Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
10 godzin temu, mlody_tarnow napisał:

Najnowsza statystyka z mojego UP - ponad 50% zarejestrowanych to LUDZIE STALE BEZROBOTNI. To jest dramat tego kraju. Poklepuje się po plecach kombinatorów socjalu, a kara pracujących.

Przy bezrobociu w okolicach 4-5% (nieco wyższe mamy, ale niewiele) trwale bezrobotni tylko ci, co chcą być bezrobotni. Nie powinno się temu pomagać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, mlody_tarnow napisał:

Socjal jest zły, wysokie podatki są złe i to akurat prawda.

Nie jestem warszawiakiem z pensją 20 koła, a szkoda :E

W Warszawie 20k? Nawet by Cię nie było na Śkodę stać :D

12 godzin temu, Myst napisał:

A co oni mają niby robić do tego czasu? Zasypywać to co wyfedrowali?

Etam, nie znasz się. To taka typowa bullshit-job tylko za 15k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Kamiyan napisał:

IMG_20200806_231500.jpg?width=960&height

Ten też mógłby już sobie darować. Jak startowało maxtv, sam mówił że różni się od reszty mediów tym że nie wydaje swojej subiektywnej opinii na koniec niusa, pół roku później było już inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile można z tym lgbt się bić? Na TVP teraz jada się wzajemnie, bo laski przyszły w tęczę ubrane, a chwilę potem jakiś typ nawija o katolickiej polityce i zakazie aborcji. Typ ma taki ryj że od razu by dostał twarzowe. :E

Hahahaha, jakie oburzenie prowadzącego za to że zwrócono uwagę na fakt iż prezydent to świeckie stanowisko i nie powinien składać kwiatów pod pomnikiem Chrystusa (prawda, potwierdza to katol, podobne mam zdanie). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na koniec padło pytanie dlaczego SN nie uwzględnił protestu w sprawie stronniczości TVP. Prowadzący stwierdził że "sukces ma wielu ojców, porażka jest sierotą". Śmieją się z wszystkich, jawnie, na żywo i bez żadnego zażenowania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek prezesem ponownie. Nawet się nie kryją, że chodzi tylko o stołki. T K M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, KomputerowyLew napisał:

Widzieliście to nagranie z kamery laserowej ?

https://gloria.tv/post/KVhQuYKxbt6Z4CXfGskPvxajU

Tu wyraźnie widać, że uderza jakiś pocisk i wtedy następuje eksplozja.

 

Wiesz że kamery laserowe są do mierzenia? Po drugie, gdzie jest moment uderzenia w ścianę? Nie ma grama pyłu od wejścia pocisku w ścianę, od razu sam wybuch. A trzecie, są nagrania na których nie widać pocisku i nagle wlatuje do sieci taki gniot? To nie WTC i samolot w Pentagonie, tam są kontrowersje, tu nie widzę żadnych. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, KomputerowyLew napisał:

Widzieliście to nagranie z kamery laserowej ?

https://gloria.tv/post/KVhQuYKxbt6Z4CXfGskPvxajU

Tu wyraźnie widać, że uderza jakiś pocisk i wtedy następuje eksplozja.

 

Że masz czelność wklejać tak perfidnego fejkura :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, KomputerowyLew napisał:

Widzieliście to nagranie z kamery laserowej ?

https://gloria.tv/post/KVhQuYKxbt6Z4CXfGskPvxajU

Tu wyraźnie widać, że uderza jakiś pocisk i wtedy następuje eksplozja.

 

No i mamy gościa co fake newsy podrzuca... To jest właśnie idealny dowód jak ciasne umysły można łatwo zmanipulować, każdą głupotę im wcisnąć a oni to potem dalej powielają. 

Edytowane przez Crew 900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna strona w ogóle. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dziś mi Klarenbach zaimponował, mądre i dobitne słowa - Jak policja będzie się cackać z LGBT to niedługo wejdą im na głowę, naplują w twarz a opozycja powie "nic się nie stało", mają lać armatkami i pałami równo wszystkich a tęcza to nie immunitet "tych nie wolno". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oho w Warszawie po 21:00 LGBT zaczęło chyba podejście drugie dzisiejszego dnia, pełno policji.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, RyszardGTS napisał:

Ale dziś mi Klarenbach zaimponował, mądre i dobitne słowa - Jak policja będzie się cackać z LGBT to niedługo wejdą im na głowę, naplują w twarz a opozycja powie "nic się nie stało", mają lać armatkami i pałami równo wszystkich a tęcza to nie immunitet "tych nie wolno". 

A za co to pałowanie ma być konkretnie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, RyszardGTS napisał:

Ale dziś mi Klarenbach zaimponował, mądre i dobitne słowa - Jak policja będzie się cackać z LGBT to niedługo wejdą im na głowę, naplują w twarz a opozycja powie "nic się nie stało", mają lać armatkami i pałami równo wszystkich a tęcza to nie immunitet "tych nie wolno". 

Było to poruszane, to nikt tego nie rozumiał z obrońców RGB.

49 minut temu, KomputerowyLew napisał:

Czyli co, ten pocisk to fotomontaż ? Komu by zależało żeby w takie rzeczy się bawić ?

Dla hajsu, to samo co fejkniusy. Nie mówię o politycznych ale np o śmierci jakiegoś sławnego aktora. Strona nasrana reklamami a kliknięcia się zliczają :)

14 minut temu, crush napisał:

A za co to pałowanie ma być konkretnie? 

Za robienie sztucznego tłoku i wzajemne się obmacywanie :E no przecież proste że nie za bycie tęczowym, a za robienie burd i awantur. Do tego ten ruch dąży, tak samo jak w dalszym ciągu narodowcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, crush napisał:

A za co to pałowanie ma być konkretnie? 

Za jajco ;)

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Klakier1984 napisał:

Za jajco ;)

Profilaktycznie powiadasz? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tego nie powiedziałem, a tak w ogóle to dość tych świństw, niedługo  z tęczą będzie jak z Małyszem swego czasu- z lodówki mi wyskoczy.

Edytowane przez Klakier1984

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha. Czyli klasycznie pedały do szafy bo tfu i ja patrzeć na tych zboczeńców nie chcę. 

Narodowcy oraz prawicowcy tworzą fikcyjnych wrogów w tych swoich maluteńkich móżdżkach i na tym opierają się ich burdy o nic. 

Ale zapomniałem, że przecież nie ma problemu bo użytkownicy tutaj widzieli kiedyś parę gejów i butelki w ich stronę nie leciały. :lol2:

 

A wyskoczy, wyskoczy bo kraje zachodnie się liberalizują i nasz kurwidołek to prędzej czy później czeka. :D

 

Ale dodam przy tym jedno. Tak. Każda osoba która rzuca butelkami czy kamieniami w policję powinna dostać pałą przez łeb. 

 

Edytowane przez crush
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crush, pamiętaj jedno - prawda zawsze leży gdzieś po środku. Jak się przechylisz w jedną stronę zbyt mocno to się wywrócisz. Narodowcom, katolik, czy liberałom dasz za duże pole do popisu to będzie akcja jak w USA. Sam mówiłeś że już w korpo muszą być homo% na pokładzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, crush napisał:

A wyskoczy, wyskoczy bo kraje zachodnie się liberalizują i nasz kurwidołek to prędzej czy później czeka. :D

Takie USA jest de facto na krawędzi wojny domowej - to ja dziękuję za taką liberalizację i wysiadam. Naszego kurwidołka to nie czeka - wystarczy popatrzeć jakie poparcie ma lewica (światopoglądowa, nie gospodarcza - ta ostatnio to wygrała wybory z rzędu ;) ). Bliżej nam mentalnie do Węgrów niż do Czechów, nie bez przyczyny nasza historia wygląda jak wygląda. Koleś napadł na furgonetkę i poturbował kierowcę? Do tego dalej bawi się w jakiś wandalizm (wieszanie flag na pomnikach)? Idzie siedzieć. Jasny sygnał, że tęcza nie da ci immunitetu w imię błędnie pojmowanej tolerancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, panzar01 napisał:

Crush, pamiętaj jedno - prawda zawsze leży gdzieś po środku. Jak się przechylisz w jedną stronę zbyt mocno to się wywrócisz. Narodowcom, katolik, czy liberałom dasz za duże pole do popisu to będzie akcja jak w USA. Sam mówiłeś że już w korpo muszą być homo% na pokładzie.

Tylko Ty cały czas operujesz w strefie gdybania. A to wygląda mniej więcej tak:

Skrajny liberalizm --------- USA ------------ Centrum ------- PL ------------ Skrajna prawica

Jest jeszcze kupa miejsca do przesuwania się zanim się zapędzimy.

43 minuty temu, mazurxiii napisał:

Takie USA jest de facto na krawędzi wojny domowej - to ja dziękuję za taką liberalizację i wysiadam. Naszego kurwidołka to nie czeka - wystarczy popatrzeć jakie poparcie ma lewica (światopoglądowa, nie gospodarcza - ta ostatnio to wygrała wybory z rzędu ;) ). Bliżej nam mentalnie do Węgrów niż do Czechów, nie bez przyczyny nasza historia wygląda jak wygląda. Koleś napadł na furgonetkę i poturbował kierowcę? Do tego dalej bawi się w jakiś wandalizm (wieszanie flag na pomnikach)? Idzie siedzieć. Jasny sygnał, że tęcza nie da ci immunitetu w imię błędnie pojmowanej tolerancji.

I za poturbowanie powinien odpowiedzieć.
Samochód? Szczerze mówiąc? Szkoda, że nie bardziej. Jakby to stało w szczerym polu to powinno pójść z dymem. Bo to jest nowożytna wersja swastyki na kółkach, tudzież plakatu propagandowego Stalina.

42 minuty temu, RyszardGTS napisał:

O matuchno jakie to dobre :D

LGBT samozaoranie level over 9000 :rotfl: 

Z policją to głupota i owszem.

Ze słowem "pedał"? Poszukaj sobie jak funkcjonuje słowo "nigger". W obu przypadkach wolałbym żeby to całkiem zanikło ale nie dziwi mnie próba przysposobienia. Trzeba odbierać zabawki przygłupom.

Edytowane przez crush
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, crush napisał:

Z policją to głupota i owszem.

Chyba się trochę zagalopowali, za dużo CNN. Niestety wszędzie było widać próbe importowania tego trendu anty policyjnego z USA. Nawet do krajów które mają generalnie mało problemów z policją. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...