Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, crush napisał:

Gówno przegrali. Przy takiej opozycji i tym % debili w narodzie to oni nawet fałszować nie będą musieli. 

Przegrali przegrali. Już teraz dostrzegam porządny wkurw wśród ludzi, którzy jeszcze nie dawno ich popierali. % debili jest taki sam jak w innych krajach Europy.

Edit:

Faktycznym problemem jest brak alternatywy na opozycji. PO/KO nadal jednak za świeżo jeszcze śmierdzi, ale jak pis się nie zatrzyma i będzie się stawał wrzodem na dupie coraz większej części społeczeństwa, to i to przestanie być problemem.

Edytowane przez Suchy211

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Camis napisał:

Kibice i kibole podobno jutro się dołączają.

 

Anty covidowcy - fuj. 

Do tego zamiotą resztę razem z tą hołotą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Camis napisał:

Kraków:

hahaha kazdy tam jest z innego powodu ale kazdu na wku**ie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Suchy211 napisał:

Przegrali przegrali. Już teraz dostrzegam porządny wkurw wśród ludzi, którzy jeszcze nie dawno ich popierali. % debili jest taki sam jak w innych krajach Europy.

No, no. To tak jak ja słyszę samo jeżdżenie po PiSie gdzie nie pójdę. A później nie przekłada się to na wyniki w wyborach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, crush napisał:

No, no. To tak jak ja słyszę samo jeżdżenie po PiSie gdzie nie pójdę. A później nie przekłada się to na wyniki w wyborach. 

No bo do teraz jeszcze byli w miarę wstrzemięźliwi w bezpośrednim negatywnym wpływaniu na życie ludzi. Nawet to mityczne 500+. Ci co są przeciwni realnie odczuwali do tej pory przede wszystkim fantomowy ból dupy w związku z tym. Dopiero teraz, i to głównie dziki koronie się to zmieni.

Edytowane przez Suchy211

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzyczą że TK taki zły bo wydał wyrok, ale nikt nie zastanowi się czemu się takie dzieci w ogóle rodzą, czemu te płody są pouszkadzane ? może alkohol, papierosy ? 

Aborcja tylko wtedy gdy życie kobiety jest zagrozone, lub wtedy gdy doszło do gwałtu 

 

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, crush napisał:

Gówno przegrali. Przy takiej opozycji i tym % debili w narodzie to oni nawet fałszować nie będą musieli. 

Poczekajmy jak z "koronki" wybrną bo to może mieć kluczowe znaczenie dla wyników najbliższych wyborów. Tu nawet dziadki się od nich mogą odwrócić z powodu niemożności codziennego okupowania kolejek w POZ, młodzi mogą się obrazić na lockdowny i przepis na przewalenie wyborów gotowy... no może musi się jeszcze wyklarować jakaś choćby namiastka poważnej partii, z którą mogli by te wybory przegrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, crush napisał:

No, no. To tak jak ja słyszę samo jeżdżenie po PiSie gdzie nie pójdę. A później nie przekłada się to na wyniki w wyborach. 

Bo nie żyjesz w małych miejscowościach gdzie młodzi wyjechali, pozostali ludzie żyją w rytm kazań proboszcza, a szkołę skończyli na podstawówce. Żyjesz w bańce, oni też i zupełnie nie rozumieją miast. To kurcze nawet w tym wątku przecież widać. 

Edytowane przez nemar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, nemar napisał:

Bo nie żyjesz w małych miejscowościach gdzie młodzi wyjechali, pozostali ludzie żyją w rytm kazań proboszcza, a szkołę skończyli na podstawówce. Żyjesz w bańce, oni też i zupełnie nie rozumieją miast. To kurcze nawet w tym wątku przecież widać. 

No ja to wiem. Dlatego daleki jestem od stwierdzenia, że oni przegrają. 

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Camis napisał:

Kibice i kibole podobno jutro się dołączają.

 

oK7Gj7W.png

Ojej jak się wzruszyłem, nagle wyjdą protestować przeciwko tej władzy, która od 5 lat przymyka oko na wybryki tego bydła?

Ale to dobrze, im więcej zadymiarzy tym lepiej, niech to wszystko płonie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie smieszy to jak piszą  że to tylko Polski rząd wymyslił sobie covida ... mam rodzinę w holandi i mam też w Niemczech i tam też to jest tak że nie tylko u nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

del

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Klakier1984 napisał:

Poczekajmy jak z "koronki" wybrną bo to może mieć kluczowe znaczenie dla wyników najbliższych wyborów. Tu nawet dziadki się od nich mogą odwrócić z powodu niemożności codziennego okupowania kolejek w POZ, 

Już są ostro wkurzeni za to co się odstawia w służbie zdrowia, teoretycznie od ponad pół roku "blokada państwowych przychodni", zabarykadowali się jakby ebola panowała (ale tylko w godzinach urzędowania, po skończeniu państwowej roboty nie mają już problemów z wirusem i wielu bez problemu przyjmuje w prywatnych gabinetach za prywatną kaskę... głównie +50%/+100% do starych cen "bo wirus")

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, T.m.p napisał:

Może się rozkręci. Byłoby pięknie.

No nie wiem. Raczej nie ma co się łudzić, że rząd upadnie. Eskalacja nie jest dobra, raczej da pretekst do agresji z drugiej strony. Jest ten kłopot, że do kolejnych wyborów pozostają 3 lata.

Tak jak mi się wydaje, to jest dobry moment dla opozycji, która już powinna na gorąco przygotować program odkręcania zmian i głośno o tym mówić, podając personalia, kto za co odpowie. Bo mam wrażenie, że tylko zagrożenie indywidualnej, realnej odpowiedzialności może zablokować jakieś kolejne numery przez te najbliższe lata. Przykładowo - zapowiedź odebrania emerytur tym policjantom, którzy zbyt aktywnie wykazywali się na aktualnych protestach, odpowiedzialność karną za udawanie fałszywych sędziów, itp.

Edytowane przez GregM00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedźcie z nimi. Jakbym był w Polsce sam bym dołączył :E Ale trzymam kciuki.

 

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, GregM00 napisał:

No nie wiem. Raczej nie ma co się łudzić, że rząd upadnie.

Sam nie upadnie.

Cytat

Eskalacja nie jest dobra, raczej da pretekst do agresji z drugiej strony. Jest ten kłopot, że do kolejnych wyborów pozostają 3 lata.

Albo eskalacja i coraz więcej ludzi na ulicach albo wszyscy grzecznie do domku i klepać komentarze na fejsbuniu jak jest źle.

Tu nie ma złotego środka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, T.m.p napisał:

Sam nie upadnie.

Albo eskalacja i coraz więcej ludzi na ulicach albo wszyscy grzecznie do domku i klepać komentarze na fejsbuniu jak jest źle.

Tu nie ma złotego środka. 

Czyli Twoim zdaniem tylko ulica jest miejscem do załatwiania spraw ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, GregM00 napisał:

Tak jak mi się wydaje, to jest dobry moment dla opozycji, która już powinna na gorąco przygotować program odkręcania zmian i głośno o tym mówić, podając personalia, kto za co odpowie. Bo mam wrażenie, że tylko zagrożenie indywidualnej, realnej odpowiedzialności może zablokować jakieś kolejne numery przez te najbliższe lata. Przykładowo - zapowiedź odebrania emerytur tym policjantom, którzy zbyt aktywnie wykazywali się na aktualnych protestach, odpowiedzialność karną za udawanie fałszywych sędziów, itp.

Było za Schetyny już. Kpiono z nich i liczono pieniążki z transferów socjalnych.

Jedyna nadzieja w tym, że ta niegłosująca część weźmie w końcu swój wkurw i pójdzie zagłosować. Ale PiS zakłada że raczej zapomną względnie wciągną dumę jak im się znowu czerwoną zarazę i niemieckie wpływy pokaże.

Edytowane przez Everyman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Damian-32 napisał:

Czyli Twoim zdaniem tylko ulica jest miejscem do załatwiania spraw ?

A gdzie byś chciał protestować i prezentować społeczny sprzeciw? Na facebooku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam, że Piecha się uruchomił. Chcą opracować nową wersję ustawy antyaborcyjnej. Mówi, że rozmawiał już o tym z kolegami.
Czyżby prezes się zreflektował i teraz będzie nowa ustawa z tym samym co było, ale już zgodna z Konstytucją? :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, T.m.p napisał:

Sam nie upadnie.

Albo eskalacja i coraz więcej ludzi na ulicach albo wszyscy grzecznie do domku i klepać komentarze na fejsbuniu jak jest źle.

Tu nie ma złotego środka. 

Argument "eskalacja nie bo...", czy "przemoc rodzi przemoc..." to argumenty tych, co mają ochotę innych pukać w oko demona, ale nie koniecznie potem chcieliby się mierzyć z odwetem i konsekwencjami. Tymczasem, albo pozwolisz się wyruchać, albo się obronisz, albo zadbasz o karę dla gwałciciela. Będziesz się zachowywał jak worek do przyjmowania obrażeń, to będziesz bity.Tyle.

Edytowane przez Suchy211
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, lukadd napisał:

Jedźcie z nimi. Jakbym był w Polsce sam bym dołączył :E Ale trzymam kciuki.

Czapka rzecz święta ;) 

Za komuny więcej dostałeś wyroku za to że czapka milicjantowi spadła na ziemię orzełkiem w dół niż faktycznie za to że milicjant dostał od ciebie "w kły". Nie, nie żartuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, lukadd napisał:

Jedźcie z nimi. Jakbym był w Polsce sam bym dołączył :E Ale trzymam kciuki.

 

Dolaczybys do nich i co? Ostentacyjnie krzyczal, czy rzucal w policje kamieniami? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączył bym do protestów. Piwko na mieście z kumplami i przynajmniej bym sobie trochę pokrzyczał na pisuary :E

Filmik dołączyłem o tak jako ciekawostkę bo akurat trafiłem na niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci gliniarze jednak po prostu wykonują swoją pracę, polecenia wydawane przez przełożonych i tak dalej. To nie oni są tu problemem. W sumie to im współczuję bycia w obecnej sytuacji.

Edytowane przez Suchy211
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Mnie ciekawi jeden aspekt bardzo mocno. Wiadomo że topowy blackwell to zespawane dwa chipy. A 4090 była mocno ścięta względem pełnego AD102 (w porównaniu do 3090 vs GA102). Czy 5090 to będzie 1/2 (czyli jeden czip) blackwella a pełny czip będzie w jakimś wyczesanym TITAN RTX 5000 z odblokowanymi funkcjami pro jak pierwsze titany? Czy RTX w ogóle nie zobaczą pełnego czipa 1+1 i max co będzie to tylko jeden pełny rdzeń.
    • A żeby było ciekawiej już od soboty ocieplenie. W poniedziałek w tych regionach gdzie teraz nocami jest przy gruncie -10, ma być nawet +26 w dzień.
    • https://www.facebook.com/LowcyBurzLodzkie/posts/pfbid0QUKddpwnKouxDEZ5JiQZ1Dv2tVCpv2aCbdmEFmZc1mdV7okToA95yJM6zjMkmwdel   Uprawy strasznie ucierpiały.       https://geekweek.interia.pl/technologia/news-winnice-ogrzewane-smiglowcem-polacy-wpadli-na-pomysl-jak-rat,nId,7468592#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome        
    • Witam Może na wstępie podam specyfikacje kompa. Procesor: Intel Core i5-8400, 2.8 GHz RAM: GOODRAM 16GB (2x8GB) 3000MHz CL16 IRDM X Black Płyta główna: ASRock Z370 PRO4 (https://www.morele.net/plyta-glowna-asrock-z370-pro4-1533534/) Zasilacz: SilentiumPC Vero L2 500W Karta Graficzna: GeForce RTX 3060 Ti GAMING Z TRIO LHR 8GB GDDR6 Dysk SSD: SSD GOODRAM IRDM 240GB 2,5 SATA III   Dysk HDD: Toshiba P300 1TB 3.5" SATA III   Na dysku SSD zainstalowany jest system + utworzona druga partycja na gry. Z racji, że to mało miejsca, a dysk HDD już nie daje rady przy nowszych tytułach, chciałbym zastąpić go nowym SSD. W ciągu 1-2 lat planuję wymienić również procesor i w razie potrzeby płytę główną z zasilaczem. Na razie jednak jest kolej na nowy dysk i na nim teraz się skupiam. Nie jestem na czasie jeśli chodzi o obecny rynek dlatego potrzebuję pomocy. Czytałem trochę o dyska NVMe i przemawiają do mnie dużo bardziej. Myślę, że pojemność 2 TB będzie wystarczająca. Natrafiłem na model KC3000 firmy Kingston polecany przez wiele osób. Moje główne pytanie jest takie czy ten dysk pasowałby do mojego komputera? Wiem, że to PCIe 4.0, a w płycie głównej mam 3.0, ale podobno też pasuje, a skoro w przyszłości wymieniałbym płytę główną, to już z PCIe 4.0. Czy dokładając ten dysk nie obciąży mi się za bardzo zasilacz (o ile w ogóle będzie mieć na niego wpływ, bo znajduje informację, że pobór mocy to około 3W, ale nie wiem ile w tym prawdy)? Czy nie będzie żadnego problemu, żeby wszystkie dane ze starego HDD przenieść na nowy SSD?   Pozdrawiam i dziękuję za wszystkie odpowiedzi.      
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...