Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Kiedy przyszli po TK, nie protestowałem. Sprawy TK mnie nie dotyczyły.  Protestując naraziłbym się na śmieszność.
Kiedy przejmowali państwowe media nie protestowałem. Nie oglądam telewizji i nie słucham radia.  Sprawy mnie nie dotyczyły.
Kiedy zwiększali uprawnienia policji i organów państwowych bo podkładano ładunki z petard pod samochodami i w autobusach nie protestowałem. Rząd robił to w dobrej wierze.
Kiedy przejmowali struktury sądów powszechnych nie protestowałem. Sprawy sądów mnie nie dotyczyły. Protestując naraziłbym się na śmieszność.
Kiedy przyszli po SN. Nie protestowałem. Sprawy SN mnie nie dotyczyły. Protestując naraziłbym się na śmieszność.
Kiedy zaostrzali Kodeks Karny, nie protestowałem nie jestem przestępcą. Sprawy mnie nie dotyczyły.
Kiedy łagodzili kary za machlojki rządzących nie protestowałem. Sprawy mnie nie dotyczyły.
Kiedy zmieniali ustrój w Polsce nie protestowałem. Demokracja nie jedno ma imię.
Kiedy przyszli po LGBT i zaostrzyli prawo do zgromadzeń. Nie protestowałem.  Nie jestem LGBT.
Kiedy przyszli po prywatne media nie protestowałem . Mam internet. Sprawy mnie nie dotyczyły.
Kiedy zobaczyłem co stworzyłem. Nie protestowałem. Wyjechałem.

Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili.  Edmund Burke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, wompierz napisał:

Kiedy przyszli po TK, nie protestowałem. Sprawy TK mnie nie dotyczyły.  Protestując naraziłbym się na śmieszność.
Kiedy przejmowali państwowe media nie protestowałem. Nie oglądam telewizji i nie słucham radia.  Sprawy mnie nie dotyczyły.
Kiedy zwiększali uprawnienia policji i organów państwowych bo podkładano ładunki z petard pod samochodami i w autobusach nie protestowałem. Rząd robił to w dobrej wierze.
Kiedy przejmowali struktury sądów powszechnych nie protestowałem. Sprawy sądów mnie nie dotyczyły. Protestując naraziłbym się na śmieszność.
Kiedy przyszli po SN. Nie protestowałem. Sprawy SN mnie nie dotyczyły. Protestując naraziłbym się na śmieszność.
Kiedy zaostrzali Kodeks Karny, nie protestowałem nie jestem przestępcą. Sprawy mnie nie dotyczyły.
Kiedy łagodzili kary za machlojki rządzących nie protestowałem. Sprawy mnie nie dotyczyły.
Kiedy zmieniali ustrój w Polsce nie protestowałem. Demokracja nie jedno ma imię.
Kiedy przyszli po LGBT i zaostrzyli prawo do zgromadzeń. Nie protestowałem.  Nie jestem LGBT.
Kiedy przyszli po prywatne media nie protestowałem . Mam internet. Sprawy mnie nie dotyczyły.
Kiedy zobaczyłem co stworzyłem. Nie protestowałem. Wyjechałem.

Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili.  Edmund Burke

 

Ale co ty w ogóle porównujesz? LGBT tylko się ośmiesza, bo nie ma żadnego hejtu w ich stronę, a rzeczy które postulują są śmieszne i powinno się je z automatu odrzucić.

LGBT chce równości, ale takiej żeby być ponad wszystkimi innymi, taka hipokryzja z ich strony. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, panzar01 napisał:

Moja żona jest mocno otwartą i tolerancyjną osobą, a jednak skwitowała to krótko i trafnie - miejsc w psychiatryku by zabrakło. 8:E

Pisałem wcześniej o tym. Normalni ludzie, którzy zwyczajnie mieli na temat wywalone obecnie zaczynają się opowiadać po jednej ze stron i nie jest to strona tęczy.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, TheMr. napisał:

Ale co ty w ogóle porównujesz? LGBT tylko się ośmiesza, bo nie ma żadnego hejtu w ich stronę, a rzeczy które postulują są śmieszne i powinno się je z automatu odrzucić.

LGBT chce równości, ale takiej żeby być ponad wszystkimi innymi, taka hipokryzja z ich strony. 

Hejt jest, właśnie za to że są głupi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Klakier1984 napisał:

Pisałem wcześniej o tym. Normalni ludzie, którzy zwyczajnie mieli na temat wywalone obecnie zaczynają się opowiadać po jednej ze stron i nie jest to strona tęczy.

To nie jest tak że nagle stanęła po stronie kiboli co by ich wybić w pień. Dalej ma to samo zdanie, że jak są to niech sobie są, regulacja prawna się przyda przy związkach partnerskich i tyle. Ale prawda to, że inni mogą zmienić zdanie i stanąć naprzeciw RGB. 

Edytowane przez panzar01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, bigovsky napisał:

Farmacja, motoryzacja ma początki w XIX, XX wieku stąd stwierdzenie "Europa stoi w miejscu" bo brakuje nam firm technologicznych na miarę XXI.  Biorąc pod uwagę takiego np Philipsa, Nokie, Alcatela to Europa cofa się do tyłu, bo wcześniej wymienione są atrapą tego czym były jeszcze kilkanaście lat temu.

Stwierdzenie niczym nie poparte, bo w Europie istnieją firmy kreujące nowoczesne technologie w dziedzinie medycyny i nauki, chociażby AstraZeneca, Oxford Nanopore, Novartis czy GlaxoSmithKline.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, TheMr. napisał:

Ale co ty w ogóle porównujesz? LGBT tylko się ośmiesza, bo nie ma żadnego hejtu w ich stronę, a rzeczy które postulują są śmieszne i powinno się je z automatu odrzucić.

LGBT chce równości, ale takiej żeby być ponad wszystkimi innymi, taka hipokryzja z ich strony. 

Jeśli w całej sprawie zauważasz tylko LGBT, no to może pora, żeby popatrzeć szerzej.

Jaka by ta grupa nie była, co bym sobie nie myślał o jej hasłach, to nadal są obywatele tego kraju i należy wobec nich stosować zgodne z prawem standardy postępowania. A jeśli to się nie dzieje, to nie ma pewności, czy to nasze państwo za moment nie będzie tych samych technik używać wobec kogoś innego.
To jest w tym wszystkim co się aktualnie dzieje - istotne, a nie LGBT. Nie kumam, jak można tego nie zauważać, tylko mieć te klapki na oczach: jestem przeciw tej grupie, to można z nimi zrobić wszystko. Takie to trudne, żeby się nad tym poważniej zastanowić?

https://www.rpo.gov.pl/pl/content/kmpt-wizytuje-policyjne-miejsca-detencji-po-nocnych-zatrzymaniach-w-warszawie

fragment tego raportu:
"Wszystkie osoby, które rozmawiały z przedstawicielami KMPT, zwracały uwagę na ogromny chaos panujący wśród funkcjonariuszy Policji. W momencie ujęcia nie podawano im powodów zatrzymania. W raz z upływem czasu jako przyczyny zatrzymania wskazywano na np. naruszenie tzw. ustawy covidowej. "
To tak ma być, że się kogoś wyłapuje, a potem szuka uzasadnienia?

Edytowane przez GregM00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, GregM00 napisał:

Jaka by ta grupa nie była, co bym sobie nie myślał o jej hasłach, to nadal są obywatele tego kraju i należy wobec nich stosować zgodne z prawem standardy postępowania. A jeśli to się nie dzieje, to nie ma pewności, czy to nasze państwo za moment nie będzie tych samych technik używać wobec kogoś innego.

Dokładnie, dlatego omawianego tu ostatnio chuligana obowiązują te same prawa i za takie zachowanie zastosowano odpowiednie środki, niezależnie jakimi kolorami będzie się zasłaniał.

A jeśli państwo ugnie się wobec nacisków niektórych polityków czy środowisk to nie ma pewności, czy to państwo za moment nie będzie tych samych technik używać wobec kogoś innego.

Edytowane przez Wu70
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Wu70 napisał:

Dokładnie, dlatego omawianego tu ostatnio chuligana obowiązują te same prawa i za takie zachowanie zastosowano odpowiednie środki, niezależnie jakimi kolorami będzie się zasłaniał.

Chuligan to jedna sprawa i tu zgoda, dlatego bardzo bym chciał poznać powody zastosowania tymczasowego aresztowania, kiedy sąd pierwszej instancji nie wyraził na to zgody, a odwoławczy i owszem. Przez całe lata ten środek był masowo nadużywany, mam nadzieję, że nie wracamy do tego okresu i metod.

Przypomnę stan na ten moment:
- prezes Sądu Okręgowego - nie możemy udzielić informacji o powodach, bo są to informacje tajne pozostające w gestii prokuratora
- prokurator jest zobowiązany do niezwłocznego udostępnienia oskarżonemu i jego obrońcy akt sprawy, gdzie takie informacje wraz z dowodami są, ale
- od 24h (z tego co w TVN sprzed kilku godzin) obrońca nie jest w stanie się z człowiekiem skontaktować

Mnie bardziej bulwersuje łapanka tych 48 osób na zasadzie jakiejś całkowitej przypadkowości.
Raport KMPT:
"Jak wynika z obserwacji KMPT wśród zatrzymanych znalazły się m.in. osoby, które nie uczestniczyły czynnie w zgromadzeniu na Krakowskim Przedmieściu czy ul. Wilczej, a przyglądały się zajściu. Niektóre z tych osób miały tęczowe emblematy (torby, przypinki, flagi). Wśród zatrzymanych były jednak także osoby przypadkowe, które akurat w danym momencie wyszły np. do sklepu i wracały z zakupami.

Kilkoro rozmówców zwróciło uwagę na brutalność policji w chwili zatrzymania. Niektórzy mówili o pobiciu w policyjnych samochodach. Część osób posiadała widoczne obrażenia na ciele, które zostały udokumentowane przez przedstawicieli KMPT. Niektórzy zatrzymani wskazywali na nieadekwatne stosowanie środków przymusu bezpośredniego np. zakładanie kajdanek na ręce z tyłu w czasie transportu, rzucenie na ziemie w celu zakucia kajdanek."

Edytowane przez GregM00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od samej łapanki ciekawi mnie jeszcze bardziej dlaczego nie dopuszczono obrońców do aresztowanych. To jest nawet groźniejsze niż sama pałka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, panzar01 napisał:

Od samej łapanki ciekawi mnie jeszcze bardziej dlaczego nie dopuszczono obrońców do aresztowanych. To jest nawet groźniejsze niż sama pałka.

Może być tak, że we wrześniu "dobra zmiana" wstawi swojego na stołek RPO (Bodnarowi kończy się 5-letnia kadencja) i problem się rozwiąże, bo już nie będzie komu kontrolować podobnych sytuacji w przyszłości. Gorzki śmiech.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odchodząc trochę od LGBTQIA+QWERTYUIOPASDFGHJKLZXCVBNM świetny materiał edukacyjny:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo! Pomocy! Nas w tej katolickiej Polsce nikt nie chce bić

Co do Pana Margot to jakiś słaby ma ten damski głos, jakby w ogóle mu nie zależało na staniu się kobietą.

Edytowane przez masterlight

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, GregM00 napisał:

Jeśli w całej sprawie zauważasz tylko LGBT, no to może pora, żeby popatrzeć szerzej.

Jaka by ta grupa nie była, co bym sobie nie myślał o jej hasłach, to nadal są obywatele tego kraju i należy wobec nich stosować zgodne z prawem standardy postępowania. A jeśli to się nie dzieje, to nie ma pewności, czy to nasze państwo za moment nie będzie tych samych technik używać wobec kogoś innego.
To jest w tym wszystkim co się aktualnie dzieje - istotne, a nie LGBT. Nie kumam, jak można tego nie zauważać, tylko mieć te klapki na oczach: jestem przeciw tej grupie, to można z nimi zrobić wszystko. Takie to trudne, żeby się nad tym poważniej zastanowić?

W punkt. Sam nigdy nie pałałem sympatią do tego ruchu, bo nie jestem fanem demonstrowania swoich przekonań światopoglądowych na ulicy. Tyczy się to również nacjo bydła, które robi chlew np. z okazji 11 listopada. Przy czym na manifestacjach LGBT nie ma takiego ładunku agresji i nienawiści do innych.

W całej tej nagonce  widać świetnie jak łatwo było zaszczuć władzy jej zwolenników. Pis świetnie ich nastraszył tym, że LGBT chce zniszczyć im świat a oni są gotowi przymknąć oko na korupcję, nieudolność w zwalczaniu pandemii czy ośmieszanie Polski na arenie międzynarodowej, bo strach to kapitalny motywator. Podobnie z symetrystami co niby nie są za pis, ale... ale jak biją w pedałów to dobrze bo po co się afiszują. Władza będzie więc podsycać konflikt, bo wtedy będzie mieć przyzwolenie na coraz więcej, łącznie z zagarnięciem wymiaru sprawiedliwości. Wszystko w imię walki z wrogami polskiej rodziny ;)

A potem przyjdzie kolej na innych, w końcu ostatnio prezes Polski ogłosił, że ci co głosowali na Trzaskowskiego nie są prawdziwymi Polakami. Zobaczymy co dalej z nimi. Pewnie po LGBT trzeba będzie im pokazać miejce w szeregu.

Edytowane przez Myst
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami się zastanawiam ilu ludzi w tym naszym Państwie myśli jeszcze racjonalnie i trzeźwo.

Wszyscy (chodź mam nadzieje że się mylę) uważają że to całe LGBT jest takie poszkodowane, że są tacy wykluczani, nie są tolerowani itp.

Ale nie widzą już że robią sobie co chcą z Pomników itp profanacie mszy św.

Nie popieram ich, chcą niech sobie zyją w swoich zaciszach beleby się nie afiszowali z tym i nie narzucali tego.

Co do Policji heh jak zobaczyłem słowo brutalność to parsknęłem śmiechem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się uczepili tych pomników i mszy, jakby to było źródłem agresji do nich. Łyse pały są wstrętne, ale ci od tęczy walczą o 1 miejsce. Kiedyś chcieli tolerancji na swoją miłość, teraz końcówek w dokumentach. Tak jak sądziłem. Będzie to nadal wymuszanie krokami ustępstw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ciekawe kiedy jakiś Fakt wrzuci artykuł "Nie może spać bo pederaści mają końcówki w dokumentach" okraszone zdjęciem zmęczonego życiem prawdziwopolaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Wu70 napisał:

Dokładnie, dlatego omawianego tu ostatnio chuligana obowiązują te same prawa i za takie zachowanie zastosowano odpowiednie środki, niezależnie jakimi kolorami będzie się zasłaniał.

A jeśli państwo ugnie się wobec nacisków niektórych polityków czy środowisk to nie ma pewności, czy to państwo za moment nie będzie tych samych technik używać wobec kogoś innego.

2 miesiące tymczasowego aresztowania dla zwykłego chuligana to nie jest odpowiedni środek. Praktyka sądowa wskazuje na to, że w stosunku do takich osób w ogóle tego środka się nie stosuje. Dlaczego więc zastosowano w odniesieniu do niego?

Fajnie że tak bardzo Ci zależy na wsadzeniu na dołek półszkodliwego idioty. Za to jak narodowcy nap...... zwykłych ludzi, chodzą z transparentami "biała Polska" czy "śmierć wrogom ojczyzny" to już takiego przejęcia nie ma. To samo jak wysocy urzędnicy państwowi łamią prawo w sposób, który w wykonaniu zwykłego obywatela jest wręcz niemożliwy. Ciekaw jestem co by się stało z margotem jakby wydrukował kart za 70 milionów.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi 70mln jest podobnie jak z tym długiem starej partii Jarosława, tj PC(Porozumienie Centrum), gdzie ich minister w rządzie umorzył dług partii, to nie była mała sumka. Tu tak samo sobie zrobili, bo im wolno. Po to walczyli o prokuraturę, sądy, itd by robić co im się jawnie podoba, a ty "głupi" wyborco siedź cicho, dostałeś 500+, 13tkę 14, itd no to wiesz co masz robić... do tego propaganda w tvpis pracuje na to całą dobę:szczerbaty:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Myst napisał:

W punkt. Sam nigdy nie pałałem sympatią do tego ruchu, bo nie jestem fanem demonstrowania swoich przekonań światopoglądowych na ulicy. Tyczy się to również nacjo bydła, które robi chlew np. z okazji 11 listopada. Przy czym na manifestacjach LGBT nie ma takiego ładunku agresji i nienawiści do innych.

W całej tej nagonce  widać świetnie jak łatwo było zaszczuć władzy jej zwolenników. Pis świetnie ich nastraszył tym, że LGBT chce zniszczyć im świat a oni są gotowi przymknąć oko na korupcję, nieudolność w zwalczaniu pandemii czy ośmieszanie Polski na arenie międzynarodowej, bo strach to kapitalny motywator. Podobnie z symetrystami co niby nie są za pis, ale... ale jak biją w pedałów to dobrze bo po co się afiszują. Władza będzie więc podsycać konflikt, bo wtedy będzie mieć przyzwolenie na coraz więcej, łącznie z zagarnięciem wymiaru sprawiedliwości. Wszystko w imię walki z wrogami polskiej rodziny ;)

Widać po tym zdarzeniu jaki ten naród jest głupi. Ta "zaraza agd" to w skali kraju dosłownie kilka tysięcy aktywnych osób a robi się nagonkę jakby mieli zrobić przewrót. I ludzie to łykają jak pelikany nie widząc że znowu władze państwa nawołują do przemocy, łamią prawo w najbardziej podstawowych sprawach praw człowieka. Żałosne, sami sobie wystawiają świadectwo głupoty, zacofania i ignorancji.

"Polska rodzina" to slogan dla pożytecznych idiotów co by można w razie czego skierować przemoc na kogokolwiek kto nie zgadza się z suwerenem. Czytaj władzą. Dzisiaj homoseksualiści, jutro dziennikarze, pojutrze nieprawomyślni itd.

1 godzinę temu, Damian ;) napisał:

Czasami się zastanawiam ilu ludzi w tym naszym Państwie myśli jeszcze racjonalnie i trzeźwo.

Wszyscy (chodź mam nadzieje że się mylę) uważają że to całe LGBT jest takie poszkodowane, że są tacy wykluczani, nie są tolerowani itp.

Ale nie widzą już że robią sobie co chcą z Pomników itp profanacie mszy św.

Nie popieram ich, chcą niech sobie zyją w swoich zaciszach beleby się nie afiszowali z tym i nie narzucali tego.

Co do Policji heh jak zobaczyłem słowo brutalność to parsknęłem śmiechem.

Bo się obudzisz dopiero wtedy jak za przekroczenie prędkości jadąc rowerem niebiescy wywloką Cię w krzaki, spuszczą solidny wp...... i żadnemu z nich nie spadnie przysłowiowy włos.

2 godziny temu, Myst napisał:

W całej tej nagonce  widać świetnie jak łatwo było zaszczuć władzy jej zwolenników. Pis świetnie ich nastraszył tym, że LGBT chce zniszczyć im świat a oni są gotowi przymknąć oko na korupcję, nieudolność w zwalczaniu pandemii czy ośmieszanie Polski na arenie międzynarodowej, bo strach to kapitalny motywator. Podobnie z symetrystami co niby nie są za pis, ale... ale jak biją w pedałów to dobrze bo po co się afiszują. Władza będzie więc podsycać konflikt, bo wtedy będzie mieć przyzwolenie na coraz więcej, łącznie z zagarnięciem wymiaru sprawiedliwości. Wszystko w imię walki z wrogami polskiej rodziny ;)

To jest motyw żywcem wzięty z "syjonistów do Syjonu". Tyle lat minęło a Polacy niczego się nie nauczyli. Gorzej, ten sam debilizm uprawiają ich dzieci i wnuki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Everyman napisał:

2 miesiące tymczasowego aresztowania dla zwykłego chuligana to nie jest odpowiedni środek. Praktyka sądowa wskazuje na to, że w stosunku do takich osób w ogóle tego środka się nie stosuje. Dlaczego więc zastosowano w odniesieniu do niego?

Fajnie że tak bardzo Ci zależy na wsadzeniu na dołek półszkodliwego idioty. Za to jak narodowcy nap...... zwykłych ludzi, chodzą z transparentami "biała Polska" czy "śmierć wrogom ojczyzny" to już takiego przejęcia nie ma. To samo jak wysocy urzędnicy państwowi łamią prawo w sposób, który w wykonaniu zwykłego obywatela jest wręcz niemożliwy. Ciekaw jestem co by się stało z margotem jakby wydrukował kart za 70 milionów.

Ty sobie możesz uważać, że nawet za zabójstwo to nie będzie odpowiedni środek. Tak zdecydował sąd i ja w tej sprawie to popieram.

A jeśli jesteś zainteresowany moim zdaniem na temat odpowiednich środków to ja bym wsadzał bezpośrednio do więzienia ludzi którzy naruszają czyjąś nietykalność cielesną bez wyjątków dla lpgt czy twoich narodowców albo innych urzędników.
Resztę wywodu pominę milczeniem bo to coś w rodzaju "a za peło" tylko w drugą stronę.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzecznik Bodnar nie zabrał głosu jak obrażano mnie i miliony katolików wieszając te szmaty na krzyżu, profanując monstrancję, sprzedając cipki maryjne lub gdy bezczeszczono mszę przez tęczowego zboka. 

Teraz wielce tu broni "słabych". Dobrze że odchodzi i już praktycznie spakowany, To takie pierdy na koniec. 

A to że ktoś mówi że Policja jest brutalna. Zalewam się łzami ze śmiechu. Mam nadzieję  że to byle Margot skończy w pierdlu na dwa lata za zwykłą chuliganerkę i bandyterkę 

Edytowane przez Eclipse
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Everyman napisał:

Widać po tym zdarzeniu jaki ten naród jest głupi. Ta "zaraza agd" to w skali kraju dosłownie kilka tysięcy aktywnych osób a robi się nagonkę jakby mieli zrobić przewrót.

Tutaj to sobie sam dorabiasz ideologię. Zatrzymano osobę, która dopuściła się aktów wandalizmu, napaści-naruszenia nietykalności cielesnej (zwał jak zwał) o obrazie uczuć religijnych nawet nie wspominam bo to chyba najmniejszy problem w tym wypadku. Gdyby to tyczyło przeciętnego sebixa/ kibola/pijaczyny spod sklepu to nikt by się o tym nawet nie zająknął w mediach i nie było by tej całej szopki. Policja jednak miała pecha bo zatrzymany okazał się być członkiem nowo powstającej u nas kasty :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Reddzik napisał:

Z tymi 70mln jest podobnie jak z tym długiem starej partii Jarosława, tj PC(Porozumienie Centrum), gdzie ich minister w rządzie umorzył dług partii, to nie była mała sumka. Tu tak samo sobie zrobili, bo im wolno. Po to walczyli o prokuraturę, sądy, itd by robić co im się jawnie podoba, a ty "głupi" wyborco siedź cicho, dostałeś 500+, 13tkę 14, itd no to wiesz co masz robić... do tego propaganda w tvpis pracuje na to całą dobę:szczerbaty:

W lokalnych przyczułkach też się mocno poustawiali. W mojej małej mieścinie między Rzeszowem a Krosnem burmistrz z lokalną elitką pobrali sobie unijnych dofinansowań na swoje działalności i wyszły cuda na kiju. Takie pałace pobudowali dla swoich, że na Zachodzie się mogą schować.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potępiam działanie wieszania czegokolwiek na pomnikach itd, ale mnie to nie obraża, jestem chrześcijaninem, mnie te flagi w niczym nie przeszkadzają nie mam nic do tęczy, zresztą jak widzę na niebie tęcze to wiem, że to jedyna tęcza której nie może się przyczepić ten cały PiS. Niby partia katolicka, a ile tam rozwodników, ile tam wyzwisk od nich pada, krótko " modli się przed figurą, a diabła ma za skórą" i to ma być normalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Trollujesz czy piszesz serio? :d 
    • - Navis ma przede wszystkim standardowy rozmiar (grubość) chłodnicy dzięki czemu nie trzeba się zastanawiać czy zmieści się w obudowie. Jesli wygrzebiesz że Liquid Freezer wejdzie na górę do tej obudowy to jak najbardziej możesz go wziąć. Tyle że z innego sklepu bo z Proline wyszedł. - T700 jest szybszy w zastosowaniach sekwencyjnych (przewalanie dużej ilości jednolitych danych), w pozostałych różnice będą śladowe, na pewno nie uświadczysz ponaddwukrotnej różnicy a o tyle Crucial jest droższy od Kingstona. - moc zasilacza zależy od prądożerności podzespołów. 14700 ciągnie ok. 250W, 4070 ti super nieco poniżej 300w, razem mamy 550W, jakieś 50W na resztę podzespołów i 150W zapasu. - ramka jest opcjonalna ale potrafi wyraźnie obniżyć temperatury. Liquid Freezer III przychodzi z ramką i to jedyna opcja montażu. Nie zaszkodzi ciut szybszy RAM: https://proline.pl/pamiec-g-skill-trident-z5-rgb-ddr5-64gb-2x32gb-6400mhz-cl32-xmp3-f5-6400j3239g32gx2-tz5rk-p8118735   Lista z reddita jest średnia, jest tam procesor starszej generacji, bardzo drogie w Polsce dyski Cruciala, kartę w wersji Ventus czyli najgorszy model od MSI, niepotrzebnie dużo wentylatorów itp.
    • Wykupienie ekskluzywności a finansowanie całego projektu to są dwie zupełnie inne rzeczy, ale też uważam że nie ma się co bać o kasę, przynajmniej jeśli chodzi o Sony. Nie wiadomo jednak, jak do tego podejdzie SE, u nich excel to podstawa. Nie interesują mnie pierdoły, opinie youtuberów czy influencerów (wiem że ludzie masowo wrzucają ten badziew w tematy, ja można z 3 takie obejrzałem od początku roku), a także tematy stworzone stricte pod clickbait, a recenzji już od dawna nie biorę na poważnie, mało które w ogóle jeszcze czytam. Jeden wielki festiwal przerzucania się dyszkami dla ping-pongów i rzucania GOTY dla co drugiej gry. Jak ktoś to lubi jego sprawa, ja wolę opinie graczy ale z nimi też jest ciężko, szczególnie gdy ktoś wychwala słabe motywy albo bez powodu miażdży te dobre. Rebirth ogram, jeśli ogarną tryb 60fps, jeśli nie poczekam na wersję PC; moja lista śmiechu jest tak długa (a wszystkiego jeszcze w nią nie wrzuciłem) że na luzie mam w co grać co najmniej do lata 2025.  To jest pewien problem, bo gra nie ma realnie contentu na tyle grania (mówię biorąc pod uwagę to co grałem w oryginale), więc nie dziwi mnie że potem ktoś pisze że No jest. Tyle że fabułę główną można rozciągnąć dobrze, oferując ciekawe questy czy aktywności poboczne, które są serwowane sensownie, by nie "rozpraszać" gracza i trzymać go w ryzach, albo zrobić to źle i zaserwować tyle badziewia pomiędzy głównymi motywami fabularnymi, że gracz w pewnym momencie traci rozeznanie, w którym momencie fabuły głównej w ogóle się znajduje. Grałem i jedne i drugie, nie mam pojęcia w którym miejscu jest Rebirth, opinie są podzielone w zależności od forum które się czyta, z lekką przewagą na "rozwleczenie" i "niepotrzebne przedłużanie". No ale wiadomo każdy lubi co innego, jeden robi tylko fabułę, inny robi grę na setkę. 
    • Słabo bo BF V był fajny do testowania, na zasadzie ze sobie odpalałeś spectacta i gierka sobie testowała PC a ty mogłeś się zając czymś innym.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...