Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, chartkor napisał:

Chyba się trochę zagalopowali, za dużo CNN. Niestety wszędzie było widać próbe importowania tego trendu anty policyjnego z USA. Nawet do krajów które mają generalnie mało problemów z policją. 

I ten trend mnie trochę martwi. Bo szczeniacka, czy to punk'owa czy później bardziej dresowa bierna niechęć do władzy którą miała maaasa nastolatków na świecie (i to nie koniecznie z patologii) teraz przeradza się w aktywną. I do tego w wielu przypadkach dorosłą, przynajmniej wiekiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, crush napisał:

Jest jeszcze kupa miejsca do przesuwania się zanim się zapędzimy.

Wolę dmuchać na zimne.

Szkoda mi też samej tęczy. Jedyne z czym mi się obecnie kojarzy to właśnie z pedałami. Chore. Ostatnio przy okazji walki lgbt z Dudą widziałem takie zdjęcie. 

image.jpeg.e2037ef3677c9720a4195849a5e6fafd.jpeg 

Obraża mnie to. Polska nie jest krajem lgbt. Nie jest i oby nigdy nie była. RP to wolny kraj i nie miałbym problemu gdyby trzymali sobie samą tęczę. Stawianie tęczy obok flagi mojego narodu obraża mnie i masę innych ludzi.

Albo to.

https://noizz.pl/lgbt/100latpolsko-tecza-nie-obraza-godlo-polski-na-tle-flagi-lgbt-na-marszu-rownosci/mmc5kyv.amp

Od takich samych gówienek zaczynała się ta,  pożal się boże, "rewolucja" w innych, tych bardziej "rozwiniętych" krajach. Sam wiesz jak się to skończyło. Dla przypomnienia, flaga Polski jako symbol narodowy, nie powinna być profanowana. Kodeks karny o tym mówi. 

Sam Duda mnie też obraża, bo dojechał do władzy na ich grzbiecie, a protestami złożonymi do SN wytarte zostały partyjne dupska... Może przyjdzie dzień w którym będzie mi dane naszczać na Kaczyńskiego. Najlepiej na środku ulicy przed wiejską 1. Tak jak on to teraz robi na cały nasz kraj, z resztą swojej świty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każde państwo jest krajem LGBT bo Ci ludzie praktycznie wszędzie byli od zarania dziejów, są i będą.

A to, że Ty i inni czujecie się obrażeni to nie problem LGBT tylko problem z waszą mentalnością.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to najbardziej obraża że politycy sobie zarówno tęczową jak i biało-czerwoną flagą tylko przysłowiowe mordy wycierają, a tak naprawdę większość z nich ma głęboko w dupie co jedna i druga ze sobą reprezentują. Grunt żeby głosy w wyborach i kasa się zgadzała i ciotkę Halinkę można było upchnąć na państwową posadkę. 

Edytowane przez chartkor
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie muszę ich akceptować, ale nie powinienem im zabraniać życia. Czego zresztą nie robię. Są też zasady ogólnego współżycia w społeczeństwie, oraz poszanowanie wartości drugiego człowieka. Flaga naszego kraju jest naszym dobrem (umyślnie i z premedytacją używam słowa "nasze", nie "wszystkich" :) taki drobny smaczek, interpretacja dowolna). Jak ktoś przyodziewa ją w kolorki to w pewien sposób chce abym i ja był kolorkowy, a taki nie jestem i nie będę. Po prostu mnie to obraża. Rozumiesz różnicę? Oni mogą mnie obrażać, ale ja już ich nie mogę?? Sam się do mnie przyczepiłeś za używanie skrótu rgb w ich stronę, ale to że oni profanują nasz symbol jest jużok... no hipokryzja level 9000. I nie, nie każde państwo jest państwem lgbt. Takim debilnym i u podstawy błędnym tokiem myślenia można powiedzieć że każde państwo jest ruskie, bo chyba w każdym są ruscy emigranci, albo muzułmanie, albo polacy i tak można by długo. Ba, żaden kraj nie jest krajem lgbt. Nie przypominam sobie aby był chociaż jeden kraj, w którym lgbt było choćby połową społeczeństwa. Nie wiem w ogóle jak sklasyfikować taką głupotę, że każdy kraj jest krajem lgbt... Państwo to państwo, powinno ochraniać wszystkich, nawet przed nimi samymi. Ale nie powinno robić z siebie utopii dla rgb, bo rgb nie stanowi jakiejś większej i znaczącej części społeczeństwa, a prawa mają u nas wystarczająco liberalne. Przypominam że nie żyjemy w Iranie. No po prostu po raz nty się sam zaorałeś. wg mnie jesteś na 100% gejem, bo spływa po tobie racjonalne myślenie normalnego człowieka (tak, prowokacja/detal :E na bank zrozumie to w "ten" właściwy dla rgb sposób)

19 minut temu, chartkor napisał:

Mnie to najbardziej obraża że politycy sobie zarówno tęczową jak i biało-czerwoną flagą tylko przysłowiowe mordy wycierają, a tak naprawdę większość z nich ma głęboko w dupie co jedna i druga ze sobą reprezentują. Grunt żeby głosy w wyborach i kasa się zgadzała i ciotkę Halinkę można było upchnąć na państwową posadkę. 

Wspominam mu o tym przy każdej okazji, ale on dalej "nipanimaju"

Edytowane przez panzar01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszanowanie którego oni nie otrzymują i o które walczą,a czego Ty pojąć nie możesz albo nie chcesz. 

Flaga pod którą takiego poszanowania nie ma jest gówno warta. 

A dalej mi się naprawdę nie chce bo Ty nieustannie tworzysz jakieś fikcyjne scenariusze. Oni nie są na poziomie hetero obywatela, a Ty dalej sadzisz jakieś smutne kawałki o przywilejach. 

Prawa mają liberalne bo ich nie kamienują. :lol2: Ty czytasz co piszesz? 

A jak Ci córka wyrośnie na lesbijkę i pójdzie walczyć o swoje to wydziedziczysz, zamkniesz w piwnicy czy tylko zerwiesz kontakt? Skoro tak już się lubujesz w fikcyjnych scenariuszach. 

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, crush napisał:

Oni nie są na poziomie hetero obywatela

Jak nie są, jak są. Urząd skarbowy ma ich inaczej traktować? Jedyne czego im brakuje u nas to związki partnerskie ale to też Ci tłumaczyłem. Dla chcącego nic trudnego. Katole wnieśli ustawę o zakazie aborcji (durną moim zdaniem), to homo nie mogą wnieść swojej o związkach? Co oni mają dwie lewe ręce? Zorganizowanie znają, popatrz na film niedawno wrzucony. 

I nie, nie zamknę jej. Niech robi co jej dusza podpowiada, byle jej sumienie nie gryzło. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i dlaczego nic nie napiszesz o tym, że mam rację co do "każdy kraj jest lgbt"? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pis wykreowało kolejnego wroga by przykryć swoje przekręty i afery i oczywiście na pusty elektorat pis działa jak złoto.

 

Z innej beczki, Czarnecki wyłudził z PE 100 tys. € na podróżach przez 9 (2009-2018). Tak bezczelnie się czuł, że jako samochód nawet podał auto które  zostało zezłomowane w 2001r. :E

Normalnie kwintesencja intelektualna. 

Edytowane przez Crew 900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, crush napisał:

 

A jak Ci córka wyrośnie na lesbijkę i pójdzie walczyć o swoje to wydziedziczysz, zamkniesz w piwnicy czy tylko zerwiesz kontakt? Skoro tak już się lubujesz w fikcyjnych scenariuszach. 

 

Na dzień dobry wysłał bym do specjalisty żeby mieć pewność czy tylko chce zrobić rodzicom na złość czy faktycznie mamy problem ;)

 

Co do samej sytuacji z zatrzymaniem oglądam sobie tvn i widzę jak blokuje się samochód z " podejrzanym" skacze po dachu i generalnie prowokuje cały czas policję, a w komentarzu do tego tylko płacz, że funkcjonariusze byli brutalni- ręce opadają.

Edytowane przez Klakier1984
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Już to pisałem wcześniej - sztandar jest, ideologia jest, to do boju, walczyć o wszelakie równości, tolerancje i co tam sobie jeszcze wymyślą. Tak trochę sie zastanawiam tylko, czego oni oczekują? Z pewnością dostaną rozgłos, ta "aktywistka" z przyrodzeniem w spodniach może nawet jakieś dobre miejsce na przyszłej liście wyborczej do sejmu (szurnięty(a) równo, nadaje się). Lewicy pod tymi sztandarami może uda się przebić próg wyborczy. Czegoś więcej jeszcze chcą? Bo to, że zaczną tracić sympatię tej największej części społeczeństwa, tej "neutralnej", to chyba nietrudne do przewidzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przez takie cyrki ogół społeczeństw ma tego lgbt po dziurki w nosie.

Szkoda, że nie interweniowała np francuska policja, jak już po wszystkim zeskrobywano by demonstrantów z podłoża wtedy by mógł ktoś o brutalności pisać. Podziwiam spokój i cierpliwość naszych stróżów prawa.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Trepcia napisał:

Hasełka jak w przypadku patoli-kiboli :E

Dramat....wypisz wymaluj ten sam poziom co kibolstwo ze stadionów. Podobnie mocni w gębie, a jak przychodzi co do czego to potem płacz. Jal przy tym zatrzymaniu leciały takie hasła to w zasadzie mogli wszystkich pozamykać, a nie ograniczać się do tych 48 osób czy ile tego tam było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jakie kreowanie wroga? Grupa kolorowych chuliganów, chcąca koniecznie zaistnieć w mediach, to kreowanie wroga? Toż kibolstwo już tutaj normalniejsze, bo co prawda rozwydrzenie i teksty podobne, ale przynajmniej od pomników, czy symboli religijnych, trzymają się nieco dalej. A kolorowi "srają" gdzie mogą, byle tylko rozgłos był. Więc powinni ich pokazywać, powinni nagrywać i puszczać w mediach, do czasu aż te normalniejsze mniejszości seksualne zauważą, że ktoś im oborę robi i że mają z tego tytułu problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Crew 900 napisał:

pis wykreowało kolejnego wroga by przykryć swoje przekręty i afery i oczywiście na pusty elektorat pis działa jak złoto.

 

No wykreował, ale nie bez pomocy. W kampanii była nagonka na lgbt, ogólnie teraz są dość mocno rozgrzani i to cholernie działa na ich niekorzyść tym co właśnie teraz robią. I tym właśnie pomogli pisowi. Ja jako osoba podchodząca do lgbt dość neutralnie też nie mam dobrego zdania o tym co robią teraz. W taki sposób żadnych zwolenników sobie nie zgarną. A jestem zdania, że ci z lgbt co na co dzień sobie normalnie żyją w spokoju też nie będą zadowoleni z tego co robią bo to powoduje zwiększenie uwagi na nich i negatywne nastawienie. 

Edytowane przez Kowal
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Kowal napisał:

 A jestem zdania, że ci z lgbt co na co dzień sobie normalnie żyją w spokoju też nie będą zadowoleni z tego co robią bo to powoduje zwiększenie uwagi na nich i negatywne nastawienie. 

"Ci z lgbt co na co dzień sobie normalnie żyją w spokoju"... czyli homoseksualiści, a oni byli są i będą, oni nie mają nic wspólnego z LGBT, żyją sobie w społeczeństwie i nie wadzą nikomu (oczywiście że znajdzie się jakiś debil z IQ ameby który będzie ich od "pedałów" czy "lesb" wyzywał pod blokiem). LGBT podobnie jak ANTIFA to specjalnie opłacana medialna maszyna wojenna XXI wieku. Nawet FEMINIZM zaczyna się odwracać od "nazi-feministek" które nie mają nic wspólnego z prawdziwymi ideami feministycznymi z lat 60-70 tzw. druga fala feminizmu. Sporo młodych kobiet nie utożsamia się z "współczesnym feminizmem". "Nazi-feministki" mają się za silne kobiety bo... drą japy na ulicy? no to mają pecha bo sporo prawdziwych silnych kobiet, kobiet u władzy/z władzą, kobiet ze świetną karierą nie chce mieć z nimi nic wspólnego, przykładowo Sędzia Judy (najpierw błyskotliwa kariera sędziego później sędzia gwiazda telewizyjna) która na wizji w tv tak zaorała "nazi-feministki" że połowie publiczności włącznie z prowadzącą z nią wywiad dziennikarką mina zrzedła że nie przyklaskiwała ich fanaberiom.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@RyszardGTS, wrzuciłem ich do jednego wora, choć chyba niesłusznie. LGBT, to protestujące, robiące burdy to zwykłe bydło, ekstremiści, tacy sami troglodyci jak kibole.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, crush napisał:

Poszanowanie którego oni nie otrzymują i o które walczą,a czego Ty pojąć nie możesz albo nie chcesz. 

Flaga pod którą takiego poszanowania nie ma jest gówno warta. 

A dalej mi się naprawdę nie chce bo Ty nieustannie tworzysz jakieś fikcyjne scenariusze. Oni nie są na poziomie hetero obywatela, a Ty dalej sadzisz jakieś smutne kawałki o przywilejach. 

Prawa mają liberalne bo ich nie kamienują. :lol2: Ty czytasz co piszesz? 

A jak Ci córka wyrośnie na lesbijkę i pójdzie walczyć o swoje to wydziedziczysz, zamkniesz w piwnicy czy tylko zerwiesz kontakt? Skoro tak już się lubujesz w fikcyjnych scenariuszach. 

 

Tak, nie mogą wchodzić w związki małżeńskie (lub zwał jak zwał jakiś ekwiwalent) i adoptować dzieci (to drugie zresztą słusznie). Jakich to jeszcze praw nie mają?

Co do tej córki to sorry ale pierdzielisz od rzeczy.

Edytowane przez Suchy211
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, RyszardGTS napisał:

Chlastu chlastu

Mówiłem o tym już dawno temu, to i tak niektórzy dalrj tego nie kumają. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Trepcia napisał:

Swiat to jednak jest glupi i dziala jak wahadelko. Kiedys sie odchylilo i byl Hitler, nazisci i faszysci. Teraz wahadelko polecialo w druga strone i mamy nazifeministki, antife, ekstremistyczne ruchy lgbt. Ciekawe jak dlugo to wahadelko bedzie sie jeszcze odchylalo w obecna strone i kiedy zacznie zawracac.

Aż ci ostatni przegną i będzie kolejny "Hitler", który porwie za sobą rzeszę "poirytowanych" i tak dalej.

Edytowane przez Suchy211
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Suchy211 napisał:

Aż ci ostatni przegną i będzie kolejny "Hitler".

Nie będzie. Nie ma już ludzi z charyzmą. Nikt nie jest w stanie zwołać więcej jak kilka tysięcy osób. Mało kogo już obchodzi los jakiejś grupy społecznej, i słusznie. Ostatnim zrywem był daesh i perski kalifat. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Michał Sz. jest osobą niebinarną (może identyfikować się z więcej niż jedną płcią bądź z żadną) i przedstawia się jako Małgorzata Sz., pseudonim "Margot". Działa w nieformalnej organizacji, która walczy o prawa osób LGBT+ - "Stop Bzdurom"

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/aresztowanie-margot-prokuratura-tlumaczy-wniosek-o-areszt-tymczasowy/88r2xsh,79cfc278

Rozłożyło mnie na łopatki - niebinarną ?

 

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, mlody_tarnow napisał:

"Michał Sz. jest osobą niebinarną (może identyfikować się z więcej niż jedną płcią bądź z żadną) i przedstawia się jako Małgorzata Sz., pseudonim "Margot". Działa w nieformalnej organizacji, która walczy o prawa osób LGBT+ - "Stop Bzdurom"

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/aresztowanie-margot-prokuratura-tlumaczy-wniosek-o-areszt-tymczasowy/88r2xsh,79cfc278

Rozłożyło mnie na łopatki - niebinarną ?

 

Jak dam mu skalpel i pół litra spirytusu, to wytnie sobie jaja? :D 

Żarty na bok. Osoby trans mają mega problemy z psychą. Dużo większe niż kilku homosi, zwyzywanych od pedałów (nie mówię o prawdziwych przypadkach nękania i prześladowania). Wielu z was nawet nie zdaje sobie sprawy z tego jak wielkie. Lgbt powinno zająć się kwestią jak im pomóc w rozwiązaniu ich problemów, a nie robić burdel, bo to u nas leży i kwiczy. Te durne pedały nauczyły się tylko drzeć jape, i udawać poszkodowanych, mimo iż nawet nie są skonfliktowane z samym sobą. Jak znam życie to ten cały "Małgorzat" to tylko aferzysta-idiota, który wieczorem ubiera się normalnie i idzie "poruchać". Z chęcią bym mu sprzedał liścia.

Edytowane przez panzar01
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, panzar01 napisał:

Nie będzie. Nie ma już ludzi z charyzmą. Nikt nie jest w stanie zwołać więcej jak kilka tysięcy osób. Mało kogo już obchodzi los jakiejś grupy społecznej, i słusznie. Ostatnim zrywem był daesh i perski kalifat. 

Zależy jak bardzo. Jak zacznie dochodzić do sytuacji, że pójdziesz na rozmowę o prace, a na miejscu okaże się, że w zasadzie możesz już iść do domu, bo w kolejce jest przedstawiciel jakiejś mniejszości, na przykład osoba "niebinarna", oraz inne podobne przypadki w różnych aspektach życia, to różnie się to może skończyć.

Ja to w sumie mam w nosie. Jak zobaczę, że opłaca mi się stać homoseksualista, transwestytą, osobą niebinarną czy słynnym już śmigłowcem szturmowym, to po prostu pójdę gdzie trzeba i jako taki się zarejestruję.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...