Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, henryk nowak napisał:

Do mnie to nie trafia, mnie mogą pobić i usłyszę przy tym, że jestem ch**m i zj**em. Przemoc to przemoc, jak mamy być tolerancyjni, to traktujmy wszystkich równo, a jak nie, to przestańmy mówić o tolerancji.

Ty chyba nie łapiesz. Ty czy ja mamy szansę dostać w ryj. Kolorowy, tęczowy czy nawet rudy ma tą szansę zmultiplikowaną. 

Takiemu czarnemu gejowi z partnerem to ja życzę powodzenia. 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Szambo napisał:

Powiedziałbym, że skoro masz gdzieś prawo wprowadzić takie prawo to proszę bardzo. ?

A jaka była podstawa prawna do wprowadzenia stref wolnych od lgbt przez prawicowych samorządowców?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, crush napisał:

Ty chyba nie łapiesz. Ty czy ja mamy szansę dostać w ryj. Kolorowy, tęczowy czy nawet rudy ma tą szansę zmultiplikowaną. 

Takiemu czarnemu gejowi z partnerem to ja życzę powodzenia. 

Spoko, rozumiem, dlatego w ramach pocieszenia Syryjczyków odwiedza prezydent i przynosi kosz owoców, świetny pomysł. A tak na poważnie to doskonałe rozumiem o co chodzi, ale zamiast robić z tego szopki polecam po prostu egzekwować prawo, a za obrażanie na tle rasowym czy narodowościowym dać cięższy wyrok, lepszego pomysłu nie mam. Protesty które wkurzają nawet innych homoseksualistów niczego nie zmienią. Myślisz, że jak na ulicę wyjdzie 5 tysięcy osób o ciemniejszej karnacji, będą dopuszczać się aktów wandalizmu i obrażać policję, to ich sytuacja się poprawi? Nie, będzie jeszcze gorzej. Jedyne co można zrobić, to zmienić prawo i je egzekwować, a jeśli śniadzi by zaczęli robić w Polsce to samo co LGBT, to by tylko jeszcze bardziej zwiększyli ryzyko dostania po pysku. To idioci robiący zadymy tego nie rozumieją. Jeśli by chcieli zmiany prawa, to powinni zrobić pokojowy protest, ale zamiast tego sami zachowują się jak sebole i zasługują (zadymiarze) na takie samo traktowanie.

13 minut temu, Myst napisał:

A jaka była podstawa prawna do wprowadzenia stref wolnych od lgbt przez prawicowych samorządowców?

Nie było, za to powinna być podstawa prawna do ukarania takich ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, henryk nowak napisał:

ale zamiast tego sami zachowują się jak sebole i zasługują (zadymiarze) na takie samo traktowanie.

Na to może i zasługują, tylko coś innego dostają w zamian. Ten zadymiarz na zrzutkach uzbierał już chyba kilkaset tys zł "wsparcia". Jest rozpoznawalny nie tylko w Polsce. Czego można chcieć więcej na jego miejscu? No jeszcze chyba tylko kariery politycznej brakuje, a niestety jestem wręcz pewny, że jeśli kolorowe lewusy by go wstawiły na listy wyborcze, to starczyłoby idiotów, by zrobić z niego posła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczyna_sie_rbic_coraz_bardziej_podobnie

 

709851052801442475816.jpg

800px-LGBT_Free_Zones_Poland_2020.png

Nawet nie wiedziałem że tyle jest tych stref no-go-LGBT w Polsce, szariat i ich no-go-infidels w Szwecji to małe piwo ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, krzyyss napisał:

Też bym tego chciał, takie pomysły na Białorusi pojawiały się w 1993. Choć nie wiem, czy to nie za daleko dzisiaj, mi starczy, jak będzie to kraj bliższy nam niż np Czechu i Słowacja, a to realne.

Przez ostatnie 30 lat zrobiliśmy baaardzo dużo, by wepchnąć Białoruś w objęcia Rosji. Dzisiaj jedynie co możemy zrobić, to chyba tylko dać sygnał - niezależni co tam się stanie, chcemy z Wami współpracować, jesteśmy gotowi Wam pomóc, ale Wasze wewnętrzne sprawy musicie sami uporządkować. Wejście buciorami w czyjś kraj zawsze źle się kończy.

edit

Gdzieś u Bartosiaka widziałem taki pomysł na miękką politykę z Białorusią, polegającą im na pomocy. Nie tylko organizowanie polskich imprez kulturalnych, ale np też udostępnienie im jakiejś części portu w Gdyni, by łatwiej im było handlować ze światem, oczywiście też ułatwić im dojazd do tego portu. Tu najważniejsze, by poczuli chęć pomocy, chęć współpracy, a nie robienie z nich strefy buforowej przed Rosją.

Niestety, chyba ostatnich kompetentnych dyplomatów to mieliśmy ze 400 lat temu może, jak Paweł Działyński np. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, krzyyss napisał:

Na to może i zasługują, tylko coś innego dostają w zamian. Ten zadymiarz na zrzutkach uzbierał już chyba kilkaset tys zł "wsparcia". 

Było nie robić zadymy, to by nie potrzebował "wsparcia". Nawet bym się cieszył jakby został posłem, każdy mógłby zapoznać się z jego głupotą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, crush napisał:

Nie jestem homofobem ale wkurwiają mnie te pedały. Wiadomo. 

Oj tam na PiS od razu. 3 i 4 siła polityczna w kraju to odpowiednio męska katechetka i naziol. Nie żeby PO jakąś wybitną empatią w tej dziedzinie się kierowało. Także jest w czym wybierać. 

Nie bez powodu amerykańskie prawiczkowe sub'y które się jeszcze ostały na reddicie podają nasz piękny grajdół jako ostoję normalności w tej (ha tfu!) spedalonej Europie pełnej dewiantów. :cool:

Może słowo komentarza co do tego całego zatrzymania ?? No i jak powinno się o nim mówić ?? W której osobie, żeby nie urazić ?? Bo tu żaden expert nie jest w stanie pomóc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
5 minut temu, henryk nowak napisał:

Było nie robić zadymy, to by nie potrzebował "wsparcia". Nawet bym się cieszył jakby został posłem, każdy mógłby zapoznać się z jego głupotą.

byłaby taka Jachira w wersji hard ;) Ale też byłby za tym, to byłaby piękna promocja kolorowych. A jeden idiota więcej czy mniej na Wiejskiej? A jaka to różnica, tam tego już i tak sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta osoba w dokumentach ma męskie imię. O ile wiem nie było operacji zmiany płci. Formalnie i faktycznie to mężczyzna. Tyle. SUbiektywne odczucia nie mają tu znaczenia

Jak ja od jutra (jako facet z krwi i kości) każe mówić do siebie Agata (bo taki kaprys mam), to jasne jest, że nikt nie weźmie tego na serio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, henryk nowak napisał:

.Ręce opadają: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/margot-michal-sz-aresztowany-aktywista-lgbt-radio-nowy-swiat-okresla-go-jako-kobiete-udzialowcy-odcieli-sie-od-zalozyciela-stacji

Dlaczego to jest żenujące? A co ten Michał ma wpisane w dowodzie osobistym? Jakby mnie zatrzymali i bym powiedział, że mam na imię Agnieszka, to by się tak do mnie zwracali, czy stwierdzili, że jestem kretynem? 

Kiedyś to się takie przypadki do odpowiedniego lekarza prowadziło....ale dobrze , nawet bardzo dobrze bo możemy być wszyscy świadkami niezłego precedensu.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
13 minut temu, Flik napisał:

...

Jak ja od jutra (jako facet z krwi i kości) każe mówić do siebie Agata (bo taki kaprys mam), to jasne jest, że nikt nie weźmie tego na serio.

W tym nowym radyjku Manna też tego nie brano na serio, później się mocno kajano i już brano na serio :)

1 godzinę temu, henryk nowak napisał:

Jakby mnie zatrzymali i bym powiedział, że mam na imię Agnieszka, to by się tak do mnie zwracali, czy stwierdzili, że jestem kretynem? 

Tak myślę nad tym i nieco mało danych. Jeśli byłbyś wojowniczy w stosunku do PiS i katoli, to byłbyś wielkim wojownikiem o równości, demokracje i uniwersalne wartości. A jeśli by tej reszty zabrakło, to jednak chyba ... tym kretynem ;)

 

edit

wrócę nieco do Białorusi - oni są chyba ostro w czarnej d...e. Z jednej strony Rosja z ogromnymi wpływami, z drugiej Chiny ze sporymi inwestycjami i kredytami u nich (o czym prawie wcale się u nas nie mówi), a z trzeciej jest UE, która palcem nie kiwnie w tym kierunku, nawet słów oburzenia może nie być. Mniejsza o to, czy tam będzie Łukaszenka, czy opozycja, tam będzie dyskusja o tym, czy być wasalem Moskwy, czy Pekinu.

I pomyśleć, że 27 lat temu w tym kraju były pomysły na odnowę Rzeczpospolitej Dwojga Narodów.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie porównywałbym naszego ciemnogrodu do arabskiego. Czy u nas kogoś ukamienowano? Czy kobieta zgwałcona jest winna, jak to bywa w kulturze arabskiej? U nas są wariaty, ale przynajmniej nieszkodliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, .winter. napisał:

Nie porównywałbym naszego ciemnogrodu do arabskiego. Czy u nas kogoś ukamienowano? Czy kobieta zgwałcona jest winna, jak to bywa w kulturze arabskiej? U nas są wariaty, ale przynajmniej nieszkodliwe.

Im wolno, takie mają tradycje, przekonania, zasady i religię.

Obejrzyj sobie Formułę 1, tutaj od początku sezonu jest niezły "cyrk na kółkach" (dosłownie) w kwestii BLM z lekką nutką LGBT.

 

195d74526f93b5a50797e70a66a5cdd3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Gdzieś w netach znalezione. Michał Sz., zwany dalej Margot, ponoć zabujał się w tej swojej kolorowej partnerce, razem coś studiowali w Warszawie. Miał pecha, bo ona była zdeklarowaną lesbijką i facetów się brzydziła. Więc Michał ogłosił się Margot, poczuł się kobietą i tej jego dziuni już nie przeszkadzało to, co ma w spodniach, mogli się radośnie bzykać, oczywiście w lesbijskim związku. A że Michał nie był na tyle głupi by poddawać się operacjom, czy kuracjom hormonalnym, to ogłosił swoją niebinarność. Znaczy jak bzyka swoją niunię to jest kobietą, a w innych okolicznościach trafia mu się czuć facetem. Studia olali, robią zadymy i żyją z rzutek.

Jak to sensownie podsumować? Jakiś goguś chciał pobzykać kolorową niunię, ponoć lesbijkę, rozwalił tym marsze kolorowym, a pisiory nic nie muszą robić, mogą rechotać do woli. Ja dodatkowo Michałowi/Margot (piszę tak i tak, bo nie wiem kim on się teraz czuje) kibicuję, robi kawał niesamowitej roboty. To wcale nie gorsze od wyprowadzania swoich partnerów na smyczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, .winter. napisał:

Białym chyba znudziło się bycie białym.

winter, dla nas też jest nadzieja. Ogłosimy się niebinarnymi czarnymi, oczywiście mentalnie, tym samym będziemy nie do ruszenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, .winter. napisał:

Białym chyba znudziło się bycie białym.

Coś w tym jest :)

21958_530_0_1_fb0e059e37__ll_1.png

W Anglii w mediach jest taka poprawność polityczna że z reklam wylewa się niekończąca się poprawność polityczna. Może dożyjemy czasów gdy biali będą przepraszać że są biali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już całują "Afroamerykanów" po stopach, więc niewiele brakuje. Obym długo nie pożył, bo nie chce mi się patrzeć, jak nasza cywilizacja upada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Klakier1984 napisał:

My nie, a przynajmniej nie w naszym kochanym zaścianku :)

Wolę ten zaścianek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, .winter. napisał:

Wolę ten zaścianek.

Może i ciemnogród...

comment_1R7KZwg598So5xBLVvMhBCFgfXYiNXQD

 

 

... ale przynajmniej nie mamy takich "złożonych" problemów jak kraje zachodniej europy :rotfl: 

 

11og945085231.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, krzyyss napisał:

Jak to sensownie podsumować?

Ja bym to nazwał chorobliwą ciekawością wobec tego co kto ma w majtkach i co w łóżku robi, często występującą u konserwatywnych osobników gatunku. homo katolikus.

  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzymianie mieliby bekę z nas. Oni przynajmniej upadli z jakichś poważniejszych powodów. A u nas tylko myślą kto kogo w kakaowe oczko bierze :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ogólnie znam sporo spoko katolików, ale jednak musicie sobie zdawać sprawę, że w oficjalnej doktrynie, ujętej w katechizmie wasz kościół ma stwierdzenia mówiące, że homoseksualizm jest wynaturzeniem sprzecznym z prawem naturalnym i boskim. Oczywiście w żadnym wypadku nie ma mowy o nawoływaniu do szykan czy przemocy, raczej do okazywania współczucia, tak jak współczuje się np. garbatym czy kulawym. Dlatego nie dziwcie się, że te zepsute środowiska nie pałają miłością do tej instytucji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...