Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, 209458 napisał:

Ja bym to nazwał chorobliwą ciekawością wobec tego co kto ma w majtkach i co w łóżku robi, często występującą u konserwatywnych osobników gatunku. homo katolikus.

Toś wymyślił teraz. Przecież to ci od LGBT chodzą po ulicy wynaturzeni często z fujarami aż po sam chodnik. I się dziwisz, że prawa strona się krępuje? :rotfl:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
13 minut temu, 209458 napisał:

Ja bym to nazwał chorobliwą ciekawością wobec tego co kto ma w majtkach i co w łóżku robi, często występującą u konserwatywnych osobników gatunku. homo katolikus.

Aha. Czyli powiadasz, że akcje tego niebinarnego i cyrki z Jagielińskim w tym nowym radiu (z którego zresztą już wyleciał za swoje fobie wobec niebinarnych), to wina katoli :)

edit

Ja Tobie mówię, on jeszcze jakim posłem zostanie, a wtedy zwalanie na katoli nic nie pomoże :) Chyba, że takie wredne mendy z tych katoli i na złość na niebinarnego zagłosują :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, krzyyss napisał:

Aha. Czyli powiadasz, że akcje tego niebinarnego i cyrki z Jagielińskim w tym nowym radiu (z którego zresztą już wyleciał za swoje fobie wobec niebinarnych), to wina katoli :)

Pośrednio - taka bierna wina :)

Ostatnie wybory jasno pokazały w działaniu starą rzymską maksymę "dziel i rządź". PiS ma konkretny elektorat, który trzeba zmobilizować, jak? Ano nastraszyć inną częścią ludzi żyjących w tym kraju, stworzyć wyciągnięte z dupy zagrożenie, a szary lud to w większości kupi. Gdyby ludzie byli mądrzejsi, to by to nie działało. A jak widać, niestety, zadziałało.

To co pojawiło się nowego, to reakcja na tą wyborczą nagonkę: https://oko.press/pisza-nam-co-robicie-beda-nas-przez-was-nienawidzic-jakby-nie-widzieli-ze-i-tak-nas-nienawidza/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, henryk nowak napisał:

Spoko, rozumiem, dlatego w ramach pocieszenia Syryjczyków odwiedza prezydent i przynosi kosz owoców, świetny pomysł. A tak na poważnie to doskonałe rozumiem o co chodzi, ale zamiast robić z tego szopki polecam po prostu egzekwować prawo, a za obrażanie na tle rasowym czy narodowościowym dać cięższy wyrok, lepszego pomysłu nie mam. Protesty które wkurzają nawet innych homoseksualistów niczego nie zmienią. Myślisz, że jak na ulicę wyjdzie 5 tysięcy osób o ciemniejszej karnacji, będą dopuszczać się aktów wandalizmu i obrażać policję, to ich sytuacja się poprawi? Nie, będzie jeszcze gorzej. Jedyne co można zrobić, to zmienić prawo i je egzekwować, a jeśli śniadzi by zaczęli robić w Polsce to samo co LGBT, to by tylko jeszcze bardziej zwiększyli ryzyko dostania po pysku. To idioci robiący zadymy tego nie rozumieją. Jeśli by chcieli zmiany prawa, to powinni zrobić pokojowy protest, ale zamiast tego sami zachowują się jak sebole i zasługują (zadymiarze) na takie samo traktowanie.

Kto ma egzekwować to prawo? Rząd który temu przytakuje od prezydenta po ministra sprawiedliwości? 

Ależ oczywiście, że tam się znajdują osoby których mokrym snem było rzucić cegłą i w końcu się to realizuje. A w imię czego to już kwestia drugorzędna. Problem tkwi w tym, że wśród seboli nie ma nawet krzty sensownego protestu.
I to jest w sumie straszne i smutne, że nic nie działa. Ani prośba, ani groźba.

1 godzinę temu, Klakier1984 napisał:

Może słowo komentarza co do tego całego zatrzymania ?? No i jak powinno się o nim mówić ?? W której osobie, żeby nie urazić ?? Bo tu żaden expert nie jest w stanie pomóc...

Powinno się mówić tak jak to sobie ustalił. Jak w Polsce będzie możliwość zmiany płci w dokumentach to będzie można mówić o hipokryzji i weryfikować czy to oszustów czy oportunistów.
Taki tam podstawowy szacunek do człowieka. Nie twierdzę, że trzeba szanować wszystkie jego działania.

A co do sprawy jako takiej to już wcześniej się odnosiłem. Doskonale, że ten samochód został zniszczony, aktywistka powinna dostać po dupie za popchnięcie tego gościa.

53 minuty temu, RyszardGTS napisał:

Im wolno, takie mają tradycje, przekonania, zasady i religię.

Nie. Nie wolno.

 

W ogóle moderator od gównianych memów wprost z brunatnych części internetu to jest wisienka na torcie tego forum.

Deus Vult! Czy tam Szczęść Boże! :rotfl::E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, crush napisał:

Nie. Nie wolno.

Powiedz to im że nie wolno, nie mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty twierdzisz, że wolno.

Mnie już po prostu nudzi to przywoływanie Islamu. Tak. Katolicyzm jest lepszy od Islamu. Tak jak lepiej jest stracić palec u nogi niż wszystkie kończyny. Jedna i druga sytuacja jest mimo wszystko do dupy i obie te religie ssą kule... mimo, że obie takich pieszczot nie tolerują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj znać kiedy zacznie cię nudzić "jeżdżenie po katolicyzmie jak po starej chabecie, celowe prowokowanie i wyśmiewanie/obrażanie wartości ważnych dla chrześcijan".

Dobranoc czas lulu :)

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krytykowanie żadnej religii nie przestanie mnie bawić.
I tak. Po Islamie powinno się wybitnie ale nie jako obrona bycia kato-konserwą bo to jest tak 90 do 10 żałosne i śmieszne.

Ale dobrze ujęte z tą starą chabetą. To jest obraz który przychodzi na myśl w odniesieniu do religii wszelakich. :E

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ignorancja i brak wiedzy z niektórych się wylewa. Islam podobnie jak chrześcijaństwo ma masę odmian(pomijam taką oczywistość, że Państwo Islamskie jest wynaturzeniem tej religii, o czym mówią sami muzułmanie, którzy walczą z tymi poje...).

W dniu 9.08.2020 o 19:39, TheMr. napisał:

Kurdę ja też chciałbym zrobić porządek z tymi co myślą, że nauka im wyjaśni wszystko. WHO wypuści info, że powaleni ludzie którzy powinni się leczyć są w porządku, to już koniec tematu, nie? 20 naukowców się podpiszę, że jest 200 płci, a to w sumie możesz być jednorożcem czy helikopterem to też będzie spoko. Wynaturzenia będą piętnowane, bo to podstawa logiki natury. 

Powstańcy Warszawscy to mają tyle do gadania, ile zrobili zniszczeń i ile uśmiercili młodych ludzi, ich zdanie jest kompletnie pomijalne. 

 

 

Jeżeli do tak ograniczonej łepetyny nie docierają lata badań ludzi o ogromnej wiedzy, dorobku naukowym, to o czym ja mam z Tobą dyskutować? Przedstaw swoje badania, przedstaw swoje wykształcenie, przedstaw swoje dokonania w dziedzinie seksualności, itd. Najlepiej gdybyśmy się udali na jakiś uniwersytet i przysłucham się twojej dyskusji z poważnymi głowami w Polsce. Chętnie też popatrzę, jak na małpę w zoo :).

Czy ktoś może zbanować typa piszącego o osobach homoseksualnych -> wynaturzenia? Kurde, w Polsce gdzie mordowano Polaków, Żydów, osoby homoseksualne, ktoś taki może istnieć, przerażające, ale szamlcownicy też mieli rodziny i swoich potomków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na temat płci nie binarnych akurat zdania w światku naukowym też jednolite nie są. I nie, nie mam tu na myśli jakichś pseudo naukowców z YT - "otwórzcie oczy i umysł" etc. :E
Zgodzę się za to, że tutaj się to sprowadza do "nie podoba mi się" i "nie wierzę" (co jest wybitnie zabawne jeśli dodatkowo pada  spod palców kogoś wierzącego w zmartwychwstanie czy cuda :D).

I o ile po raz 1000 - nas to nie dotyczy, to niestety ale obserwując internet można odnieść wrażenie, że część z tych ludzi na zachodzie zaczyna wymyślać. Nieskończona liczba płci psychologicznych to bzdura.

A Islam i owszem ma wiele odłamów ale nadal mówimy bardziej o skali zamordyzmu, a nie o jego braku.

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczęła mnie nurtować odpowiedz na pytanie z przyszłości.

Załóżmy, że wraz z rozwijającą się diagnostyką prenantalną powstał detektor "orientacji seksualnej"

No i powiedzmy dzielnie rządzący Komunistyczny Rząd Jarkowy ugiął się i wprowadził możliwość aborcji jak dziecko może być homoseksualne, binarne, trylinarne, anizotropowe :P

Jaka byłaby reakcja środowisk LGBT, które raczej popierają Aborcję "na żądanie"? Wszak uznają, że płód to nie człowiek, a dziecko z jakimiś deformacjami nadaje się tylko do skrobanki.

Sam jestem za "utrzymaniem obecnego stanu rzeczy"... od razu zaznaczę, żeby potem mnie ktoś nie wyzywał. :)

 

PS. @henryk nowak Świetnie ująłeś "clou" całego ruchu LGBT. Robią wszystko, żeby normalnie żyjącym homoseksualistom żyło się w tym kraju gorzej.

Edytowane przez Szambo
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Szambo napisał:

PS. @henryk nowak Świetnie ująłeś "clue" całego ruchu LGBT. Robią wszystko, żeby normalnie żyjącym homoseksualistom żyło się w tym kraju gorzej.

Ocena jak im się żyje raczej należy do tych osób, a nie wszystkich pozostałych.

Takie clue, które zapamiętałem z wywiadu, który zlinkowałem stronę wcześniej:

Cytat

Sporo jest też słów krytykujących wasze metody.

Tak, piszą nam: „co robicie, będą nas przez was nienawidzić!”. Jakby nie widzieli, że i tak nas nienawidzą, nie ważne, co i jak robimy.

Nawet kiedy jesteśmy grzeczne i urocze, prawica i tak montuje sobie na nas materiały, składa groźne filmy z marszu i podkłada muzykę jak z horroru. Hejt na nas nie wynika z tego, że robimy cos źle, tylko że państwo jest turbo homofobiczne.

To przykre słyszeć po każdej akcji, nawet pokojowej, głosy ze środowiska queer: „Nie obnoście się tak”, „Zetrzyj brokat, wyglądasz jak ciota”. Część osób daje się zastraszyć przez prawicę i jej opresyjną polskość, dali sobie wmówić, że w tym kim są, jest coś niewłaściwego. Mówią nam, że atakujemy, ale my się przecież bronimy.

 

Edytowane przez GregM00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
7 godzin temu, GregM00 napisał:

Pośrednio - taka bierna wina :)

...

 

Nie przesadzajmy. Gdyby jakiś katol spuścił łomot (np krzyżem) innemu katolowi, za to, że jest za mało katolicki, to ja bym winy/sprawstwa nie przypisywał innym grupom. Radio Nowy Świat nie jest ani katolskie, ani pisowskie, wręcz przeciwnie. Jagieliński nie dlatego wyleciał, że katole coś tam odwalili, lub na coś tam naciskali.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, GregM00 napisał:

Ocena jak im się żyje raczej należy do tych osób, a nie wszystkich pozostałych.

Tylko @henryk nowak przytoczył słowa osób homoseksualnych.

I dodatkowo... czy Ci aktywiści LGBT dostali jakieś przyzwolenie od ogólnie przyjętej społeczności homoseksualnej w Polsce do reprezentowania ich? Ten/Ta/To Margot został/ła/ło wybrane na jakiegoś lidera?

Edytowane przez Szambo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Białoruś - Z szybkimi gratulacjami dla Łukaszenki wyleciały Chiny (które bardzo mocno angażują kapitał w tym kraju), Rosja i Kazachstan. Liderka opozycji uciekła/schroniła się na Litwie. Na ulicach dalej ostro. Dla mnie jedna dobra informacja tutaj - opozycja będzie ciągła do Europy, to już sporo. Jeśli Łukaszenka ustąpi, chciałbym, by nasi nie przespali tego i dali Białorusi takie wsparcie, jakie tylko będzie potrzebowała. Nie w postaci majdaniarzy, nie w postaci Nowaków i Balcerowiczów, a głównie otwarcie im naszego rynku, zarówno zbytu, jak i pracy. Do tego węglowodory po kosztach i odbiór energii elektrycznej z ich atomówki. Relacje z ludźmi mamy tam dobre, tylko więzi gospodarcze leżą i kwiczą.

edit

Jest też swoiste stanowisko UE - nie będzie na razie żadnej reakcji na to co na Białorusi, a brukselskich urzędników ponoć krew zalewa z tego powodu, że Polska prosi o taką pomoc/wsparcie dla Białorusi. Wygląda na to, że Litwa angażuje się w to mocno i ma tu wsparcie Polski, reszta idzie na przeczekanie i uspokojenie sytuacji.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, .winter. napisał:

Toś wymyślił teraz. Przecież to ci od LGBT chodzą po ulicy wynaturzeni często z fujarami aż po sam chodnik. I się dziwisz, że prawa strona się krępuje? :rotfl:

Na prawdę obracasz się w dziwnych kręgach i chodzisz w dziwne miejsca. Znam trochę ludzi identyfikujących się z LGBT i kurde żaden mi nigdy fujary nie pokazywał. Ba, przypuszczam, że ponad połowa z tych osób nie ma fujary (aczkolwiek większości nie pytałem, więc pewny być nie mogę. I kurde ja na prawdę nie potrzebuję tej wiedzy do szczęścia dopóki w grę nie wchodzi, chmm, inny poziom znajomości)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, forfun napisał:

 

Czy ktoś może zbanować typa piszącego o osobach homoseksualnych -> wynaturzenia? 

I tu się zgadzam. To jest naturalne i ma miejsce od niepamiętnych czasów. Tak samo jak rodzą się ludzie z pięcioma palcami u dłoni lub bez jakiejś kończyn, zdarzają się tez przypadki osób z narządami płciowymi męskim i żeńskim. To wszystko jest naturalne i nikt tego nie neguje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, 209458 napisał:

Na prawdę obracasz się w dziwnych kręgach i chodzisz w dziwne miejsca. Znam trochę ludzi identyfikujących się z LGBT i kurde żaden mi nigdy fujary nie pokazywał. Ba, przypuszczam, że ponad połowa z tych osób nie ma fujary (aczkolwiek większości nie pytałem, więc pewny być nie mogę. I kurde ja na prawdę nie potrzebuję tej wiedzy do szczęścia dopóki w grę nie wchodzi, chmm, inny poziom znajomości)

Mam przesyłać fotki z pochodów LGBTQ z całego świata? Byłoby ciekawie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, forfun napisał:

Ignorancja i brak wiedzy z niektórych się wylewa. Islam podobnie jak chrześcijaństwo ma masę odmian(pomijam taką oczywistość, że Państwo Islamskie jest wynaturzeniem tej religii, o czym mówią sami muzułmanie, którzy walczą z tymi poje...).

Jeżeli do tak ograniczonej łepetyny nie docierają lata badań ludzi o ogromnej wiedzy, dorobku naukowym, to o czym ja mam z Tobą dyskutować? Przedstaw swoje badania, przedstaw swoje wykształcenie, przedstaw swoje dokonania w dziedzinie seksualności, itd. Najlepiej gdybyśmy się udali na jakiś uniwersytet i przysłucham się twojej dyskusji z poważnymi głowami w Polsce. Chętnie też popatrzę, jak na małpę w zoo :).

Czy ktoś może zbanować typa piszącego o osobach homoseksualnych -> wynaturzenia? Kurde, w Polsce gdzie mordowano Polaków, Żydów, osoby homoseksualne, ktoś taki może istnieć, przerażające, ale szamlcownicy też mieli rodziny i swoich potomków.

Coś koło pół tysiąca naukowców wierzy w płaska ziemię. Coś koło tysiaca naukowców zrobiło badania wskazujące na to że 5G to zło i najlepiej siedzieć w folii. Setki naukowców robi bzdurne badania na temat seksualnosci wśród człowieka. 

Jeśli do twojej ograniczonej łepety docierają tylko fake newsy na poziomie gimbazy, to tylko pokazuje twój mizerny poziom intelektualny, bo zatrzymałeś się na tym poziomie. Nie masz o czym dyskutować bo nie masz pojęcia o podstawie biologii. 

Jeśli kobieta dostanie przez matkę naturę większą ilość testosteronu, to znaczy że ten błąd trzeba naprawić nauką i obniżyć ten poziom by kobieta nie miała problemów, a nie być psychicznie chorym i dowalić sobie jeszcze więcej testosteronu i uznać się za mężczyznę.

 

A co ma mordowanie do osób homo to już tylko w twojej urojonej lepetynie może siedzieć :E 

Wincyj praw, Wincyj przywilejów. Jestem homo, z drogi łosie. 

 

FB_IMG_1597128087184.jpg

Edytowane przez TheMr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

>KLIK1< >KLIK2<

Widzę że za wszelką cenę PIS stara się "zamknąć usta" TVN by nie było drugiej strony medalu, drugiego spojrzenia na daną sprawę, a TVN pięknie nieraz punktował TVPIS pokazując ich ustawioną propagandę.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, RyszardGTS napisał:

 

Zobaczymy, co na to powie ambasada USA :)

Na razie ten "parasol" od amerykańskiego właściciela wydaje się być bardzo skuteczny. A i moc oddziaływania USA też spora.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Przeglądam sobie reakcje polityków i krajów na wydarzenia na Białorusi. Kraj chyba wpadł w sidła geopolityki. Rosja może nawet militarnie bronić tej strefy wpływów, Niemcy i Francja palcem nie kiwną, bo z jednej strony nie chcą konfrontacji z Rosją, a z drugiej Białoruś w UE to naturalne wzmocnienie Polski i Europy Środkowej, a na to na zachodzie nie mają ochoty. Więc nawet gdyby w Mińsku po protestujących jeździły rosyjskie czołgi, to w Brukseli i tak będą zajmować się niebinarnym bzykaczem Łani, z gębą pełną frazesów o demokracji i wartościach.

Ciekaw jestem co USA tu planują, na razie siedzą cicho. Jeśli Białoruś teraz nie wymknie się Rosji, to zostanie podzielona (wpływami) między Rosję i Chiny, zmiana orientacji Białorusi (o której pewnie 99% Amerykanów nawet nie wie) jest Jankesom mocno na rękę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

nie ten temat

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Trepcia napisał:

Ej, ja mam u dwóch dloni po 5 palcy!

No no jesteś normalny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Teraz, Klakier1984 napisał:

No no jesteś normalny ;)

Nie wybiegajmy z tak daleko idącymi wnioskami. To palców w kończynach tyle ile trzeba, to jeszcze nie znaczy, że on normalny. To znaczy tylko, że z palcami wszystko u niego gra ;)

Wcześniej przyznał się, że się jąka(ł) i jeździ na rowerze, znaczy cyklista jakiś. No nie wiem, czy to samo w sobie z normalności nie wyklucza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...