Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, krzyyss napisał:

Gregowi bardzo nie podobał się taki pomysł, gdy zaproponowałem, że dam jego dane ONR-wcom, z prośbą o grzeczną rozmowę z nim n/t jego "poglądów". To już odbierał jako czyn karalny.

Nakręciłeś się jak zepsuty zegarek :)

Zepsuty, bo robisz taki mix moich opinii, tego co sam pisałeś i jakiejś masy niedopowiedzeń pewnie.

A Ziobro niestety kłamie, nie da rady Art. 160 "narażenie na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia" naciągnąć na to udostępnianie danych policjanta, bo zły bandyta może wykorzysta. Gdyby tak się dało, to na podobnej zasadzie rząd by odpowiadał z tego art., że 1 września wysłał dzieci do szkół, narażając Polaków na COVID, który dzieci przyniosą do domu ze szkoły.

Co do tego, czy dane policjanta są chronione, Ustawa o dostępie do informacji publicznej, Art. 5, ust.2 "Prawo do informacji publicznej podlega ograniczeniu ze względu na prywatność osoby fizycznej lub tajemnicę przedsiębiorcy. Ograniczenie to nie dotyczy informacji o osobach pełniących funkcje publiczne, mających związek z pełnieniem tych funkcji [...]"

Osobą pełniącą funkcję publiczną jest m.in. funkcjonariusz publiczny.

A funkcjonariusz publiczny to m.in. Prezydent, poseł, sędzia, prokurator, notariusz, ... "funkcjonariusz organu powołanego do ochrony bezpieczeństwa publicznego albo funkcjonariusz Służby Więziennej".

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, GregM00 napisał:

Zepsuty, bo robisz taki mix moich opinii, tego co sam pisałeś i jakiejś masy niedopowiedzeń pewnie.

Z całą pewnością zrobiłem Tobie włam na konto i to o pisaniu do żon policjantów, to były moje wpisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, krzyyss napisał:

Z całą pewnością zrobiłem Tobie włam na konto i to o pisaniu do żon policjantów, to były moje wpisy.

Zakładam że wiesz, że manipulujesz. Pisałem o interesie społecznym i wyborze "mniejszego zła". Dla ilustracji przedstawiłem rzeczy które aktualnie mają miejsce. Wyrwałeś to z kontekstu, pisząc teraz, że to ja namawiam do jakiejś akcji informowania znajomych. Katolik, a kłamczuszek. Oj nieładnie.

Całość wygląda tak:
II4aaUk.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
12 minut temu, Camis napisał:

Jebi** się w dekiel, wrzuciłem materiał prosto z TVN, to był niby fake?. Jakie dane personalne policjanta?, wrzuciłem wycinek artykułu z portalu sport.wp.pl. Policjant sam w tym artykule występował pod swoimi danymi. Idz się przewietrz bo ci chyba bije. 

 

Bez odbioru. 

Ja doskonale wiem, że Ty tylko wrzucasz coś, co gdzieś znajdziesz, sam od siebie co najwyżej chamstwo. sokzburaka i kondominium też często zapodajesz. Obyś później nie skomlał jak ten z kondominium, że on tylko puścił dalej dane, które dostał z wiarygodnego źródła. Swoją drogą, nie jest Tobie przykro, że usunięto tą Twoją wklejkę (prawie na pewno była Twoja) z kondominium, z danymi człowieka z Wrocławia? W zasadzie nic nie zrobiłeś strasznego, tylko wkleiłeś coś, co gdzieś znalazłeś.

edit

Greg, tak to jest całość, takie grilowanie nazwałeś "interesem społecznym", takie mniejsze zło. Daj to o tych żonach policjantów, z tym co nalezy im na fb wysłać, tu też pewnie coś zmanipulowałem.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Camis napisał:

Jebi** się w dekiel, wrzuciłem materiał prosto z TVN, to był niby fake?. Jakie dane personalne policjanta?, wrzuciłem wycinek artykułu z portalu sport.wp.pl. Policjant sam w tym artykule występował pod swoimi danymi. Idz się przewietrz bo ci chyba bije. 

 

Bez odbioru. 

I to jest własnie to, ludzie wrzucają tutaj materiały bez opamietania, zadnej weryfikacji, nic beleby wrzucić .

Kiedyś gdzieś wyczytałem że w moim mieście skłamali bo nie budują mieszkań, całkowity przypadek sprawił że akurat musiałem gdzieś autem jechać i akurat zobaczyłem coś czego miało nie być czyli te budowy tych mieszkań, wiec sam teraz wiem że czasami na prawdę warto coś samemu zweryfikować niż walić na lewo i prawo informacjami i linkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisiory idą na kierunek polexit:

 

Cytat

Tygodnik sponsorowany przez spółki skarbu państwa, zdaniem wielu gazeta będąca partyjnym przekazem PiS, jasno określił nowy cel rządu Morawieckiego i PiS - wyprowadzenie Polski z Unii Europejskiej. Antyunijna propaganda w TVP trwa już ponad tydzień, teraz jak widać przyszedł czas na dalsze działania

 

7GrsTjW.png

 

I dobry komentarz ?:

 

FRJU43C.png

Edytowane przez Camis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, krzyyss napisał:

Greg, tak to jest całość, takie grilowanie nazwałeś "interesem społecznym", takie mniejsze zło.

Widzę, że dalej nie kumasz. Dobra, banalny przykład: na parkingu w samochodzie wystawionym na słońce siedzi pies, od kilku godzin, już ledwo zipie. Wybicie komuś szyby w aucie jest niedobre. Ale zgoda na to, żeby pies zdechł w męczarniach - jeszcze gorsze. W "interesie psa" decydujemy się na mniejsze zło, czyli wybicie szyby. Bo celem nadrzędnym jest życie psa.

Wracając do "grilowania", to znowu manipulujesz, pomimo że oczko wyżej masz ten oryginalny post. Są 3 składowe, nie 1:
1. łamanie prawa przez policję
2. ze strony nadzorców tej policji i w efekcie tych działań - zamiast kary są nagrody po 1500zł na łeb
3. jest akcja społeczna pod hasłem "grilowanie"
To jest całość tworząca sytuację, w której należy dokonać oceny. Twoja manipulacja aktualna polega na tym, że znikasz 1 i 2, zostawiając tylko 3, co zupełnie zmienia optykę.
"Interes społeczny" to jest ta wartość, która jest tutaj najważniejsza. Moim zdaniem w "interesie społecznym" jest to, żeby policja nie łamała prawa - bo jeśli się do tego łamania przyzwyczai, to zetknie się z efektem sporo obywateli prędzej czy później. Pozostałe rzeczy są mniej ważne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Camis napisał:

Pisiory idą na kierunek polexit:

 

 

7GrsTjW.png

 

I dobry komentarz ?:

 

FRJU43C.png

Może to tylko jakaś gra na linii PIS-SP?

Chociaż.  Sasin: Polska nie chce wyjść z Unii Europejskiej

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Sasin-Polska-nie-chce-wyjsc-z-Unii-Europejskiej-7813565.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, krzyyss napisał:

Zrobiłem wyjątek, zaraportowałem (nie robię tego za często) fejk newsa Camisa (tu powinno lecieć za zniesławienie szpitala, druga jego wklejka to dane personalne policjanta) i pomysły Grega. Evil marudził, że poziom forum to wina takich jak ja, bo nie raportują, ciekaw jestem reakcji modów.

Dawno nie widziałem raportów napisanych w bardziej napastliwy i irytujący sposób jak Twoje. Fajnie, że Ty czegoś OCZEKUJESZ, ale moderatorzy nie są od spełniania Twoich zachcianek. Oczywiście się  odniosę do tych zgłoszeń, ale jak zamierzasz cwaniakować, i uświadamiać co to się może stać z moderatorami i co Ty tam możesz zrobić to radzę się poważnie zastanowić nad przyszłą aktywnością. 

  • Like 2
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Greg, ale ja aż nadto dobrze rozumiem. W Twoim wypadku w interesie społecznym jest grilowanie policjantów i ich rodzin, bo robią cos złego i poprzez to grilowanie tzreba czemuś zapobiec.

Cytat

To, że w przypadku tych policjantów ktoś napisze, choćby do żony na FB, że ma fajnego męża, co tłucze kobiety, to nie jest groźba. To jest realizowanie wolności wypowiedzi. Groźba będzie wtedy, kiedy ktoś jej będzie grozić.
Jak rozumiem zamysł grillowania, to na czymś w tym stylu to polega - że się pisze, co się myśli o tym kimś, bądź do jego rodziny, żeby pogratulować męża, syna, sposobu wychowania, pytania, czy w domu też bije itp. To jest nadal wolność wypowiedzi. Zresztą pewnie wiecie dobrze o co chodzi i gdzie leży granica

Tu też to ładnie wyjaśniłeś. Że tzreba do żony napisać, do matki, zapytać o to i o tamto. Nadal jestem ciekaw reakcji modów, na razie nie reagują. Może im też to się podoba? Takie grilowanie rodzin policjantów?

9 minut temu, BlindObserver napisał:

Dawno nie widziałem raportów napisanych w bardziej napastliwy i irytujący sposób jak Twoje. Fajnie, że Ty czegoś OCZEKUJESZ, ale moderatorzy nie są od spełniania Twoich zachcianek. Oczywiście się  odniosę do tych zgłoszeń, ale jak zamierzasz cwaniakować, i uświadamiać co to się może stać z moderatorami i co Ty tam możesz zrobić to radzę się poważnie zastanowić nad przyszłą aktywnością. 

Nie, nie są od moich zachcianek. Raportów z mojej strony praktycznie nie było nigdy, Evil poprosił o nie, więc zrobiłem. Czy ja czegoś oczekuję? Skoro do tej pory raportów nie robiłem, to wątpię bym tu mocno czegoś oczekiwał. Jestem tylko ciekaw reakcji na pomysły grilowania rodzin policjantów, też na wklejanie tutaj ich danych.

edit

Blind, za to normalnie są chyba paragrafy, za to idzie ostra jazda we Wrocławiu, szykuje się w Warszawie. Moje raporty wydają się Tobie przy tym napastliwe i irytujące? Podzeganie do grilowania rodzin policjantów już nie?

edit

Powtórzę jedno ze zdań z tego raportu - szkoda byłoby tego forum, gdyby informacja o podżeganiu na rodziny policjantów, na podawanie ich danych tutaj, poszła wyżej, a w wyniku czego ktoś zamknąłby to forum.

ps

winnym oczywiście byłby ten, który zobaczył te wpisy, w zadnym wypadku ten który je napisał, ani ten który je puścił. Czyż nie?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

1 minutę temu, BlindObserver napisał:

 ale moderatorzy nie są od spełniania Twoich zachcianek.

Owszem nie są, ale na pewno są od tego by tępić zachowania nawołujące do nienawiści, szkalujące dobre imię innych osób, linkowanie do treści których autor nie jest w stanie sam zweryfikować, mógłbym tego wymieniać i wymieniać.

Powiem to wprost wystarczy że będziecie robić to do czego wasze rangi jakby nie patrzył was zobowiązują, byłem kiedyś moderatorem forum i wiem że nie jest to łatwy kawałek chleba, ale też nie zwalniało mnie to od tego by pilnować porządku i reagować na złe zachowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, krzyyss napisał:

 

Znowu wyciąłeś z kontekstu, gdzie wyjaśniałem sytuację prawną (gdzie jest wolność słowa) i moje rozumienie terminu grilowania.

s5LmZJ8.png

Ale znalazłem też twoje słowa, już konkretne, odnośnie hipotetycznych planów co byś zrobił. Pewnie z tym ci się miesza:

lPmeEiH.png

Powtórzę to, czego się trzymam od początku, bo to jest mój pogląd i w tym jestem konsekwentny.

Lja4Ac8.png

 

12 minut temu, Flik napisał:

Może to tylko jakaś gra na linii PIS-SP?

Chociaż.  Sasin: Polska nie chce wyjść z Unii Europejskiej

Od kilku dni się głównie nad tym zastanawiam. Widziałem wczoraj u Mellera rozkminy, raczej twierdzą, że to gra, że będzie porozumienie, jak nie w tym roku, to najdalej w połowie przyszłego. Ale oni zakładają jakąś racjonalność.

Ja ze swojej strony odbyłem już pierwszą rozmowę z żoną, że jakby co, jest zgoda, że pakujemy się i wiuuu, żeby się znaleźć po właściwej stronie granicy, kiedy ją będą zamykać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, krzyyss napisał:

Nie, nie są od moich zachcianek. Raportów z mojej strony praktycznie nie było nigdy, Evil poprosił o nie, więc zrobiłem. Czy ja czegoś oczekuję? Skoro do tej pory raportów nie robiłem, to wątpię bym tu mocno czegoś oczekiwał. Jestem tylko ciekaw reakcji na pomysły grilowania rodzin policjantów, też na wklejanie tutaj ich danych.

Co to ma do rzeczy, czy były, czy nie było? Nie oceniam liczby, tylko jakość. To w jaki sposób próbujesz wymusić interwencję moderatora, zgodną z Twoimi oczekiwaniami oczywiście, jest poniżej wszelkiej krytyki. Ma być zrobione, bo Ty coś tam komuś przekażesz. Raport jest do wskazania rzeczy, która potencjalnie może łamać regulamin, a nie od filozofowania. I to, czego Ty jesteś ciekaw nie jest dla mnie w żadnym stopniu istotne, bo przy przydzielaniu nagród nie będę patrzył przecież na to, co myślisz i czego chcesz. I weź sobie to do serca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@krzyyss
Chyba się trochę za bardzo nakręciłeś. "Grillowanie" to sztandarowa i dość stara metoda działania organizacji lewicowych. Nie tylko lewicowych, ale jednak głownie nich. Chodzi o działania typu "nie spodobała mi się wypowiedź jakiegoś prawaka, więc publikuję informacje o jego życiu prywatnym, dzwonię do pracodawcy" etc. Nihil novi sub sole. Oczywiście nie podoba mi się to, ale jednak w tej konkretnej sytuacji (dość ewidentne naruszenia prawa ze strony kilku funkcjonariuszy publicznych opłacanych z naszych podatków, nagradzanych przez swoich przełożonych i chronionych przez prokuraturę) mam dla tego typu działań dużo więcej zrozumienia niż zwykle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
8 minut temu, BlindObserver napisał:

Co to ma do rzeczy, czy były, czy nie było? Nie oceniam liczby, tylko jakość. To w jaki sposób próbujesz wymusić interwencję moderatora, zgodną z Twoimi oczekiwaniami oczywiście, jest poniżej wszelkiej krytyki. Ma być zrobione, bo Ty coś tam komuś przekażesz. Raport jest do wskazania rzeczy, która potencjalnie może łamać regulamin, a nie od filozofowania. I to, czego Ty jesteś ciekaw nie jest dla mnie w żadnym stopniu istotne, bo przy przydzielaniu nagród nie będę patrzył przecież na to, co myślisz i czego chcesz. I weź sobie to do serca.

W porządku, za to powinienem przeprosić. Przepraszam tego, co to musiał czytać. Niemniej raportów nie cofam, nie cofnę też tego, co napisałem w innym miejscy, przy kolejnych pomysłach grilowania kogoś, bo prawdopodobnie coś zrobił, mogę wysyłać raporty wyżej, jeśli na te nie będzie reakcji. Bo to już przestaje być kwestia filozofowania na jakimś forum, a zaczyna być "zabawa", które może mieć bardzo konkretny wplyw na czyjeś realne życie.

4 minuty temu, Assassin napisał:

@krzyyss
Chyba się trochę za bardzo nakręciłeś. "Grillowanie" to sztandarowa i dość stara metoda działania organizacji lewicowych. Nie tylko lewicowych, ale jednak głownie nich. Chodzi o działania typu "nie spodobała mi się wypowiedź jakiegoś prawaka, więc publikuję informacje o jego życiu prywatnym, dzwonię do pracodawcy" etc. Nihil novi sub sole. Oczywiście nie podoba mi się to, ale jednak w tej konkretnej sytuacji (dość ewidentne naruszenia prawa ze strony kilku funkcjonariuszy publicznych opłacanych z naszych podatków, nagradzanych przez swoich przełożonych i chronionych przez prokuraturę) mam dla tego typu działań dużo więcej zrozumienia niż zwykle.

Chciałbyś to powiedzieć temu z Wrocławia? Jesteś w stanie wskazać naruszenia prawa tego z Warszawy, którego podano dane?

edit

A wiesz co jest najzabawniejsze? Że dojadą medialnie tych, co najmniej zawinili (o tym, którego dane podano, wiadomo tylko tyle, ze tam był, nic więcej), w spokoju zostawią tych, którzy tych antyterrorystów tam wstawili.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie siedzę za bardzo w tym temacie. Stała się komuś realna krzywda z tego powodu? Wiem, że ten zawodnik MMA zaczął wydawać sprzeczne oświadczenia (raz, że go tam nie było, potem że był, ale nie wykonywał żadnych czynności, wreszcie, że wykonywał czynności, nie może powiedzieć jakie, ale na pewno nikogo nie bił). Jeśli faktycznie  ie bił (a chyba rzeczywiście nie ma na to żadnych dowodów) to chyba żadna krzywda mu się nie stanie.

Generalnie jest to trudny temat wyważenia interesu prywatnego i interesu publicznego. W interesie publicznym jest, żeby do tego typu akcji nigdy więcej nie wykorzystywano elitarnych jednostek antyterrorystycznych i żeby funkcjonariusze Policji nie czuli się bezkarnie gdy nadużywają swoich uprawnień w interesie władzy. Ten słuszny cel nie powinien być jednak realizowany kosztem osób prywatnych - Bogu ducha winnych policjantów (jeśli faktycznie są niewinni). Normalnie byłbym za tym, żeby arbitrem w tego typu sytuacjach było prawo, ale PiS i zwłaszcza minister Ziobro w zasadzie to uniemożliwili swoimi działaniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Assassin napisał:

Nie siedzę za bardzo w tym temacie. Stała się komuś realna krzywda z tego powodu? Wiem, że ten zawodnik MMA zaczął wydawać sprzeczne oświadczenia (raz, że go tam nie było, potem że był, ale nie wykonywał żadnych czynności, wreszcie, że wykonywał czynności, nie może powiedzieć jakie, ale na pewno nikogo nie bił). Jeśli faktycznie  ie bił (a chyba rzeczywiście nie ma na to żadnych dowodów) to chyba żadna krzywda mu się nie stanie.

Generalnie jest to trudny temat wyważenia interesu prywatnego i interesu publicznego. W interesie publicznym jest, żeby do tego typu akcji nigdy więcej nie wykorzystywano elitarnych jednostek antyterrorystycznych i żeby funkcjonariusze Policji nie czuli się bezkarnie gdy nadużywają swoich uprawnień w interesie władzy. Ten słuszny cel nie powinien być jednak realizowany kosztem osób prywatnych - Bogu ducha winnych policjantów (jeśli faktycznie są niewinni). Normalnie byłbym za tym, żeby arbitrem w tego typu sytuacjach było prawo, ale PiS i zwłaszcza minister Ziobro w zasadzie to uniemożliwili swoimi działaniami.

We Wrocławiu tak, tam poszedł hejt konkretny, to też realna krzywda, jak ktoś fałszywymi informacjami zasypie Twoje profile, profile Twojej rodziny, plus klub w którym trenujesz. Mniejsze konsekwencje będzie miało lekkie obicie pyska, to szybciej przechodzi.

Jeśli idzie o Warszawę, to nie masz sprzecznych informacji. Gdzieś tam był, coś realizował, nie wiadomo co. Jego dane zostały podane jako tego, który (prawdopodobnie) pałował. Po Wrocławiu tu chyba była szybsza reakcja i cięcie. Podanie danych "tajniaka" w takim kontekście, to jest realna krzywda. Tłumacz się później przed znajomymi z tego, że nie palowałeś bab.

Linkowałem wpis z psydajaglos, gdzie jakiś policjant wyraźnie opisuje, że ci co łamią prawo są karani, że za Stachowiaka i za kopanie kilka lat wstecz poleciały kary. Ale nie można tak, że jest jakaś akcja policji i na chybił-trafił jedziemy hejtem po rodzinie kogoś, kto prawdopodobnie tam był. To zrobiono we Wrocławiu, to zrobiono w Warszawie, w jednym i drugim przypadku tu było podawanie danych i grzanie tematu, Wrocław wyczyszczono. Ziobro kiedyś wyleci ze stołka. A to że on tam jest, nie znaczy, że samozwańcy maja pełnić jego obowiazki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On to podobno powiedział tuż po Brexicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez kasy z unii ciężko będzie, ale tumanów stada wolą beczeć niż przyznać rację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, musichunter1x napisał:

Dla masochistycznej przyjemności zrobiłem sobie ponowny maraton Mentzena i znowu mnie krew zalewa przez nasze prawo podatkowe.
Już mnie całkowicie irytuje, że emocjonalny tłum ruszył za pseudo strajkiem kobiet, gdy jest tyle prawdziwy problemów dotyczących WSZYSTKICH.
Czy naprawdę nie można zakończyć sporów w tematach podsyłanych przez media i po prostu sprzeciwić się wszystkim, którzy komplikują nam życie od 89r?
Żałuję że spędziłem tu tyle czasu nad dyskusją nad aborcją, skoro to jest nieistotne w momencie, gdy tłumione są perspektywy większości społeczeństwa.
 

Było wspomniane kilkukrotnie ale jak widać u nas większych problemów nie ma...

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze, że w sprawie "praworządności" Komisja Europejska robi to samo co PiS czyli nadaje organowi władzy wykonawczej uprawnienia władzy sądowniczej :lol2: To ewidentna próba politycznego podporządkowania Europy jako federacji. Jak ktoś uważa, że lepiej by nami rządzili biurokraci z Brukseli zamiast demokratycznej władzy, którą możemy sobie zmienić w wyborach to... :E

Drugim dnem jest wsparcie Południa kosztem Wchodu, o czym z politycznego zacietrzewienia nie napisze oko.press/wyborcza czy RASP.  O praworządności w tym kontekście wypowiadał się m.in.  Kędzierski z CAKJ https://klubjagiellonski.pl/2020/11/13/kedzierski-prawdopodobienstwo-wykorzystania-przeciwko-polsce-mechanizmu-praworzadnosci-jest-coraz-wieksze/

Edytowane przez bigovsky
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
52 minuty temu, bigovsky napisał:

Drugim dnem jest wsparcie Południa kosztem Wchodu

Taka "ciekawostka" - u nas temat jakby nieznany/nie poruszany/małodrażliwy. Słowacy mają od dawna alergię na to i to nawet nie w kontekście tego co opisujesz/linkujesz, ot taka jakby "płachta na byka" u nich. Nie wiem z czego konkretnie to wynika. Jeśli to się pogłębi, to nastroje antyunijne na Słowacji się pogłębią, a oceniłbym je na większe niż u nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i chyba faktycznie niektórym wylecą rano drzwi z zawiasami bo sprawa nabiera rozpędu. Upublicznienie danych i groźby karalne to jedna para kaloszy ale prześladowanie, piętnowanie, nękanie, grożenie itd ich rodzinom tu jednak mocno przesadzili i Ziobro i spółka weźmie się za nich.

No a sam strajk kobiet chyba "już po i można się rozejść", dziś Lempart miała niezłe "tłumy"... całe 10-15 osób :rotfl: 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

montowanie.jpg

Dlaczego mieliby wejść do pustej serwerowni? przecież tam nic nie ma oprócz pustych szaf rackowych ;) 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
33 minuty temu, RyszardGTS napisał:

No i chyba faktycznie niektórym wylecą rano drzwi z zawiasami bo sprawa nabiera rozpędu. Upublicznienie danych i groźby karalne to jedna para kaloszy ale prześladowanie, piętnowanie, nękanie, grożenie itd ich rodzinom tu jednak mocno przesadzili i Ziobro i spółka weźmie się za nich.

No a sam strajk kobiet chyba "już po i można się rozejść", dziś Lempart miała niezłe "tłumy"... całe 10-15 osób :rotfl: 

Jedno z drugim się wiąże. Nakręcenie spirali, podanie danych, później jakiś świr i ...

edit

A może uznają, że to "interes społeczny" i tak trzeba?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...