, a teraz płacz?

Zapomnieli chyba, że ta druga połowa ich sponsoruje, a jak mawia stare porzekadło - nie gryź ręki, która cię karmi.

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Camis napisał:

Akurat to popieram, mandaty w PL są zdecydowanie za niskie. Bydło na drogach trzeba trzymać krótko. 

Bydło na drogach będzie zawsze. Często bydło na drodze pojawia się przez to że musisz się telepać przez wioski, i ludziom puszczają nerwy, ale prawdziwych debili policja i tak nie łapie. Oni mają za dużego farta. PiS już 5 lat rządzi, a wybudował tylko drogi, których budowę uruchomiło peło. Zresztą, policja nie jest od pilnowania. Tylko od zdzierania hajsu z ludzi lub ścigania żuli. Miałem okazję widzieć jak policyjny patrol spisuje żuli co nawet ludzi nie zaczepiali. Jak sobie poszli to nie minęła minuta a typ w merolu by skasował na przejściu laskę w wieku studenckim. Raz się też do mnie przyczepili jak jechałem o 15 km/h za dużo. Jak im zacząłem sypać kurwami że gdzie byli jak kilkanaście kilometrów wcześniej biała skoda superb wyprzedzała pod górę tuż przed zakrętem i mało mnie, mojej żony i mojej matki typ nie zabił. Poczym zamknąłem okno i pojechałem. Może stoją tam w szoku do dziś, bo miny mieli takie jakby myśleli że ich za chwilę zamorduję. Tak więc owszem, mandatem bydło ukarasz... 

Edytowane przez panzar01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Trepcia napisał:

Ale zdajesz sobie sprawe ze takie zachowanie tylko umocni sciane wschodnia propisowska? Bo glupi nie zrozumie, ze glupio robi ale jak do garka nie bedzie mial co wkladac to powie „tamte niemieckie peowskie sprzedawczyki sie zawziely na mnie, gdyby nie ten pis i ich pomoc to bysmy z glodu poumierali!”. Problem ludzi swiadomych jest taki, ze trzeba myslec za siebie i za innych a widze, ze nie patrzysz dalej niz koniec wlasnego nosa. Takim podejsciem propisowosci ze wschodu sie nie wygodni.

Ale oni to już teraz mówią. :rotfl:

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, crush napisał:

Ale oni to już teraz mówią. :rotfl:

Te, odczep się, dobra? ? nie wszyscy u mnie tak myślą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, EvilKillaruna napisał:

@panzar01 Jest takie powiedzenie "wyjątek potwierdza regułę" ;). Każda opcja ma w swoim elektoracie zarówno beton, jak i normalnych. Niestety.

Ja dla pisu już raz zaufałem. Mamy to co mamy, dzięki mojemu głosowi. Możesz teraz rzucić kamieniem.

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, crush napisał:

Ale oni to już teraz mówią. :rotfl:

Więc co dokładnie zyskasz wkurzając ich bardziej? Satysfakcję? Żyjemy w tym samym kraju, więc prędzej czy później trzeba się będzie dogadać.

Tak czytając tą dyskusję na temat bojkotu produktów z Podkarpacia doszedłem do wniosku, że faktycznie nas już podzielono na dwa wrogie plemiona. Jeśli w TVP bez zmrużenia okiem nazywa się wyborców Trzaskowskiego zdrajcami i przechodzi to kompletnie bez echa, to chyba faktycznie zaszliśmy już o wiele za daleko. Jeśli z drugiej strony są ludzie, którzy chcą karać cały region z powodu wyboru Dudy zamiast się organizować w proteście przeciwko choćby TVP, to też jest coś głęboko nie w porządku. Mam nadzieję, że wybory parlamentarne odbędą się planowo i poprawnie. Mam też jakąś nikłą nadzieję, że może chociaż właśnie to niszczenie społeczeństwa wreszcie ruszy ludzi olewających politykę do urn, bo polityka zmienia nasze życie bardzo namacalnie. Ile osób ma w rodzinie czy pracy ludzi tak zaciętych w poglądach, że nie da się z nimi normalnie rozmawiać? To jest efekt przyzwolenia na schamienie klasy politycznej, przyzwolenia na sianie nienawiści i żerowanie na strachu przed często wyimaginowanym wrogiem.

  • Thanks 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrócę do "tego" telefonu na moment. Po takiej akcji, cała kancelaria prezydenta powinna pójść na bruk, a prezydent powinien się zamurować w wnęce w ścianie.
A nasi rządzący przygotowują "oświadczenie"

https://www.o2.pl/informacje/andrzej-duda-ofiara-rosyjskich-pranksterow-kancelaria-zapowiada-reakcje-6532276933446336a

A tutaj cyk
https://wiadomosci.wp.pl/wniosek-o-wotum-nieufnosci-dla-ministra-mariusza-kaminskiego-wyniki-glosowania-6532473973913729a

Typ powinien być już spalony w polityce, ale nie u nas. U nas wyborcy będą mu i tak lizać miedzypośladzie.

Edytowane przez panzar01
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, EvilKillaruna napisał:

Tak jak zaufało wielu moich znajomych. Ale nie rzucę w Ciebie ani w nikogo kamieniem z tego powodu.Zwłaszcza jeśli masz świadomość wagi i konsekwencji podjętych wtedy decyzji. Każdemu zdarza się popełnić błąd. Człowiek mądry wie że go popełnił i wyciąga z tego naukę na przyszłość.

i jest, ale to co mamy obecnie to już nie jest polityka. Nie robi się polityki na kłamstwie, obłudzie i krzywdzie ludzkiej. 

Nie traktuję tego jako błędu, bo zaufać komuś to nie błąd. Błędem jest wykorzystanie osoby która Ci zaufała. pis ich obecni wyborcy nie są mądrzy, i darzą ich zaufaniem mimo iż zostali wykorzystani. To jest już głupota. Od głupoty do choroby psychicznej, droga jest króta.

Jeszcze jedno @EvilKillaruna ja wiem że Ty wiesz że on jest spalony, ale nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę że byle kto może zadzwonić do prezydenta. Już w przedszkolu mają wyższe standardy weryfikacji osób na telefonie. Chłopie, oni powinni być postawieni przed sądem. Przecież ten ledwo ogarniający swoje własne istnienie, człowiek mem 2020, na hasło że dzwoni do niego szefu ONZ, mógł mu powiedzieć wszystko. WSZYSTKO. A potem jeszcze mu kopię faksem wysłać. To nie są przelewki.

Co oni tam w tej dziurze nie mają książki teleadresowej? Nie mają zapisanych kontaktów z numerami takich ludzi jak prezydenci czy czołowi ludzie instytucji międzynarodowych? JPRDL.... co za kanał.

Edytowane przez panzar01
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, panzar01 napisał:

Ja dla pisu już raz zaufałem. Mamy to co mamy, dzięki mojemu głosowi. Możesz teraz rzucić kamieniem.

Rzucę płaczącą emotką-oceną. :E

49 minut temu, Radar28 napisał:

Więc co dokładnie zyskasz wkurzając ich bardziej? Satysfakcję? Żyjemy w tym samym kraju, więc prędzej czy później trzeba się będzie dogadać.

Tak czytając tą dyskusję na temat bojkotu produktów z Podkarpacia doszedłem do wniosku, że faktycznie nas już podzielono na dwa wrogie plemiona. Jeśli w TVP bez zmrużenia okiem nazywa się wyborców Trzaskowskiego zdrajcami i przechodzi to kompletnie bez echa, to chyba faktycznie zaszliśmy już o wiele za daleko. Jeśli z drugiej strony są ludzie, którzy chcą karać cały region z powodu wyboru Dudy zamiast się organizować w proteście przeciwko choćby TVP, to też jest coś głęboko nie w porządku. Mam nadzieję, że wybory parlamentarne odbędą się planowo i poprawnie. Mam też jakąś nikłą nadzieję, że może chociaż właśnie to niszczenie społeczeństwa wreszcie ruszy ludzi olewających politykę do urn, bo polityka zmienia nasze życie bardzo namacalnie. Ile osób ma w rodzinie czy pracy ludzi tak zaciętych w poglądach, że nie da się z nimi normalnie rozmawiać? To jest efekt przyzwolenia na schamienie klasy politycznej, przyzwolenia na sianie nienawiści i żerowanie na strachu przed często wyimaginowanym wrogiem.

Nic nie zyskam i nic nie stracę. Ja to po prostu mam już w  :zadek:, stoję z boku i sobie komentuję.

Nikt nie ruszy bo połowa nie widzi problemu, a druga nie ma siły przebicia lub motywacji, choćby z powodu braku jakiejkolwiek sensownej alternatywy.

18 minut temu, panzar01 napisał:

Od głupoty do choroby psychicznej, droga jest króta.

Głupota to najczęściej wybór, choroba psychiczna raczej nie.

19 minut temu, panzar01 napisał:

Jeszcze jedno @EvilKillaruna ja wiem że Ty wiesz że on jest spalony, ale nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę że byle kto może zadzwonić do prezydenta. Już w przedszkolu mają wyższe standardy weryfikacji osób na telefonie. Chłopie, oni powinni być postawieni przed sądem. Przecież ten ledwo ogarniający swoje własne istnienie, człowiek mem 2020, na hasło że dzwoni do niego szefu ONZ, mógł mu powiedzieć wszystko. WSZYSTKO. A potem jeszcze mu kopię faksem wysłać. To nie są przelewki.

Spoko. Na Twitterze się włamali na konta wielu z wszystkich świętych na zachodzie. Ciekawe ile prywatnych rozmów wycieknie. :rotfl:

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, crush napisał:

Spoko. Na Twitterze się włamali na konta wielu z wszystkich świętych na zachodzie. Ciekawe ile prywatnych rozmów wycieknie

Włam na konto, a połączenie na żywo z niby prezesem ONZ to co innego. On na serio myślał że rozmawia z szefem ONZ. Taką umysłową lebiegę mamy za prezydenta. Dajmy na to że jesteśmy takim krajem jak Francja i posiadamy całe czysta njuków. Ty dzwonisz do prezydenta i mówisz mu aby Ci podał kody dostępu do rakiet czy coś tam, bo musisz przeprowadzić zdalny test czy inne coś tam, a podajesz się za szefa organizacji pilnującej materiałów rozszczepialnych na ziemi, handlu nimi itp (jest coś takiego ale nie pamiętam nazwy). Człowiek mem by Ci je podał, potem wysłał faksem, a podczas wysyłki by sobie strzelił słit focie z kodami na wierzchu, na tle faxu, po czym z uśmiechem na twarzy wrzucił to na tłita i się chwalił jaka to szycha do niego dzwoniła. Rozumiesz jak groźna to była akcja? Oni w tym kurwidołku nie ogarniają tego gdzie są. Tą sytuacją pokazali że cieciowanie kibla to dla nich za dużo.

 

Lajka dostałeś za pierwsze zdanie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potencjalnie tak. Ale nie wydaje mi się żeby ktokolwiek, nawet Duduś był aż tak głupi żeby przez taki telefonik sypać naprawdę istotne informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro banda ćwoków połączyła ruskich pranksterów podających się za szefa ONZ, myślisz że by nie podał? Przecież on podawał im tam jakieś z dupy wzięte dane, aby nie wyjść na debila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, dane z dupy na temat z dupy to jedno. Tajemnice pokroju kodów które podałeś za przykład to drugie.

Daje Endrju jednak jakiś kredyt zaufania jeżeli chodzi o stopień głupoty.  :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
12 godzin temu, Klakier1984 napisał:

Też to linkowałem. Pomijając już załganie i hipokryzję, gdzie pisiorom przypisuje się agresję i dążenie do podziałów, a tu taka ładna akcja, to jest to skrajna głupota.

Miast tych ludzi wyciągać z biedy, jakoś wyrównywać kraj, to widzę chęć dążenia do robienia jeszcze większych podziałów. Jest planowany szybki pociąg Nowy Sącz - Kraków i chodzą żarty, że sądeckim milionerom skończy się tania siła robocza, bo bardziej będzie się opłacało podjechać tym pociągiem codziennie do Krakowa. I to powinno być zrobione (i PiS w sporej części robi to, poprzez S19 i inne drogi) dla całej ściany wschodniej. Raz skomunikować ją lepiej z resztą kraju, a dwa dać warunki do zakładania tam większych firm. A później ludziom zacznie się zmieniać myślenie, miast socjal u części pojawi się normalna praca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Nic sobie nie pomyliłem. Z premedytacją nie użyłem nazwy gdyż mowiny o tanich asrocakch, model nie ma znaczenia. Ogólnie beka bo gdy mówię o karcie dźwiękowej narracja zmieniana jest na taką że dobra karta dźwiękowa nie jest potrzebna, można kupić inna, można kupić dac itp (TO SĄ DODATKOWE KOSZTY). Jak mówię o sekcji zasilania to narracja brzmi że pomylelem się z modelem płyty. Cały dowcip polega na tym że to 400zl to nie wiele jak na różnice w tym co dostajemy w tych mobasach. Tzn lepsza dźwiękowka, lepsza sekcja zasilania, lepsze wyposażenie. OGÓŁEM LEPSZA PŁYTA. Jeśli komuś wystarcza biedny kodek audio czy biedna sekcja zasilania to fajnie ale niech nie mówi że ta płyta jest dobra. Jest WYSTARCZAJĄCA dla niego i to wszystko. To tak jak z tymi bułkami z biedronki, dla kogoś są wystarczające, ja wolę kuoic 3x droższe i nie jest odnrazanego barachła. Argumenty że za 900zl płyty też mają kiepskie kodeki audio jest śmieszny bo wystarczy poszukać w specyfikacji technicznej i znaleźć taka która ma normalne audio, wyposażenie czy co tam nas interesuje. Nadal nikt nie odpowiedział, dlaczego nie polecają tanich asrockow na am4? Bo różnica pomiędzy dobrą płyta jest po prostu mniejsza i mówimy o mniejszej skali.  Edit: teraz spojrzałem na morele, nowy tomahawk kosztuje 871zl. Różnica pomiedzy "wystarczającymi" asrockami zaczyna topnieć wiec za niedługo ten post będzie nieaktualny bo i tak wszyscy będą polecali MSI. Obecnie to już 350zl czyli żaden pieniądz. 
    • Masz calkowita racje. 1 kwietnia lece na Florida zakupic dzialke i zaczac budowe domu. Nie dosc ze tax ma sprzedaz jest 6% to jak dom bedzie jako glowny nie bede placil stanowego podatku od zarobkow w moim wypadku to 10.75% ze stanu NJ. Tym sposobemdom wybuduje sie z tax z NJ.
    • No nie wiem jakim cudem ale w pit masz ustalone progi procentowe od zarobkow/ Kosz pracodawcy pracownika nic nie obchodzi bo to dwie oddzielne dzialalnosci. No to najprostrza droga. Z tego co sie orientuje to jak dobrze sie uczysz to studia nadal w Polsce sa bezplatne?.
    • @Caps i inni, polecam olać kolegę jak jest najmądrzejszy i niech radzi sobie sam. A wiedzę masz marną patrząc na zestaw, który poskładałeś... zasilacz se weź od razu 5000W... pastę będziesz co miesiąc wymieniał? Napisałeś kosmici w komputroniku... skomentuję to obrazkiem   PS. Dodam jeszcze że co roku zakładasz podobny temat, i  z tego wychodzi(nie wnikam dlaczego) ale teraz pewnie też tak będzie   Także wstrzymać się z udzielaniem pomocy do soboty i będzie zaś spokój na chwilę   PS2. Radzę poczytać jak zachowuje się użytkownik i jak się kończą jego tematy  1. 2.    
    • A najlepsze jest to, że później taki ktoś, kto nie miał styczności z grami FromSoftware, mówi jakie te gry są proste, jak ogląda jak ktoś na golasa grę przechodzi bez levelowania itp itd  kuźwa tez tak myślałem  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...