Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

I cyk Stonoga wyszedł już hahaha:

 

Cytat

Zbigniew S. zatrzymany. Sąd Rejonowy Lublin-Zachód oddalił w czwartek wniosek o aresztowanie Zbigniewa S., któremu Prokuratura Regionalna w Lublinie zarzuciła przywłaszczenie 253 tys. zł na szkodę prowadzonej przez niego fundacji. Nakazał zwolnienie podejrzanego.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Reddzik napisał:

Całkiem schiz, PiS robi to samo co Ruscy z Nawalnym? Giertych wyszedł do łazienki z jednym z agentów CBA i nagle nie wyszedł o własnych siłach, zabrała go karetka?!

PiS robi co im się jawnie podoba, pokażą odpowiednie obrazki w TVPiS by ich "wyborcy" mieli jakiś podgląd na sytuacje, odpowiedni jaki mają mieć i tyle.
A co było z Blidą? i też wyszła do łazienki... wygląda na to samo... Ziobro zrobił to samo.

Dalej głosujcie na tą sektę, mafię, ręce opadają, a ludzie powiedzą, bo oni dają nam 500+ jedyny argument :szczerbaty:

Możliwe, że Czarnecki za dużo coś wie, i nie chcą dopuścić do rozprawy i Giertycha pozbyli się "siłą". Oni tam mają taką sitwę, że zrobią wszystko by było po ich myśli.

Mówiłem to milion razy. W latach 2007-2015 trzeba było wsadzić ich wszystkich. Teraz oni wsadzają.

2 godziny temu, cervandes napisał:

Co do Giertycha - grubymi nićmi szyte jak cholera. Sprawa sprzed lat, aresztowanie dzień przed bardzo ważnym przesłuchaniem w sprawie przeciwko dużej instytucji państwowej! To jest dramatyczna sytuacja, pieprzona pisowska mafia się rozkręca.

Rozmawiałej kiedyś z byłym funkcjonariuszem CBŚ na podobny temat. Nie ma najmniejszego problemu sfabrykować taką sprawę, a dowody podrzucić w ramach prowadzonych czynności operacyjnych. Wystarczy podpaść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qwa  gdzie my żyjemy !!! kto tą patolgie PIS  wsadził na stołek .

PiS już  się nie kryje i jawnie będzie eliminował wrogów i tych co podpadli . Nie oficjalnie Giertych  jest w bardzo ciężkim stanie ...qwa po czym po wyjściu do łazienki ?

Ciekawe co u  w tej łazience podali .

Mam nadzieje ze  chłop z tego wyjdzie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat go przypadkowo zatrzymali, akurat teraz, chyba tylko pelikan by łyknął że to nie ustawka polityczna (a nawet pelikany mają pewne ograniczenia w łykaniu ;) )

Oczywiście w Wiadomościach TVPIS elegancko przygotowany materiał że "Giertych to groźny przestępca i mają dowody na stawiane mu zarzuty".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, RyszardGTS napisał:

Akurat go przypadkowo zatrzymali, akurat teraz, chyba tylko pelikan by łyknął że to nie ustawka polityczna (a nawet pelikany mają pewne ograniczenia w łykaniu ;) )

Oczywiście w Wiadomościach TVPIS elegancko przygotowany materiał że "Giertych to groźny przestępca i mają dowody na stawiane mu zarzuty".

Termin bardzo nieprzypadkowy, bo bodajże jutro jakąś rozprawę ma Czarnecki (ten co nakrył szefa KNF na próbie wymuszenia łapówki) a Giertych jest jego jedynym obrońcą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Radar28 napisał:

Termin bardzo nieprzypadkowy, bo bodajże jutro jakąś rozprawę ma Czarnecki (ten co nakrył szefa KNF na próbie wymuszenia łapówki) a Giertych jest jego jedynym obrońcą.

Tak, ten sam co to "nie oddał banku za jedną złotówkę, kiedy PISowcy mówili - no dobra Leszek 'wyskakuj z banku' "... a on nie wyskoczył, a nawet zagrał ostro ukrytym nagraniem czym wkurzył PISowców bo jak to tak może być że nie będzie JAK ONI CHCĄ! ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typ wywalił lekką ręką 70mln i wszystko spoko  żadnych zarzutów ?

 

hgjjghjgh.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stanisław Żarny -Rzecznik Ministra-Koordynatora Służb Specjalnych.   Twierdzi ze Roman Giertych cyt . "

W związku z doniesieniami medialnymi informuję, że stan zdrowia zatrzymanego przez @CBAgovPL Romana G. jest dobry. W tej chwili wykonywane są rutynowe badania lekarskie."
 
Żona Romana Giertycha  : Cyt . "
 
Wbrew temu co twierdzi @StZaryn ja po rozmowie z lekarzami dowiedziałam się, że stan zdrowia @GiertychRoman jest poważny, zagrażający zdrowiu i życiu
 
"
Jedziemy z propagandą ,dzisiaj usłyszymy ze Roman G  symulował zły stan zdrowia  aby  uniknąć aresztowania i przeszukania  .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać PiS ogarnął ten cytat bardzo dobrze:

“A democracy cannot exist as a permanent form of government. It can only exist until the majority discovers it can vote itself largess out of the public treasury. After that, the majority always votes for the candidate promising the most benefits with the result the democracy collapses because of the loose fiscal policy ensuing, always to be followed by a dictatorship, then a monarchy."

 

Giertych akurat miał sporo za uszami, ale to są znowu machlojki PO, które PiS w bardzo krótkim czasie przebił tak mocno, że nie wiem czy poprzeczkę da się ustawić wyżej :E

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giertych mi wisi, oburzeniem jest działania pisowskiego aparatczyku- choć tu wiem jak PiS działa, wystarczy popatrzeć np na B.Blidę. Ciekawe, że tak nagle go zatrzymali, choć sprawa dotyczy kilka lat wstecz, Czarnecki wykrył korupcję w KNF, bo chcieli od niego kupić bank za 1zł. I teraz chcą się go pozbyć, tak samo jak Giertycha, który jest mecenasem, jedynym obrońcą w sprawie.

PiS to mafia, jak się z nimi zadziera to potem kończy się na szafocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuuu... polscy "patryjoci" muszą zacząć mocno ściskać kciuki za Trumpa.

LINK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Reddzik napisał:

Giertych mi wisi, oburzeniem jest działania pisowskiego aparatczyku- choć tu wiem jak PiS działa, wystarczy popatrzeć np na B.Blidę. Ciekawe, że tak nagle go zatrzymali, choć sprawa dotyczy kilka lat wstecz, Czarnecki wykrył korupcję w KNF, bo chcieli od niego kupić bank za 1zł. I teraz chcą się go pozbyć, tak samo jak Giertycha, który jest mecenasem, jedynym obrońcą w sprawie.

PiS to mafia, jak się z nimi zadziera to potem kończy się na szafocie.

Każda partia u władzy staje się strukturą mafijną.

Pis nie jest tu wyjątkiem.

Wcześniej PO pokazała jeszcze więcej.

Ale temat z Giertychem jest komiczny ?

Chłopinie rzeczywiście może w pięty prąd poszedł i procesor nie wytezymał, ale moim zdaniem zwyczajnie symuluje, bo to pajac pierwszej wody.

To, że o szóstej rano bez zapowiedzi, na chałupe się wpitalają, to słuszna procedura.

Gość ma być zaskoczony i ma być pewność, że jest w danym miejscu.

Ale widać Giertycha mózgownica i rano na pełnych obrotach działa ?

4 minuty temu, nemar napisał:

Uuuu... polscy "patryjoci" muszą zacząć mocno ściskać kciuki za Trumpa.

LINK

A "polska targowica" cieszyć się, że kolejnego starego idiotę zmanipulowała ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, GalanTobi napisał:

Każda partia u władzy staje się strukturą mafijną.

Pis nie jest tu wyjątkiem.

Wcześniej PO pokazała jeszcze więcej.

Ale temat z Giertychem jest komiczny ?

Chłopinie rzeczywiście może w pięty prąd poszedł i procesor nie wytezymał, ale moim zdaniem zwyczajnie symuluje, bo to pajac pierwszej wody.

To, że o szóstej rano bez zapowiedzi, na chałupe się wpitalają, to słuszna procedura.

Gość ma być zaskoczony i ma być pewność, że jest w danym miejscu.

Ale widać Giertycha mózgownica i rano na pełnych obrotach działa ?

A "polska targowica" cieszyć się, że kolejnego starego idiotę zmanipulowała ?

Kolejny symetrysta i kłamca :) Nie bronie PO, bo swoje mają za uszami, ale pokaż mi co w tym kontekście PO gorzej zrobiło. Inaczej pozostaniesz po prostu zwykłym kłamcą.

W dodatku wpisujesz się w motłoch zmanipulowany TVP waląć tekstami "polska targowica" :) Tracisz całkowicie jakąś wiarygodność. Brakuje jeszcze paru hasełek i będziemy wiedzieli totalnie z kim mamy do czynienia ;) 

Edytowane przez different
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odbieram rządy PO, jako brak rządów... 

To był powrót do lat 90-tych i motta klasyka "Róbta co chceta"

Ogólnie dobrze streścił to następny klasyk, opisując stan państwa polskiego.

"Ch***j ,dupa i kamieni kupa"

A jeszcze następny stwierdził" Pieniędzy nie ma i nie będzie"

A kwintesencją polityki zagranicznej-Ukraina" Podpiszcie bo wszyscy zginiecie"

A tak na szybko i w stylu PO-czyli leniwie wrzutka z sieci.

comment_mXoka1rbwGjF80Q9jj8JwwR02iL1j6Xo,w400.jpg

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logo TVPiS..... :szczerbaty: i wszystko jasne.

Edytowane przez Reddzik
  • Haha 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Reddzik napisał:

Logo TVPiS..... :szczerbaty: i wszystko jasne.

Mylisz się.

Nic nie jest jasne...

Jest jakieś słuszne logo Twoim zdaniem.

O tych aferach mówiło się za rządów PO.

Wtedy było Tvppo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, GalanTobi napisał:

Wcześniej PO pokazała jeszcze więcej.

Gość ma być zaskoczony i ma być pewność, że jest w danym miejscu.

BZDURY, PIS przebiło PO kilkukrotnie. Wymienisz czym niby PO pokazała więcej?, ośmiorniczki czy zegarek za 17 koła?. 

A że znowu złamali prawo przy przeszukaniu to już nie wspomnisz pisowczyku?. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Camis napisał:

BZDURY, PIS przebiło PO kilkukrotnie. Wymienisz czym niby PO pokazała więcej?, ośmiorniczki czy zegarek za 17 koła?. 

A że znowu złamali prawo przy przeszukaniu to już nie wspomnisz pisowczyku?. 

Nie wiem po co te przezwiska- nie potrafisz mnie sklasyfikować-to przemilcz.

Nie głosowałem na Pis, TVP -faktycznie uprawia tępą propagandę, rząd uważam w wielu aspektach za nieudolny i wnerwia mnie, że robi laskę Usa-tak więc kulą w płot.

Z grubsza napisałem o PO wcześniej-poemat mam jeszcze wysmarować?

Na politykę patrzę chłodno - staram się...

Wiesz, takie nazywanie na siłę zjawisk, rzeczy, zdarzeń,które są nieznane- ludzkim językiem , jak Ty to zrobiłeś -nazywając mnie pisowczykiem- jest bardzo prymitywne.

Ale nazwałeś sklasyfikowałeś i rozumiem, że czujesz się już bezpiecznie.

Edytowane przez GalanTobi
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój, każdy ma swoje poglądy choćby zagadkowo właśnie w 100% pokrywały się z tymi prezentowanymi w TVP. 

Mnie bardziej zastanawia np. elektorat Konfederacji. Ta "opozycja" swoimi głosami dała Dudzie zwycięstwo, nie widziałem jej też gdy PiS wprowadzał "reformy" wymiaru sprawiedliwości oraz gdy ogólnie likwidował jakiekolwiek standardy wypracowane przez cywilizację europejską od czasów oświecenia. Dla mnie ten ruch to trochę enigma, miałem co prawda styczność z Młodzieżą Wszechpolską, kiedy Bosak jej liderował, ale to było już dość dawno. 

Co do Giertycha to kij mu w oko, jednak w obecnym stanie wymiaru sprawiedliwości nie mam absolutnie żadnej pewności czy zarzuty są autentycznie kryminalne, czy też polityczne. Wiarygodność prokuratury jest obecnie zerowa.  

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, GalanTobi napisał:

Odbieram rządy PO, jako brak rządów... 

To był powrót do lat 90-tych i motta klasyka "Róbta co chceta"

Ogólnie dobrze streścił to następny klasyk, opisując stan państwa polskiego.

"Ch***j ,dupa i kamieni kupa"

A jeszcze następny stwierdził" Pieniędzy nie ma i nie będzie"

A kwintesencją polityki zagranicznej-Ukraina" Podpiszcie bo wszyscy zginiecie"

A tak na szybko i w stylu PO-czyli leniwie wrzutka z sieci.

comment_mXoka1rbwGjF80Q9jj8JwwR02iL1j6Xo,w400.jpg

Jeśli twoim zdaniem  za PO  cofnęliśmy  się do lat 90  to za PiS w jakich jesteśmy ? na pewno nie  w dwudziestych .

Według mnie  za PiS cofnęliśmy się do późnej komuny  a na pewno do lat 80 zeby nie powiedzieć ze dalej .

Co  odwaliło pis za   swych rządów :

Czystki w sądach i obsada swoimi ludźmi w trybie ekspresowym

Czystki w trybunale konstytucyjnym

Nocne głosowania z niewygodnymi ustawami

Majowe wybory  robione na siłę i wydane 70mil w błoto

Zakup lewego sprzetu ochronnego dla lekarzy z chin za grube miliony

Zakup lewych  respiratorów  gdzie przyjechało tylko 80 z 300 ? zakupionych a  kasa poszła nie w wiadomo gdzie .

Polityka rozdawnictwa ze nagle Polskę stać na wszystko  ,a dziura budżetowa  rośnie

Polityka nienawiści ,zakłamania i obłudy  bo jak coś nie wyszło jest źle to  idzie jasny przekaz  z rzadu ze to  wina opozycji i rządów PO . PiS  jest cacy malina

 

 

Długo by  tu wymieniać..

2 minuty temu, nemar napisał:

 

Mnie bardziej zastanawia np. elektorat Konfederacji. Ta "opozycja" swoimi głosami dała Dudzie zwycięstwo, nie widziałem jej też gdy PiS wprowadzał "reformy" wymiaru sprawiedliwości oraz gdy ogólnie likwidował jakiekolwiek standardy wypracowane przez cywilizację europejską od czasów oświecenia. Dla mnie ten ruch to trochę enigma, miałem co prawda styczność z Młodzieżą Wszechpolską, kiedy Bosak jej liderował, ale to było już dość dawno. 

 

To miałeś stycznosć i nie wiesz  czym jest Konfederacja i  sam BOSAK ..  to ci  oddani Patrioci co na  marszu 11 listopada niosą  nazistowskie flagi  i wykrzykują  hasełka  polska dla polaków  itp itd .

Sam Bosak miał lata temu sprawę albo zarzuty  o propagowanie nazismu ,bojówki kibicowskie nie bez przyczyny maszerują pod ich szyldem 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1 stocznie:
Unia nalegała na rozwiązanie sprawy, ustawy prawne itd, PiS jak rządzili jeszcze przed PO, to bagatelizowali i przedłużali, odstąpili o rozwiązania sprawy, a potem padło na PO i musieli coś z tym zrobić, bo PiS nawet nic nie zrobił, nie zajął się- wystarczy głębiej zaglądnąć w sprawę

Po 2 Amber Gold
PIS krzyczał ba krzyczy, że to wina Tuska- a co nie jest jego winą?Już wiem, zamordował najlepszego największego Prezydenta Lecha K. z pomocą Rosjan. Praktycznie wszystko na niego zwalali i nadal zwalają, w końcu to ich wróg publiczny numer 1.
Jaki dureń niesie kasę do czegoś co nie jest bankiem, jak ty szukasz czegoś po allegro to sprawdzasz opinie, czy sklep legitny itd, a tu płacz w TV, "bo ja nie mam za co teraz godnie umrzeć" ja prld!, albo " ja teraz nie mam za co lekarstw kupić" no hello! coś ty oddał wszystkie pieniądze? To jest pisowska chciwość. 
To, że ktoś nie zajął się nimi, jak odpowiednie służby to nie znaczy, że to wina Tuska. Koniec kropka.

Po 3 ośmiorniczki
Nagrał to koleś zapewne powiązany z pisem, ba potem jego chronili itd. Co mnie interesuje, że jedzą sobie ośmiorniczki, ja tego za 1mln zł nie chcę, smakowało to na zdrowie, ale słyszałem, jak to PiS oburzone, bo jedzą ośmiorniczki, pal licho ta rozmowa.

Po 4
Nowak, dostał zegarek, nie wpisał go i to jego wina, ale wszystko ok 10tyś zatuszował jak to nazwać po pisowsku..
 

Nie wszystko pamiętam, więc ciężko mi się odnosić a nie mam siły i ochoty szukać po necie tych "afer" bo to śmiech, kto chce to sobie sam znajdzie i poczyta.
Nowak 10tyś zł, a co z tym zmarłym ministrem rolnictwa chyba, co nie wpisał stodoły wartej 500tyś? Coś mu zrobili? Nic, bo to swój. Morawiecki przepisał na żonę, też jest kilku pisowców i nich nikt się nie czepia.
Palikot miał helikopter nie wpisany i nic do dziś nie zrobili, to są specjalne podejścia pod robienie afer, wykorzystanie polityczne na własną korzyść, by potem trąbić mącić w głowach swoim wyborcom w TVPiS

Sasin 70mln, Szumowski sprawa z handlarzem bronią. WTF! to jest już nie zły przekręt, wygląda na pranie brudnych pieniędzy, na wyciąganie kasy z kasy państwowej, bo dostali kilka sztuk a reszty do dziś nie ma, ale kasa wyszła... gdzie komu? Można się domyślać w jakim celu.
Węgiel zamiast zając się czymś nowoczesnym, to wiatraki złe itd to inwestują kasę coś co już nie jest rentowne, opłacalne, a węgiel stoi na hałdach, a sami sprowadzają z Rosji, czy Mozambiku ?

Beacia rozdała kase, gdzie za PO tylko 3 ministrów przez 8lat coś dostało i to o wiele mniej.
Afera Kempy, która wydawała kasę która miała być przeznaczona na inne cele- dary dla dzieci z Syrii.
Afera PCK z minister Zalewską i to nie wszystko co można wypisywać, zresztą zostało to już tu nie co powiedziane.

Ok, PO miało coś za uszami, ale w porównaniu do tej " dobrej zmiany" jaką miała być to jest niebo a ziemia i nie ma co kogo bronić, ale jak widać, Ziobro pilnuje swoich i nikomu nic nie zrobią, zje... że Ziobry nie postawili przed trybunał, to teraz ten się będzie mścił i szuka haków. PiS to arogancka władza, ciągną do komuny co widać i słychać jak mówią pierdoły, ludzi kupili by teraz robić własne interesy, ba jak przejmą W-wę to wezmą się w końcu za te 2 wieże, o których było tak głośno.

Nie trzeba dużo szukać, wszystko jest czarne na białym, przypomnieć obrażanie Kaczyńskiego, dzielenie ludzi na lepszy gorszy sort, czy zakamuflowana opcja niemiecka, jeśli ktoś w taki sposób odnosi się do swojego społeczeństwa...  brak słów. 
Sądy przejęli by były podporządkowane, PO rozdzieliło ministra sprawiedliwości z prokuratorem generalnym, ale PIS do tego wróciło i widać po co i na co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, raiders napisał:

Jeśli twoim zdaniem  za PO  cofnęliśmy  się do lat 90  to za PiS w jakich jesteśmy ? na pewno nie  w dwudziestych .

Według mnie  za PiS cofnęliśmy się do późnej komuny  a na pewno do lat 80 zeby nie powiedzieć ze dalej .

Co  odwaliło pis za   swych rządów :

Czystki w sądach i obsada swoimi ludźmi w trybie ekspresowym

Czystki w trybunale konstytucyjnym

Nocne głosowania z niewygodnymi ustawami

Majowe wybory  robione na siłę i wydane 70mil w błoto

Zakup lewego sprzetu ochronnego dla lekarzy z chin za grube miliony

Zakup lewych  respiratorów  gdzie przyjechało tylko 80 z 300 ? zakupionych a  kasa poszła nie w wiadomo gdzie .

Polityka rozdawnictwa ze nagle Polskę stać na wszystko  ,a dziura budżetowa  rośnie

Polityka nienawiści ,zakłamania i obłudy  bo jak coś nie wyszło jest źle to  idzie jasny przekaz  z rzadu ze to  wina opozycji i rządów PO . PiS  jest cacy malina

 

 

Długo by  tu wymieniać..

Z sądami uważam, że za słabo zrobili.

Wszystkich komuchów bym wywalił - w młodych latach miałem sąsiada z Tej bajki. 

Mój dziadek walczył w twierdzy Modlin, potem obóz.

On z Ruskimi przylazł-karierę zrobił, kurestw się dopuszczając.

Moja rodzina naprawdę miała przez niego przewalone!

Ciągłe problemy w urzędach z pozwoleniami na budowę, z materiałami wszelkiej maści.

Dziadek emertura 1500zł, komuch 15000zł, a jego synalek ciągle coś wygrywał, a to syrenki dwie, a to budynek eksperymentalny postawiony za pieniądze państwowe itp.

Krzyże osobiście w okolicznych szkołach ściągał, a finalnie w latach 90tych na chórze- ku radości spasionego proboszcza- kolędy na skrzypcach wygrywał ???

Żona nauczycielka historii uczyła- o przyjaźni polsko-sowieckiej nauczała i o tym jak to Żydzi w beczkach nabitymi gwoździami, polskim dzieciom krwi upuszczali.

Teraz w trakcie jazdy międzo PO i PIS flagę unijną na maszcie wywiesili.

Weź tu człowieku bądź mądry...

A z tymi respiratorami, faktycznie może być gruba sprawa.

Edytowane przez GalanTobi
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, GalanTobi napisał:

A "polska targowica" cieszyć się, że kolejnego starego idiotę zmanipulowała ?

Na poletku krajowym już wiele osób podało przykłady, więc odniosę się tylko do tego.

Jeśli wierzysz w narrację PiSu, że polska opozycja ma jakąś niewiarygodną moc sprawczą i jest w stanie kreować opinie najważniejszych światowych polityków, to to nie jest trzeźwa ocena sytuacji. Powielasz linię partyjnej propagandy, to się nie dziw, że ludzie traktują cię jak przedłużenie tuby zwanej TVP. W Polsce mamy faktyczny problem z praworządnością z powodu nie tylko źle napisanego i nieprzestrzeganego przez władzę prawa ale i ścisłych zależności personalnych między instytucjami, które powinny być od siebie niezależne.

6 minut temu, GalanTobi napisał:

Z sądami uważam, że za słabo zrobili.

Wszystkich komuchów bym wywalił - w młodych latach miałem sąsiada z Tej bajki. 

Komuchów w sądach (w sensie sędziów, którzy karierę zaczęli za czasów PRL) jest już śmiesznie mało, za to Kaczyński wyniósł jedną za takich osób na stanowisko prezesa TK. Już nie wspominam o tym, że Przyłębska straciła wcześniej pracę w sądzie powszechnym ze względu na skrajną niekompetencję. Jeszcze za swoich poprzednich rządów PiS wiceministrem sprawiedliwości zrobił sędziego stanu wojennego nazwiskiem Kryże. Lista aparatczyków PRL w PiS jest długa i taki np. prokurator Piotrowski był wręcz odznaczony w stanie wojennym za zasługi. To jak oni niby mają walczyć z komuchami?

Edytowane przez Radar28
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszesz o emeryturach ok, kto był na pierwszej linii to zrozumiale, żeby im obniżyć, ale osoba, która pracowała w biurze, czy sprzątaczka itd czy lekarz, Lekarz ratuje każdego, czy to złodziej lezy na szpitalnym łóżku, czy Giertych, czy Kaczyński, dlaczego PiS jemu obniżył? Czy osoby w biurach też dostały po kieszeni, albo wystarczyło, że u znajomej mąż był przez tydzień w Milicji i za to jemu obniżyli- ba jej bo on już nie żyje, ona ma po nim emeryturę, co on zdążył zrobić? Był w ZOMO?
To jest pisowskie wrzucanie każdego do jednego wora.

Jeszcze jedna rzecz, jak Ty piszesz o komunistach, to popatrz ile ich siedzi w PiSie, ba już nie wspominając o prokuratorze komunistycznym który zasiada w ławie w Trybunale Konstytucyjnym.  Czy to jest normalne? Oni tak walczą ale "swój komunista" jest "dobry komunista".

Tak samo jak się czepiają Lecha i nazywają Bolkiem, ciekawe, że tylko pisaki i nikt inny, i nagle Lech Kaczyński jest głową Solidarności, człowiekiem który obalił itd. Oni tworzą nową historię, to są jacyś inni ludzie, wyrwani z innej galaktyki, obstawiam, że żyją we średniowieczu, jeszcze wczesne średniowiecze.

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...