Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, Everyman napisał:

Bo się obudzisz dopiero wtedy jak za przekroczenie prędkości jadąc rowerem niebiescy wywloką Cię w krzaki, spuszczą solidny wp...... i żadnemu z nich nie spadnie przysłowiowy włos.

W taki razie powiedz mi co miała zrobić Policja jak widziała łamanie prawa ? 

Tylko prosba przytocz mi tez przy okazji kodeks karny.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest istotą mojego postu. Jest nią fakt, że Policja i prokuratura znowu przekracza swoje uprawnienia. I nie dziwię się że tego nie zauważacie, bo Was to nie interesuje. Obchodzi Was tylko "uwalić tego pedała".

 

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Everyman napisał:

 Obchodzi Was tylko "uwalić tego pedała".

 

Znów insynuacja.  Po tym co można zobaczyć w sieci, każdy kto by się dopuścił takiego zachowania powinien być przez policję odpowiednio potraktowany to chyba oczywiste. To, że wyżywał się na furgonie, który jego zdaniem kogoś obrażał nie ma tu nic do rzeczy. Jak miał z tym problem mógł złożyć doniesienie do prokuratury. 

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Myst napisał:

Nom. Retoryka dowalania innym od zawsze znajduje żyzne podłoże w tym kraju.

Zastanawia mnie tylko taka postawa u ludzi posiadających potomstwo. Nie wiem czy oni nie zdają sobie sprawy, że ichnie też może mieć odmienną od hetero orientację? I że przez wybory jakich dokonali teraz jako rodzice, skazują swoje pociechy na cierpienie w przyszłości? No i jak w końcu pewnego dnia dowiedzą się, że córka ma dziewczynę, to co wtedy? Wywalą ja z domu, wydziedziczą a może wezwą egzorcystę z Watykanu? ;)

Powiem tak nie jestem rodzicem, i jakos mnie do tego nie ciągnie(Nie mam nawet dziewczyny/żony), ale gdybym był i dowiedział się że moja córka/syn podjeli decyzję o zmianie orientacji bym starał się na pewno wytłumaczyć pewne kwestie, natomiast wiem że oni mając 18 lat mają prawo do decyzji o swoim życiu . 

Nigdy bym tego nie zaakceptował, ale na pewno nie wyrzuciłbym swojego dziecka z domu, musiałbym z tym żyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Everyman napisał:

To nie jest istotą mojego postu. Jest nią fakt, że Policja i prokuratura znowu przekracza swoje uprawnienia.

Istota twoich postów to akurat jest prosta i od dawna znana. A co do tej sprawy to on jest w areszcie decyzją sądu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 2 własnie decyzję o zatrzymaniu podejmował sąd, który przecież ( jak była walka o sądy) tak się wszystkiemu sprzeciwiał.

To tak tylko w gwoli przypomnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądy od co najmniej dwóch lat nie są suwerenne. Wydziały karne od prokuratury odróżnia tylko nazwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On jest w areszcie, a pedofil ksiądz wyszedł. Czasem dziwne są te sprawy, no ale ja nie mam nic do gadania, bo nie znam się i nie będę kwestionował decyzji sądu jak to robią posłowie pewnej partii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Reddzik napisał:

On jest w areszcie

Ona psze pana, Ona...

 

Swoją drogą to nawet zabawne jak to wszyscy mu "Paniują", a jednak został zamknięty w męskim zakładzie karnym. Czy Bodnar nie powinien interweniować w tej sprawie ?? Nie powinni jej przenieść ??

Edytowane przez Klakier1984

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plakat Andrzeja Dudy zawisł na krzyżu na Giewoncie. Interweniowali pracownicy TPN

ciekawe ilu było by obrażonych gdyby ktoś zawiesił flage autonomi śląska lub rosyjską ..

alawici prze wieki byli ścigani i zwalczani jako profanatorzy wiary muzułmańskiej ... mimo tego ze nie maja z nią praktycznie nic wspólnego

cały szkopuł w unieszkodliwieniu (bo można było ten samochód zwyczajnie spalić) polega na tym że się gówniarz (gówniara) dał(a) sprowokować przez ewidentna prowokacje

wóz propagandowy wyposażony w megafony jeździł po Polsce od miesięcy i nawet doczekał się wyroku sadu w Gdańsku za naruszenie dóbr osobistych

Obywatelskie zatrzymanie kontrowersyjnej furgonetki VIDEO

Cytat

Wyroki w sprawie kontrowersyjnej akcji fundacji "pro life" wydawały już polskie sądy. We wrześniu Sąd Okręgowy w Gdańsku przyznał rację stowarzyszeniu "Tolerado", które zarzuciło właścicielowi furgonetki naruszenie dóbr osobistych członków tej organizacji. 

własnie problem polega na tym że oburzonych było wielu a nikt nie złożył pisemnego doniesienia i doszło w zasadzie do samosądu

w tej spawie zawinionych jest więcej niż tylko napastnik

dziwne było by gdyby ktoś wykrzykiwał z megafonu kalumnie i nie dostał za to w mordę ...

problem polega na tym że fundacja "anty-aborcyjna" zaczęła propagować absolutnie nie związaną z tematem aborcji propagandę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś tu może zrobić porządek? Homofoby mają własne portale(i to niszowe, bo duże platformy ich nie chcą), a wchodzę na pclab i muszę czytać takich ludzi(niezbyt inteligentnych). Kurde, w państwie z taką historią... Dopiero co Powstańcy Warszawscy przemawiali do tego typu ludzi, ale dalej powielają głupoty które u naszych sąsiadów królowały w latach '30(m. in. można tu wyczytać, że orientacja jest chorobą psychiczną. Nauka to dla niektórych rzecz obca).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Klakier1984 napisał:

Ona psze pana, Ona...

 

Swoją drogą to nawet zabawne jak to wszyscy mu "Paniują", a jednak został zamknięty w męskim zakładzie karnym. Czy Bodnar nie powinien interweniować w tej sprawie ?? Nie powinni jej przenieść ??

No tak masz rację, cóż trzeba być "poprawny"  Ja się w tym gubię, mieliśmy taką jedną posłankę, tam się człowiek przyzwyczaił a tu o niej- staram się pisać poprawnie, nic nie wiem bo mi to zwisa, nie oglądam o tej sprawie TV, ani nie czytam, tylko szczątkowe wieści do mnie lecą, jak np dziś z rana w "Kawie na ławę" to z grubsza dowiedziałem się coś nie coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, forfun napisał:

Czy ktoś tu może zrobić porządek? Homofoby mają własne portale(i to niszowe, bo duże platformy ich nie chcą), a wchodzę na pclab i muszę czytać takich ludzi(niezbyt inteligentnych). Kurde, w państwie z taką historią... Dopiero co Powstańcy Warszawscy przemawiali do tego typu ludzi, ale dalej powielają głupoty które u naszych sąsiadów królowały w latach '30(m. in. można tu wyczytać, że orientacja jest chorobą psychiczną. Nauka to dla niektórych rzecz obca).

Kurdę ja też chciałbym zrobić porządek z tymi co myślą, że nauka im wyjaśni wszystko. WHO wypuści info, że powaleni ludzie którzy powinni się leczyć są w porządku, to już koniec tematu, nie? 20 naukowców się podpiszę, że jest 200 płci, a to w sumie możesz być jednorożcem czy helikopterem to też będzie spoko. Wynaturzenia będą piętnowane, bo to podstawa logiki natury. 

Powstańcy Warszawscy to mają tyle do gadania, ile zrobili zniszczeń i ile uśmiercili młodych ludzi, ich zdanie jest kompletnie pomijalne. 

 

 

  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, TheMr. napisał:

. WHO wypuści info, że powaleni ludzie którzy powinni się leczyć są w porządku, to już koniec tematu, nie? 20 naukowców się podpiszę, że jest 200 płci, a to w sumie możesz być jednorożcem czy helikopterem to też będzie spoko.

"trudno nadać sens porządkowi, który dzieje się wbrew rozumowi" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liderzy ruchu zrobili sami z siebie pośmiewisko. Geje i lesbijki byli zawsze i nie potrzebują afiszować się ze swoją seksualnością. Ktoś uznał, że racjonalne argumenty można przemienić w wojnę na wyniszczenie. Im większy szum robią wokół siebie tym więcej będą mieć negatywnego elektoratu.

Odseparować gejów i lesbijki od całego tego LGBT i będzie dobrze. Skończyć z prowokowaniem na jakichś durnych marszach.

Ktoś tu napisał, że ci od tęczy nie są tacy agresywni, jak kibolstwo. Fizycznie może i tak, ale ze swoimi postulatami niedługo wypadną z lodówki. Wszędzie ich pełno, to też jest męczące.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, TheMr. napisał:

Kurdę ja też chciałbym zrobić porządek z tymi co myślą, że nauka im wyjaśni wszystko. WHO wypuści info, że powaleni ludzie którzy powinni się leczyć są w porządku, to już koniec tematu, nie? 20 naukowców się podpiszę, że jest 200 płci, a to w sumie możesz być jednorożcem czy helikopterem to też będzie spoko. Wynaturzenia będą piętnowane, bo to podstawa logiki natury. 

 

Tak jeszcze dla pełnego obrazu napisz, na czym opierasz to swoje prawo do oceny sposobu życia innych ludzi i określania, jak mają żyć? Jakieś namaszczenie od siły wyższej, jakiś monarcha w drzewie genealogicznym czy może poczucie odpowiedzialności za współobywateli?

 

16 minut temu, .winter. napisał:

Liderzy ruchu zrobili sami z siebie pośmiewisko. Geje i lesbijki byli zawsze i nie potrzebują afiszować się ze swoją seksualnością. Ktoś uznał, że racjonalne argumenty można przemienić w wojnę na wyniszczenie. Im większy szum robią wokół siebie tym więcej będą mieć negatywnego elektoratu.

Historia uczy, że własne prawa trzeba sobie wywalczyć. Raczej nie ma co liczyć, że system sam się zmieni. W sumie słuszne myślenie. Kurs na prawa podstawowe na poziomie UE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, GregM00 napisał:

Kolejna ściana tekstu o jakiś pierdołach...

Z FAKTAMI się nie dyskutuje, powtórzę jeszcze raz jak nie załapałeś za pierwszym czy drugim razem...

"Murzyn to polskie określenie/przetłumaczenie z obcego języka osoby czarnoskórej i słowo murzyn określa osobę czarnoskórą co jest prawdą, a określenie murzyn jest oficjalnym określeniem i słowem neutralnym. O tym jak dane słowo z języka obcego będzie tłumaczone na język polski to decydują o tym odpowiedni polscy językoznawcy.

"Polskie obozy zagłady" sugeruje że obozy zagłady zostały wybudowane przez Polaków co jest bzdurą i nieprawdą historyczną, a "polskie obozy zagłady" to zabawa słowami mająca na celu przypiąć nam metkę jakoby "niemieckie/nazistowskie obozy zagłady" były "polskimi obozami zagłady"."

FAKTY wyglądają tak...

https://pl.wikipedia.org/wiki/Murzyn

Określenie osoby czarnoskórej w języku polskim

Według słowników – w tym „Słownika Języka Polskiego” PWN – słowo „Murzyn” jest neutralne[3] i nie jest opatrzone kwalifikatorem „pogardliwie”, którym z kolei oznaczone jest słowo „czarnuch” (ang. nigger)[4][5]. Opinię tę podzielają m.in. dwaj językoznawcy: profesorowie Jerzy Bralczyk[6] i Jan Miodek[7].

https://sjp.pwn.pl/sjp/murzyn;2485162.html

Murzyn «człowiek należący do rasy czarnej»

TO SĄ FAKTY

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Auschwitz-Birkenau

Konzentrationslager Auschwitz, w szczególności KL Auschwitz I (Stammlager), KL Birkenau (Auschwitz II) i KL Monowitz (Auschwitz III) – zespół niemieckich nazistowskich obozów koncentracyjnych[1] i obozu zagłady

symbol Zagłady Żydów[2], nazywany też „fabryką śmierci”. Jako jedyny niemiecki obóz koncentracyjny został wpisany na Listę światowego dziedzictwa UNESCO (1979) pod nazwą Auschwitz-Birkenau. Niemiecki nazistowski obóz koncentracyjny i zagłady (1940–1945)

https://pl.wikipedia.org/wiki/Obozy_niemieckie_(1933–1945)#Lista_obozów_i_ośrodków_zagłady

 obozy i podobozy przeznaczone do przetrzymywania (w niektórych przypadkach także uśmiercania) ludzi kierowane przez SA, a później SS, policję lub Wehrmacht. Utworzone w latach 1933–1945 przez władze państwowe Rzeszy Niemieckiej (III Rzeszy). Obozy te, w liczbie przynajmniej 12 tysięcy[1], umiejscowione były na własnym terytorium III Rzeszy oraz na ziemiach państw okupowanych.

TO SĄ FAKTY

 

The end.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jednak jego/ją (w końcu to osoba binarna) jednak  niepotrzebnie zamknęli.  W znacznie gorszych sytuacjach ludzi wypuszczają. Tu było zniszczenie mienia i szarpanina o telefon, można by jeszcze podciągnąć obrażanie funkcjonariuszy na służbie z wcześniejszych akcji. Spokojnie mógłby/mogłaby odpowiadać z wolnej stopy. Gdyby ten atak był ukierunkowany na uszkodzenie ciała, byłoby co innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://vod.tvp.pl/video/gosc-wiadomosci,09082020-1958,49041363

Gość Wiadomości 09.08.2020

Aż bidula zaczęła krzyczeć jak ją prowadzący zagiął tym czy dwa miesiące aresztu dla gościa który strzelił ekspedientkę jest w porządku czy nie? po tym jak się wypłakiwała jakie to niesprawiedliwe że dualny-lgbt dostał dwa miesiące aresztu za pobicie :rotfl:

 

 

 

edit

"Mi się nie chce robić dla Ciebie "drugiego razu", bo zgaduję, że i tak tego nie czytasz, zdecydowanie wybieram The end."

Trzymaj się FAKTÓW, tylko FAKTÓW i aż FAKTÓW, bo twoje "teorie" nic nie znaczą. Trzymaj się FAKTÓW :thumbup: 

Edytowane przez RyszardGTS
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, RyszardGTS napisał:

Z FAKTAMI się nie dyskutuje, powtórzę jeszcze raz jak nie załapałeś za pierwszym czy drugim razem...

[tutaj powycinane z Wikipedii fragmenty, żeby pasowało]

 

The end.

Mi się nie chce robić dla Ciebie "drugiego razu", bo zgaduję, że i tak tego nie czytasz, zdecydowanie wybieram The end.

edit.

Cieżko z Tobą dyskutować na fakty, kiedy sam sobie uznajesz co tymi faktami jest (w zamyśle - to co sam piszesz) a co nie (w zamyśle - co pisze oponent). Dałem fakty: badania CBOS, wypowiedź 2 posłów na sejm RP, cytaty z Naukowskiej i Borowskiego, info o umorzeniu przez prokuraturę w kwestii "polskich obozów", wypowiedź prawnika że na bazie j. polskiego nie da rady skutecznie zadziałać z "polskimi obozami". To co to są, moje wymysły? Pewnie nie czytasz jak coś jest za długie, albo u Ciebie dyskusja ogranicza się do monologów.

Edytowane przez GregM00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, TheMr. napisał:

Kurdę ja też chciałbym zrobić porządek z tymi co myślą, że nauka im wyjaśni wszystko.

Dobrze, że się jasno określiłeś. A napiszesz jeszcze co konkretnie chciałbyś zrobić?

Edytowane przez Myst

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, GregM00 napisał:

Tak jeszcze dla pełnego obrazu napisz, na czym opierasz to swoje prawo do oceny sposobu życia innych ludzi i określania, jak mają żyć? Jakieś namaszczenie od siły wyższej, jakiś monarcha w drzewie genealogicznym czy może poczucie odpowiedzialności za współobywateli?

5 lat minęło i dalej niczego nie ogarniasz. Jak nie potrafisz zrozumieć biologii na podstawowym poziomie, to już nie moja wina. I nie chowaj się za durnym sloganem Pana i Niewolnika który decyduje o życiu, bo to nie ma nic wspólnego z lewacką ideologią LGBT. 

 

8 minut temu, Myst napisał:

Dobrze, że się jasno określiłeś. A napiszesz jeszcze co konkretnie chciałbyś zrobić?

Nie wiem, odpowiedziałem na głupi post forfuna, w podobnym tonie przecież? 

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

7 minut temu, GregM00 napisał:

Ten prowadzący nic nie kuma, tymczasowe aresztowanie to nie jest kara (owszem, po skazaniu czas będzie zaliczony na poczet kary). Czysta manipulacja, jak zwykle w TVP.

No to są z POsłanką "po jednych pieniądzach" bo kobieta nie będąc sędzią ma " wystarczające doświadczenie i wiedzę" że wg niej tymczasowe aresztowanie w świetle zgromadzonego materiału dowodowego (którego nie widziała) to za za wiele w stosunku do duo-lgbt za to co zrobił :rotfl: 

 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...